شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13   

راهنمای ایجاد بارداری موفق و سوالات احتمالی

1. mahtabziba نوشته است: سلام
    آیا درسته که میگن اگه بعد ازدواج بیشتر از 2-3 سال از بارداری جلوگیری بشه ممکنه بعدا برای بارداری مشکل پیش بیاد یا حاملگی اتفاق نیفته؟

بارها در این مورد بحث شده و جوابتون منفی هستش
    این حرفها فقط حرفهای خاله زنک گونه گدشتگان هستش و دلیل علمی نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahtabziba نوشته است: سلام
    آیا درسته که میگن اگه بعد ازدواج بیشتر از 2-3 سال از بارداری جلوگیری بشه ممکنه بعدا برای بارداری مشکل پیش بیاد یا حاملگی اتفاق نیفته؟

با سلام ببینید دوست عزیز در مورد بارداری امادگی طرفین شرط هستش شاید افرادی باشن که بعد از 5 سال هم این امادگی رو نداشته باشند هر وقت امادگی پیدا کردند با مشورت از یک دکتر متخصص به بارداری اقدام کنند و این جلوگیری هیچ خللی در باردار شدن  نداره
    موفق باشید

3. برای ایجاد بارداری زن هم باید ارضا بشه همزمان یا نه ؟

4. mahtabziba نوشته است: برای ایجاد بارداری زن هم باید ارضا بشه همزمان یا نه ؟

ارضای زن یا ارگاسم آن هیچ ربطی به ایجاد بارداری یا عدم بارداری نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام، اینقدر این انجمن شلوغه من نتونستم جای مناسبی برای سوالم پیدا کنم، ببخشید که اینجا مطرح می کنم سوالمو

می خواستم بدونم کسی از مهمترین و اصولی ترین روشها و پوزیشن های رابطه جنسی اطلاعاتی داره؟ لینک یا مطلبی؟
    ممنون

6. mahtabziba نوشته است: برای ایجاد بارداری زن هم باید ارضا بشه همزمان یا نه ؟

دوست عزيز ارضا زن ميتونه باعث افزايش ترشحات شده ودر نتيجه حركت اسپرم ورسيدن اون به دهانه رحم سرعتر وبهتر انجام ميشه وميتونه كمك كننده باشه ولي اين بدان معني نيست كه اگر زني ارضا نشه باردار نميشه اين امر فقط كمك بهتري ميكنه

7. معمولا چند روز بعد از عمل نزدیکی ، لقاح صورت می گیره ؟؟ من فقط در 2 روز متوالی (روز تخمک گزاری و فردای ان روز)برای بارداری اقدام کرده بودم الان هفته 7 بارداریم است. ولی مثلا2 روز قبل از شروع بارداری بعدی  از   اچ سی جی ام پایین بود که دکتر گفت ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه ولی یک هفته بعد از عقب افتادن پریودی 1350 بود. میشه در این باره اطلاعاتی بگذارید

8. سلام آقاي دكتر
    من خانمي 38 ساله هستم چند ماهي هست كه تمايل به بارداري دارم دو دوره در خرداد و مرداد ماه قرص پروژسترون بهم تجويز كردند درصورتي كه پريودم قبلش منظم بود و با خوردن اين قرصها پريودم نامنظم شد دوباره به دكتر مراجعه كردم سونو دادم گفت مشكلي نداري و بعداز آزمايش اسپرم همسرم مشخص شدكه ايشان حركت اسپرمهايش كمه و تعدادش هم حدود 7 ميليون بود با مصرف انتي بيوتيك وقرص ويتامين اي و فوليك اسيد تعداد اسپرمهاي اشان به 19 ميليون رسيدبعد پيش اورولوژ رفت و گفت واريكوسل سمت چپ داري . حالا با تمامي اين تفاصيل من ماه گذشته 31 روز پريود شدم ولي اين ماه حدود 19 روز سيكلم لك ديدم و يك چند قطره خون حالا با گذشت 34 روز هنوز پريود نشدم يعني اگر ملاك را 31 روز بگيريم ( سيكل پريودم ) ديشب بي بي چك گذاشتم منفي بود شديدا نفخ دارم يك كمي نسبت به بعضي از بوها حساس شدم اشتهام خوبه فكر ميكنيد من باردارم . ضمنا" جواب بي بي چك چه زماني صحيح است من زمانهاي پريودم را برايتان مينويسم تا راهنمايي م كنيد
    تيرماه 28 روز
    شهريور 21
    مهر 21
    آبان 16 آذر 16 و ديماه كه هنوز نشدم

9. asal_220 نوشته است: سلام آقاي دكتر
    من خانمي 38 ساله هستم چند ماهي هست كه تمايل به بارداري دارم دو دوره در خرداد و مرداد ماه قرص پروژسترون بهم تجويز كردند درصورتي كه پريودم قبلش منظم بود و با خوردن اين قرصها پريودم نامنظم شد دوباره به دكتر مراجعه كردم سونو دادم گفت مشكلي نداري و بعداز آزمايش اسپرم همسرم مشخص شدكه ايشان حركت اسپرمهايش كمه و تعدادش هم حدود 7 ميليون بود با مصرف انتي بيوتيك وقرص ويتامين اي و فوليك اسيد تعداد اسپرمهاي اشان به 19 ميليون رسيدبعد پيش اورولوژ رفت و گفت واريكوسل سمت چپ داري . حالا با تمامي اين تفاصيل من ماه گذشته 31 روز پريود شدم ولي اين ماه حدود 19 روز سيكلم لك ديدم و يك چند قطره خون حالا با گذشت 34 روز هنوز پريود نشدم يعني اگر ملاك را 31 روز بگيريم ( سيكل پريودم ) ديشب بي بي چك گذاشتم منفي بود شديدا نفخ دارم يك كمي نسبت به بعضي از بوها حساس شدم اشتهام خوبه فكر ميكنيد من باردارم . ضمنا" جواب بي بي چك چه زماني صحيح است من زمانهاي پريودم را برايتان مينويسم تا راهنمايي م كنيد
    تيرماه 28 روز
    شهريور 21
    مهر 21
    آبان 16 آذر 16 و ديماه كه هنوز نشدم

با سلام
    دوست عزیز بهترین راه دادن ازمایش خون هست تا مطمئن شوید که باردار هستید یانه
    موفق باشید

10. nader14y نوشته است: با سلام، اینقدر این انجمن شلوغه من نتونستم جای مناسبی برای سوالم پیدا کنم، ببخشید که اینجا مطرح می کنم سوالمو

می خواستم بدونم کسی از مهمترین و اصولی ترین روشها و پوزیشن های رابطه جنسی اطلاعاتی داره؟ لینک یا مطلبی؟
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز رابطه جنسی یه رابطه دو طرفه است شما باید ببینید فرد متقابلتون چه نوعی رو دوست دارن در این مورد دیدگاهها با هم متفاوت هستش و هر کس یه عقیده ای داره.
    موفق باشید

11. elham_hejazi نوشته است: معمولا چند روز بعد از عمل نزدیکی ، لقاح صورت می گیره ؟؟ من فقط در 2 روز متوالی (روز تخمک گزاری و فردای ان روز)برای بارداری اقدام کرده بودم الان هفته 7 بارداریم است. ولی مثلا2 روز قبل از شروع بارداری بعدی  از   اچ سی جی ام پایین بود که دکتر گفت ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه ولی یک هفته بعد از عقب افتادن پریودی 1350 بود. میشه در این باره اطلاعاتی بگذارید

با سلام
    دوست عزیز معمولا 2 روز بعد از اتمام پریود را بهترین زمان به منظور عمل لقاح تخمین میزنند
    موفق باشید

12. سلام.خسته نباشید.من الان ماه پنجمه اقدام به بارداری کردم.شوهرم فعالیت اسپرمش ضعیفه والان نزدیک دو ماهه قرص می خوره.منم ماهه پیش سونو رفتم روز 12ونشانی از تخمک ریزی نبود. و من خودم هر ماه روزای تخمک ریزی رو احساس می کنم.از وقتی اقدام کردم سیکل پریودم 30روزه-25 روزه شده.من تخلیه مایع منی رو هم احساس نمی کنم.الان روزه 25 سیکلمه.خیلی نگرانم این ماهم خبری نباشه.اینا میتونن مشکل ساز باشن؟استرس زیادی دارم کمکم کنین.

13. sogand215 نوشته است: سلام.خسته نباشید.من الان ماه پنجمه اقدام به بارداری کردم.شوهرم فعالیت اسپرمش ضعیفه والان نزدیک دو ماهه قرص می خوره.منم ماهه پیش سونو رفتم روز 12ونشانی از تخمک ریزی نبود. و من خودم هر ماه روزای تخمک ریزی رو احساس می کنم.از وقتی اقدام کردم سیکل پریودم 30روزه-25 روزه شده.من تخلیه مایع منی رو هم احساس نمی کنم.الان روزه 25 سیکلمه.خیلی نگرانم این ماهم خبری نباشه.اینا میتونن مشکل ساز باشن؟استرس زیادی دارم کمکم کنین.

سلام
    دوست عزیز همسرتون باید داروهاشون رو ادامه بدن. 2 ماه برای نتیجه گیری یه مقدار زوده. منظورتون رو از اینکه گفتید تخلیه مایع منی رو احساس نمیکنید متوجه نمیشم دقیقا. شاید منی همسرتون کمه. آزمایشات کامل رو دادن؟
    اگه مشکلاتتون برطرف شه و تا 1 سال هم باردار نشید جای نگرانی نیست اما بهتره خودتون هم با راهنمایی متخصص زنان تحت نظر باشید و آزمایشات لازم رو بدید.
    چون سیکل منظمی ندارید و بین 25 تا 30 روز متغیره بهتره از روز 10 پریودتون تا روز 20 سیکل هر روز رابطه برقرار کنید چون در این روزها احتمال بارداریتون بسیار بالاتر خواهد بود.
    به امید اینکه زودتر به خواسته تون برسید...

14. با سلام لطفا به سؤال من پاسخ دهيد
    شانس بارداري در IUI را توضيح دهيد

15. asal2011 نوشته است: با سلام لطفا به سؤال من پاسخ دهيد
    شانس بارداري در IUI را توضيح دهيد

با سلام
    دوست عزیز به طور یقین نمیشه گفت چقدر هست باید دید ایا جواب میده یا نه توکل کنید به خدا همه چیز درست میشه بهتره در این زمینه با یک دکتر متخصص مشورت کنید
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 14
رفتن به صفحه :    ... 13   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید