شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلاف سن زن و مرد در ازدواج

1. سلام
    من دختر 25 ساله هستم که با پسری نامزدم 4 سال از من کوچکتر است 4 سال است که باهم نامزدیم خیلی همدیگر رو درک میکنم مشکلی باهم نداریم ولی از گفته مردم ما نمیتوانیم زندگی راحتی باهم داشته باشم چون من بزرگترم و زود پیر میشم و با بدنیا اوردن بچه سنم مشخص میشه و چون چهرم پیرتر از همسرم میشه اون بدنبال جوانتر ها میرود اقای دکتر ایا حقیقت دارد هرچند من 4 سال بزرگترم ولی کسی باورندارد که من بزرگترم و خیلی ها گفته اند به ظاهر من کوچکتر دیده میشم از لحاظ پزشکی من کار اشتباه کردام ایا حرف دیگران راست است که من پیریم زود اشکار میشود دکتری به من گفت که باید مرد 10 سال از همسرش بزرگتر باشد چرا؟ خواهش میکنم جواب بدین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    من نظر شخصی خودم رو میگم ( که میتونه درست نباشه )
    ولی یک پسر 21 ساله برای ازدواج خیلی زوده !!!!!!  اون در سنی نیست که بتونه تصمیم درستی بگیره . حالا شما یعنی در وقتی که پسر 17 سالش بود با اون نامزد کردی  Surprised
    مطمئنی که منظورت از نامزد , دوست پسر نیست   Wink
    بر فرض راست بودن حرفای شما , سن ما بر اساس دو چیز مشخص میشه
    یکی طبق اعداد در شناسنامه و دومی که مهمتره بر اساس احساس طرف .
    ممکن یک خانوم 40 ساله , احساس یک دختر 18 ساله رو داشته باشه و حتی ظاهر و اندامش طبق این احساس شکل میگیره !!!!!!! و برعکس ( من خانوم 52 ساله رو شنیدم که دوست پسر 23 ساله داشته و جالب اینجاست که صورت و اندام این خانوم مثل دختر ها بوده !!!!  )
    ما نمی تونیم به خاطر حرف مردم زندگی کنیم , چون اگه 100 سال که هیچ 1000 سال هم عمر داشتیم باز طبق حرف مردم نمی تونستیم زندگی گنیم .
    پس ان طوری که دوست داری و دلت میخواد زندگی کن .
    اما خانومای ایرانی اگه زود پیر میشن به خاطر زایمان نیست ( به نظر من زایمان حتی میتونه زن  رو جذاب تر و جونتر کنه ) بلکه به این خاطر که به خودشون نمی رسن و در زندگی خانه داری غرق میشن و احساس مادر بزرگی میکنن .
    بله مردای ایرانی اساسا دوست دارن با خانومای خیلی کم سن رابطه داشته باشن . ( یکیش من  , که یه دوست دختر دارم که ازم 18 سال کوچیکتره   Embarassed  )
    اما من این نامزدی رو ( یا دوستی رو ) به صلاح شما نمی دونم , نه به این خاطر که سن شما بیشتره , بلکه بخاطر اینکه طرفت هنوز بچه اس ( پسر تا  30  سالگی  بزرگ نمی شه ) .
    موفق باشی .
    ( من دکتر روانشناس نیستم , بعدا نگی مگه تو دکتری  Wink  )

3. سلام اقای siroosazadوخانومmedya1981                                                                               نظر من هم کمی شبیه به نظر اقایsiroosazad است  Embarassed ادم نباید به حرف مردم گوش کند زیرا شما می خواهید برای خودتا ن زندگی کنید نه برای مردم پس شما باید تصمیم بگیرید  چون زندگی شما است نه ما Embarassed ولی به نظر من تفاوت سنی شما ان هم 4سال مشکلی ایجاد نمی کند چون مادر من هم از پدرم3سال بزرگتر است ونه مشکلی و نه از چهره مشکلی ایجاد نمی کند مگر این که به خودت نرسی و مثل خرمال جون بکنی Shocked ولی این نظر من است Smile                                                                                                                                    راستی اقای siroosazad دوست دختری با این تفاوت سنی زیاد مشکلی ایجاد نمی کند Question     وایا در روابط جنسی مشکلی ایجاد نمی کند Question

4. ehsan_m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من اختلاف سن زن و شوهر در صورتی که فاحش نباشد بلا اشکال است...

5. سلام خانوم عزیز
    عزیزم شما ازاول اشتباه کردین به قول آقا سیروس اون پسر 17 سال بوده که با شما دوست شد خودتون فکر میکنین خوشبخت میشین
    همیشه دخترا زودتر از پسرا به بلوغ جسمی به فکر ی میرسن
    بهتره یه مقدار دیگه فکر کنی ابته بدون احساس
    به این فکر نکن که الان  چه قدر باهم خوبید به این فکر کنین که همیشه کنار هم باشین و سر هر مسئله کوچکی خدای نکرده دئعوا کنید به نظر من این ازدواج مورد قبول نیست
    این یه نظر شخصی بود

6. gunay

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    فقط ظاهر ادما مهم نیس جوان دیده بشه یا پیر سن آدما سن بیولژیک شونه نه سن شناسنامشون اما فکر نمیکنی که از نظر فکری و اخلاقی خانومها نسبت به آقایون بیشتر رشد میکنن هم اون هنوز سنه کمی داره اگه پشیمون شه بعد 5 یا 6 سال چیکهر میکنی؟

7. سلام کاربران گرامی
    ازتون خواهش میکنم به تاریخ پست ها دقت کنید و از پاسخ دادن به پست های قدیمی جدا خودداری فرمایید تا حقی ضایع نشود.
    موفق و معید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید