شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. با سلام
    دوست عزیز احتمال اینکه پیشاب هم حاوی اسپرم باشه وجود داره ولی گاهی استرس و... هم باعث عقب افتادگی پریود میشه برای اطمینان دقیق حتما یک ازمایش خون بدید تا از این نگرانی بیرون بیاید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. cuteyboy نوشته است: با سلام و خسته نباشید

من در 3 هبته گذشته چند بار رابطه داشتم ک در هیچکدوم منی وارد نشد فقط پیشاب بوده یعنی از کاندوم استفاده نکردیم
    الان 10 روز هست که پریودم عقب افتاده البته موقعی کا باید می شدم دلدرد و کمر درد گرفتم بریا دو روز ولی پریود نشدم.

1بار 1 هبته پیش و 1 بار 3 روز پیش از تست حاملگی خانگی استفاد کردم که هر دو بار منفی بوده

احتمال حاملگی هست؟امکان داره هر 2بار تست اشتباه باشه؟عقب افتادگی پریودم برای چیه؟

با تشکر

دليل پريود نشدن هميشه بارداري نيست براي پيگيري ميتونيد سونوگرافي بدهيد

3. سلام من یک سوال دارم ماه قبل نامزد من از روش اورژانسی استفاده کردن ولی همون روز که باید پریود میشدن پریود شدن این ماه چندین بار رابطه داشتیم که همش با کاندوم بود و تمام اب منی در کاندوم ریخته شده
    الان 7 روز که پریودشون عقب افتاده البته درد دارن و تیرهایی که معمولا به درد پریود شبیه میکشن دیشب هم کمی ترشحات داشتن
    میخواستم بپرسم جایی برای نگرانی هست؟ یا اینکه ای تاخیر به دلیل مصرف قرصها میباشد
    اصلا درد به این شدت میتونه دلیلی برای رد بارداری باشه؟
    ممنون

4. aassdd نوشته است: سلام من یک سوال دارم ماه قبل نامزد من از روش اورژانسی استفاده کردن ولی همون روز که باید پریود میشدن پریود شدن این ماه چندین بار رابطه داشتیم که همش با کاندوم بود و تمام اب منی در کاندوم ریخته شده
    الان 7 روز که پریودشون عقب افتاده البته درد دارن و تیرهایی که معمولا به درد پریود شبیه میکشن دیشب هم کمی ترشحات داشتن
    میخواستم بپرسم جایی برای نگرانی هست؟ یا اینکه ای تاخیر به دلیل مصرف قرصها میباشد
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز همونجور که خودتون میگید اگر از کاندوم استفاده کردید پس جای نگرانی وجود نداره و گاهی اوقات مصرف قرص میتونه در تاخیر پریود تاثیر بزاره و وقتی هم که میگید دردهای قبل از پریود رو دارن احتمال زیاد مشکل نیست ولی باز هم دوست عزیز بهتره برای اینکه خیالتون راحت بشه ایشون یه ازمایش خون بدن
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. aassdd نوشته است: سلام من یک سوال دارم ماه قبل نامزد من از روش اورژانسی استفاده کردن ولی همون روز که باید پریود میشدن پریود شدن این ماه چندین بار رابطه داشتیم که همش با کاندوم بود و تمام اب منی در کاندوم ریخته شده
    ممنون

يك موضوع كلي( براي استفاده همه)  اينه كه در روش اورژانسي اگه با لوونورژسترل باشه تا 89% موفقه وبا قرصهاي اچ دي يا ال دي شانس موفقيت بازهم پايينتر مياد و كلا براي مواقع اضطراري يه و در يك سيكل قاعدگي فقط يكبار قابل انجامه نه به عنوان يك روش روتين وروزمره. همين طور باعث بي نظمي در قاعدگي ميشه كه توصيه شده اگه قاعدگي بيش از 7 روز عقب بيفته يك تست حاملگي بدين .
    درباره درد وترشح اطلاعي ندارم ولي پريود قبلي نشونه حامله نبودن در اون موقع هست چون هنگام حاملگي ديگه ريزش اندومتر صورت نميگيره

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. سلام
    من یک رابطه داشتم با نامزدم که 7 روز بعد از زمان پریودم بود.دوره قاعدگی من 28 روزه وبعضی اوقات 30 روزه است.دخول انجام نشده ولی آلت کامل به بدن من برخورد کرد و منی روی بدن من ریخته شد.بعد از آن شسته شد و من از روش اورژانسی هم استفاده کردم 2 قرص اچ دی 3 ساعت بعد از آمیزش و 12 ساعت بعد 2 قرص  دیگر
    از آنروز ترشحات من بسیار زیاد شده و دل درد دارم و کمی تهوع.
    امکان بارداری چقدر هست؟نیاز به آزمایش هست؟از چه زمانی میتوانم از بی بی چک استفاده کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

7. mahtab987 نوشته است: سلام
    من یک رابطه داشتم با نامزدم که 7 روز بعد از زمان پریودم بود.دوره قاعدگی من 28 روزه وبعضی اوقات 30 روزه است.دخول انجام نشده ولی آلت کامل به بدن من برخورد کرد و منی روی بدن من ریخته شد.بعد از آن شسته شد و من از روش اورژانسی هم استفاده کردم 2 قرص اچ دی 3 ساعت بعد از آمیزش و 12 ساعت بعد 2 قرص  دیگر
    از آنروز ترشحات من بسیار زیاد شده و دل درد دارم و کمی تهوع.
    امکان بارداری چقدر هست؟نیاز به آزمایش هست؟از چه زمانی میتوانم از بی بی چک استفاده کنم
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
    بارداری منتفیه چون روش اورژانسی رو درست انجام دادید. دل درد و ... هم به خاطر استفاده از روش اورژانسیه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. moory

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با نامزدم یک روز بعد از پریود (قطع کامل خونریزی ) ارتباط داشتم ، اما دخول انجام نشد و تنها دستانم که آلوده بود تماس داشت وبا اینحال ایشان 3 ساعت بعد 2 قرص اچ دی 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر 12 ساعت بعد 1 قرص دیگر مصرف کردند،آیا امکان بارداری وجود دارد؟

9. moory نوشته است: سلام
    من با نامزدم یک روز بعد از پریود (قطع کامل خونریزی ) ارتباط داشتم ، اما دخول انجام نشد و تنها دستانم که آلوده بود تماس داشت وبا اینحال ایشان 3 ساعت بعد 2 قرص اچ دی 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر 12 ساعت بعد 1 قرص دیگر مصرف کردند،آیا امکان بارداری وجود دارد؟

سلام

با این اوصاف امکان بارداری خیلی کم بوده میشود گفت که امکان نداشته است

اما ایشان روش اورژانسی را انجام داده است پس دیگر اصلا امکان بارداری نیست

نگران نباشید یک قرص آخر هم زیادی بوده

در مورد روش اورژانسی و روشهای پیشگیری از بارداری حتما مطالب سایت را مطالعه کنید

موفق باشید

10. با سلام و خسته نباشید

من در 3 هبته گذشته چند بار رابطه داشتم ک در هیچکدوم منی وارد نشد فقط پیشاب بوده یعنی از کاندوم استفاده نکردیم
    الان 10 روز هست که پریودم عقب افتاده البته موقعی کا باید می شدم دلدرد و کمر درد گرفتم بریا دو روز ولی پریود نشدم.

1بار 10 روز پیش و 1 بار 5 روز پیش و یک بار هم 2 روز پیش از تست حاملگی خانگی استفاد کردم که هر دو بار منفی بوده

احتمال حاملگی هست؟عقب افتادگی پریودم برای چیه؟

با تشکر
    من امکان دادن آزمایش خون ندارم ولی تست خانگی رو 3بار انجام دادم که هر 3بار منفی بوده

امکان دلره هر 3بار اشتباه بوده باشه؟

11. cuteyboy نوشته است: با سلام و خسته نباشید

1بار 10 روز پیش و 1 بار 5 روز پیش و یک بار هم 2 روز پیش از تست حاملگی خانگی استفاد کردم که هر دو بار منفی بوده

با تشکر
    من امکان دادن آزمایش خون ندارم ولی تست خانگی رو 3بار انجام دادم که هر 3بار منفی بوده

سلام
    وقتی بی بی چک 3 بار منفی بوده میشه بهش اطمینان کرد. اما شما نگفتید در چه روزهایی از سیکل قاعدگیتون رابطه داشتید و چه مدت بعد از آخرین رابطه از بی بی چک استفاده کردید. ضمن اینکه پیشاب دارای اسپرم هست.
    مطمئن ترین راه آزمایش خون هستش. بی بی چک 7 - 10 روز بعد از آخرین رابطه جواب میده.
    موفق باشید...

12. cuteyboy نوشته است: با سلام و خسته نباشید

با تشکر

سلام
    ضمن تشکر از خانمelinaze
    بی بی چک در صورتی که دست کم 21 روز از رابطه گذشته باشه جواب میده......البته جوابش قطعی نیست و همونطور که خانم elinaze در بالا اشاره فرمودند مطمئن ترین راه ازمایش خون هستش که 48 ساعت پس از لقاح جواب میده
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. خواهش مي كنم جوابم بديد
    ممنون از پاسختون اما من تو سايت ها خوندم كه ممكنه كسي بارادار باشه اما پريودم بشه من دوباره پريودم شدم با خونريزي مثل هميشه درد سينه هام رفته جاي ديگمم دردي ندارم اما سينه هام احساس مي كنم سفته شكمم هم بزرگه هنوز من تو رابطم با مني تماسي نداشتم اما قبل از ارضا آْلت ها با هم در تماس بوده تورو خدا كمكم كنيد دارم از استرس ميميرم

14. anna19_20 نوشته است: خواهش مي كنم جوابم بديد
    ممنون از پاسختون اما من تو سايت ها خوندم كه ممكنه كسي بارادار باشه اما پريودم بشه من دوباره پريودم شدم با خونريزي مثل هميشه درد سينه هام رفته جاي ديگمم دردي ندارم اما سينه هام احساس مي كنم سفته شكمم هم بزرگه هنوز من تو رابطم با مني تماسي نداشتم اما قبل از ارضا آْلت ها با هم در تماس بوده تورو خدا كمكم كنيد دارم از استرس ميميرم

امکان بارداری در شما به هیچ عنوان نیست

15. سلام
    من 20 سالمه و مدت 4 ماهه ( 4 بسته ) كه به خاطر كيست تخمدان به طور مرتب قرص ضدبارداري ياسمين استفاده مي كنم
    روز ششم پريودم  با نامزدم رابطي جنسي از پشت داشتم ( 7 روزه پاك مي شم يعني هنوز كامل پاك نشده بودم ) كه مطمئنم يه كمي از مني با سطح آلتم در تماس بوده
    با توجه به اينكه مصرف بسته ي پنجم قرصام رو از شب قبل از رابطه ي جنسي شروع كرده بودم ( يعني مرتب و طبق دستور پزشك يه هفته بين هر بسته ي قرص فاصله مي ذارم ) و بعد از رابطه سعي كردم كاملا با آب خودمو شست و شو بدم و سه ساعت بعد از رابطه زمان خوردن قرص دوم از بسته ي پنجم  بود كه خوردم مي خواستم بدونم احتمال بارداري وجود داره ؟!
    من نمي دونم تاچه حد مي شه به اين قرصا اعتماد كرد ؟! و اينكه من تو پريود بودم و بسته ي جديد قرص تازه شروع شده بود خطرناك نيست و احتمال بارداريو بالا نمي بره ؟
    نمي دونم وقتي اين قرصا خورده مي شه آيا بازم روش اورژانسي قرص ال دي  لازمه ؟!
    در ضمن تو خوردن قرصا تو اين چند ماه فراموشي نداشتم ...
    ممنونم ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 69
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید