شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. سلام.من 22 سالمه.تو هفته دوم بعد از قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.فرداش 2 تا اچ دی خوردم وتقریبا تا 3 روز هر 12 ساعت خوردمش.بعد قطع کردم و 4 روز بعد دوباره بدون پیشگیری رابطه داشتم.الان باید قرص بخورم یا همون اچ دی ها کافی بود؟من ترسیدم دوباره خوردم چون اصلا دوس ندارم الان بچه بیارم.اگه میشه راهنماییم کنین تا کی بخورم؟مرسی

2. ninazam نوشته است: سلام.من 22 سالمه.تو هفته دوم بعد از قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.فرداش 2 تا اچ دی خوردم وتقریبا تا 3 روز هر 12 ساعت خوردمش.بعد قطع کردم و 4 روز بعد دوباره بدون پیشگیری رابطه داشتم.الان باید قرص بخورم یا همون اچ دی ها کافی بود؟من ترسیدم دوباره خوردم چون اصلا دوس ندارم الان بچه بیارم.اگه میشه راهنماییم کنین تا کی بخورم؟مرسی

دوست عزیز
    روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و دیگه نیاز به خوردن قرص ندارید
    اما بهتره بعد از پریودیتون حتما از یه روش پیشگیری از بارداری مطمئن استفاده کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. ninazam نوشته است: سلام.من 22 سالمه.تو هفته دوم بعد از قاعدگی رابطه محافظت نشده داشتم.فرداش 2 تا اچ دی خوردم وتقریبا تا 3 روز هر 12 ساعت خوردمش.بعد قطع کردم و 4 روز بعد دوباره بدون پیشگیری رابطه داشتم.الان باید قرص بخورم یا همون اچ دی ها کافی بود؟من ترسیدم دوباره خوردم چون اصلا دوس ندارم الان بچه بیارم.اگه میشه راهنماییم کنین تا کی بخورم؟مرسی

سلام

روش درست اورژانسی تا 72 ساعت بعد از رابطه محافظت نشده 2 HD و 12 ساعت بعد هم 2 HD دیگر

شما ظاهرا بیشتر مصرف کردید تا اینجا  کار خوبی نکردید اما احتمال بارداری نیست

اما درمورد رابطه برای بار دوم قرصهایی که قبلا خوردید اثری ندارند اگر هنوز برای روش اورژانسی

فرصت دارید (چون زمان رابطه دوم را نگفتید) از روش اورژانسی استفاده کنید

واین را بدانید که درصد شکست روش با اینکار پایین میاید و به احتمال زیاد بالانس هورمونیتان هم بهم میخورد

که نمود آن تغییر زمان پریود شدنتان است و بعد از این هرگز به این صورت قرص نخورید

از این پس اگر خواستید رابطه داشته باشید قبل از آن برنامه ریزی برای یک روش پیشگیری از بارداری بکنید

تا بعد از رابطه دچار ترس از بارداری و اضطراب نشوید مثلا مصرف قرص بصورت منظم در ماه چون روش اورژانسی عوارض خود

را دارد و توصیه میشود تا جای ممکن از آن استفاده نشود ( در هر دوره پریودحداکثر 1 بار)

برای بالا بردن اطلاعاتتان در این زمینه یک جستجو در سایت بکنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  4. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    tatu نوشته است: سلام من پریود نامنظم دارم و حدود دو هفته بعد از آخرین پریودم (در هفته سوم) رابطه داشتم محافظت نشده بعد از رابطه 2 عدد قرص ال دی خوردم 8 ساعت بعد 2 تای دیگه اما 4 ساعت بعد از مصرف قرص حالم بهم خورد  و دیگه قرص نخوردم.
    بدن من به ضعف و ... حساس هست به طوریکه زمانی که روزه بودم اصلاً پریود نمی شدم الان 10 روز از رابطه می گذره و من پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟
    از روش پیشگیری طبیعی استفاده شده و منی داخل واژن نریخته.

البته من قرص اچ دی خورده بودم که اشتباهاً نوشتم ال دی
    بی بی چک هم امروز منفی نشون داده...

5. tatu نوشته است:
    tatu نوشته است: سلام من پریود نامنظم دارم و حدود دو هفته بعد از آخرین پریودم (در هفته سوم) رابطه داشتم محافظت نشده بعد از رابطه 2 عدد قرص ال دی خوردم 8 ساعت بعد 2 تای دیگه اما 4 ساعت بعد از مصرف قرص حالم بهم خورد  و دیگه قرص نخوردم.
    بدن من به ضعف و ... حساس هست به طوریکه زمانی که روزه بودم اصلاً پریود نمی شدم الان 10 روز از رابطه می گذره و من پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟
    از روش پیشگیری طبیعی استفاده شده و منی داخل واژن نریخته.

البته من قرص اچ دی خورده بودم که اشتباهاً نوشتم ال دی
    بی بی چک هم امروز منفی نشون داده...

روش اورژانسی رو که به اشتباه انجام دادید
    سری دوم قرص باید 12 ساعت بعد از سری اول خورده بشه
    ولی با توجه به نوع رابطه و جواب بی بی چک احتمال بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. با سلام و خسته نباشید
    جواب بتای من 0.1 mIU/mL بود اگر کمکم ککنید ممنون می شوم که بدونم حامله هستم یانه
    ممنون

7. nikta110 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    جواب بتای من 0.1 mIU/mL بود اگر کمکم ککنید ممنون می شوم که بدونم حامله هستم یانه
    ممنون

دوست من شما باردار نیستید. حداقل میزان bhcg جهت بارداری 10 هست که البته در مورد بعضی کیتهای آزمایشگاهی 5 اعلام میشه. شما مطلقا باردار نیستید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  8. سلام
    ممنون میشم زود بهم جواب بدید خیلی استرس دارم
    پریود من تقریبا منظمه یعنی ممکنه اگه یه ماه 28 پریود شدم ماه بعد 30 یا یکم پریود بشم اما این ماه 10 روز از موعد پریودم گذشته و پریود نشدم.

چند روز بعد از تموم شدن پریود ماه قبل با همسرم رابطه محافظت نشده داشتم اما منی کاملا بیرون از واژن ریخته شد.
    و تا دو سه روز بعد از اون من خونابه مشاهد میکردم که البته خیلی کم بود و قطع شد.
    اما هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم....احتمال بارداری با پیش آب چند روز بعد از تموم شدن پریود هست؟؟؟ با احتمال اینکه پیش آب تو وا ژن ریخته شدن باشه چون مطمئنم که منی تو واژن تخلیه نشده....
    ممنون

9. raziyeh_b نوشته است: سلام
    پریود من تقریبا منظمه یعنی ممکنه اگه یه ماه 28 پریود شدم ماه بعد 30 یا یکم پریود بشم اما این ماه 10 روز از موعد پریودم گذشته و پریود نشدم.

چند روز بعد از تموم شدن پریود ماه قبل با همسرم رابطه محافظت نشده داشتم اما منی کاملا بیرون از واژن ریخته شد.
    اما هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم....احتمال بارداری با پیش آب چند روز بعد از تموم شدن پریود هست؟؟؟ با احتمال اینکه پیش آب تو وا ژن ریخته شدن باشه چون مطمئنم که منی تو واژن تخلیه نشده....
    ممنون

سلام

علت تاخیر در پریود میتواند ترس از بارداری و اضطراب ناشی از آن باشد

احتمال بارداری با پیش آب کم است ولی نمیتوان آنرا نادیده گرفت

پس بعد از این بیشتر دقت کنید ( حتما از یک روش پیشگیری استفاده کنید)

تا دچار نگرانی از بارداری و  عوارض آن نشوید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. raziyeh_b نوشته است: سلام

ممنون

دوست گرامي دادن يك ازمايش ساده جهت تشخيص بارداري يا عدم بارداري هم استرس راكم خواهد كرد هم تشخيص را قطعي تر ميكند با توجه به 10 روز تاخير چرا هنوز ازمايش نداديد ؟.به غير از بارداري علل ديگري هم باعث تاخير ميشوند ولي قدم اول تشخيص بارداري است واگر منفي بود ساير تشخيصها بررسي ميشود
    موفق باشي

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خواستم بدونم آیا مصرف کپسول آزیروسین باعث تاخیر در پریود میشه؟
    چون من بعد از گذشت 14 روز از رابطه ام همچنان پریود نشدم و جواب بی بی چک هم منفیه.
    نه حالت تهوع دارم نه خستگی و نه تکرر ادرار اما از اینکه پریود نشدم واقعاً استرس دارم

12. tatu نوشته است: سلام
    خواستم بدونم آیا مصرف کپسول آزیروسین باعث تاخیر در پریود میشه؟
    چون من بعد از گذشت 14 روز از رابطه ام همچنان پریود نشدم و جواب بی بی چک هم منفیه.
    نه حالت تهوع دارم نه خستگی و نه تکرر ادرار اما از اینکه پریود نشدم واقعاً استرس دارم

از نظر بارداری کاملا خیالتون جمع باشه اصلا امکان نداره این تاخیر هم فقط و فقط به دلیل استرسی که دارید ناشی میشه
    خیلیها بودن به دلیل استرس یک ماه تعویق داشتند نگران نباشید
    اگه خیلی دیگه وسواس دارید و نمیتونید از استرستون بکاهید یه آزمایش خون بدید
    در مورد داروی مورد نظر هم فکر کنم اسم دارو درست ذکر نکردید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوباره
    اسم دارو رو درست نوشتم
    آزیروسین هست اسم دیگه این دارو آزیترومایسین هست.

14. tatu نوشته است: سلام دوباره
    اسم دارو رو درست نوشتم
    آزیروسین هست اسم دیگه این دارو آزیترومایسین هست.

آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک است که برای گلودرد استرپتوکوکی ، برونشیت ، برخی انواع سینه پهلو (پنومونی )، و عفونت های کلامیدیایی تجویز می شود.
    و موجب تاخیر در پریود نمیشود

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. با سلام و خسته نباشید

من در 3 هبته گذشته چند بار رابطه داشتم ک در هیچکدوم منی وارد نشد فقط پیشاب بوده یعنی از کاندوم استفاده نکردیم
    الان 10 روز هست که پریودم عقب افتاده البته موقعی کا باید می شدم دلدرد و کمر درد گرفتم بریا دو روز ولی پریود نشدم.

1بار 1 هبته پیش و 1 بار 3 روز پیش از تست حاملگی خانگی استفاد کردم که هر دو بار منفی بوده

احتمال حاملگی هست؟امکان داره هر 2بار تست اشتباه باشه؟عقب افتادگی پریودم برای چیه؟

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 69
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید