شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. momomo

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    فوری  التماستون میکنم
    من با نامزدم رابطه با شلوار داشتیم که فقط شلوارش خیس شد و در اورد ودستشویی کرد  ایشون 11 پریود و یکساعت بعد از رابطه 4 ال دی که نوبت دوم بعد از 3.5 ساعت استفراغ کرد و کلا 16 قرص ال دی به فاصله 12 ساعت مصرف کرد بعد از 5 روز ازمایش خون داد که فقط گفت منفیه
    امروز که روز 8 رابطه هست ازمایش داد منفی بود ولی مقدار BHCG  7
    که زیر 10 منفی رو دونسته
    رفتیم پیش ماما گفت 2 امپول پروژسترون 100 mgبزنه یکی امروز زد یکی 48 ساعت بعدباید بزنه
    یکی امروز زد
    پریود قبلی بر اثر قرص ال دی اورژانسی بوده
    اثر امپولا چیه؟
    ایا حاملگی امکان داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا میشه کامل بگید
    اقای دکتر التماست میکنم
    تو رو خدا کمکم کنید زودتر تا مرز جنون رسیدیم

2. momomo نوشته است: فوری  التماستون میکنم
    من با نامزدم رابطه با شلوار داشتیم که فقط شلوارش خیس شد و در اورد ودستشویی کرد  ایشون 11 پریود و یکساعت بعد از رابطه 4 ال دی که نوبت دوم بعد از 3.5 ساعت استفراغ کرد و کلا 16 قرص ال دی به فاصله 12 ساعت مصرف کرد بعد از 5 روز ازمایش خون داد که فقط گفت منفیه
    که زیر 10 منفی رو دونسته
    رفتیم پیش ماما گفت 2 امپول پروژسترون 100 mgبزنه یکی امروز زد یکی 48 ساعت بعدباید بزنه
    یکی امروز زد
    اثر امپولا چیه؟
    تا میشه کامل بگید
    اقای دکتر التماست میکنم

سلام
    دوست عزیز با وجود دو بار ازمایش بتای منفی مطمئنا بارداری منتفیه...............ممکنه بخاطر استرس پریودشون عقب بیفته.........16 تا ال دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاری کنید که بازم انشالله بتونید با هم رابطه داشته باشید.......نامزدتون پدر هورموناشو در اومده.............بالانس هورمونیش شدیدا به هم ریخته...........حالا بعد از زدن پروژسترون ها باید پریود بشه
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. momomo نوشته است: فوری  التماستون میکنم
    که زیر 10 منفی رو دونسته
    یکی امروز زد
    اثر امپولا چیه؟
    تا میشه کامل بگید
    اقای دکتر التماست میکنم

والا نمیدونم چی باعث استرس شما شده که دست به همچین کار خطرناکی زدید؟
    اصلا دلیلی وجود نداشته که با این نوع رابطه اینگونه قرص مصرف بشه
    وقتی ازمایش هم میگه منفیه یعنی اینکه ایشون باردار نیستند و اینجور که شما گفتید که پریود هم شدند دیگه نمی دونم شما دنبال چی هستید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    ممنون میشم زود بهم جواب بدید خیلی نگرانم و استرس دارم
    پریود من تقریبا منظمه یعنی ممکنه اگه یه ماه 28 پریود شدم ماه بعد 30 یا یکم پریود بشم همیشه آخر ماه پریود میشم با 3-4 روز اختلاف

دوره پریودمم 6 تا 7 روزه----من با شوهرم یک روز بعر از تمام شدن پریودم رابطه داشتم که دخول انجام شد. اما زمانی که پیش آب اومد همسرم آلت رو بیرون کشید و پیش آب بیرون ریخت اما آلتش پیش آبی بود و کاملا تمیز نده بود که دخول انجام شد اما منی به طور کامل بیرون ریخته شد

الان 3-4 روز از روز شروع پریود جدیدم میگذره اما هنوز پریود نشدم
    آیا ممکنه با اون پیش آب باردار شده باشم؟؟؟؟
    ضمنا از روش اورژانسی هم استفاده نمکنم چون حالم خیلی بد میشه و نمیتونم قرص بخورم
    ممنون میشم جواب بدید

5. sara_b نوشته است: سلام
    ممنون میشم زود بهم جواب بدید خیلی نگرانم و استرس دارم
    پریود من تقریبا منظمه یعنی ممکنه اگه یه ماه 28 پریود شدم ماه بعد 30 یا یکم پریود بشم همیشه آخر ماه پریود میشم با 3-4 روز اختلاف

دوره پریودمم 6 تا 7 روزه----من با شوهرم یک روز بعر از تمام شدن پریودم رابطه داشتم که دخول انجام شد. اما زمانی که پیش آب اومد همسرم آلت رو بیرون کشید و پیش آب بیرون ریخت اما آلتش پیش آبی بود و کاملا تمیز نده بود که دخول انجام شد اما منی به طور کامل بیرون ریخته شد

الان 3-4 روز از روز شروع پریود جدیدم میگذره اما هنوز پریود نشدم
    آیا ممکنه با اون پیش آب باردار شده باشم؟؟؟؟
    ضمنا از روش اورژانسی هم استفاده نمکنم چون حالم خیلی بد میشه و نمیتونم قرص بخورم
    ممنون میشم جواب بدید

احتمال بارداری با پیش آب زمانی هست که در دوران تخمک گذاری باشید و با توجه به توصیفاتی کردید بعید هست دردوران تخمک گذاری بوده باشید و بارداری خیلی خیلی ضعیفه
    این تعویقتونم به احتمال برمیگیرده به استرسی که دارید
    نگران نباشید امکان بارداری خیلی کمه چیزی در حد صفر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام
    شما همين الان برو داروخانه سركوچه و يك baby check بخر و آزمايش كن تا خيالت راحت بشه!!!اين استرسي كه الان داري واقعا" آزار دهنده است!!!ولي به احتمال خيلي زياد به خاطر استرس پريودت عقب افتاده است !!!
    ايكاش آقايان هم اين استرس را به نوعي تجربه مي كردند تا اندكي حال ما را مي فهميدند!!!
    برايت آرزوي بهترين ها را دارم
    شاد باشي

7. momomo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    امروز نامزدم یه ازمایشگاه دیگه ازمایش داد جواب داد منفی و جلوی result نوشته zero
    یکشنبه ازمایش داد جلو  result بود 7
    که در ازمایش قبلی گفته بود زیر 10 منفیه ولی این ازمایشگاه در باره منفی بودن چیزی ننوشته
    ممکنه اینبار هم چون زیر 10 بوده داده 0؟
    یا واقعا صفره؟
    یکشنبه بعد ازمایش دو امپول پروژسترون 50 میلی گرم زد
    امروز کمرش درد گرفت البته یه کم
    ایا باز باید امپول بزند یا کافیه؟
    ایا امپولها تاثیری بر نتیجه ازمایش داشتن؟؟؟؟؟؟؟جواب ازمایش مطمینه؟
    الان روز 11 رابطه بود
    لطفا کامل جواب بدین

8. momomo نوشته است: امروز نامزدم یه ازمایشگاه دیگه ازمایش داد جواب داد منفی و جلوی result نوشته zero
    که در ازمایش قبلی گفته بود زیر 10 منفیه ولی این ازمایشگاه در باره منفی بودن چیزی ننوشته
    یا واقعا صفره؟
    الان روز 11 رابطه بود
    لطفا کامل جواب بدین

دوست عزیز منفی منفی منفییییییییییییییی!!!!!!!!!!!! یک درصد هم شک نکن. دیگه آزمایش 2 بار که اشتباه نمیشه!!!!
    اینکه یه آزمایشگاه عدد 0 میده یکی 2 یکی 3 هزار علت داره..اولا میزان هورمون که هر روز مثلا 1 نیست. بالا پایین داره. بعدشم معرف ها و مواد مورد استفاده در آزمایشگاهها متفاوت هست.هر چند دقت همه یکی هست. شک نکن دوست من. به همون تعداد آمپولی که دکتر داده بسنده کنید. اینا هورمونه شوخی نیست که هی بزنید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. momomo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sarabahari نوشته است:
    momomo نوشته است: امروز نامزدم یه ازمایشگاه دیگه ازمایش داد جواب داد منفی و جلوی result نوشته zero
    یا واقعا صفره؟
    الان روز 11 رابطه بود
    لطفا کامل جواب بدین

دوست عزیز منفی منفی منفییییییییییییییی!!!!!!!!!!!! یک درصد هم شک نکن. دیگه آزمایش 2 بار که اشتباه نمیشه!!!!
    اینکه یه آزمایشگاه عدد 0 میده یکی 2 یکی 3 هزار علت داره..اولا میزان هورمون که هر روز مثلا 1 نیست. بالا پایین داره. بعدشم معرف ها و مواد مورد استفاده در آزمایشگاهها متفاوت هست.هر چند دقت همه یکی هست. شک نکن دوست من. به همون تعداد آمپولی که دکتر داده بسنده کنید. اینا هورمونه شوخی نیست که هی بزنید.

ممنون ولی دکتر گفته بود 2 تا امروز بزنه ولی نامزدم گفت احساس پریودی داره و نزد
    میگه گاهی واژنش درد میگیره و تموم میشه
    اینا طبیعی هستن؟

10. momomo نوشته است:
    sarabahari نوشته است:
    momomo نوشته است: امروز نامزدم یه ازمایشگاه دیگه ازمایش داد جواب داد منفی و جلوی result نوشته zero
    یا واقعا صفره؟
    الان روز 11 رابطه بود
    لطفا کامل جواب بدین

ممنون ولی دکتر گفته بود 2 تا امروز بزنه ولی نامزدم گفت احساس پریودی داره و نزد
    میگه گاهی واژنش درد میگیره و تموم میشه
    اینا طبیعی هستن؟

دوست عزیز بهتر بود آنچه دکتر گفته بود عمل میکردند
    درد گرفتن واژن جزو علائم رسمی پریود نیست ولی خود من و یکی دو تا از دوستام این حالت را داریم قبل از پریود. به هر حال ایشون علائم خودشون رو بهتر میشناسن
    شما هم با توجه به حرفایی که زدید بی دلیل نگرانید
    نه به خودتون نه به اون بنده خدا فشار عصبی وارد نکنید.

11. اقای محترم به هیچ وجه امکان بارداری وجود نداره..
    انقدر الکی استرس ندید به همدیگه.شما 100 بار دیگه برید ازمایش بدید بازم منفی هست.
    ما که میگیم گوش نمیکنید بازم میاید میپرسید..

12. سلام و خسته نباشید
    من برای اطلاع از حاملگی از بیبی چک استفاده کردم، و حط مربوط به مثبت بودن ینی خط T بعد از یک ساعت
    خط خیلی خیلی کمرنگی اجاد شد میخواستم ببینم اطمینانی هست بهش یا نه؟
    خواهش میکنم زود جوابم رو بدین دارم از استرس می میرم

13. nikta110 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من برای اطلاع از حاملگی از بیبی چک استفاده کردم، و حط مربوط به مثبت بودن ینی خط T بعد از یک ساعت
    خط خیلی خیلی کمرنگی اجاد شد میخواستم ببینم اطمینانی هست بهش یا نه؟
    خواهش میکنم زود جوابم رو بدین دارم از استرس می میرم

دوست عزیز..مهم ایجاد خط هست.کمرنگ پررنگ نداره و جفتش نشونه مثبت بودن هست.برای اطمینان مجددا تکرار کنید.یا آز خون بدین.

14. tatu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من پریود نامنظم دارم و حدود دو هفته بعد از آخرین پریودم (در هفته سوم) رابطه داشتم محافظت نشده بعد از رابطه 2 عدد قرص ال دی خوردم 8 ساعت بعد 2 تای دیگه اما 4 ساعت بعد از مصرف قرص حالم بهم خورد  و دیگه قرص نخوردم.
    بدن من به ضعف و ... حساس هست به طوریکه زمانی که روزه بودم اصلاً پریود نمی شدم الان 10 روز از رابطه می گذره و من پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟
    از روش پیشگیری طبیعی استفاده شده و منی داخل واژن نریخته.

15. tatu نوشته است: سلام من پریود نامنظم دارم و حدود دو هفته بعد از آخرین پریودم (در هفته سوم) رابطه داشتم محافظت نشده بعد از رابطه 2 عدد قرص ال دی خوردم 8 ساعت بعد 2 تای دیگه اما 4 ساعت بعد از مصرف قرص حالم بهم خورد  و دیگه قرص نخوردم.
    بدن من به ضعف و ... حساس هست به طوریکه زمانی که روزه بودم اصلاً پریود نمی شدم الان 10 روز از رابطه می گذره و من پریود نشدم.آیا احتمال بارداری هست؟
    از روش پیشگیری طبیعی استفاده شده و منی داخل واژن نریخته.

دوست عزیز هم زمان رابطه پر خطر بوده هم مصرف قرصتان غلط بوده، به هر حال چون ارضا داخل نبوده احتمالش کمه و قرص های هرمونی هم ممکن است نظم پریود را به هم بزنن
    فکر کنم بهتر باشه هر چه زودتر یه آزمایش خون بدید تا اگه مشکلی نیست استرس هم برتاخیر اضافه نکنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 69
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید