شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تیرگی لبه رحم (لب کوچک و بزرگ آلت تناسلی)

1. با سلام دلیل تیرگی لبه رحم چیست؟
    آیا ممکن است به خاطر خود ارضایی باشد؟
    من دختری 20 ساله هستم که تا سن 12 سالگی خود ارضایی میکردم و همان موقع ترک کردم الان به مدت 6 ماه است دوباره شروع کرده ام و اکنون در آستانه ازدواج هستم و لبه های رحم من بسیار تیره است
    آیا به خاطر خود ارضایی است؟
    آیا روش درمان دارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. arano نوشته است: با سلام دلیل تیرگی لبه رحم چیست؟
    من دختری 20 ساله هستم که تا سن 12 سالگی خود ارضایی میکردم و همان موقع ترک کردم الان به مدت 6 ماه است دوباره شروع کرده ام و اکنون در آستانه ازدواج هستم و لبه های رحم من بسیار تیره است
    آیا روش درمان دارد؟

احتمالا لبه های آلت تناسلی رو میگید
    این تیرگی ارثی میشه شخصی میشه و چیز طبیعی هستش
    ربطی به خود ارشایی نداره
    نگران نباشید
    با بعضی محلولها میتونید این تیرهگی رو کم کنید اما نه به طور کامل

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  3. سلام میشه بگید با چه محلولهایی میشه تیرگی رو کمتر کرد /؟؟ ممنون

4. taranehh نوشته است: سلام میشه بگید با چه محلولهایی میشه تیرگی رو کمتر کرد /؟؟ ممنون

با سلام
    دوست عزیز،دوستی در این رابطه میگفت از ژلهای ضدعفونی کننده بانوان اگر استفاده بشه تیرگی اون ناحیه رو کمتر میکنه!اسم اون ژل یادم نیست!اما میتونید از داروخونه ها با همین عنوان تهیه کنید!یعنی ژل ضدعفونی واژن بانوان
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. دوست عزیز هیدرودرم از این ژل داره
    به اسم ژل مخصوص بانوان
    میتونید از این ژل استفاده کنید
    من خودم استفاده میکنم البته برای جلوگیری از ایجاد بوی بد و ...
    و تا حالا دقت نکردم که روشن میکنه یا نه
    به هرحال استفاده اش ضرری نداره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. arano نوشته است: با سلام دلیل تیرگی لبه رحم چیست؟
    آیا روش درمان دارد؟

دوست عزیز، همون طور که دوستمون آقای علیان فرمودند ،  ژل شستشوی بانوان ، با نام pure in time ، و یا نام های دیگه ، در برطرف کردن تیرگی نواحی بیرونی واژن ، لبه های آلت و همین طور تیرگی کشاله های ران و حتی برطرف کردن لک های سیاه رنگ یا جوش های سر سیاه این نواحی تا حدودی موثر است.دوستانی رو می شناسم که استفاده کرده و جواب گرفته اند.
    نحوه ی مصرف این ژل ها که اساساً جهت ضدعفونی سطحی محیط واژن دختران و بانوان استفاده می شه، به این صورته که هفته ای 2 الی 3 مرتبه می تونید هنگام استحمام در حمام استفاده کنید ، مقدار مصرف و جزئیات اون رو می تونید روی بروشور داخل جعبه ی این محصول مشاهده کنید.
    خیلی حساس نباشید ، این مورد تقریباً در اکثر خانم ها مشاهده می شه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  7. arano نوشته است: با سلام دلیل تیرگی لبه رحم چیست؟
    آیا روش درمان دارد؟

سلام - منظور شما احتمالا لبهاي كوچك يا داخلي الت تناسلي خارجي هستن كه ميزان پيگمانتاسيون ان بستگي به ژنتيك فرد وهورمونها دارد -نه خود ارضايي -و طبيعتا گستره وسيعي از روشن تا تيره دارد روشن كردن رنگ پوست كار بسيار مشكل وپرخرجي است كه از عهده افراد عادي بر نمياد ضمن اينكه چيزي مهمي رو تغيير نميده / ژلهايي كه براي شستشوي واژن استفاده ميشن و ماده موثره دارويي ندارن جنبه تجارتي دارن و اصولا واژن داراي ميكرو فلور طبيعي باكتريايي است  وبا ترشحات خودش شسته ميشه ونيازي به شستشو با چيزي حتي آب نداره واين شستشوها باعث بهم خوردن فلور آن وبالا رفتن شانس عفونت ميشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  8. در مورد اثر خوب ژل مخصوص بانوان منم شنیدم...به توصیه دوستان عمل کنید و زیاد حساس نباشید..

9. mehdi146

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    باسلام خدمت دوستان
    ایا پوست اطراف وازینال همه دخترا مثل همه یا فرق داره؟نامزد من پوست اون ناحیش تیره و دارای مختصری چروک هست آیا مشکلی وجود داره؟

10. mehdi146 نوشته است: باسلام خدمت دوستان
    ایا پوست اطراف وازینال همه دخترا مثل همه یا فرق داره؟نامزد من پوست اون ناحیش تیره و دارای مختصری چروک هست آیا مشکلی وجود داره؟

خیر
    پوست این ناحیه کاملا موردی شخصی و ارثی یا حتی ژنتیکی میباشد و پوست و رنگ این ناحیه در افراد مختلف بستگی به موارد ذکر شده با هم فرق دارند
    تیرگی این ناحیه یا حتی کمی چروک بودنش هیچ مشکلی در انجام رابطه جنسی یا حتی زایمان نخواهد داشت

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  11. با سلام
    با تشکر از سایت بسیار خوب و آموزنندتون ، توی صفحه دیگتون خوندم که به دختر خانومی که میخواست لب بزرگشو به خاطر سیاهی اش عمل زیبایی بکنه رو سرزنش می کردید و همش می گفتید آقایون این چیزا واسشون مهم نیست و ... ولی الان همین آقای

همیار سایتتون راجع به رنگ و چین و چروک نامزدش می پرسه   حالا دیدید که واسه آقایون این چیزا مهمه ؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. khanomnabat نوشته است: با سلام
    با تشکر از سایت بسیار خوب و آموزنندتون ، توی صفحه دیگتون خوندم که به دختر خانومی که میخواست لب بزرگشو به خاطر سیاهی اش عمل زیبایی بکنه رو سرزنش می کردید و همش می گفتید آقایون این چیزا واسشون مهم نیست و ... ولی الان همین آقای

همیار سایتتون راجع به رنگ و چین و چروک نامزدش می پرسه   حالا دیدید که واسه آقایون این چیزا مهمه ؟؟؟؟؟؟

هیچ وقت در سایت عنوان نشد واسه همه آقایون مهم نیست
    بلکه عنوان شد شخصی که فردی رو به عنوان همسر آینده اش انتخاب میکنه بر حسب دوست داشتن و اگر طرف رو واقعا دوست بداره از چنین ایراداتی پرهیز میکنه
    این آقا هم به خاطر اینکه میخواسته مطمئن شه که مشکلی ندارند همسرشون این مورد رو عنوان کردند

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. khanomnabat نوشته است: با سلام

دوست عزیزم، اینکه ایشون در مورد رنگ و ظاهر آلت نامزدشون سئوالی پرسیدند ، به این معنی نیست که ازشکل و رنگ اون خوششون نیومده!! بلکه جمله ی ایشون کاملاً نشون می ده که می خوان بدونن آیا شکل اون طبیعیه یا خیر، که اینگونه سئوالات هم ممکنه از ناحیه ی خانمی نسبت به شکل آلت همسرش پرسیده بشه، پس این گونه سئوالات یا ابهامات برای هر دو جنس مونث و مذکر ممکنه بوجود بیاد و طبیعیه.
    البته ذکر این مورد خالی از لطف نیست ، متاسفانه یا خوشبختانه!! گاهاً تصاویری که از این عضو در ذهن افراد وجود داره. ممکنه در نتیجه ی دیدن تصاویر تبلیغی و تجاری شرکت ها یا سایت ها باشه که با حالت طبیعی و واقعی اون تفاوت های زیادی داره ، همون طور که می دونیم این تصاویر جنبه ی تجاری دارند و اکثراً تحت اعمال جراحی و میک آپ و نورپردازی خاصی تهیه شدند ، بنابراین  خیلی ایده آل بی عیب و نقص و در بهترین وضعیت ممکن به نظر می رسند  و گاهاً با اونچه در دنیای واقعی به چشم می خوره تفاوت هایی دارند. و همین می تونه ضمینه ساز ایجاد شبهه یا ابهامی در مورد شکل طبیعیه ی آلت ها باشه.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  14. khanomnabat نوشته است: با سلام

با سلام
    دوست گرامی، اساس گفته ها و منظور این دوست همیار رو دوستان به زیبایی و ظرافت جواب دادن!اما یک نکته بسیار اساسی دیگه در این رابطه وجودداره که فکر میکنم دونستنش بد نباشه،و اون اینه که این عضو و کلاً این ناحیه:
    1- در معرض دید عموم نیست!!
    2- هیچ مشکلی برای ارتباط جنسی و مسائل حاشیه ایش ایجاد نمیکنه!!
    3- در بسیاری از دختران اینگونه اشکال دیده میشه که طبیعی  و خدادادیس! و اراده  شخص درش بی تاثیره!
    4- اصولاً هرچیزی برای انسانها اگر تکرار بشه ،به یک چیزه عادی تبدیل میشه! در این راستا ،این عضو هم در اثر نگاه های مکرر زوج،در ذهنشون به یک عضو عادی تبدیل خواهد شد!و چون این قسمت همواره!! در دید ایشون هم نیست! لذا مشکلی برای زوجین رخ نخواهد داد! منظورم اینه که هر شکلی که این عضو داشته باشه به مرور زمان به شکلی عادی تبدیل میشه که حتی در زندگی زوجین هم ایجاد اشکال نمیکنه!پس نباید زیاد مته به خشخاش بزاریم
    و...
    النهایه دقت کنید این موضوع چیزی نیست که بخواد یک فرد رو از زندگی عادی خودش محروم کنه!خیلی چیزهای دیگه ای وجودداره که میتونه از حسن های یک دختر باشه که این قضیه پیشش به اندازه یک ارزن هم نمی ارزه! مواردی هم چون اخلاق،بساز بودن،زیبایی چهره، پاکدامنی و......
    پس بیایید با درست  و منطقی فکرکردن زندگی های جوانان رو خراب نکنیم
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  15. mehdi146

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    دوستان انگارمن سوالمو درست مطرح نکردم.
    منظورم این بود که خدایی نکرده من  به شکل صحیح رابطه وازینالی رو انجام ندادم یا اینکه همسرم باید از این ناحیه بیشتر مراقبت کنه یا بیشتر بش برسه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید