شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. dumanunlimited نوشته است: ا سلام
    میخواستم بدونم اینکه ایا دختری که ادعا داره پرده بکارتش بالاتر از دهانه الت تناسلیشه واقعیت داره
    ایا همچین چیزی از لحاظ علمی قابل توجیه؟
    ایا ممکنه که در قسمت داخلی وازن باشه؟

پرده بكارت ممكنه بطور طبيعي سطحي تا خيلي عميق در واژن قرار گرفته باشه يا اصلا وجود نداشته باشه ولي  بطور معمول در عمق 2.5 تا 4 سانتي ورودي مهبل قرار گرفته بهتره اين خانم ابتدا تصاوير اناتوميكي گرافيكي و واقعي ا ز هايمنhymen رو ببينه تا بفهمه به چي گفته ميشه وهر چين وبافتي هايمن نيست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sahar98 نوشته است: سلام
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    اقای دکتر می خواستم بدونم امکان داره که دختری به طور مادرزادی لب کوچک نداشته باشه ؟
    من با توجه به عکسهای سایت متوجه شدم که فقط یه طرف لب کوچک دارم !
    ایا این طبیعیه و یا بعد برام مشکلی ایجاد می کنه ؟
    ممنونم

شكل الت تناسلي خارجي بسيار متفاوته از نظر اندازه قسمتهاي مختلف و تناسب با هم و رنگ و درجه پيگمانتاسيون. لبهاي كوچك يا داخلي از نظر اناتوميكي ممكنه گاهي خيلي بزرگ و بيرون زده از لبهاي بزرگ يا خارجي باشن  يا دو طرف هم اندازه وقرينه نباشن سفت يا شل واويزان باشن همين طور ممكنه خيلي كوچك وتحليل رفته باشن بطوري كه فرد غير متخصص بگه اصلا وجود ندارن لبهاي كوچك عملكرد خاصي بجز تحريك پذيري ندارن همه اين حالتها طبيعي يه فقط اگه اندازه لبهاي داخلي خيلي بزرگ يا نامتقارن باشه كه هنگام نزديكي مشكل ايجاد كنه يا پزشك تشخيص بد شكلي بده با جراحي قابل رفعه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. با سلام.............هنگامیکه در حالت عادی من لبهای  کوچک  را  از  هم باز  میکنم  سوراخی  میبینم......اما  زمانی که  ارضا یاتحریک میشوم  این  سوراخ پشت لبها بسته میشود.... میخوام  بدونم  ایا پرده من مشکلی داره  یا  این  نشونه  پارگیه پرده  است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   با تشکر....لطفا  واضح  و دقیق جواب  منو  بدین.....مرسی........

4. سلام.....یه  سوال دیگه  هم  دارم...پرده  دست  کاری  شده    یعنی  چی؟؟؟؟؟؟و اینکه ممکن  خون بیاد  یا نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟  منظور  دست کاری  بادست یا  خود  ارضایی  یا  الت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   مرسی

5. titka نوشته است: با سلام.............هنگامیکه در حالت عادی من لبهای کوچک را از هم باز میکنم سوراخی میبینم......اما زمانی که ارضا یاتحریک میشوم این سوراخ پشت لبها بسته میشود.... میخوام بدونم ایا پرده من مشکلی داره یا این نشونه پارگیه پرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  با تشکر....لطفا واضح و دقیق جواب منو بدین.....مرسی........

بارها در سایت عنوان شده منم باز برای بار 1000000000 بار تکرار میکنم خود آدم نمیتونه بکارت رو ببینه
    پزشکان با توجه به قرار دادن بدن برای معاینه به اون صورت به سختی میتونن تشخیص بدن چه برسه به خودتون!!!!!
    تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت سالمه خودارضایی و ارضا شدن و این حرفها باعث پارگی نمیشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. titka نوشته است: سلام.....یه سوال دیگه هم دارم...پرده دست کاری شده  یعنی چی؟؟؟؟؟؟و اینکه ممکن خون بیاد یا نیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظور دست کاری بادست یا خود ارضایی یا الت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  مرسی

جواب سوالتون روی خود سوالتون هست
    یعنی بکارت یا با توجه با رابطه جنسی از بین رفته یا آسیب شدید دیده و یا ترمیم شده

7. titka نوشته است: با سلام.............هنگامیکه در حالت عادی من لبهای  کوچک  را  از  هم باز  میکنم  سوراخی  میبینم......اما  زمانی که  ارضا یاتحریک میشوم  این  سوراخ پشت لبها بسته میشود.... میخوام  بدونم  ایا پرده من مشکلی داره  یا  این  نشونه  پارگیه پرده  است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   با تشکر....لطفا  واضح  و دقیق جواب  منو  بدین.....مرسی........

دوست عزیز
    این نشانه هایی که میگید نمیتونه این رو ثابت کنه که پرده بکارت شما دچار پارگی شده
    بهترین راه برای فهمیدن این موضوع مراجعه به پزشک متخصص و معاینه شماست
    در ضمن شما اگه تا حالا رابطه واژینال نداشتید و یا جسم خارجی وارد واژن شما نشده باشه پرده بکارت شما سالمه و نیازی به نگرانی نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. titka نوشته است: با سلام.............هنگامیکه در حالت عادی من لبهای  کوچک  را  از  هم باز  میکنم  سوراخی  میبینم......اما  زمانی که  ارضا یاتحریک میشوم  این  سوراخ پشت لبها بسته میشود.... میخوام  بدونم  ایا پرده من مشکلی داره  یا  این  نشونه  پارگیه پرده  است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   با تشکر....لطفا  واضح  و دقیق جواب  منو  بدین.....مرسی........

سلام-واژن در حالت تحريك جنسي پرخون ومتورم ميشه و دور الت مردانه رو ميگيره براي اشنايي با اين مسئله مراحل واكنش جنسي رو مطالعه كنيد طبيعيه كه سوراخ ورودي واژن در بعضي مواقع ديده نشه وارتباطي هم به پرده بكارت نداره
    منظور از دستكاري پرده هم داخل كردن انگشت بداخل اون به منظور خودارضايي يا در خارج ايران داخل وخارج كردن تامپون - كه بجاي نوار بهداشتي استفاده ميشه -است كه بتدريج ميتونه باعث گشاد شدن مجراي ورودي هايمن- بدون پارگي- بشه

9. با سلام خدمت دكتر محترم

من دختري هستم 26 ساله و باكره.ميخواستم بدونم استفاده از پودر موبر باعث از بين رفتن پرده ميشود يا خير؟
    با تشكر

10. bahareiran نوشته است: با سلام خدمت دكتر محترم

من دختري هستم 26 ساله و باكره.ميخواستم بدونم استفاده از پودر موبر باعث از بين رفتن پرده ميشود يا خير؟
    با تشكر

دوست عزيز كلا پرده جايي قرار داره كه فوليكول مو وجودنداره واستفاده از ايت پودرها اسيبي به اون نميزنه فقطنبايد ناخن يا انگشتتان را وارد واژن كنيد

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  11. با عرض سلام و خستگی خدمت شما...

می خواستم بدونم اگر در طی یک نزدیکی در 8 روز بعد از پریود شدن دختر. آب مرد روی شکم دختر بریزه و احتمال ریختن آن روی آلت دختر کم باشد و بعد از یک دقیقه تمام آن تمیز شود. دختر هم باکره باشد، آیا احتمال بارداری هست یا نه؟

آیا بودن چند قطره از آب مرد در اطراف آلت دختر باکره( حدود یک یا دو سانت فاصله) باعث حاملگی می شود؟

اگر دختری احتمال حاملگی بدهد، با خوردن چه قرصهایی ( مدت زمان نزدیکی حدود 1 تا 2 ماه قبل) می تواند از آن جلوگیری کند؟

آیا خوردن قرص و دفع تخمک لقاح یافته، باعث آسیب رسیدن به پرده دختر نمی شود؟

با تشکر...

12. h00000 نوشته است: با عرض سلام و خستگی خدمت شما...

می خواستم بدونم اگر در طی یک نزدیکی در 8 روز بعد از پریود شدن دختر. آب مرد روی شکم دختر بریزه و احتمال ریختن آن روی آلت دختر کم باشد و بعد از یک دقیقه تمام آن تمیز شود. دختر هم باکره باشد، آیا احتمال بارداری هست یا نه؟

آیا بودن چند قطره از آب مرد در اطراف آلت دختر باکره( حدود یک یا دو سانت فاصله) باعث حاملگی می شود؟

اگر دختری احتمال حاملگی بدهد، با خوردن چه قرصهایی ( مدت زمان نزدیکی حدود 1 تا 2 ماه قبل) می تواند از آن جلوگیری کند؟

آیا خوردن قرص و دفع تخمک لقاح یافته، باعث آسیب رسیدن به پرده دختر نمی شود؟

با تشکر...

سلام
    در هیچ کدوم از مواردی که شما ذکر کردید احتمال بارداری وجود نداره چون اسپرم وارد واژن نشده که به رحم راه پیدا کنه و با تخمک لقاح داشته باشه.
    پرده بکارت مانعی برای وروی اسپرم به رحم نیست و از بارداری جلوگیری نمیکنه.
    1 تا 2 ماه بعد از بارداری (در صورت بارداری) که نمیشه جلوگیری کرد دوست عزیز!!! اون اسمش میشه سقط جنین!
    خوردن هیچ قرصی به پرده آسیب نمیزنه و پرده تنها در صورت ورود جسمی به واژن آسیب میبینه.
    دفع تخمک لقاح یافته هم بستگی به مدت زمان بارداری داره و اگه جنین محسوب بشه و تا حدی هم رشد کرده باشه زمان سقط به پرده آسیب میزنه چون به هر حال باید از واژن عبور کنه تا از بدن خارج بشه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  13. سلام.توروخدا دکتر جواب منو بدین.دارم دیوونه میشم.من سر این موضوع بکارت وسواس گرفتم.یه مدت پیش ترشح داشتم از دستمال استفاده کردم احساس کردم یه کم رفت داخل.با یه ذره دستمال نازک شده بکارت اسیب میبینه؟استحاضه بودم نمدونم خون اسیب بوده یا نه؟ دوماه بعد توی لباس زیر خیلی تنگ نواربهداشتی گذاشتم محکم نشستم نمیدونم وارد واژنم شده یا نه؟دارم به خودکشی فکر میکنم فقط!قبل از همه اینا دکتر رفتم و گفته بود حلقویه.دیگه نمتونم به مامانم بگم یه دور دیگه بریم.ایا با این چیزا اسیب میبینه؟!التماس میکنم دکتر جواب بدین.چون میخوام جواب قابل اعتماد باشه دارم از یه دکتر میپرسم.همه واسه خودشون نظر میدن اما من نظرپزشکی میخوام.خواهش میکنم....

14. manawizard نوشته است: سلام.توروخدا دکتر جواب منو بدین.دارم دیوونه میشم.من سر این موضوع بکارت وسواس گرفتم.یه مدت پیش ترشح داشتم از دستمال استفاده کردم احساس کردم یه کم رفت داخل.با یه ذره دستمال نازک شده بکارت اسیب میبینه؟استحاضه بودم نمدونم خون اسیب بوده یا نه؟ دوماه بعد توی لباس زیر خیلی تنگ نواربهداشتی گذاشتم محکم نشستم نمیدونم وارد واژنم شده یا نه؟دارم به خودکشی فکر میکنم فقط!قبل از همه اینا دکتر رفتم و گفته بود حلقویه.دیگه نمتونم به مامانم بگم یه دور دیگه بریم.ایا با این چیزا اسیب میبینه؟!التماس میکنم دکتر جواب بدین.چون میخوام جواب قابل اعتماد باشه دارم از یه دکتر میپرسم.همه واسه خودشون نظر میدن اما من نظرپزشکی میخوام.خواهش میکنم....

امکان آسیب پرده با شرایط ذکر شده به هیچ وجه نمی باشد
    تا زمانی که شی مستقیم وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  15. [quote="manawizard"]سلام.توروخدا دکتر جواب منو بدین.دارم دیوونه میشم.من سر این موضوع بکارت وسواس گرفتم.یه مدت پیش ترشح داشتم از دستمال استفاده کردم احساس کردم یه کم رفت داخل.با یه ذره دستمال نازک شده بکارت اسیب میبینه؟استحاضه بودم نمدونم خون اسیب بوده یا نه؟ دوماه بعد توی لباس زیر خیلی تنگ نواربهداشتی گذاشتم محکم نشستم نمیدونم وارد واژنم شده یا نه؟دارم به خودکشی فکر میکنم فقط!قبل از همه اینا دکتر رفتم و گفته بود حلقویه.دیگه نمتونم به مامانم بگم یه دور دیگه بریم.ایا با این چیزا اسیب میبینه؟!التماس میکنم دکتر جواب بدین.چون میخوام جواب قابل اعتماد باشه دارم از یه دکتر میپرسم.همه واسه خودشون نظر میدن اما من نظرپزشکی میخوام.خواهش میکنم....[/q

دوست عزیز با شرحی که شما دادین پرده شما سالمه وهیچ مشکلی ندارین...با این افکار وسواس گونه خودتون رو آزار ندین...اگه مرتبا این افکار وسواسی در مورد بکارت آرامشتون رو بهم میزنه... بهتره با یه روانشناس متبحر مشاوره کنید تا ریشه این فکرای وسواسی رو واسه همیشه بخشکونید وبه آرامش برسید...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 23
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید