شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر سایز سینه و کاهش وزن اخیر

1. سلام
    من 22 سالمه تازگیها سایز سینه چپم از سینه راستم کوچکتر شده ،فکر میکنیین علت چی باشه؟البته توی 2 ماه گذشته 4 کیلو کاهش وزن داشتم و الان وزنم 53 کیلو هست ؛غیر از این تغییر هیچ موضوع جدیدی رخ نداده ،ممکنه مربوط به این باشه؟لطفا سریع جواب بدین من خیلی نگرانم

2. zahras نوشته است: سلام
    من 22 سالمه تازگیها سایز سینه چپم از سینه راستم کوچکتر شده ،فکر میکنیین علت چی باشه؟البته توی 2 ماه گذشته 4 کیلو کاهش وزن داشتم و الان وزنم 53 کیلو هست ؛غیر از این تغییر هیچ موضوع جدیدی رخ نداده ،ممکنه مربوط به این باشه؟لطفا سریع جواب بدین من خیلی نگرانم

بافت سینه از چربی تشکیل شده و کاهش وزن قطعا شامل کاهش سایز سینه هم میشه و اختلاف سایز غیر معمول نیست و معمولا در خانم ها وجود داره.
    نگران نباشید اما اگه حس میکنید خیلی عجیبه برای رفع نگرانیتون میتونید ماموگرافی انجام بدید اما لزومی نداره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. zahras نوشته است: سلام

دوست گرامي پستان شما از نزديك بايد معاينه بشه تا بتوان نظري داد اگر اين كوچكتر شدن خيلي واضح نيست پويت پستان به داخل بافت پستان كشيدگي نداره وترشحي از نوك پستان خارج نميشه نگراني نداره تمام موارد فوق بايد در معاينه چك بشه كلا در خانمها يك پستان كمي كوچكتر از پستان ديگر است اما اگر اين تفاوت زياد است به متخصص زنان جهت اطمينان بيشتر مراجعه كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. zahras نوشته است: سلام

سلام گاهی تغییرات هورمونی موجب کاهش سایز است به دکتر غدد مراجعه کنید ولی احتمال 99در صد موضوع مهمی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوست عزیز سریعا به پزشک غدد مراجعه کنید.

6. سلام
    يه سوال ،لطفا راهنمايي كنيد سايز سينه يه خانم ممكنه با تحريك و نوازش بدون رابطه جنسي بعد از مدتي تغيير كنه ؟؟
    با تشكر

7. دوست خوبم بهترین و اصولی ترین کار این است که به پزشک مراجعه کنی . تا مطمئن شوی مشکل خاصی نداری . مشکلات سینه در خانمها معمولا باید جدی گرفته شود . امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشی .

8. delnaz

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست عزيز همونطور كه دوستان گفتن بهتره توسط پزشك معاينه بشيد.ممكنه سطح هورمون استروژن در بدنتون دچار تغييراتي شده باشه.اگه كاهش سايز چشمگير هست ميتونيد بوسيله بادكش توسط يه پزشك مجرب به حالت اوليه برگردونيدش.البته اين اسونترين راهه.روشهاي مختلفي وجود داره...انشاا... مشكلي نداشته باشيد.

9. mor1357 نوشته است: سلام
    يه سوال ،لطفا راهنمايي كنيد سايز سينه يه خانم ممكنه با تحريك و نوازش بدون رابطه جنسي بعد از مدتي تغيير كنه ؟؟
    با تشكر

سلام
    بله سینه خانم ها با لمس شدن و نوازش یا مالش معمولا بزرگتر میشه که تغییر سایز هم در افراد مختلف متفاوته. عوامل دیگه از قبیل چاق شدن و مصرف یه سری از قرص های هورمونی و ... هم در تغییر سایزشون موثره.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سایز سینه را میشه بزرگ کرد ؟البته در دوران مجردی

11. bahare213 نوشته است: سایز سینه را میشه بزرگ کرد ؟البته در دوران مجردی

غیر از عمل زیبایی راه دیگه ایی وجود نداره بارها این مطلب عنوان شده

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  12. Clooney نوشته است:
    bahare213 نوشته است: سایز سینه را میشه بزرگ کرد ؟البته در دوران مجردی

البته روش منطقیش اینه

چون الان بوسیله سوتینها هو میشه اینکارو کرد

13. mort63 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    bahare213 نوشته است: سایز سینه را میشه بزرگ کرد ؟البته در دوران مجردی

البته روش منطقیش اینه

چون الان بوسیله سوتینها هو میشه اینکارو کرد

انواع سوتینهای موجود در باز اعم از مجیک برا و غیره تاثیر بسزایی ندارن اگه هم داشته باشن موقت و گذرا هستند حتی بعضیها با عوارض همراه هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید