شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف زیادی قرص LD

1. SOLARE

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشکر از الطاف بی نهایت شما
    بعد از نزدیکی با همسرم متاسفانه آمیزش ناخواسته صورت گرفت. برای جلوگیری از بارداری مطابق دستور پزشکم، قرص LD در دو وعده با فاصله زمانی 12 ساعت مصرف کردم ولی بجای مصرف هر وعده 4 عدد اشتباهاً هر وعده 5 عدد خوردم. طبق قانون استفاده از قرص ها بعد از این دوره مصرف باید پریود می شدم ولی بعد از گذشت 9 روز از مصرف قرص و 10 روز از نزدیکی، هنوز  پریود نشده ام. لازم به ذکر است که بعد از 9 روز، آزمایش بارداری هم انجام دادم ولی منفی بود که البته پزشک مربوطه فرمود به دلیل کم بودن فاصله زمانی مقاربت تا آزمایش، امکان دارد جواب دقیقاً درست نباشد.
    لطفاً مرا راهنمایی فرمائید که 1- چرا هنوز پریود نشده ام؟ 2- آیا گفته پزشک من درست بوده یا خیر؟ 3- کی باید آزمایش بدهم تا مطمئن شوم وجود یا عدم وجود جنین به وضوح مشخص بوده و جواب آزمایش صد در صد درست است؟

2. SDMS100 نوشته است: با تشکر از الطاف بی نهایت شما
    بعد از نزدیکی با همسرم متاسفانه آمیزش ناخواسته صورت گرفت. برای جلوگیری از بارداری مطابق دستور پزشکم، قرص LD در دو وعده با فاصله زمانی 12 ساعت مصرف کردم ولی بجای مصرف هر وعده 4 عدد اشتباهاً هر وعده 5 عدد خوردم. طبق قانون استفاده از قرص ها بعد از این دوره مصرف باید پریود می شدم ولی بعد از گذشت 9 روز از مصرف قرص و 10 روز از نزدیکی، هنوز  پریود نشده ام. لازم به ذکر است که بعد از 9 روز، آزمایش بارداری هم انجام دادم ولی منفی بود که البته پزشک مربوطه فرمود به دلیل کم بودن فاصله زمانی مقاربت تا آزمایش، امکان دارد جواب دقیقاً درست نباشد.
    لطفاً مرا راهنمایی فرمائید که 1- چرا هنوز پریود نشده ام؟ 2- آیا گفته پزشک من درست بوده یا خیر؟ 3- کی باید آزمایش بدهم تا مطمئن شوم وجود یا عدم وجود جنین به وضوح مشخص بوده و جواب آزمایش صد در صد درست است؟

سلام،
    شما نگفتید که در چه زمانی از دوره قاعدگی (روز چندم) نزدیکی انجام شده است؟ آزمایشی بارداری که انجام دادید چه نوعی بود ...خون یا ادرار؟
    با این حال تا زمان خونریزی بعدی صبر کنید و اگر به تاخیر افتاد آزمایش را تکرار کنید. به نظر من احتمال بارداری در شما وجود ندارد. آزمایش خون معمولا حدود سه هفته پس از لقاح یا یک هقته پس از عقب افتادن قاعدگی جواب مطمئنی دارد.

3. با سلام
    از ازدواج من 1 سال و نیم  می گذرد و مدتی حدود هفت ماه از قرص استفاده کردم . الان شش ماه است که از قرص استفاده نکرده ام . ضمنا 22 سال سن دارم . آیا مصرف قرص در این سن اشکال دارد ؟ اگر دارد چرا؟ آیا می توانم دوباره قرص مصرف کنم؟ با تشکر

4. ahmad2010 نوشته است: با سلام
    از ازدواج من 1 سال و نیم  می گذرد و مدتی حدود هفت ماه از قرص استفاده کردم . الان شش ماه است که از قرص استفاده نکرده ام . ضمنا 22 سال سن دارم . آیا مصرف قرص در این سن اشکال دارد ؟ اگر دارد چرا؟ آیا می توانم دوباره قرص مصرف کنم؟ با تشکر

سلام،
    خیر اشکالی ندارد، می توانید مصرف را دوباره شروع کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید