شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. saghar15 نوشته است: ممنون از نظراتتون.
    در جواب اقای علیان باید بگم رابطه ای نزدیک به شروع و پایان پریودم نداشتم.
    و در جواب زهره جون اینکه دکتر تشخیص داد که بکارت من پاره شده و براش عجیبه که خونریزی نداشته.
    همسرم چیزی در مورد این موضوع به من نگفته اما نمیخوام که شکی بابت این موضوع داشته باشه.
    یه سوال دیگه هم داشتم.
    دوسال پیش که برای عفونت پیش دکتر رفته بودم به من گفت که عفونتم زیاده و به بکارتم اسیب زده و اگه باعث پارگی بشه ترمیمش میکنه.
    میخواستم ببینم مگه عفونت میتونه بکارت رو از بین ببره؟عفونت که یه ترشحه و اگه بکارت رو پاره کنه پس به بافت واژن هم اسیب میرسونه!
    امکان همچین چیزی هست؟

بارها که عرض کنم 1000 بار در سایت عن.ان شده کخ جر ورود چیزی به داخل واژن بکارت آسیب نمیبینه
    عفونت باعث از بین رفتنش نمیشه باید به اون پزشک شک کرد که ای حرف رو زده و بیشتر شک کرد که حرف ترمیم هم زده
    این عقیده تون که بکارت باید حتما با خونریزی باشه رو بریزید دور
    الحمدلله زندگی مشترک رو آغاز کردید یا هر چیز دیگر مشکلی نبوده و بکارت هم به راحتی از بین رفته بی خودی فکر خودتون رو مشغول نکنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. سلام من رابطه جنسی مستقیم نداشتم که دخول وجود داشته باشه یعنی تماس مستقیمی نبوده و هر دو لباس(شلوار جین)داشتیم بعد از آن من دو بار دستشویی رفتم  تمیز بودم بار سوم چند قطره خیلی خیلی کم خون دبدم که سریع با دستمال پاک کردم اونروزم روزای آخر پریودیم بود حالا دقبق یادم نمیاد که نوار بهداشتی هم داشتم یا نه (موقع رابطه)ولی چون خونش کم بود و تازه بود رنگشم یادم نیست روشن بود یا نه ولی هیچ سوزش و دردی وقتی خونو دیدم نداشتم حالا ممکنه بکارتم آسیب دبده باشه؟؟؟؟

3. maryam612 نوشته است: سلام من رابطه جنسی مستقیم نداشتم که دخول وجود داشته باشه یعنی تماس مستقیمی نبوده و هر دو لباس(شلوار جین)داشتیم بعد از آن من دو بار دستشویی رفتم تمیز بودم بار سوم چند قطره خیلی خیلی کم خون دبدم که سریع با دستمال پاک کردم اونروزم روزای آخر پریودیم بود حالا دقبق یادم نمیاد که نوار بهداشتی هم داشتم یا نه (موقع رابطه)ولی چون خونش کم بود و تازه بود رنگشم یادم نیست روشن بود یا نه ولی هیچ سوزش و دردی وقتی خونو دیدم نداشتم حالا ممکنه بکارتم آسیب دبده باشه؟؟؟؟

سایت رو یه جستجوی کامل میکردید به جوابتون دست پیدا میکردید فقط یه کم وقت میخواست
    تا زمانی که شی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه
    بکارت شما سالمه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. maryam612 نوشته است: سلام من رابطه جنسی مستقیم نداشتم که دخول وجود داشته باشه یعنی تماس مستقیمی نبوده و هر دو لباس(شلوار جین)داشتیم بعد از آن من دو بار دستشویی رفتم  تمیز بودم بار سوم چند قطره خیلی خیلی کم خون دبدم که سریع با دستمال پاک کردم اونروزم روزای آخر پریودیم بود حالا دقبق یادم نمیاد که نوار بهداشتی هم داشتم یا نه (موقع رابطه)ولی چون خونش کم بود و تازه بود رنگشم یادم نیست روشن بود یا نه ولی هیچ سوزش و دردی وقتی خونو دیدم نداشتم حالا ممکنه بکارتم آسیب دبده باشه؟؟؟؟

فکر کنم مثل من داری  وسواس زیادی به خرج میدی عزیزم..آخه از رو لباس بدون دخول امکانش نیست که پرده آسیب ببینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام  خسته نباشید...........من و  نامزدم در دوران نامزدی  به سرمیبریم و تا کنون رابطه ی جنسی  باهم نداشته ایم............سوال من  اینه  که ....ایا  باتوجه به اینکه  همسرم   پزشک عمومی هستند اگر  نقصی  در پرده  بکارت  من باشد همسرم  متوجه میشود درشب  ازدواج یا  با دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با  تشکر ....لطفا  پاسخ  واضح  باشد............

6. titka نوشته است: سلام  خسته نباشید...........من و  نامزدم در دوران نامزدی  به سرمیبریم و تا کنون رابطه ی جنسی  باهم نداشته ایم............سوال من  اینه  که ....ایا  باتوجه به اینکه  همسرم   پزشک عمومی هستند اگر  نقصی  در پرده  بکارت  من باشد همسرم  متوجه میشود درشب  ازدواج یا  با دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با  تشکر ....لطفا  پاسخ  واضح  باشد............

سلام
    ایشون با معاینه پرده شما میتونن سالم بودن یا نبودنش رو تشخیص بدن وگرنه با دخول چیز زیادی نمیشه متوجه شد (مگر وجود پرده که بعضیا به عنوان یه مانع در دخول حسش میکنن و بعضیا هم حسش نمیکنن).
    معمولا پزشکان عمومی نمیتونن آسیب دیدگی جزئی رو تشخیص بدن مگه اینکه در این مسئله تجربه و تبحر داشته باشن. بیشتر پارگی رو تشخیص میدن.
    تشخیص دقیق آسیب دیدگی بکارت به عهده متخصص زنان هست.
    موفق باشید...

7. [quote="titka"]سلام  خسته نباشید...........من و  نامزدم در دوران نامزدی  به سرمیبریم و تا کنون رابطه ی جنسی  باهم نداشته ایم............سوال من  اینه  که ....ایا  باتوجه به اینکه  همسرم   پزشک عمومی هستند اگر  نقصی  در پرده  بکارت  من باشد همسرم  متوجه میشود درشب  ازدواج یا  با دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با  تشکر ....لطفا  پاسخ  واضح  باشد............[/

منظورتون از آسیب به بکارت چی هستش؟؟؟اگه منظورتون اینه که شما دختر نیستین و بکارت ندارین بله ایشون متوجه میشن...

8. titka نوشته است: سلام  خسته نباشید...........من و  نامزدم در دوران نامزدی  به سرمیبریم و تا کنون رابطه ی جنسی  باهم نداشته ایم............سوال من  اینه  که ....ایا  باتوجه به اینکه  همسرم   پزشک عمومی هستند اگر  نقصی  در پرده  بکارت  من باشد همسرم  متوجه میشود درشب  ازدواج یا  با دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با  تشکر ....لطفا  پاسخ  واضح  باشد............

سلام

برای تشخیص سلامت بکارت نیاز به معاینه دقیق است

اگر در حین رابطه اینکار (معاینه)انجام شود ممکن است اگر قبلتر رابطه جنسی داشتید را تشخیص دهد

البته به تبحر و تجربه ایشان هم بستگی زیاد دارد همچنین عموما نزدیکی در نور کم و شرایطی انجام میشود

که امکان معاینه نیست تازه اگر شما میگفتید برای تشخیص بکارت میخواهید به یک پزشک عمومی مراجعه کنید

من به شما توصیه رفتن پیش پزشکی با تخصص پزشکی قانونی یا زنان را میکردم تا نتیجه دقیق تری بگیرید

در کل اگر قبلا رابطه ای نداشتید پس پرده شما کاملا سالم است و جای نگرانی نیست

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام اقای دکتر.ببخشید این قدر سوال میکنم ولی قول میدم اخرین  سوالم در این مورده.این که فرمودید استمنا چه در دوران  قاعدگی چه در حالت معمولی بدون وارد شدن جسمی به  وازن  باعث بارگی نمیشه. حتی اگه وقتی عادت ماهانه داشتم به ارگاسم هم رسیده باشم باره نشده.اخه بعد از رفتن به دکتر ومطمین شدن از سالم بودنش چند بار دیگه هم استمنا کردم که 1 بارش عادت ماهانه بودمو دوباره مثل دفعه ی قبل از رفتن به دکتر یه قطعه ی تقریبا سفت 1 سانتی همراه خونام خارج شد و دوباره  ترسم از نو شروع شد .ایا مجبورم دوباره برم دکتر و چک بشم یا 100در100مطمین باشم که سالمه؟نمیدونم چرا چند ماهه که خییلی نسبت به بارگی دچار ترس و وسواس شدم.حتی وقتی عادت ماهانه ام هم میترسم تو شستوشو باره بشه و من نفهمم.به جز برت شدن از ارتفاع و ورود جسمی به وازن در چه حالات دیگری برده باره میشه؟لطفا جوابمو بدین.دارم از ترس میمیرم.با تشکر

10. sanaz1736 نوشته است: سلام اقای دکتر.ببخشید این قدر سوال میکنم ولی قول میدم اخرین سوالم در این مورده.این که فرمودید استمنا چه در دوران قاعدگی چه در حالت معمولی بدون وارد شدن جسمی به وازن باعث بارگی نمیشه. حتی اگه وقتی عادت ماهانه داشتم به ارگاسم هم رسیده باشم باره نشده.اخه بعد از رفتن به دکتر ومطمین شدن از سالم بودنش چند بار دیگه هم استمنا کردم که 1 بارش عادت ماهانه بودمو دوباره مثل دفعه ی قبل از رفتن به دکتر یه قطعه ی تقریبا سفت 1 سانتی همراه خونام خارج شد و دوباره ترسم از نو شروع شد .ایا مجبورم دوباره برم دکتر و چک بشم یا 100در100مطمین باشم که سالمه؟نمیدونم چرا چند ماهه که خییلی نسبت به بارگی دچار ترس و وسواس شدم.حتی وقتی عادت ماهانه ام هم میترسم تو شستوشو باره بشه و من نفهمم.به جز برت شدن از ارتفاع و ورود جسمی به وازن در چه حالات دیگری برده باره میشه؟لطفا جوابمو بدین.دارم از ترس میمیرم.با تشکر

از بابت بکارت نگران نباشید بکارتتون سالمه استمنا در هر وضعیتی به بکارت صدمه نمیزنه
    میتونید با اطمینان خاطر به پزشک هم مراجعه کنید چون سالمید

11. ا سلام
    میخواستم بدونم اینکه ایا دختری که ادعا داره پرده بکارتش بالاتر از دهانه الت تناسلیشه واقعیت داره
    ایا همچین چیزی از لحاظ علمی قابل توجیه؟
    ایا ممکنه که در قسمت داخلی وازن باشه؟

12. sahar98

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    اقای دکتر می خواستم بدونم امکان داره که دختری به طور مادرزادی لب کوچک نداشته باشه ؟
    من با توجه به عکسهای سایت متوجه شدم که فقط یه طرف لب کوچک دارم !
    ایا این طبیعیه و یا بعد برام مشکلی ایجاد می کنه ؟
    ممنونم

13. dumanunlimited نوشته است: ا سلام
    میخواستم بدونم اینکه ایا دختری که ادعا داره پرده بکارتش بالاتر از دهانه الت تناسلیشه واقعیت داره
    ایا همچین چیزی از لحاظ علمی قابل توجیه؟
    ایا ممکنه که در قسمت داخلی وازن باشه؟

سلام
    منظورتون از بالاتر دقیقا کجاست؟
    پرده به طور طبیعی در قسمت داخلی واژنه و افراد عادی قادر به دیدنش نیستن و این کارو باید متخصص زنان انجام بده.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. sahar98 نوشته است: سلام
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    اقای دکتر می خواستم بدونم امکان داره که دختری به طور مادرزادی لب کوچک نداشته باشه ؟
    ممنونم

سلام
    خیر طبیعی نیست اما این استثناها وجود دارن ولی من این احتمال رو میدم که شما دارید یه چیزی رو اشتباه میبینید. در هر حال اگه واقعا میبینید که چیز غیر عادی وجود داره حتما به متخصص زنان مراجعه کنید تا مطمئن شید مشکلی نیست.
    موفق باشید...

15. sahar98 نوشته است: سلام
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    ممنونم

با سلام
    بلی دوست عزیز همچین امکانی وجود داره و نگران نباشید چون مشکلی رو برای شما ایجاد نمیکنه
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 23
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید