شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس استرس یا اضطراب بی دلیل

1. VORUJAKjoon نوشته است: بابامن خودمم نمیدونم چطوری به خودم کمک کنم تو جای من باشی به خودت چطوری کمک میکنی برات تو نامه خصوصی تمام مشکلامو میگم ببینم چه کمکی میکنی اگه جای من بودی چی میکردی

با سلام
    دوست من، در پستهای قبلی، پیشنهاداتی به شما شده که میتونه مفید واقع بشه!! کمی در اونها دقت کنید تحقیقاً راهتونو پیدا خواهید کرد!! مجدداً پیشنهاد میکنم به یک متخصص مغز و اعصاب مراجعه ای داشته باشید خیلی کمکتون میکنه!! از طرفی به قول معروف ،کلاهتونو پیش خودتو ن قاضی کنید!! بیایید و معضلاتتونو بر روی کاغذ بنویسید و اونها رو دسته بندی کنید!! از کوچکترین تا بزرگترین اونها!!از سخت ترین تا آسون ترینشون!!بعد از اون، راه حلهایی که به نظرتون میرسه جلوشون بنویسید!! یا اگر هیچ راه حلی پیدا نمیکنید!! از نزدیکترین و امین ترین فرد به شما، اونو بپرسید!! انشالله مشکلتون بزودی حل میشه!! معذالک منهم معتقدم تنهاکسی که میتونه به هر فرد کمکی بکنه!! در وهله اول خوده اون شخصه!! چون اگر راه حلهایی هم از جانب کسی ارائه بشه!!تمامه راه حلها رو باید خوده فرد بکار ببنده و نه دیگران!! پس سعی کنید روحیه اتونو تقویت کنید و با اراده بیشتری با قضایا مواجه بشید!

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام اقا سیاوش
    ممنون ازکمکتون اما من اصلا این مشکلاتو سرکلاس ندارم مشکل من اینا نیست مشکل من روحیه اصلا به این چیزا که گفتید مربوط نمیشه اما به هرحال ازکمکتون ممنون

3. دوستان من چند وقت دیدم بعد ناهار که خواستم بخوابم یه حال طپش قلب میامد سراغم ولی تا بیدار میشدم تموم میشد.

شبا اصلا نیست.

چیکار کنم راحت بخوابم؟

عجیبه واقعا .البته دلیل خاصی باری اضطراب ندارم
    حتی هیجانی هم در کار نیست.چیه این؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید