شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. mahdi7133 نوشته است: سلام دوستان . خسته نباشيد.
    نامزد من دوره قبلي پريودش 39 روزه بود . بعد از اينكه پريود شد حدود 12 روز بعد باز هم لك ديد و فرداش پريود شد . دوره هاي پريوديش تقريبا 30 روزه است البته كاملا منظم نيست ولي ديگه اينطور نا منظم هم نبود . نظرتون درباره اين پريود بي هنگام چيه و اينكه چه عواملي باعث چنين پريودي ميشن . با تشكر

تا مورد بررسی قرار نگیرند دقیق نمیشه گفت چون احتمال کیست یا تنبلی تخمدان هستش
    بهتره جهت ریشه یابی علت به پزشک مراجعه کنن

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. mahdi7133 نوشته است: سلام دوستان . خسته نباشيد.
    نامزد من دوره قبلي پريودش 39 روزه بود . بعد از اينكه پريود شد حدود 12 روز بعد باز هم لك ديد و فرداش پريود شد . دوره هاي پريوديش تقريبا 30 روزه است البته كاملا منظم نيست ولي ديگه اينطور نا منظم هم نبود . نظرتون درباره اين پريود بي هنگام چيه و اينكه چه عواملي باعث چنين پريودي ميشن . با تشكر

من در این زمینه اطلاعات حرفه ای ندارم، فقط مشابه تجربه دوستتون رو هفته پیش داشتم و همین جا دوستان راهنماییم کردن در ادامه به پزشک هم مراجعه کرد مثل صحبت آقای Cloony گفت تنبلی تخمدان پیدا کردی و این ماه تخمک گذاری نشده.
    به هر حال بد نیست تا ایشون هم مثل من دچار خون ریزی بی وقفه نشده  به پزشک مراجعه کنه تا اگه مشکلی هست تحت درمان قرار بگیره.

3. من امروز با نامزدم رابطه از پشت داشتم ، پریودهای من معمولا 30 روزه هست ومنظم .  امروز روز 17 بود و ترشحات زیادی هم داشتم نسبتا . هیچ رابطه ی واژینالی صورت نگرفت . وقتی مایع منی خارج شد روی کمر من ریخت و مقدارش خیلی کم بود . اما در حال معاشقه که ایشون روی من خوابیده بود آلتش روی بدن من قرار گرفته بود (تماس مستقیم بدون لباس و برخورد خارجی الت ها ) و نمیدونم چرا دچار شک شدم که آیا ممکن هست بعد از ریخته شدن منی و اینکه آلت هنوز خیس بوده مقداری ( در حالی که میگه خشکش کردم ) در اثر تنها برخورد خارجی آلت دچار باروری بشم یا خیر ؟ با توجه به اینکه عوارض قرص های ضدبارداری رو میدونم ترجیح میدم بی گدار به آب نزنم و اگه حای خطری نیست اصلا استفاده نکنم . نمیدونم شکم درسته یا وسواس زیادی به خرج میدم ؟ چون چیزی مستقیم وارد نشده و تنها در بدترین حالت آلت به التم برخوردی داشته .قرص ها میتونه تنها با یک دوره استفاده و برای بار اول اثرات سوئ داشته باشه ؟

4. من امروز با نامزدم رابطه از پشت داشتم ، پریودهای من معمولا 30 روزه هست ومنظم .  امروز روز 17 بود و ترشحات زیادی هم داشتم نسبتا . هیچ رابطه ی واژینالی صورت نگرفت . وقتی مایع منی خارج شد روی کمر من ریخت و مقدارش خیلی کم بود . اما در حال معاشقه که ایشون روی من خوابیده بود آلتش روی بدن من قرار گرفته بود (تماس مستقیم بدون لباس و برخورد خارجی الت ها ) و نمیدونم چرا دچار شک شدم که آیا ممکن هست بعد از ریخته شدن منی و اینکه آلت هنوز خیس بوده مقداری ( در حالی که میگه خشکش کردم ) در اثر تنها برخورد خارجی آلت دچار باروری بشم یا خیر ؟ با توجه به اینکه عوارض قرص های ضدبارداری رو میدونم ترجیح میدم بی گدار به آب نزنم و اگه حای خطری نیست اصلا استفاده نکنم . نمیدونم شکم درسته یا وسواس زیادی به خرج میدم ؟ چون چیزی مستقیم وارد نشده و تنها در بدترین حالت آلت به التم برخوردی داشته .قرص ها میتونه تنها با یک دوره استفاده و برای بار اول اثرات سوئ داشته باشه ؟

5. soha_t2002 نوشته است: من امروز با نامزدم رابطه از پشت داشتم ، پریودهای من معمولا 30 روزه هست ومنظم . امروز روز 17 بود و ترشحات زیادی هم داشتم نسبتا . هیچ رابطه ی واژینالی صورت نگرفت . وقتی مایع منی خارج شد روی کمر من ریخت و مقدارش خیلی کم بود . اما در حال معاشقه که ایشون روی من خوابیده بود آلتش روی بدن من قرار گرفته بود (تماس مستقیم بدون لباس و برخورد خارجی الت ها ) و نمیدونم چرا دچار شک شدم که آیا ممکن هست بعد از ریخته شدن منی و اینکه آلت هنوز خیس بوده مقداری ( در حالی که میگه خشکش کردم ) در اثر تنها برخورد خارجی آلت دچار باروری بشم یا خیر ؟ با توجه به اینکه عوارض قرص های ضدبارداری رو میدونم ترجیح میدم بی گدار به آب نزنم و اگه حای خطری نیست اصلا استفاده نکنم . نمیدونم شکم درسته یا وسواس زیادی به خرج میدم ؟ چون چیزی مستقیم وارد نشده و تنها در بدترین حالت آلت به التم برخوردی داشته .قرص ها میتونه تنها با یک دوره استفاده و برای بار اول اثرات سوئ داشته باشه ؟

امکان بارداری نیست
    بی خودر وسواس به خرج میدید نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. fafa123

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من پریود منظم 27 -28 روزه دارم ،  ماه پیش قرص اورزانسی لونوزسترول مصرف کردم ( رابطه بدون دخول ) که چند روز بعد از اون هم سر موقع پریود شدم و 6 روز کامل خونریزی ادامه داشت بعد از اون هم رابطه ایی نداشتم اما ایندفعه پریودم 4روزه به تاخیر افتاده
    ، حالتهای قبل پری رو دارم اما هنوز خبری از پری نیست ... ممکنه باردار باشم ؟ یا مشکل از چیز دیگه است یا قرصی که ماه پیش مصرف کردم  ؟

7. fafa123 نوشته است: سلام
    من پریود منظم 27 -28 روزه دارم ،  ماه پیش قرص اورزانسی لونوزسترول مصرف کردم ( رابطه بدون دخول ) که چند روز بعد از اون هم سر موقع پریود شدم و 6 روز کامل خونریزی ادامه داشت بعد از اون هم رابطه ایی نداشتم اما ایندفعه پریودم 4روزه به تاخیر افتاده
    ، حالتهای قبل پری رو دارم اما هنوز خبری از پری نیست ... ممکنه باردار باشم ؟ یا مشکل از چیز دیگه است یا قرصی که ماه پیش مصرف کردم  ؟

وقتی اون ماه پریود شدین پس بارداری منتفی هست! نگران نباش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. fafa123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sarabahari نوشته است:
    fafa123 نوشته است: سلام

پس چرا میگن بعضی ها ممکنه باردار باشن و پریود هم بشن ؟ من همیشه سرموقع پری میشدم اما ایندفعه الان 5 روزه حالت هاشئ دارم و نشدم ... ؟؟!؟!؟!؟!؟!

9. fafa123 نوشته است:
    sarabahari نوشته است:

پس چرا میگن بعضی ها ممکنه باردار باشن و پریود هم بشن ؟ من همیشه سرموقع پری میشدم اما ایندفعه الان 5 روزه حالت هاشئ دارم و نشدم ... ؟؟!؟!؟!؟!؟!

دوست عزیز کسی زمان بارداری پریود نمیشه مگر استثناهایی که تعدادشون بسیار اندکه و دلایل خاصی داره. اون خونی که در ابتدای بارداری مشاهده میشه خون لانه گزینی جنینه که به اشتباه به عنوان پریود ازش صحبت میشه. 2-3 روز بیشتر طول نمیکشه و به صورت لکه بینی هست.
    موفق باشید...

10. fafa123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elinaze نوشته است:
    fafa123 نوشته است:
    sarabahari نوشته است:

دوست عزیز کسی زمان بارداری پریود نمیشه مگر استثناهایی که تعدادشون بسیار اندکه و دلایل خاصی داره. اون خونی که در ابتدای بارداری مشاهده میشه خون لانه گزینی جنینه که به اشتباه به عنوان پریود ازش صحبت میشه. 2-3 روز بیشتر طول نمیکشه و به صورت لکه بینی هست.
    موفق باشید...

ممنون از جوابتون دوست عزیز ، اما بابت تاخیر تو پریود ِ ایندفعه کمی نگرانم کرده ، نمی دونم از قرص دفعه قبله که هورمونام بهم ریخته یا چیز دیگه ؟ Sad

11. fafa123 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    fafa123 نوشته است:
    sarabahari نوشته است:

موفق باشید...

ممنون از جوابتون دوست عزیز ، اما بابت تاخیر تو پریود ِ ایندفعه کمی نگرانم کرده ، نمی دونم از قرص دفعه قبله که هورمونام بهم ریخته یا چیز دیگه ؟ Sad

دوست عزیزم این تاخیر بخاطر تغییر تو هورموناتونه....پریود شدن=عدم بارداری .....پس نگران نباش...

12. سلام چون پست بسته است و من خیلی نگرانم اینجا مینویسم.من 25 سالمه و تاریخ پریود قبلی من 12/28 بود و به خاطر کیست های بسیار ریز تخم دان قرص دیان هم مصرف میکنم.پریود بعدی من در 2/11 اتفاق افتاد و من در روز 5 پریود ارتباط بدون مراقبت داشتم و طبق هر ماه هم از روز 5 پریود دیان رو شروع کردم.به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟روش اورژانسی رو انجام بدم؟

13. ky2012 نوشته است: سلام چون پست بسته است و من خیلی نگرانم اینجا مینویسم.من 25 سالمه و تاریخ پریود قبلی من 12/28 بود و به خاطر کیست های بسیار ریز تخم دان قرص دیان هم مصرف میکنم.پریود بعدی من در 2/11 اتفاق افتاد و من در روز 5 پریود ارتباط بدون مراقبت داشتم و طبق هر ماه هم از روز 5 پریود دیان رو شروع کردم.به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟روش اورژانسی رو انجام بدم؟

سلام

شما در دوران پرخطر نبودید و احتمال بارداری وجود ندارد و لازم به استفاده از روش اورژانسی نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با سلام خدمت آقای دکتر و همچنین Badomak و Sarabahari و بخصوص دوست گلم clooney عزیز که با جوابهای درست و دلگرم کنندشون خیلی باعث کاهش استرس من شدند و طبق پیش بینی  ایشون و صد البته تایید آقای دکتر و دوستان مذکور ، دوست دخترم درست روز 28ام پریود شد.
    مشخصات دوست دخترم به شرح ذیل است:
    اولا ایشون باکره هستند
    دوره منظم 28 روزه
    19اسفند1389 = شروع پریود قبلی
    26اسفند1389 = پایان خونریزی قبلی
    4فروردین 1390 = رابطه مقعدی که فقط مشکوک به برخورد منی با دهانه واژن بود
    4فروردین 1390 = شش ساعت بعداز رابطه 2عدد قرص HD و بدلیل تهوع درکمتراز 2ساعت ،دوعدد قرص HDدیگر....و بعد 12ساعت بعد از مصرف قرص های اول 2عدد قرص HD دیگر
    17 فروردین 1390 = شروع پریود جدید
    23 فروردین 1390 = پایان خونریزی جدید

{لازم به ذکره که پریودش مثل قبل هفت روز طول کشید ولی اینبار روز دوم و سوم خونریزی شدید بود ولی روز های چهارم و پنجم و ششم و هفتم خونریزی بصورت قطره قطره بود...
    آیا خونریزی در خانم ها در کل دوره پریرود یکسانه یا مثلا اولش زیاده بعد روزهای اخر قطره قطره میشه یا اولش قطره قطره بعد روزهای آخر زیاد میشه؟}

25فروردین 1390 = انجام تست بی بی چک که منفی بود

ضمنا متسفانه من دسترسی به ایشون ندارم تا بدونم خونریزی این ماه(اردیبهشت)صورت گرفته یا نه

میخواستم بدونم آیا باوجود پریود هفت روزه باداری منتفیه یا هنوز احتمال بارداری هست؟نیازی به تست خون هست؟
    چیزی که باعث نگرانیم شده اینه که چرا روز سوم خونریزی شدید شده و بعد چهار روز آخر خونریزی قطره قطره!

چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که خونریزی مربوط به لانه گزینی جنین{که آقای دکتر درتوضیحات مقدماتیشون گفتند} آیا فقط تو همون زمان پریود اول اتفاق می افته یا مثلا در ماههای بعدی پریود هم اتفاق می افته؟مثلا اگه دوست دخترم اردیبهشت هم پریود شده باشه دیگه صددرصد بارداری منتفیه؟
    ممکنه  چون سه روز اول خونریزی شدید بوده و چهار روز بعدی خونریزی قطره قطره (درمجموع خونریزی هفت روز طول کشید،این خونریزی مربوط به لانه گزینی بوده باشه!؟

ببخشید که زیادشد ولی سخاوت دوستان در پاسخ دادن باعث جسارت من در پرسیدن سوالات طولانی میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. GTS8500 نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر و همچنین Badomak و Sarabahari و بخصوص دوست گلم clooney عزیز که با جوابهای درست و دلگرم کنندشون خیلی باعث کاهش استرس من شدند و طبق پیش بینی  ایشون و صد البته تایید آقای دکتر و دوستان مذکور ، دوست دخترم درست روز 28ام پریود شد.
    مشخصات دوست دخترم به شرح ذیل است:
    اولا ایشون باکره هستند
    دوره منظم 28 روزه
    19اسفند1389 = شروع پریود قبلی
    26اسفند1389 = پایان خونریزی قبلی
    4فروردین 1390 = رابطه مقعدی که فقط مشکوک به برخورد منی با دهانه واژن بود
    4فروردین 1390 = شش ساعت بعداز رابطه 2عدد قرص HD و بدلیل تهوع درکمتراز 2ساعت ،دوعدد قرص HDدیگر....و بعد 12ساعت بعد از مصرف قرص های اول 2عدد قرص HD دیگر
    17 فروردین 1390 = شروع پریود جدید
    23 فروردین 1390 = پایان خونریزی جدید

{لازم به ذکره که پریودش مثل قبل هفت روز طول کشید ولی اینبار روز دوم و سوم خونریزی شدید بود ولی روز های چهارم و پنجم و ششم و هفتم خونریزی بصورت قطره قطره بود...
    آیا خونریزی در خانم ها در کل دوره پریرود یکسانه یا مثلا اولش زیاده بعد روزهای اخر قطره قطره میشه یا اولش قطره قطره بعد روزهای آخر زیاد میشه؟}

25فروردین 1390 = انجام تست بی بی چک که منفی بود

ضمنا متسفانه من دسترسی به ایشون ندارم تا بدونم خونریزی این ماه(اردیبهشت)صورت گرفته یا نه

میخواستم بدونم آیا باوجود پریود هفت روزه باداری منتفیه یا هنوز احتمال بارداری هست؟نیازی به تست خون هست؟
    چیزی که باعث نگرانیم شده اینه که چرا روز سوم خونریزی شدید شده و بعد چهار روز آخر خونریزی قطره قطره!

چیزی که فکر منو مشغول کرده اینه که خونریزی مربوط به لانه گزینی جنین{که آقای دکتر درتوضیحات مقدماتیشون گفتند} آیا فقط تو همون زمان پریود اول اتفاق می افته یا مثلا در ماههای بعدی پریود هم اتفاق می افته؟مثلا اگه دوست دخترم اردیبهشت هم پریود شده باشه دیگه صددرصد بارداری منتفیه؟
    ممکنه  چون سه روز اول خونریزی شدید بوده و چهار روز بعدی خونریزی قطره قطره (درمجموع خونریزی هفت روز طول کشید،این خونریزی مربوط به لانه گزینی بوده باشه!؟

ببخشید که زیادشد ولی سخاوت دوستان در پاسخ دادن باعث جسارت من در پرسیدن سوالات طولانی میشه

دوست خوبم پریود شدن به معنای عدم بارداری هست
    شما که تست بارداری رو هم انجام دادین و منفی بوده پس دیگه جای هیچ گونه نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 39
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید