شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. perin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شاید 2 یا 3 روزی میشه که درد دارم اما دریغ از اینکه یک قطره خون ببینم . اگر بگم آزمایش خون کافیه یا اینکه بگم برای چی میخوام ؟

2. perin نوشته است: شاید 2 یا 3 روزی میشه که درد دارم اما دریغ از اینکه یک قطره خون ببینم . اگر بگم آزمایش خون کافیه یا اینکه بگم برای چی میخوام ؟

اگه میخوای بری آزمایشگاه که بگو میخوام آزمایش بتا بدم..واست انجام میدن یه آزمایش خون ساده ست...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. perin نوشته است: تر خدا راهنماییم کنید دارم از ترس سکته میکنم

با سلام مجدد
    اگه شما صفحه اول رو کامل میخوندید به جوابتون میرسیدید:
    "18 – روش دیگر استفاده از IUD طی 10 روز از زمان رابطه جنسی محافظت نشده است."...........اگه ازمایش بتا مثبت (بعضی رفرنسها بالای 5 و بعضی رفرنسها بالای 10) بود اونوقت میتونید از IUD استفاده کنید...........خوردن بیخودی قرص فقط باعث برهم خوردن بالانس هورمونیتون میشه...............ضمنا خیلی جاها میگن که پیشاب اسپرم نداره و بعضی جاها هم میگن که اسپرم داره..........به هر حال احتمالش کمه اما صفر نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. perin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    jiji نوشته است:
    perin نوشته است: تر خدا راهنماییم کنید دارم از ترس سکته میکنم

با سلام مجدد
    "18 – روش دیگر استفاده از IUD طی 10 روز از زمان رابطه جنسی محافظت نشده است."...........اگه ازمایش بتا مثبت (بعضی رفرنسها بالای 5 و بعضی رفرنسها بالای 10) بود اونوقت میتونید از IUD استفاده کنید...........خوردن بیخودی قرص فقط باعث برهم خوردن بالانس هورمونیتون میشه...............ضمنا خیلی جاها میگن که پیشاب اسپرم نداره و بعضی جاها هم میگن که اسپرم داره..........به هر حال احتمالش کمه اما صفر نیست
    موفق باشید

میشه توضیح بدین روش IUD چه جوریه؟واسه زمانیه که جواب آزمایش بتا مثبته؟

5. momomo

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نامزدم قاعدگی نا منظم دارد (بیشترین 3 ماه در قبل و کمترین حدود 10 روز)
    در تاریخ 89.8.25 قاعده شد ودر تاریخ 89.8.30 خوب شد(حدود 6 روز)
    ما در تاریخ 89.9.5 در حالی هر دو شورت داشتیم نزدیکی کردیم وبعد از چند ساعت که شورتش  را در اورد گفت نمناکه و کمی نم دارد
    در تاریخ 89.9.6 شب ساعت 22 قرص خورد 4عدد ال دی خورد
    ایا امکان حاملگی با نم هست؟
    لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانیم

6. momomo نوشته است: سلام
    نامزدم قاعدگی نا منظم دارد (بیشترین 3 ماه در قبل و کمترین حدود 10 روز)
    در تاریخ 89.8.25 قاعده شد ودر تاریخ 89.8.30 خوب شد(حدود 6 روز)
    ما در تاریخ 89.9.5 در حالی هر دو شورت داشتیم نزدیکی کردیم وبعد از چند ساعت که شورتش را در اورد گفت نمناکه و کمی نم دارد
    در تاریخ 89.9.6 شب ساعت 22 قرص خورد 4عدد ال دی خورد
    ایا امکان حاملگی با نم هست؟
    لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانیم

امکان بارداری با داشتن لباس زیر وجود نداره بارها در سایت عنوان شده
    قرصها هم الکی خوردن و فقط پدر هورمونهای بدنشون رو درآووردن

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. سلام- اگر دست همسر به پيشاب آلوده باشه و وارد واژن كند با توجه اينكه 4 روز از اتمام پريود گذشته باشد آيا احتمال بارداري وجود دارد؟

8. maryam_64 نوشته است: سلام- اگر دست همسر به پيشاب آلوده باشه و وارد واژن كند با توجه اينكه 4 روز از اتمام پريود گذشته باشد آيا احتمال بارداري وجود دارد؟

اگر پریود منظم 28 روزه دارین، خیر احتمالش بسیار ناچیز  هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. maryam_64 نوشته است: سلام- اگر دست همسر به پيشاب آلوده باشه و وارد واژن كند با توجه اينكه 4 روز از اتمام پريود گذشته باشد آيا احتمال بارداري وجود دارد؟

احتمال بارداری به صورت ناچیز وجود داره
    برای اطمینان بیشتر  در صورت تاخیر یه هفتگی در قائدگی آزمایش خون بدهید
    موفق باشید

10. perin نوشته است:
    jiji نوشته است:
    perin نوشته است: تر خدا راهنماییم کنید دارم از ترس سکته میکنم

با سلام مجدد
    موفق باشید

میشه توضیح بدین روش IUD چه جوریه؟واسه زمانیه که جواب آزمایش بتا مثبته؟

دوست گرامي iud يك وسيله پلاستيكي كوچك وTماننداست كه كمي مس در ان بكاررفته وداخل رحم گذاشته ميشه و5تا10سال.بسته به نوع ان از بارداري جلوگيري ميكنه وهمونطور كه دوستمون فرمودند در مقالات بعنوان وسيله اورژانس هم نام برده شده يعني اگر قبل از لانه گزيني جنين در رحم قرار داده بشه با ايجاد التهاب ميتونه مانع لانه گزيني بشه ولي اگرلانه گزيني انجام شده باشه نه تنها از بارداري جلوگيري نميكنه بلكه ميتوني همزمان با رشد جنين باعث عفونتهاي شديد داخل رحمي يا چسبندگي به اعضاي بدن جنين رو باعث بشه به همين دليل عملا بعنوان روش اورژانس بهتره استفاده نشه
    كلا قرصهاي اورژانسو تا72ساعت بعد نزديكي ميتوان استفاده كرد وبهترين كار براي شما فقط دادن ازمايش بارداريست البته اگر چند روزي از پريود شدنتان گذشته.اگر منفي بود ممكنه مشكلات ديگر نياز به بررسي باشه مثل استرس.كيستهاي تخمدان ومشكلات هورموني و...
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. دوره پریود تقریباً منظمی دارم در حدود 25 روزه. در تاریخ 16/6 رابطه سطحی داشتم که بعد از روش اورژانسی استفاده کردم. و فردای آن روز 17/6 با توجه به نزدیک بودن پریودم خونریزی داشتم. و 8مهر ماه نیز با نامزدم رابطه سطحی داشتم ولی با توجه به سطحی بودن رابطه از روش پیشگیری استفاده نکردم. در این فاصله پریودم منظم بودم ولی 30 روزه و خونریزی کمتری داشتم (حدود 3 روزه)
    آیا احتمال بارداری هست؟

با تشکر

12. soha195 نوشته است: دوره پریود تقریباً منظمی دارم در حدود 25 روزه. در تاریخ 16/6 رابطه سطحی داشتم که بعد از روش اورژانسی استفاده کردم. و فردای آن روز 17/6 با توجه به نزدیک بودن پریودم خونریزی داشتم. و 8مهر ماه نیز با نامزدم رابطه سطحی داشتم ولی با توجه به سطحی بودن رابطه از روش پیشگیری استفاده نکردم. در این فاصله پریودم منظم بودم ولی 30 روزه و خونریزی کمتری داشتم (حدود 3 روزه)
    آیا احتمال بارداری هست؟

با تشکر

با توجه به سطحی بودن رابطه و پریود شدن شما بارداری منتفی هستش
    این بالا پایین شدن پریودتون هم ناشی از استرسی هستش
    بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. momomo نوشته است: سلام

من با نامزدم که در تاریخ 89.8.25 قاعده شد و در 89.8.30 خوب شد در تاریخ 89.9.5 در هر حالی که شورت داشتیم نزدیکب کردیم که بعد لز 4 ساعت رفت دستشویی گفت شورتش کمی نم داره
    ایا حامله شدن امکان دارد؟
    در تاریخ 89.9.6 ساعت 21 یک ال دی و یکساعت بعد 3تا دیگه خورد
    خیلی نگرانیم لطفا زودتر کمک کنید
    روز بعد یعنی یکشنبه ساعت 9 چهار تا ال دی خورد ولی ساعت 12 یه دفعه ضعف کرد رنگش زرد شد

شب ساعت 8 گفت حس میکنه داغه،ادرار زیاد تر شده ،حالت گر گرفتگی،یه کم هم مهره ها کمر درد دارن،یه کم دل درد

دوباره ساعت 9 شب 4تا ال دی خورد ایا اینا عوارض قرص هاست؟

نزدیکی ما با شورت بوده شورت ایشون نخی

رو شورت من اثاری نیست

خیلی میترسیم

لطفا کمک کنید

خیر امکان بارداری نیست.چرا این جوری قرص خوردن؟! شانس آوردن الان حالشون خوبه! اسمارتیز که نیست قرصه هورمونیه!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. momomo نوشته است: سلام

من با نامزدم که در تاریخ 89.8.25 قاعده شد و در 89.8.30 خوب شد در تاریخ 89.9.5 در هر حالی که شورت داشتیم نزدیکب کردیم که بعد لز 4 ساعت رفت دستشویی گفت شورتش کمی نم داره
    ایا حامله شدن امکان دارد؟
    در تاریخ 89.9.6 ساعت 21 یک ال دی و یکساعت بعد 3تا دیگه خورد
    خیلی نگرانیم لطفا زودتر کمک کنید
    روز بعد یعنی یکشنبه ساعت 9 چهار تا ال دی خورد ولی ساعت 12 یه دفعه ضعف کرد رنگش زرد شد

شب ساعت 8 گفت حس میکنه داغه،ادرار زیاد تر شده ،حالت گر گرفتگی،یه کم هم مهره ها کمر درد دارن،یه کم دل درد

دوباره ساعت 9 شب 4تا ال دی خورد ایا اینا عوارض قرص هاست؟

نزدیکی ما با شورت بوده شورت ایشون نخی

رو شورت من اثاری نیست

خیلی میترسیم

لطفا کمک کنید

دوست عزیز
    با توجه به اینکه مایع منی شما به واژن ایشون نرسیده احتمال بارداری نیست
    در ضمن لازم به استفاده از قرص هم نبوده و این عوارضی هم که میگید هم بابت مصرف قرص هاست هم استرس ناشی از بارداری
    سعی کنید بهشون روحیه مثبت بدید و ایشون رو نترسونید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. سلام دوستان . خسته نباشيد.
    نامزد من دوره قبلي پريودش 39 روزه بود . بعد از اينكه پريود شد حدود 12 روز بعد باز هم لك ديد و فرداش پريود شد . دوره هاي پريوديش تقريبا 30 روزه است البته كاملا منظم نيست ولي ديگه اينطور نا منظم هم نبود . نظرتون درباره اين پريود بي هنگام چيه و اينكه چه عواملي باعث چنين پريودي ميشن . با تشكر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 39
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید