شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رشد بیش از حد سینها

1. با سلامی دوباره خدمت شما Embarassed                                                                                        ببخشید که این سوال را میکنم  Confused من شبنم دختری 15ساله هستم وسینه هایم خیلی رشد زیادی دارند و یکی از سینه هایم خیلی بزرگتر از سینه ی دیگر است واین مسئله روی روانم تاثیر گذاشته است Sad ایا این مسئله بیماری است یا نه Question ایا مشکلی برایم ایجاد می کند Question ایا لازم به مراجعه ی پزشک است یا نه Question ایا این مسئله طبیعی است یا نه Question                              راستی من کم کاری تیروئید هم دارم وایا این مسئله ربطی دارد  Question                                         خواهش می کنم جوابم را بدهید  Shocked با تشکر از شما Smile شبنم Sad

2. shabnam3663 نوشته است: با سلامی دوباره خدمت شما Embarassed                                                                                        ببخشید که این سوال را میکنم  Confused من شبنم دختری 15ساله هستم وسینه هایم خیلی رشد زیادی دارند و یکی از سینه هایم خیلی بزرگتر از سینه ی دیگر است واین مسئله روی روانم تاثیر گذاشته است Sad ایا این مسئله بیماری است یا نه Question ایا مشکلی برایم ایجاد می کند Question ایا لازم به مراجعه ی پزشک است یا نه Question ایا این مسئله طبیعی است یا نه Question                              راستی من کم کاری تیروئید هم دارم وایا این مسئله ربطی دارد  Question                                         خواهش می کنم جوابم را بدهید  Shocked با تشکر از شما Smile شبنم Sad

سلام،
    با توجه به سنی که قرار دارید و دوران بلوغ را پشت سر می گذارید، نمی توان این تفاوت اندازه (اگر هم قابل ملاحظه) باشد را به بیماری نسبت داد. با این حال اگر «خیلی» تفاوت در اندازه وجود دارد بهتر است معاینه شوید در غیر این صورت مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید