شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

راهنمای ایجاد بارداری موفق و سوالات احتمالی

1. pana نوشته است: سلام من ازمایش دادمو بتا0 بود ودکترم امپولhcg ولتروزول و متفورمین تجویز کرده میشه واسم بگید این داروهارو واسه چی تجویز میکنن؟در صورتی که سونوگرافی از تخمدن نکردم.و اینکه برای پریود شدن 2تا امپول پروژسترون تجویز کردن که تا الان که 2روز از تزریق میگذره پریود نشدم .اگه بخوام ببینم تنبلی تخمدان و کیست دارم میتونم بدون معرفی دکتر اقدام کنم؟
    واینکه من ترشح سینه دارم ولی پرولاکتینم نرمال بود  دکتر گفتش که باید بروموکریپتینو واسه ترشح بخورم اگه این ترشح ادامه داشته باشه من باید به مدت طولانی این دارورو ستفاده کنم؟باید چیکارکنم.ممنون از جوابتون و توجهتون

دوست گرامي كام اول درخواست سونوگرافي نيست درخواست وتجويز پروژسترون هم يك روش درماني هم يك روش تشخيصي است يعني با پريود شدن يا نشدن شما با اين تزريق پزشكتان متوجه ميشود كه تا حدودي دليل پريود نشدنتان مربوط به چه قسمتي است وممكنه 5تا 7روز هم حدودا طول بكشه كه پريود بشيد در صورت عدم پريود گامهاي بعدي يا سونو درخواست ميشود متفورمين هم روشي است براي القا تخمكگذاري .چون گاهي عدم تخمكگذاري باعث پريود نشدن يا نامرتبي پريود است.تا چند روز ديگر صبر كنيد بعد مجدد به پزشكتان مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام من روز 21آبان پریود شدم پریودم منظمه  برای بارداری چه روزهایی نزدیکی داشته باشیم بهتره
    یک ساله برا بارداری اقدام کردم و حامله نشدم به دکتر مراجعه کردم قرص ویتامین eوآهن وقرص ویتاگنوس تجویز کرده تطفا راهنماییم کنید چه کارهایی رو انجام بدم که حامله بشم

3. باسلام من چند روزه ترشح واژن دارم آیا میتونه برا بارداری مشکلی بوجود بیاره ممنون از شما

4. f3060077606 نوشته است: باسلام من چند روزه ترشح واژن دارم آیا میتونه برا بارداری مشکلی بوجود بیاره ممنون از شما

دوست گرامي اگر واقعا تمام اين يكسال جلوگيري نداشتيد وباردار نشديد بهتره به يك پزشك متخصص ديگر مراجعه كنيد چون باردار نشدن بعد از يكسال بررسيهاي بيشتري نياز دارد واين داروها كافي نيست در همين سايت مقاله راهنماي ايجاد بارداري موفق را مطالعه كنيد شما وهمسرتان هر دو بايد بررسي شويد ومقداري افزايش ترشحات اون هم بعد از يكسال نميتونه دليل قطعي باردار نشدنتان باشد

5. سلام
    من 29 سال سن دارم
    یک ماه است که‌ ازدواج کردم که 2پریود منظم داشتم
    به‌ علت داشتن یک تخمدان و داشتن یک کیست درمویید در این تخمدان پزشکم پیشنهاد زود باردار شدن را داد ماه اول در رۆزهای پیشنهاد شده را برای بارداری استفاده‌ کردییم
    روز 27 من پریود شدم که فکر کنم باردار نیستم
    ولی این بار درد شدیدی دارم روز 1 لکه‌ بینی داشتم روز 3 پریود شدم از روز 3 تا به‌ 7 کمر درد شدیید دارم و کمی شکم درد از درد کمر نه‌مییدانم باید چه کرد
    من هر روز دوش می گیرم و 2 بار با ماییع تمییز کنند خودم رو میشورم

6. سلام آقای دکتر ببخشید چند بار دیگه هم مزاحمتون شدم ولی جوابی دریافت نکردم چند سوال داشتم؟من در هفته 6 حاملگی هستم ولی در روز چند بار دچار درد پهلو و دل میشوم ایا مشکلی در حاملگیم داره؟ و سوال بعدم چند روزه دچار سرماخوردگی شدم و هیچ دارویی مصرف نکردم ایا در این وضعیتم مجاز به مصرف دارویی هستم؟ایا عطسه و سرفه مشکلی در حاملگیم ایجاد نمیکنه.با تشکر زیاد

7. سلام سونو در تاریخ 8 کفت فولیکولی 24 در 20 میل داشتم که دکتر گفت امشب یا فردا شب ازاد میشه من هم 9 اذر (صبح)- 10 آذر (بعد ظهر) نزدیکی داشتم . 10آذر بعدظهر به سونو رفتم جواب زیر راداد
    there is a collapse follic17mm in rt ovary infavor of ruptuned follicle minimal free fluid in cul de sac is seen.
    من بعد از این جواب بود که 10 آذر بعدظهر نزدیکی داشتم حالا می خوام بدونم این جواب چه معنی داشته؟ ایا نزدیکی  بعد از این جواب ،  شانس موفقیت بارداری داشته ؟ ممنون

8. saya1363

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ماه 9 آبان پریود شدم و از تست تخمک گزاری برای بارداری استفاده کردم در روز 14 و 15 از سیکلم خط بالایی قرمز و خط پایینی صورتی بود و در  روز 16 از سیکلم تست منفی شد.
    در روز 14و 15 ترشحات لزج داشتم ولی شدت و رقیق تر بودن و شفاف و کش آمدن خیلی زیاد در روزهای 17و 18 از سیکلم بود . دمای بدنم هم روز 15 پایین آمد و در روز 16 به یکباره بالا رفت ولی این ترشحات در روز 17و18 مرا به شک انداخته من در 9 آذر پریود شدم در این ماه در چه روزی باردار شوم که احتمال پسر زایی ام بالا بره .خیلی ممنون میشم مرا خوب راهنمایی کنید.
    با تشکر

9. باسلام من ماه گذشته 21آبان پریود شدم پریود منظم دارم این ماه هم باید 19 آذر پریود بشم چه روزهایی برا نزدیکی بهتره

10. f3060077606 نوشته است: باسلام من ماه گذشته 21آبان پریود شدم پریود منظم دارم این ماه هم باید 19 آذر پریود بشم چه روزهایی برا نزدیکی بهتره

سلام
    چجور نزدیکی؟ میخواید باردار بشید یا نشید؟

11. [quote="elham_hejazi"]سلام سونو در تاریخ 8 کفت فولیکولی 24 در 20 میل داشتم که دکتر گفت امشب یا فردا شب ازاد میشه من هم 9 اذر (صبح)- 10 آذر (بعد ظهر) نزدیکی داشتم . 10آذر بعدظهر به سونو رفتم جواب زیر راداد
    there is a collapse follic17mm in rt ovary infavor of ruptuned follicle minimal free fluid in cul de sac is seen.
    من بعد از این جواب بود که 10 آذر بعدظهر نزدیکی داشتم حالا می خوام بدونم این جواب چه معنی داشته؟ ایا نزدیکی  بعد از این جواب ،  شانس موفقیت بارداری داشته ؟ ممنون

میشه  از طریق همین پست جواب بدین؟

12. saya1363

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من دیروز این سوال رو پرسیدم و جوابی ندادید
    (من ماه 9 آبان پریود شدم و از تست تخمک گزاری برای بارداری استفاده کردم در روز 14 و 15 از سیکلم خط بالایی قرمز و خط پایینی صورتی بود و در  روز 16 از سیکلم تست منفی شد.
    در روز 14و 15 ترشحات لزج داشتم ولی شدت و رقیق تر بودن و شفاف و کش آمدن خیلی زیاد در روزهای 17و 18 از سیکلم بود . دمای بدنم هم روز 15 پایین آمد و در روز 16 به یکباره بالا رفت ولی این ترشحات در روز 17و18 مرا به شک انداخته من در 9 آذر پریود شدم در این ماه در چه روزی باردار شوم که احتمال پسر زایی ام بالا بره .خیلی ممنون میشم مرا خوب راهنمایی کنید.)
    در ضمن اگر برای تعیین روز دقیق تخمک گزاری سونوگرافی بدم چند روز یا چند ساعت  تخمک گزاری را زودتر نشان میدهد.من چه روزی برای تعیین تخمک گزاری سونو بدم.

با تشکر

13. f3060077606 نوشته است: باسلام من ماه گذشته 21آبان پریود شدم پریود منظم دارم این ماه هم باید 19 آذر پریود بشم چه روزهایی برا نزدیکی بهتره

سلام دوست عزیز
    اگه قصد بارداری دارید فکر کنم الان شانستون خیلی کم هستش
    چون بهترین زمان 14 روز قبل از پریودیتون هست
    یعنی اگه 19 آذر پریود میشید شما باید برای بارداری از 3 آذر تا7 آذر نزدیکی کنید که تخمک گذاری در همین روزها صورت میگیره
    موفق باشید

14. saya1363

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من دیروز و پریروز این سوال رو پرسیدم و جوابی ندادید
    (من ماه 9 آبان پریود شدم و از تست تخمک گزاری برای بارداری استفاده کردم در روز 14 و 15 از سیکلم خط بالایی قرمز و خط پایینی صورتی بود و در  روز 16 از سیکلم تست منفی شد.
    در روز 14و 15 ترشحات لزج داشتم ولی شدت و رقیق تر بودن و شفاف و کش آمدن خیلی زیاد در روزهای 17و 18 از سیکلم بود . دمای بدنم هم روز 15 پایین آمد و در روز 16 به یکباره بالا رفت ولی این ترشحات در روز 17و18 مرا به شک انداخته من در 9 آذر پریود شدم در این ماه در چه روزی باردار شوم که احتمال پسر زایی ام بالا بره .خیلی ممنون میشم مرا خوب راهنمایی کنید.)
    در ضمن اگر برای تعیین روز دقیق تخمک گزاری سونوگرافی بدم چند روز یا چند ساعت  تخمک گزاری را زودتر نشان میدهد.من چه روزی برای تعیین تخمک گزاری سونو بدم.

جوابببببببببببببببببببببببببببببب بدییییییییید

15. سلام
    می شه خواهش کنم جواب بدین الان س.مین باره که میپرسم ببخشید
    سونو در تاریخ 8 کفت فولیکولی 24 در 20 میل داشتم که دکتر گفت امشب یا فردا شب ازاد میشه من هم 9 اذر (صبح)- 10 آذر (بعد ظهر) نزدیکی داشتم . 10آذر بعدظهر به سونو رفتم جواب زیر راداد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 14
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید