شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام دوستان
    من به تازگی عضو شدم. یه سوال خیلی حیاتی دارم.
    من حدود 1 سال و نیم هست که ازدواج کردم و در این مدت بیشتر با قرص ال دی جلوگیری کردم. این ماه متاسفانه قرصی خوردم که تاریخش خوانا نبود . الان 4 روز از مصرف آخرین قرصم می گذره و من پریود نشدم. همیشه بعد از دو روز عادت ماهانه می شدم. آیا امکان حاملگی هست؟ آیا بی بی چک الان بهم جواب درست می ده.
    تو رو خدا زود بهم بگین. من ایران نیستم و در ترکیه دکتری نمی شناسم. دارم دیوونه می شم. منتظرم!

2. با سلام
    شما چیزی در مورد اینکه کی رابطه داشتین نگفتین (چه روزی از سیکلتون)؟

همچنین پریودتون منظم هست یا خیر؟

سیکلش چند روزست و شما در چه روزی قرار دارین و قصرصو کی مصرف کردین؟

3. سلام بعداز کلی کش وقوس رفتم دکتر زنان واسم سونو نوشت دکتر سونو گفت تخمدان سمت راستت یه کیست کوچیک داره..چون من به دکترم نگفتم که رابطه داشتم امکان داره که دکتر سونو کیست و با جنین اشتباه کنه؟ اصلا" همچین اشتباهی میشه؟؟؟؟

4. irandokhtf نوشته است: سلام بعداز کلی کش وقوس رفتم دکتر زنان واسم سونو نوشت دکتر سونو گفت تخمدان سمت راستت یه کیست کوچیک داره..چون من به دکترم نگفتم که رابطه داشتم امکان داره که دکتر سونو کیست و با جنین اشتباه کنه؟ اصلا" همچین اشتباهی میشه؟؟؟؟

سلام
    نه هرکدوم که بشه همونو نشون میده و دقیق بررسی میشه،براحتی هم با قرص درمان میشه نگران نباش

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. اگه کاربرای دیگه هم جوابی دارن بدن تا من مطمن تر شم...مرسی

6. irandokhtf نوشته است: سلام بعداز کلی کش وقوس رفتم دکتر زنان واسم سونو نوشت دکتر سونو گفت تخمدان سمت راستت یه کیست کوچیک داره..چون من به دکترم نگفتم که رابطه داشتم امکان داره که دکتر سونو کیست و با جنین اشتباه کنه؟ اصلا" همچین اشتباهی میشه؟؟؟؟

چنین چیزی امکان پذیر نیست
    زمانی که در سونو کیست تشخیص داده شده یعنی کیست هست
    این اضطراب بی موردی که دارید شرایط شما رو بدتر میکنه
    نگران نباشید و از جهت عدم بارداری خیالتون راحت باشه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. irandokhtf نوشته است: سلام بعداز کلی کش وقوس رفتم دکتر زنان واسم سونو نوشت دکتر سونو گفت تخمدان سمت راستت یه کیست کوچیک داره..چون من به دکترم نگفتم که رابطه داشتم امکان داره که دکتر سونو کیست و با جنین اشتباه کنه؟ اصلا" همچین اشتباهی میشه؟؟؟؟

سلام
    دوستان جوابتون رو دادن اما با توجه به یه نکته خودتون هم میتونستید به جواب برسید. کیست در تخمدان شما دیده شده دوست عزیز, اگه نطفه تشکیل شده باشه به نظر شما جنین کجاست؟ مسلما در داخل رحم , نه در تخمدان!!! پس مطمئن باشید که کیست درست تشخیص داده شده.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. ممنون..بله 100%حق با شماست من دیگه تواین ماه اینقدر فشارو استرس رو تحمل کردم که مغزم تعطیل شده...من فکر نمیکردم کیست یا این چیزا باشه آخه سابقه این موارد رو نداشتم...

9. Clooney نوشته است:
    gandomt نوشته است: من 3 هفته پیش روش اورژانسی انجام دادم و بعد از 10 روز (که اون موقع دوستان گفتند طبیعی است)و دو روز لکه بینی پریود شدم( 6 روز که دو روز آخر ترشحات غلیظ قهوه ای بود)
    الان درست یک هفته بعد از تمام شدن پریود از دیشب من دوباره خونریزی پیدا کردم کاملا هم خونه قهوه ای رنگ نیست یا لکه اما کمه و تا حدودی کمر درد هم دارم .
    آیا ممکنه من بارداری خارج از رحم داشته باشم؟
    (تو رابطه ام اصلا دخول نبود حتی منی روز شکم ریخت فقط دو ساعت بعد من دوش گرفتم)
    اگر قرار بود طبیعی پریود شم 22- تا 24 آبان باید میشدم.

امکان بارداری که به هیچ وجه نیست
    این بر هم خوردن بالانس هورمونیتون به خاطر مصرف قرصهاست نگران نباشید

ممنون
    آزمایش دادم 0.1 بود
    دکتر رفتم گفت طبیعی است ولی اگه خارج از روند پریود ادامه پیدا کرد بیا سونو
    الان 4 روزه بدون وقفه خونریزی هست من حتی وقتی واقعا پریود میشم هم دو روز و نیم یا 3 روز خونریزی شدید دارم
    به نظرتون کی این مسئله غیر طبیعی محسوب خواهد شد؟
    چرا شدتش کم نمیشه؟ من واقعا دارم از ضعف از پا در میام.

10. gandomt نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    gandomt نوشته است: من 3 هفته پیش روش اورژانسی انجام دادم و بعد از 10 روز (که اون موقع دوستان گفتند طبیعی است)و دو روز لکه بینی پریود شدم( 6 روز که دو روز آخر ترشحات غلیظ قهوه ای بود)
    الان درست یک هفته بعد از تمام شدن پریود از دیشب من دوباره خونریزی پیدا کردم کاملا هم خونه قهوه ای رنگ نیست یا لکه اما کمه و تا حدودی کمر درد هم دارم .
    آیا ممکنه من بارداری خارج از رحم داشته باشم؟
    (تو رابطه ام اصلا دخول نبود حتی منی روز شکم ریخت فقط دو ساعت بعد من دوش گرفتم)
    اگر قرار بود طبیعی پریود شم 22- تا 24 آبان باید میشدم.

امکان بارداری که به هیچ وجه نیست
    این بر هم خوردن بالانس هورمونیتون به خاطر مصرف قرصهاست نگران نباشید

ممنون
    آزمایش دادم 0.1 بود
    دکتر رفتم گفت طبیعی است ولی اگه خارج از روند پریود ادامه پیدا کرد بیا سونو
    الان 4 روزه بدون وقفه خونریزی هست من حتی وقتی واقعا پریود میشم هم دو روز و نیم یا 3 روز خونریزی شدید دارم
    به نظرتون کی این مسئله غیر طبیعی محسوب خواهد شد؟
    چرا شدتش کم نمیشه؟ من واقعا دارم از ضعف از پا در میام.

خونريزي اگر در حد دفع لخته باشه يا بيشتر از 1هفته طول بكشد نياز به دارو يا بررسي دارد.در حال حاضر اگر سرگيجه.درد زياد.تاري ديد.يا ضعف زياد وخونريزي در حد دفع لخته داريد مجددبه پزشكتان مراجعه كنيد تا داروهاي كمكي براي جلوگيري از كم خوني وضعف وخونريزي شديد دريافت كنيد واگر ادامه يابد ممكن است نياز به سونوگرافي يا درمان هورموني كمكي داشته باشيد. ولي اگر ميزان خونريزي لخته لخته نيست وفقط روزهاي ان زياد شده تا يك هفته معمولا موردي ندارد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام دوستان عزیز .

بازهم یه مشکل جدید . کلا بنده آدم بد شانسی هستم .

دوستان من 7 روز پیش با نامزدم رابطه ای داشتم از طریق میان پا و بنده از کاندوم استفاده کرده بودم . بعد از ارضاء شدن بنده سریعا به نامزدم گفتم بره خودش رو با آب بشوره . از روی ترس . البته کاندوم بعید می دونم پاره شده باشه و ...

دیشب خونریزی شدیدی داشت و همینطور زیر دلش درد می کنه . در ضمن دو روزی هست کم اشتها شده .

دوستان واقعا می ترسم . لطفا کمکم کنید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. behnam_safa نوشته است: سلام دوستان عزیز .

بازهم یه مشکل جدید . کلا بنده آدم بد شانسی هستم .

دوستان من 7 روز پیش با نامزدم رابطه ای داشتم از طریق میان پا و بنده از کاندوم استفاده کرده بودم . بعد از ارضاء شدن بنده سریعا به نامزدم گفتم بره خودش رو با آب بشوره . از روی ترس . البته کاندوم بعید می دونم پاره شده باشه و ...

دیشب خونریزی شدیدی داشت و همینطور زیر دلش درد می کنه . در ضمن دو روزی هست کم اشتها شده .

دوستان واقعا می ترسم . لطفا کمکم کنید .

سلام
    صد درصد باردار هستند و پدر شدنتون رو بهتون تبریک میگم..............دوست من افرادی بودن که ماهها از بارداریشون میگذشته و نفهمیدند که باردارند.........اونوقت شما همش 7 روز از رابطتون میگذره اونوقت این حرفو میزنید؟؟؟وقتی که کاندوم پاره نشده چرا اینهمه ناراحتی؟؟؟............ضمنا اگه اون خونریزی مربوط به پریودشون بوده باشه که بارداریشون باز هم منتفیه.........در هر صورت احتمال بارداری وجود نداره
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام من تازه عضو سایت شدم. یه سوال دارم من یک هفته هست پریود نشدم. خیلی می ترسم که باردار باسم. هیج نزدیکی مشکوکی هم صورت نگرفته.

14. fafa123

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ماه پیش قرص اورزانسی لونوزسترول مصرف کردم ( رابطه بدون دخول ) که چند روز بعد از اون هم سر موقع پریود شدم و 6 روز کامل خونریزی ادامه داشت . از روز شروع پریود دفعه قبل تا امروز 14 روز می گذره اما من امروز لک قهوه ایی دیدم کمی ، این از چی می تونه باشه دوستان دلیل بارداری می تونه باشه یا مال روزهای تخمک گذاریه یا ....  ؟ پریود های من 27 28 روزه و منظم هستش ...

15. FARZANEH123JOON نوشته است: سلام من تازه عضو سایت شدم. یه سوال دارم من یک هفته هست پریود نشدم. خیلی می ترسم که باردار باسم. هیج نزدیکی مشکوکی هم صورت نگرفته.

خوب در این صورت باید علت تاخیر رو با مراجعه به پزشک متخصص جویا بشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 39
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید