شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. 18 مهر پریود شدم.14 روز بعد لکه بینی داشتم به مدت 5 روز.10 آبان رابطه داشتم.بدون جلوگیری.الان 7 روزه که از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم.اینا علامت چیه؟؟؟؟

2. سلام
    اگه هردوطرف لباس زیر پوشیده باشند، و پیشاب مرد لباس زیرشو خیس کرده باشه و  زن هم با مایع خارج شده از بدنش لباس زیرشو خیس کرده باشه و لباس زیر ها به هم برخورد کنند، احتمال حامله شدن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. irandokhtf نوشته است: خارج از این وسواسی که من تواین مورد گرفتم و هنوز انتظار پریود شدن رو میکشم و چند روزیه که فقط لکه بینی دارم...میخواستم بپرسم آزمایش بتا چقدر قابل اطمینانه؟؟؟

شما الکی دارید به خودتون استرس میدید و همین استرس یکی از علت های تاخیر در پریوده.

آز بتا مطمین ترین راهه و امکان اشتباه تقریبا نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. neda123 نوشته است: 18 مهر پریود شدم.14 روز بعد لکه بینی داشتم به مدت 5 روز.10 آبان رابطه داشتم.بدون جلوگیری.الان 7 روزه که از زمان پریودم گذشته و پریود نشدم.اینا علامت چیه؟؟؟؟

دوست عزيز در هر صورت چون پريود نشديد ابتدا بايد ازمايش بارداري بدهيد وچون پريود نشدن هميشه دليل بر باردار بودن نيست اگر جواب مني بود جهت بررسي لكه بيني ودرمان بايد به پزشك مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. aceg نوشته است: سلام
    اگه هردوطرف لباس زیر پوشیده باشند، و پیشاب مرد لباس زیرشو خیس کرده باشه و  زن هم با مایع خارج شده از بدنش لباس زیرشو خیس کرده باشه و لباس زیر ها به هم برخورد کنند، احتمال حامله شدن وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی دور از ذهنه این چیزی که شما میگید. حتی اگه تو روز های پر خطر هم باشید احتمال بارداری با این شرایط نیست.

مگه اسپرم پا داره؟؟ شما اگه سرچ میکردید پیدا میکردید جوابتونو.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. با سلام
    ایا با رابطه مقعدی و روز ۴ پریودی و دوره پریودی هم همیشه منظم بوده احتمال بارداری وجود داره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. mahdi7133 نوشته است: سلام دوباره به دوستان عزیزم.
    متاسفانه هنوز نامزد من  پریود نشده . این موضوع نگرانم کرده . تا جایی که میشده من سعی کردم که نامزدم نگران نباشه تا استرس عاملی برای تاخیر بیشتر نشه . الان روز 8 تاخیر پریودشه. البته وضعیت ما به گونه ای هست که اصلا اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه جای تعجبه . من این سایت رو زیر و رو کردم و خیلی چیزا یاد گرفتم . با این شرایط ما احتمال بارداری خیلی کمه . مثلا روز 9 پریود که ما آخرین رابطمون بود یکی از روزای امن برای جلوگیری به روش طبیعیه . با این وجود ما از کاندوم استفاده کردیم . مواظب هم بودیم و حتی رابطمون از راه مقعد بود . در چنین شرایطی چطور ممکنه بارداری رخ بده . در اصل ما از دو روش طبیعی و استفاده از کاندوم برای جلوگیری استفاده کردیم با رعایت احتیاط . این که میگم احتیاط به این خاطر میگم که حتی اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه اصلا نمیدونم چطور اسپرم تونسته خودشو به واژن برسونه مگر یه اسپرم خوش شانس که با تماس دست و ... بتونه این کار سخت رو انجام بده !!!!!!!!!  ما قبلا هم رابطه جنسی داشتیم و ایشون یک هفته به تاخیر انداخته و از اون به بعد موقع رابطه مواظبم  ورعایت احتیاط میکنم که اگر هم پریودش به تاخیر افتاد نگران نشیم و خیالمون راحت باشه .
    از این که وقت دوستان رو گرفتم عذر میخوام . فقط خواهشم اینه که شما هم  نظرتونو بگید که خیالم راحت بشه . به نظر شما احتمالش چقدره ؟ مگه خیلی خیلی کم نیست ؟
    راستی موقع هایی که ما رابطه جنسی داریم پریودش کمی جا به جا میشه و اغلب عقب میفته . یعنی دلیلش رابطه بین ماست ؟
    متاسفانه در شرایطی هم نیستیم که آزمایش بدیم و خیالمون راحت بشه . باید راضیش کنم که بیبی چک بخره . یه کم خجالتیه .
    از همه دوستان ممنونم .

دوست گرامي هميشه پريود نشدن دليل بارداري نيست وقتي خودتان اينقدر استرس داريد واقعا فكر ميكنيد نامزدتان ندارد؟!بهترين كار دادن ازمايشه .نه به اين دليل كه حتما ايشان باردارند بلكه به اين خاطر كه بيشتر ازاين استرس ازارتون نده
    كلا درصد باردار شدن حتي با ريخته شدن مايع مني روي الت بسيار بسيار پايينه چون هم تخمك بايد موجود باشه وواژن پر از ترشح باشه تا اسپرمو به دهانه رحم برسونه واسپرم در محيط بيرون خاصيت حركت وباروريشو از دست نداده باشه ووووو....چه برسد كه كاندوم استفاده شود يا فقط دست حاوي اسپرم برخورد كند...
    .در ضمن چون نامزدتان سابقه عقب انداختن دارد 1:حتما تاريخهاي پريودو بررسي كنيد برخي افراد 30روزه پريود نميشوند و ميتوانند دوره هاي 32.33.28و.....داشته باشند به طور مثال كسي كه 34 روزه است هميشه 4تا 5روز دير تر در ماه پريود ميشوند
    2:همونطور كه فرموديد بعد از رابطه داشتن نا مرتبي دارند كه به احتمال قوي استرس است كه دارند وتعادل هورموني بدن بهم ميريزه چون پريود شدن روندي است كه مغز وتيروييد تخمدان ورحم همه دخيلند وهر كدام مشكل داشته باشه پريودو نامرتب ميكنه
    3:در غير از موارد فوق كيستهاي تخمداني ومشكلات هورموني مثل تيروييد هم ميتونه پريودو نامرتب كنه
    موفق باشيد

8. oxin نوشته است: با سلام
    ایا با رابطه مقعدی و روز ۴ پریودی و دوره پریودی هم همیشه منظم بوده احتمال بارداری وجود داره؟

دوست گرامي اگر از جستجو استفاده ميكرديد بارها گفته شده كه امكان بارداري در زمان پريود نيست چه مقعدي چه غير از ان .نگران نباشيد

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. cima نوشته است:
    irandokhtf نوشته است: خارج از این وسواسی که من تواین مورد گرفتم و هنوز انتظار پریود شدن رو میکشم و چند روزیه که فقط لکه بینی دارم...میخواستم بپرسم آزمایش بتا چقدر قابل اطمینانه؟؟؟

شما الکی دارید به خودتون استرس میدید و همین استرس یکی از علت های تاخیر در پریوده.

آز بتا مطمین ترین راهه و امکان اشتباه تقریبا نیست.

دست عزيز در صورت منفي بودن ازمايش وپريود نشدن بايد سونوگرافي جهت بررسي تخمدانها انجام بشه گاهي برخي از پزشكان هم امپولهاي پروژسترون تجويز ميكنند تا پريود ايجاد بشه ودر صورت تكرار عقب انداختن پريود در دوره هاي بعد سونوگرافي در حواست ميدهند
    موفق باشي

10. ممنون از جواباتون..من به این خاطر حساس شدم که تواین چند سال هیچ وقت همچین چیزی برام پیش نیومده..تواین ماه که یه رابطه سطحی داشتم این چیزا اتفاق افتاده..

11. سلام
    میخاستم ببینم ابعد از چه مدت از شروع رابطه و پاره شدن بکارت میشه از کاندوم خاردار استفاده کرد؟استفاده از کاندوم خاردار در همون ماه هایه اول ازدواج اشکالی داره؟

با تشکر

12. hooman-2010 نوشته است: سلام
    میخاستم ببینم ابعد از چه مدت از شروع رابطه و پاره شدن بکارت میشه از کاندوم خاردار استفاده کرد؟استفاده از کاندوم خاردار در همون ماه هایه اول ازدواج اشکالی داره؟

با تشکر

دوست عزيز كلا استفاده از كاندوم زماني بايد باشه كه همسرتون در نزديكي بدون وسيله مشكلي نداشته باشه واحساس درد وسوزش كه در اوايل وجود داره از بين رفته باشه واين زمان در افراد مختلف فرق ميكنهوبعد از اون هم بهتره از كاندوم ساده استفاده كنيد اگر با اون هم مشكلي نداشتيد بعد نوع اونو تغيير بدهيد برخي خانمها كلا استفاده از كاندومو دوست ندارند ونميتونن استفاده كنن چون سطح تماس با همسرشون كم ميشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. من 3 هفته پیش روش اورژانسی انجام دادم و بعد از 10 روز (که اون موقع دوستان گفتند طبیعی است)و دو روز لکه بینی پریود شدم( 6 روز که دو روز آخر ترشحات غلیظ قهوه ای بود)
    الان درست یک هفته بعد از تمام شدن پریود از دیشب من دوباره خونریزی پیدا کردم کاملا هم خونه قهوه ای رنگ نیست یا لکه اما کمه و تا حدودی کمر درد هم دارم .
    آیا ممکنه من بارداری خارج از رحم داشته باشم؟
    (تو رابطه ام اصلا دخول نبود حتی منی روز شکم ریخت فقط دو ساعت بعد من دوش گرفتم)
    اگر قرار بود طبیعی پریود شم 22- تا 24 آبان باید میشدم.

14. gandomt نوشته است: من 3 هفته پیش روش اورژانسی انجام دادم و بعد از 10 روز (که اون موقع دوستان گفتند طبیعی است)و دو روز لکه بینی پریود شدم( 6 روز که دو روز آخر ترشحات غلیظ قهوه ای بود)
    الان درست یک هفته بعد از تمام شدن پریود از دیشب من دوباره خونریزی پیدا کردم کاملا هم خونه قهوه ای رنگ نیست یا لکه اما کمه و تا حدودی کمر درد هم دارم .
    آیا ممکنه من بارداری خارج از رحم داشته باشم؟
    (تو رابطه ام اصلا دخول نبود حتی منی روز شکم ریخت فقط دو ساعت بعد من دوش گرفتم)
    اگر قرار بود طبیعی پریود شم 22- تا 24 آبان باید میشدم.

امکان بارداری که به هیچ وجه نیست
    این بر هم خوردن بالانس هورمونیتون به خاطر مصرف قرصهاست نگران نباشید

15. سلام
    من يه بسته ال دي خوردم و بسته دوم يه شب فراموشي داشتم و فردا صبحش نزديكي داشتم، شبش دو تا ال دي با هم خوردم، ايا احتمال باردلري وجود داره؟ و اينكه من 3ش اخرين قرص بسته دومو  خوردم و 2ش عمل هايمنكتومي انجام دادم و بعد از عمل لكه بيني دارم وهنوز خونريزي مبني بر شروع قاعدگي نداشتم. ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 39
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید