شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه ای با خارش و التهاب زیاد روی آلت تناسلی

1. سلام
    من یه پسر 18 ساله هستم
    خیلی خود ارضایی می کردم و اصلا هم بهداشت رو تو این زمینه رعایت نمی کردم
    چند وقت پیش احساس خارش کمی در آلت تناسلی داشتم
    یواش یواش بیشتر شد و بیضه ها رو هم درگیر کرد
    خارش شدیدی داره و پوست اون نواحی بعد از خارش ترشحات لیزی داره و همین طور التهاب شدید , به نظرتون باید چیکار کنم؟

2. nazi4722

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من اواسط دوره قاعدگیم دو طرف نزدیک مقعدم زخم شده و موقع شستن میسوزه آیا خودش خوب میشه یا داروی خاصی میخاد؟دو سه سالم ماهی یکی دو بار یبوست میگیرم چند ماهه یه گوشت اضافی کنار مقعدم  هست متخصص گفت اگه دو سه ماهه درست نشد جراحی کن ولی چون حداقل ماهی یه بار یبوست دارم درست نشده چی کار کنم؟هر چی سعی میکنم یبوست نگیرم باز نمیشه.آیا دارویی یا خوراکی هست که هر روز بخام استفاده کنم و ضرر نداشته باشه؟زخمم که به این ربط نداره؟
    چون نمیتونستم ارسال جدید بفرستم اینجا سوالمو پرسیدم

3. دوست عزیز  فکر کنم زخم بخاطر دفع مدفوع بوجود امده و در مورد ان تیکه گوشت هم اگه زیاد به خودتون فشار نیارید بخودی خود تو میره
    یکی از عوامل یبوست استرس میباشد
    ایا شما استرس زیادی دارید؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز  فکر کنم زخم بخاطر دفع مدفوع بوجود امده و در مورد ان تیکه گوشت هم اگه زیاد به خودتون فشار نیارید بخودی خود تو میره
    یکی از عوامل یبوست استرس میباشد
    ایا شما استرس زیادی دارید؟

5. nazi4722

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نه ندارم ممکنه روده هام مشکل داشته باشه؟چه ؟آزمایشی میخاد؟

6. nazi4722 نوشته است: نه ندارم ممکنه روده هام مشکل داشته باشه؟چه ؟آزمایشی میخاد؟

سلام
    ممکنه مشکل شما هموروئید باشه دوست عزیز. بهتره به متخصص گوارش مراجعه کنید که مشکل یبوستتون هم رفع شه.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. nazi4722 نوشته است: سلام من اواسط دوره قاعدگیم دو طرف نزدیک مقعدم زخم شده و موقع شستن میسوزه آیا خودش خوب میشه یا داروی خاصی میخاد؟دو سه سالم ماهی یکی دو بار یبوست میگیرم چند ماهه یه گوشت اضافی کنار مقعدم  هست متخصص گفت اگه دو سه ماهه درست نشد جراحی کن ولی چون حداقل ماهی یه بار یبوست دارم درست نشده چی کار کنم؟هر چی سعی میکنم یبوست نگیرم باز نمیشه.آیا دارویی یا خوراکی هست که هر روز بخام استفاده کنم و ضرر نداشته باشه؟زخمم که به این ربط نداره؟
    چون نمیتونستم ارسال جدید بفرستم اینجا سوالمو پرسیدم

با سلام
    به احتمال فراوان شما دچار شقاق مقعد شده اید . من هم با نظر متخصصی که فرمودید موافقم اما نه به این معنی که بنشینید خودش درست بشه
    شما اولا باید رژیم غذاییتون رو اصلاح کنید و مقدار فیبر غذا رو بالا ببرید و از آلو و سایر ملین ها در حد نرمال استفاده کنید ( برخلاف تصور عمومی اسهال مدام هم می تونه باعث شقاق و هموروئید بشه ) . اگر یبوستتون مزمن و شدید هست بهتره از ملین های جدی تر مثل بیزاکودیل و ... زیر نظر پزشک استفاده کنید
    از طرفی باید تحرکتون رو بالا ببرید و از نشستن بصورت طولانی پرهیز کنید . در دستشویی هم زیاد نشنید
    در کنار اینها از پمادهای آنتی شقاق و همورووید هم می تونید زیر نظر پزشک استفاده کنید . اگر فشار خون یا بیماری قلبی ندارید یکی از موثر ترینهاش پماد نیتروگلیسیرین هست
    و در نهایت نشستن روزانه 20 الی 30 دقیقه 1-2 باردر روز در لگن یا وان آب گرم هم بسیار مفیده
    ( درحقیقت باید جریان خون در ناحیه لگن و مقعد بالا ببرید تا بافت زودتر ترمیم بشه )

از طریق نوار جستجو سرچ کنید : شقاق : . حتما به پاسخهای خوبی دسترسی پیدا خواهید کرد .

در نهایت اگر دیر اقدام کرده باشید و اون گوشت اضافه رشد کنه و مانع خروج عادی مدفوع بشه کار به جراحی می کشه که جراحی بزرگی نیست اما نقاهتش خیلی هم راحت نیست . پس بهتره زیر نظر پزشک درمان موضعی رو فعلا انجام بدید تا انشاالله کار به جراحی نکشه
    موفق باشید

8. mahdi_galaxy نوشته است: سلام
    من یه پسر 18 ساله هستم
    خیلی خود ارضایی می کردم و اصلا هم بهداشت رو تو این زمینه رعایت نمی کردم
    چند وقت پیش احساس خارش کمی در آلت تناسلی داشتم
    یواش یواش بیشتر شد و بیضه ها رو هم درگیر کرد
    خارش شدیدی داره و پوست اون نواحی بعد از خارش ترشحات لیزی داره و همین طور التهاب شدید , به نظرتون باید چیکار کنم؟

سلام

وقتی می گی خودارضایی یعنی خداروشکر رابطه مشکوک و محافظت نشده نداشتی دیگه ؟ خب اینجوری خیال آدم از بیماریهای بسیار جدی تا حد زیادی راحت میشه .

شما تا صبح هم خودارضایی کنید اتفاقی رخ نمیده . البنه منظورم تایید این کار نیست و کلا زیاده روی در هر کاری مضر هست
    فقط می خوام بگم که خودارضایی به خودی خود عفونت زا نیست و ...
    مشکل اینجاست که مثلا شما با دست کثیف اقدام به این عمل بکنید یا فرضا روزی 204 بار خودارضایی کنید بصورتی که پوست آلتتان از بین برود و محیط هم که مستعد آلودگی هست و ...

پس اولین کار قطع یا کم کردن خودارضایی هست
    دومین کار رعایت بهداشت ( لااقل یک کرم نرم کننده استاندارد استفاده کن )
    و در نهایت مراجعه به پزشک جهت بررسی ضایعاتی که عمرا نمی شود از پشت مانیتور تشخیص داد دقیقا چی هستند

اما از اونجایی که شمام مثل من ایرانی هستی و تا دور از جون رو به قبله نشوی به پزشک مراجعه نمی کنی چند تا توصیه دم دستی ساده می کنم  امیدوارم مشکلت حل بشه

1- خود ارضاییت رو لااقل موقتا قطع کن
    2- موهای عضو مبارکت رو کوتاه کن
    3- بهداشت موضع رو شدیدا رعایت کن و لباسهای زیر نخی و آزاد بپوش و زود به زود تعویضشون کن
    4- پودر بچه از داروخانه بخر و شبها موقع خواب و روزها وقتی از خونه خارج میشی به عضو مبارکت بزن ( مواظب باش داخل نره! ) اینجوری تعریق نمی کنه و کمتر پوستش تحریک میشه
    5- نخارونش به هیچوجه
    6- پماد های موضعی ضد قارچ و ضدتحریک هم هست که من چون نمی دونم دقیقا گرفتار چی شدی توصیه نمی کنم بری سمتشون

اول که برو دکتر اما اگر نمی خوای بری اینا رو انجام بده امیدوارم خوب بشی اگر نشدی حتما برو دکتر .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید