شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام
    من روز 10 و 11 دوران پریودم نزدیکی داشتم .البته سطحی و مایع منی تا جای ممکنه با واژنم تماس نداشت. هیچ روش پیشگیری هم نداشتیم . البته من تا جای ممکنه سعی کردم لباس زیر داشته باشم .میخواستم بدونم احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست ؟
    احتمال بارداری چقدره ؟
    باید بگم سیکلهای من بین 28 و 30 روز تقریبا متغیره  و منظمه

2. naserii نوشته است: سلام
    من روز 10 و 11 دوران پریودم نزدیکی داشتم .البته سطحی و مایع منی تا جای ممکنه با واژنم تماس نداشت. هیچ روش پیشگیری هم نداشتیم . البته من تا جای ممکنه سعی کردم لباس زیر داشته باشم .میخواستم بدونم احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست ؟
    احتمال بارداری چقدره ؟

سلام دوست عزیز.
    شما تقریبا روی مرز خطر نزدیکی کردین.ولی با توضیحاتی که دادین و اینکه خودتونم مطمئنید که منی و آلت با واژنتون تماس نداشته، هیچ جای نگرانی نیست.
    بازم میگم با توضیحاتی که خودتون دادین احتمال صفره.اگه خودتون از تماس یا عدم تماس مطمئن باشید،نگرانی بیهوده هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من سیکلهای پریودم منظمه و بین 28 تا 30 روز متغیره
    روز 12 آبان عصر پریود شدم و امروز که میشه روز 10 سیکلم نزدیکی داشتم.( البته اگه درست روزها رو حساب کرده باشم چون مطمئن نیستم که با فرض اینکه من 4 شنبه 12 آبان عصر پریود شدم امروز میشه روز 10 یا 9 . که اگه به من راهنمایی کنید ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟)
    امروز صبح نزدیکی سطحی داشتم . بدون هیچ دخولی و اینکه  باکره هستم.
    تا جایی که میتونستم لباس زیر خودم را در نیاوردم (باید بگم لباس زیرم نازک و منفذدار بود ) ولی با اینحال آلت شریکم کاملا با وسط پای من تماس داشت. و گاها با دست آلتم را تحریک میکرد اینکه دست شریکم به مایع پیشاب یا منی چقدر آغشته بوده و با واژنم تماس داشته را نمیدونم  و در نهایت منی شریکم روی پشم خالی شد و سریع پاک شد.

هیچ روش پیشگیری هم نداشتیم
    حالا اضطراب دارم. نمیدونم از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    احتمال بارداری هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
    با توجه به اینکه سیکل من بین 28 تا 30 روزه هست چه روزهایی پرخطرند؟؟؟؟؟؟؟
    اگه دو روز پشت سرهم نزدیکی به همین روش داشته باشم و نهایتا بعد روز دوم از روش اورژانسی استفاده کنم احتمال بارداری وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا چندین دوست نظرشون را بدن و اینکه به تمام سوالاتم خواهشا جواب بدن

4. دوست عزیز این فقط شمایید که میتونید مطوئن باشید که خطری هست یا نه.
    روزهای پر خطر که مشخصه(مطالعه پستها).چون اسپرم میتونه تا دو سه روز زنده بمونه،پس باید ترجیحا سه روز قبل شروع تخمک گذاری از نزدیکی اجتناب کنید.
    ولی اینطور که شما گفتید که روز 9 یا 10 بوده و همچنین سطحی،احتمال بارداری صفره مگه اینکه توی توضیحاتتون چیزی رو از قلم انداخته باشید.(توجه داشته باشین که حتی توی پیشاب هم اسپرم وجود داره).
    از روش اورژانسی هم تا 72 ساعت میشه استفاده کرد.شما تا 72 ساعت بعد اولین نزدیکی میتونید قرص مصرف کنید ولی هرچه زودتر اینکارو بکنید بهتره.
    بعد یک نزدیکی مطمئن باید مدتی آرامش بگیرید نه استرس.رسیدن به آرامش ، اصل نزدیکیه.
    پس چرا با بی احتیاطی از دستش بدیم.

5. با سلام و خسته نباشید .
    من و نامزدم روز 6و7و 9 پریودشون با هم رابطه داشتیم . البته مقعدی . منی هم در کاندوم ریخت . من مطمئن نیستم که آیا آلتم رو بدون کاندوم به آلت ایشون زدم یا نه ولی احتمالش کمه . ایشون باید 7 روز پیش پریود میشد که نشد و  هیچ اثری هم ازش نداره . البته این 7 روز مسافرت داشته و امتحان و .. هم داشته که ممکنه موجب استرس شده باشه .
    سوال : اینکه میگن تخمک گذاری زمانش معلوم نیست ممکنه مثلا روز 9 پریودتخمک گذاری بشه . کم اتفاق میفته یا زیاد ؟
    و آیا احتمال بارداری نامزدم قابل توجهه یا خیلی کمه ؟
    با تشکر

6. mahdi7133 نوشته است: با سلام و خسته نباشید .
    من و نامزدم روز 6و7و 9 پریودشون با هم رابطه داشتیم . البته مقعدی . منی هم در کاندوم ریخت . من مطمئن نیستم که آیا آلتم رو بدون کاندوم به آلت ایشون زدم یا نه ولی احتمالش کمه . ایشون باید 7 روز پیش پریود میشد که نشد و  هیچ اثری هم ازش نداره . البته این 7 روز مسافرت داشته و امتحان و .. هم داشته که ممکنه موجب استرس شده باشه .
    سوال : اینکه میگن تخمک گذاری زمانش معلوم نیست ممکنه مثلا روز 9 پریودتخمک گذاری بشه . کم اتفاق میفته یا زیاد ؟
    با تشکر

دوست عزیز...بسته به اینکه پریودهای نامزدتون منظم هست یا نا منظم و بسته به طول مدت دوره شرایط فرق میکنه. اگر پریود منظم مثلا 28 روزه داشته باشند تخمکگذاری میشه روز 16-12 و بنابراین با فرض این حالت، نامزدتون باردار نیستند.

7. سلام به نظر منم نامزدتون باردارنیست اون دلیل عقب افتادگی پریودشونم بخاطر مسافرت و استرس بوده الانم اگر استرس داشته باشن باز هم عقب میفته
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. sbbn نوشته است: سلام
    من سیکلهای پریودم منظمه و بین 28 تا 30 روز متغیره
    روز 12 آبان عصر پریود شدم و امروز که میشه روز 10 سیکلم نزدیکی داشتم.( البته اگه درست روزها رو حساب کرده باشم چون مطمئن نیستم که با فرض اینکه من 4 شنبه 12 آبان عصر پریود شدم امروز میشه روز 10 یا 9 . که اگه به من راهنمایی کنید ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟)
    امروز صبح نزدیکی سطحی داشتم . بدون هیچ دخولی و اینکه  باکره هستم.
    تا جایی که میتونستم لباس زیر خودم را در نیاوردم (باید بگم لباس زیرم نازک و منفذدار بود ) ولی با اینحال آلت شریکم کاملا با وسط پای من تماس داشت. و گاها با دست آلتم را تحریک میکرد اینکه دست شریکم به مایع پیشاب یا منی چقدر آغشته بوده و با واژنم تماس داشته را نمیدونم  و در نهایت منی شریکم روی پشم خالی شد و سریع پاک شد.

هیچ روش پیشگیری هم نداشتیم
    حالا اضطراب دارم. نمیدونم از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    احتمال بارداری هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
    با توجه به اینکه سیکل من بین 28 تا 30 روزه هست چه روزهایی پرخطرند؟؟؟؟؟؟؟
    اگه دو روز پشت سرهم نزدیکی به همین روش داشته باشم و نهایتا بعد روز دوم از روش اورژانسی استفاده کنم احتمال بارداری وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا چندین دوست نظرشون را بدن و اینکه به تمام سوالاتم خواهشا جواب بدن

من که تجربه چندانی ندارم فقط بنظرم به استرسش اصلا" نمی ارزه پس حتما" روش اورژانسی رو استفاده کن

9. mahdi7133 نوشته است: با سلام و خسته نباشید .
    با تشکر

دوست گرامي در پريودهاي منظم حدود 14 روز مانده به شروع پريود بعدي معمولا تخمكگذاري انجام ميشه وحدود دو روز بيشتر قابليت باروري نداره ولي اسپرم گاهي تا 7روز بعد از نزديكي هم در دهانه رحم گاهي پيدا ميشه. بنابراين حتي از يك هفته قبل از تخمكگذاري نبايد ريسك كرد.ولي در مورد نامزد شما باردار شدنشان در حد صفره ولي براي اينكه استرس پريود نشدنشان به استرسهاي قبلي اضافه نشه اگر موقعيتتان اجازه ميدهدبهترين كار دادن ازمايش يا حداقل يك بي بي چكه.

10. naserii نوشته است: سلام
    احتمال بارداری چقدره ؟

دوست گرامي اگر مايع مني وارد واژن نشده باشه يا با ترشحات دهانه واژن تماس نداشته باشه احتمال بارداري وجود نداره اگر مطمئن نيستيد از روش اورژانس استفاده كنيد.  اسپرم از روي لباس زير نميتواند بارداري ايجاد كند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلامممممم
    من چرا پریود نشدم هنوز با اینکه جواب بی بی چک و آز بتا منفی بوده؟؟؟؟ امروز هم یه کم لکه داشتم..استرس میتونه باعث باشه؟ دیگه دق مرگ شدم از بس که انتظار پریود کشیدم...البته رابطه من بدون دخول بوده و هیچ تماسی با منی نداشتم

12. irandokhtf نوشته است: سلامممممم
    من چرا پریود نشدم هنوز با اینکه جواب بی بی چک و آز بتا منفی بوده؟؟؟؟ امروز هم یه کم لکه داشتم..استرس میتونه باعث باشه؟ دیگه دق مرگ شدم از بس که انتظار پریود کشیدم...البته رابطه من بدون دخول بوده و هیچ تماسی با منی نداشتم

سلام
    دوست عزیز آقای کلونی به درستی پاسختون رو دادن و گفتن که وقتی آزمایش بتا منفیه دیگه جای شک نداره. برای تاخیرتون هم به پزشک مراجعه کنید. احتمالا سونو لازم باشه چون تاخیر دلایل زیادی میتونه داشته باشه.
    موفق باشید...

13. سلام دوباره به دوستان عزیزم.
    متاسفانه هنوز نامزد من  پریود نشده . این موضوع نگرانم کرده . تا جایی که میشده من سعی کردم که نامزدم نگران نباشه تا استرس عاملی برای تاخیر بیشتر نشه . الان روز 8 تاخیر پریودشه. البته وضعیت ما به گونه ای هست که اصلا اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه جای تعجبه . من این سایت رو زیر و رو کردم و خیلی چیزا یاد گرفتم . با این شرایط ما احتمال بارداری خیلی کمه . مثلا روز 9 پریود که ما آخرین رابطمون بود یکی از روزای امن برای جلوگیری به روش طبیعیه . با این وجود ما از کاندوم استفاده کردیم . مواظب هم بودیم و حتی رابطمون از راه مقعد بود . در چنین شرایطی چطور ممکنه بارداری رخ بده . در اصل ما از دو روش طبیعی و استفاده از کاندوم برای جلوگیری استفاده کردیم با رعایت احتیاط . این که میگم احتیاط به این خاطر میگم که حتی اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه اصلا نمیدونم چطور اسپرم تونسته خودشو به واژن برسونه مگر یه اسپرم خوش شانس که با تماس دست و ... بتونه این کار سخت رو انجام بده !!!!!!!!!  ما قبلا هم رابطه جنسی داشتیم و ایشون یک هفته به تاخیر انداخته و از اون به بعد موقع رابطه مواظبم  ورعایت احتیاط میکنم که اگر هم پریودش به تاخیر افتاد نگران نشیم و خیالمون راحت باشه .
    از این که وقت دوستان رو گرفتم عذر میخوام . فقط خواهشم اینه که شما هم  نظرتونو بگید که خیالم راحت بشه . به نظر شما احتمالش چقدره ؟ مگه خیلی خیلی کم نیست ؟
    راستی موقع هایی که ما رابطه جنسی داریم پریودش کمی جا به جا میشه و اغلب عقب میفته . یعنی دلیلش رابطه بین ماست ؟
    متاسفانه در شرایطی هم نیستیم که آزمایش بدیم و خیالمون راحت بشه . باید راضیش کنم که بیبی چک بخره . یه کم خجالتیه .
    از همه دوستان ممنونم .

14. mahdi7133 نوشته است: سلام دوباره به دوستان عزیزم.
    متاسفانه هنوز نامزد من پریود نشده . این موضوع نگرانم کرده . تا جایی که میشده من سعی کردم که نامزدم نگران نباشه تا استرس عاملی برای تاخیر بیشتر نشه . الان روز 8 تاخیر پریودشه. البته وضعیت ما به گونه ای هست که اصلا اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه جای تعجبه . من این سایت رو زیر و رو کردم و خیلی چیزا یاد گرفتم . با این شرایط ما احتمال بارداری خیلی کمه . مثلا روز 9 پریود که ما آخرین رابطمون بود یکی از روزای امن برای جلوگیری به روش طبیعیه . با این وجود ما از کاندوم استفاده کردیم . مواظب هم بودیم و حتی رابطمون از راه مقعد بود . در چنین شرایطی چطور ممکنه بارداری رخ بده . در اصل ما از دو روش طبیعی و استفاده از کاندوم برای جلوگیری استفاده کردیم با رعایت احتیاط . این که میگم احتیاط به این خاطر میگم که حتی اگر خدای نکرده نامزدم باردار بشه اصلا نمیدونم چطور اسپرم تونسته خودشو به واژن برسونه مگر یه اسپرم خوش شانس که با تماس دست و ... بتونه این کار سخت رو انجام بده !!!!!!!!! ما قبلا هم رابطه جنسی داشتیم و ایشون یک هفته به تاخیر انداخته و از اون به بعد موقع رابطه مواظبم ورعایت احتیاط میکنم که اگر هم پریودش به تاخیر افتاد نگران نشیم و خیالمون راحت باشه .
    از این که وقت دوستان رو گرفتم عذر میخوام . فقط خواهشم اینه که شما هم نظرتونو بگید که خیالم راحت بشه . به نظر شما احتمالش چقدره ؟ مگه خیلی خیلی کم نیست ؟
    راستی موقع هایی که ما رابطه جنسی داریم پریودش کمی جا به جا میشه و اغلب عقب میفته . یعنی دلیلش رابطه بین ماست ؟
    متاسفانه در شرایطی هم نیستیم که آزمایش بدیم و خیالمون راحت بشه . باید راضیش کنم که بیبی چک بخره . یه کم خجالتیه .
    از همه دوستان ممنونم .

احتمال بارداری در همسر شما اصلا نیست (با توجه به شرایط عنوان شده)
    جا به جا شدن پریود ایشونم هزاران دلیل میتونه داشته باشه از جمله رابطه شما
    بی بی چک تست کنید تا از نگرانی دربیایید
    ولی آزمایش دادن هم به این وحشتناکیها نیستش

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  15. خارج از این وسواسی که من تواین مورد گرفتم و هنوز انتظار پریود شدن رو میکشم و چند روزیه که فقط لکه بینی دارم...میخواستم بپرسم آزمایش بتا چقدر قابل اطمینانه؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 39
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید