شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. سلام.میشه توضیح بدید 1:وقتی که پرده از بین بره چه علائمی غیر خونریزی میتونه داشته باشه؟2:خونریزی بعد رابطه چه معنی میتونه داشته باشه؟(به رنگ قهوه ای)3:خونریزی پرده حلقوی ساده تا چند روزه؟مقدارش به چه میزان هست؟مرسی

2. alaleh110 نوشته است: سلام.میشه توضیح بدید 1:وقتی که پرده از بین بره چه علائمی غیر خونریزی میتونه داشته باشه؟2:خونریزی بعد رابطه چه معنی میتونه داشته باشه؟(به رنگ قهوه ای)3:خونریزی پرده حلقوی ساده تا چند روزه؟مقدارش به چه میزان هست؟مرسی

دوست عزيز اگر كلامنظورتان از خونريزي بعد از رابطه باشد بدون در نظر گرفتن پرده:گاهي بدليل عفونتهاي دهانه رحم يا زخمهاي دهانه رحم لكه بيني يا خونريزي مشاهده ميشه. گاهي بدليل پر خوني يا تغييرات هورموني دهانه رحم وبا كوچكترين برخوردي لكه بيني ديده ميشود مثل زناني كه در دورتان شيردهي يا بارداري هستند.گاهي هم تا چند روز بعد از اولين نزديكي ادامه خونريزي وجود داره كه همراه بيرون امدن مايع مني از واژن خانمها بعد از اتمام نزديكي ديده ميشه.در مورد اينكه تا چند روز ادامه داره مسلما خونريزي فقط در دفعه اول ويا يكي دو بار بعد از نزديكي وجود داره مگر اينكه دخول كامل انجام نشه وپرده كامل پاره نشه وبا هر بار تحريك كمي صدمه ببينه ولكه بيني ودرد ايجاد كنه .در هر صورت اگر كسي بعد از چند بار نزديكي باز هم لكه بيني داشته باشه بايد ابتدا توسط پزشك پرده معاينه بشه اگر پارگي كامل باشه علل خونريزي ميتونه عللي غير از پرده باشه مثل بهم خوردن تعادل هورموني يا مصرف نامرتب هورمونها و....

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام خدمت همه دوستان؛
    من تازه با سایت آشنا شدم . سوالی داشتم .
    دختری هستم 22 ساله . من حدود 4 یا 5 سالی هست که خودارضایی داشتم ،البته متاسفانه اون موقع اصلا چیزی از ضررهای خودارضایی نمی دونستم . ولی الان 4 ماه هست که دیگه کلا ترک کردم.  خودارضایی ام به این صورت بوده که با گذاشتن پتو لای پاهام و فشار دادنش ارضا می شدم . تو این مدت هم یادم نمیاد که خونریزی ای بر اثر خودارضایی دیده باشم .
    حالا سوالم اینه که آیا پرده ام سالم هست یا نه؟ و احتمال آسیب دیدگی پرده در این روش چقدر است؟
    و به غیر از مراجعه به پزشک راه دیگه ای برای تشخیص سالم بودنش هست یا نه؟

ممنون میشم پاسخم رو بدین .

4. tarek نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان؛
    من تازه با سایت آشنا شدم . سوالی داشتم .
    دختری هستم 22 ساله . من حدود 4 یا 5 سالی هست که خودارضایی داشتم ،البته متاسفانه اون موقع اصلا چیزی از ضررهای خودارضایی نمی دونستم . ولی الان 4 ماه هست که دیگه کلا ترک کردم. خودارضایی ام به این صورت بوده که با گذاشتن پتو لای پاهام و فشار دادنش ارضا می شدم . تو این مدت هم یادم نمیاد که خونریزی ای بر اثر خودارضایی دیده باشم .
    حالا سوالم اینه که آیا پرده ام سالم هست یا نه؟ و احتمال آسیب دیدگی پرده در این روش چقدر است؟
    و به غیر از مراجعه به پزشک راه دیگه ای برای تشخیص سالم بودنش هست یا نه؟

ممنون میشم پاسخم رو بدین .

سایتو یه جستجوی کوچیک میکردید به جوابتون میرسیدید
    برای بار 1000000000000 ام خودارضایی به بکارت آسیب نمیرسونه
    تا زمانی که جسمی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمیبینه
    غیر از پزشک متخصص هیچ شخصی نمیتونه به صحت سالم بودن بکارت پی ببره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام دوستان
    پرده من 2باد با انگست آسیب دیده و در هر دوبار خون اومده.
    حالا سوالم اینه که تا چه حد ممکنه آسیب دیده باشه؟
    آیا ممکنه با ورود آلت تناسلی دیگه خون ریزی نداشته باشم؟
    ممنونم

6. بهتر است به پزشک زنان مراجعه کنی تا معاینه شوی . آخر این کارها چیه که مکنی

7. سلام.من 5 ماهه که در دوران عقد به سر میبرم.تو این مدت هیچ رابطه ای از جلو نداشتیم چون خونواده من معتقد به این هستند
    که در دوران عقد نباید همچین رابطه ای بین زن و شوهر برقرار بشه....تا حدودی من و شوهرم این موضوع رو رعایت کردیم ولی دفعه آخری که
    پیش هم بودیم اتفاقی افتاد که من میترسم پردم رو از دست داده باشم.دخولیصورت نگرفت ولی همسرم با انگشتش چند بار سعی داشت که داخل کنه که من اجازهندادم ولی درست نفهمیدم
    که این کار رو کرد یا نه...بعد 3ساعت  که خودمو خواستم چک کنم شورتم  زیادخونی  شده بود ولی به رنگ قهوه ای....حالا میخواستم بپرسم آیا پردم پارهشده؟؟؟ علت خونریزی چی بوده

8. ana64 نوشته است: سلام.من 5 ماهه که در دوران عقد به سر میبرم.تو این مدت هیچ رابطه ای از جلو نداشتیم چون خونواده من معتقد به این هستند
    که در دوران عقد نباید همچین رابطه ای بین زن و شوهر برقرار بشه....تا حدودی من و شوهرم این موضوع رو رعایت کردیم ولی دفعه آخری که
    پیش هم بودیم اتفاقی افتاد که من میترسم پردم رو از دست داده باشم.دخولیصورت نگرفت ولی همسرم با انگشتش چند بار سعی داشت که داخل کنه که من اجازهندادم ولی درست نفهمیدم
    که این کار رو کرد یا نه...بعد 3ساعت  که خودمو خواستم چک کنم شورتم  زیادخونی  شده بود ولی به رنگ قهوه ای....حالا میخواستم بپرسم آیا پردم پارهشده؟؟؟ علت خونریزی چی بوده

سلام
    اگه دستشون داخل شده باشه (بیشتر از یک بند انگشت) امکان آسیب به پرده هست و ممکنه خونریزی هم به همین دلیل بوده باشه.
    اما این امکان هم وجود داره که واژن شما کاملا خیس نبوده و برخورد دست نامزدتون به دیواره اون خراش ایجاد کرده باشه و متعاقبا باعث خونریزی شده باشه.
    به هر حال تشخیص آسیب دیدگی پرده تون رو به عهده متخصص زنان بذارید و خودتون اقدام به این کار نکنید.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. آقای reza1342 من فقط سوال پرسیدم تا کسی منو راهنمایی کنه نه اینکه سرزنش بشم!

10. Julia نوشته است: آقای reza1342 من فقط سوال پرسیدم تا کسی منو راهنمایی کنه نه اینکه سرزنش بشم!

دوست عزیز..اگر انگشت وارد کردی و خون آمده  پرده آسیب دیده.برای تعیین میزان آسیب باید به پزشک مراجعه کنی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. اگه پرده بکارت آسیب جزیی داشته باشه گواهی سلامت صادر میشه ؟

12. خیلی ممنون که جوابمو دادید.ولی یه سوال دیگه هم دارم.من تو8سالگی یه بار که داشتم خودمو سر دستشویی فرنگی میشستم دستم اندازه ی 1 بند انگشت داخل 1 سوراخ رفت که اصلا نمیدونم کدوماش بود ولی نه دردم اومد نو خون. یه بار دیگه هم 7سالگی سوار الاکلنگ که بودم وقتی من بالا بودم طرف مقابلم از جاش بلند شد و التم محکم خورد به میله ی الاکلنگ و هم دردم اومد و هم خون اومد.دکتری که منو دید گفت سالمه ولی 1خراش خیلی کوچیک ساعت 3 دارم که مال خیلی سال بیش هاست.شایدم مادرزادی باشه.تازه گفت تقریبا ترمیم شده.یعنی مال استمنا بوده یا اون 2 تا اتفاق؟اصلا خراش نشانه ی بدیه؟منظورم اینه که در اینده چه مشکلی هنگام اولین نزدیکیم ممکنه به وجود بیاد؟تو بست بیشی منظورم این بود که انجام استمنا تو دوران قاعدگی ضرر داشته یا نه؟با تشکر

13. sanaz1736 نوشته است: خیلی ممنون که جوابمو دادید.ولی یه سوال دیگه هم دارم.من تو8سالگی یه بار که داشتم خودمو سر دستشویی فرنگی میشستم دستم اندازه ی 1 بند انگشت داخل 1 سوراخ رفت که اصلا نمیدونم کدوماش بود ولی نه دردم اومد نو خون. یه بار دیگه هم 7سالگی سوار الاکلنگ که بودم وقتی من بالا بودم طرف مقابلم از جاش بلند شد و التم محکم خورد به میله ی الاکلنگ و هم دردم اومد و هم خون اومد.دکتری که منو دید گفت سالمه ولی 1خراش خیلی کوچیک ساعت 3 دارم که مال خیلی سال بیش هاست.شایدم مادرزادی باشه.تازه گفت تقریبا ترمیم شده.یعنی مال استمنا بوده یا اون 2 تا اتفاق؟اصلا خراش نشانه ی بدیه؟منظورم اینه که در اینده چه مشکلی هنگام اولین نزدیکیم ممکنه به وجود بیاد؟تو بست بیشی منظورم این بود که انجام استمنا تو دوران قاعدگی ضرر داشته یا نه؟با تشکر

اون خراش جزیی که پیش اومده به احتمال مال اون اتفاق نا خواسته بوده
    خراش به هیچ عنوان مشکل حادی محسوب نمیشه و هر جا هم خواستید برای گرفتن برگه سلامت اقدام کنید حتی پزشکی قانونی به شما برگه تعلق میگیره چون بکارتتون سالمه سالمه
    از نظر نزدیکی آینده مشکلی نخواهید داشت
    استمنا هم چه در دوران قاعدگی چه در هر دورانی به بکارت ضرر نمیرسونه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. memi

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با درود
    من به تازگی ازدواج کردم. پس از حدود یک ماه موفق شدیم از بکارت عبور کنیم که با خونریزی نسبتا زیادی همراه بود.بعد از اون هر بار نزدیکی با خونریزی زیادی همراه هستش.
    آیا این موضوع طبیعی هست؟
    راهنمایی کنید لطفاً

15. memi نوشته است: با درود
    من به تازگی ازدواج کردم. پس از حدود یک ماه موفق شدیم از بکارت عبور کنیم که با خونریزی نسبتا زیادی همراه بود.بعد از اون هر بار نزدیکی با خونریزی زیادی همراه هستش.
    آیا این موضوع طبیعی هست؟
    راهنمایی کنید لطفاً

با سلام
    دوست عزیز،اگر پس از هربار آمیزش اینگونه میشه!حتماً باید به پزشک مراجعه بشه!!اگر نه که احتمال التهاب واژن و یا پسمانده پرده و خونریزی هست!کمی صبر باید بکنید!اتا بهبودی حاصل بشه و بعدش اقدام به نزدیکی کنید!!ما بازم پیشنهاد م اینه که به متخصص زنان مراجعه بشه! انشالله که مشکلی نیست
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 23
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید