شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه پر درد سر

1. سلام. امروز 14 پریودم هست با نامزدم رابطه داشتم اما دخول انجام نشد ایشون منی رو روی صورتم ریخت با حوله پاک کرد اما یک قطره که رو التش بود با دستش پاک کرد بعد 10 دقیقه با همان دست الت منو مالش داد ایا امکان حاملگی هست؟درشته انگشتش خشک بود اما الت من خیس بود امکان داره با اب من قاطی بشه و حامله شم؟ل

2. سلام بله امكانش هست كه دست ايشون حاوي اسپرم باشه براي حامله شدن يك اسپرم هم كافيه اگه دست ايشون داخل رفته باشه احتمالش بيشتر ميشه

3. سلام...نامزدتون کار خیلی پر خطری رو انجام دادن مواظب باشین دیگه یه چنین اتفاقی نیفته..و جوانب احتیاط رو حفظ کنین..

4. sa_na نوشته است: سلام. امروز 14 پریودم هست با نامزدم رابطه داشتم اما دخول انجام نشد ایشون منی رو روی صورتم ریخت با حوله پاک کرد اما یک قطره که رو التش بود با دستش پاک کرد بعد 10 دقیقه با همان دست الت منو مالش داد ایا امکان حاملگی هست؟درشته انگشتش خشک بود اما الت من خیس بود امکان داره با اب من قاطی بشه و حامله شم؟ل

دوست گرامي بودن اسپرم با داشتن قابليت باروري فرق ميكنه يعني ممكنه اسپرمي وارد شده باشه ولي بعد از خشك شدن مايع مني اسپرمهاي درون اون ديگه حركات خودرو از دست ميدن وقابليت باروري ندارن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. سلام دوست عزیز.
    شما وقتی در این مورد سوال میکنید یعنی اطلاعاتی هم دارید که ممکنه این کار ایجاد مشکل کنه.ولی چرا اجازه دادین ایشون با دست کاملا پاک نشده ، الت شمارو لمس کنه،جای سوال داره!
    با توجه به اینکه حجم مایع پاک شده بوسیله دست ،زیاد نبوده و ده دقیقه هم گذشته،احتمالا اسپرم قابلیتشو از دست داده.
    و بازم باتوجه به اینکه هیچ چیز مطلقا غیر ممکن نیست و همچنین شرایط و عمل نامزد شما به چه نحوی بوده و شماهم رو روزای پرخطر بودین،نمیشه با اطمینان کامل گفت که خطری نیست.
    در هر صورت در رابطه های بعدی ،موارد پیشگیری رو رعایت کنید تا آرامش بعد رابطه رو به استرس و نگرانی بیجا تبدیل نکنید.
    موفق باشید...
    دوست من.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید