شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چه موقع قرص مصرف کنم؟؟؟

1. سلام به همه دوستان!من روز پنجشنبه همین هفته بانامزدم قراره رابطه داشته باشم البته کاملا سطحی و بی دخول اما دقیقا توی روزهای پرخطرمنه!بااین حال برای اطمینان کامل که مشکلی برام پیش نمیاد وباخیال راحت باهم باشیم من باید کی قرص بخورم که 100درصدمطمئن باشه از همین امشب؟؟؟یاازهمون پنجشنبه از روش اورژانسی استفاده کنم ممنون میشم اگه هر چه سریعتر کمکم کنید میخوام 100درصد وکامل خیالم راحت باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. VORUJAKjoon نوشته است: سلام به همه دوستان!من روز پنجشنبه همین هفته بانامزدم قراره رابطه داشته باشم البته کاملا سطحی و بی دخول اما دقیقا توی روزهای پرخطرمنه!بااین حال برای اطمینان کامل که مشکلی برام پیش نمیاد وباخیال راحت باهم باشیم من باید کی قرص بخورم که 100درصدمطمئن باشه از همین امشب؟؟؟یاازهمون پنجشنبه از روش اورژانسی استفاده کنم ممنون میشم اگه هر چه سریعتر کمکم کنید میخوام 100درصد وکامل خیالم راحت باشه

شما بعد رابطه باید از روش اورژانسی استفاده کنید نه قبلش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. ببخشید من قرص ldستفاده کردم برای همین روش اورژانسی حالم خیلی بد شد حالت تهوع وسرگیجه خیلی حالم بد شد تا پای سرم هم رسیدم به نظرتون بااین حال قرص دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه؟؟؟؟

4. VORUJAKjoon نوشته است: ببخشید من قرص ldستفاده کردم برای همین روش اورژانسی حالم خیلی بد شد حالت تهوع وسرگیجه خیلی حالم بد شد تا پای سرم هم رسیدم به نظرتون بااین حال قرص دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه؟؟؟؟

از قرص یاسمین هم میتونید استفاده کنید شاید با بدنتون سازگار تر باشه

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  5. باید برم داروخونه بگم قرص یاسمین بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تاحالانخوردم از این!تاثیرش چطوره؟؟بهتر از ld؟نمیدونم اگه تاثیر انچنانی نداره به جون بخرمو همون ldبخورم

6. VORUJAKjoon نوشته است: باید برم داروخونه بگم قرص یاسمین بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تاحالانخوردم از این!تاثیرش چطوره؟؟بهتر از ld؟نمیدونم اگه تاثیر انچنانی نداره به جون بخرمو همون ldبخورم

سلام
    به نظر من بهتره به جای این همه دردسرقرص خوردن از کاندوم استفاده کنید.
    ولی اگه اصرار به خوردن قرص دارید همون یاسمین بهتره. عوارضشم کمتره. با همین اسم در داروخانه ها هست.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. ممنون از کمکتون اما یه بارنامزدم از کاندوم استفاده کرد وسط کارخودم بهش گفتم در بیاره چون اصلافایده ای نداشت یعنی انگار یه پلاستیک بامن تماس داشت نه یه عضوبدن مرد!خودشم این احساسو داشت بخاطر همین نمیخوام از کاندوم استفاده کنیم!راه دیگه ای هست؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته من سری قبل که قرصارو مصرف کردم 4تا قرص ldباهم خوردم اون موقعم ماه رمضون بود بعداز افطار خوردم وبه فاصله 8ساعت بعد4تای بعدیرو خوردم و روزه گرفتم توی روز حالم خیلی بدشد!گفتم شاید دلایلش این بوده!حالا اگه یاسمین بهتره خوب اونو بخورم اما اگرواقعا مطمئنه بخورما چون میترسم !شما واقعا مطمئنید از این قرص؟؟؟؟؟

8. سلام!به نظر من و با توجه به تجربه شخصیم کاندوم بهتره.البته شاید اون کاندومی که استفاده کردید خوب نبوده.انواع مختلفی داره!مثلا اگه خیلی خواستار تماس شدید هستید انواع خاردارش خوبه.اما کلا خارجیهاش(قیمتش گاهی به 40 تومن هم میرسه,ولی همون 7_8تومنیهاشم خوبن) خیلی نازکترن و اصلا حس نمیکنی بلاستیک با بدنت تماس داره.
    به هرحال اگه قرص رو ترجیح میدی بستگی به بدنت داره که چی خوب باشه واست.اگه ال دی خوب نبوده و با توجه به اینکه مارولون هم ظاهرا تو بازار نیست شده یاسمین بخور.واسه من که عالی بوده.
    خوش بگذره!!!!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید