شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مورد ازار جنسی دختران قرار گرفتن

1. سلام
    من بجز با روانکاوم با کسی دیگه نتونستم این مطلب رو در میان بزارم.
    در کودکی ( 4-5 سالگی ) مورد آزار جنسی دختران قرار گرفتم . بعدا در جوانی فقط 1 بار تونستم عاشق زنی بشم که اونم تبدیل به یک شکست عاطفی شد .
    الان با اینکه برای اغلب زنان و دختران جذاب هستم و براحتی باهاشون دوست میشم , نمی تونم ازدواج کنم ( با داشتن شرایط ازدواج ) .
    وقتی اسم ازدواج میاد تمام بدنم میلرزه !!! یک ترس عمیق رو در وجودم احساس میکنم .
    علمای روانکاوی معتقدن که بچه در سنین کودکی تا 7 سالگی بیشتر ضمیر ناخوداگاه اون پرمیشه و بزرگترین تاثیرات رو میگیره .
    این این حالتهای من ناشی از همون اتفاقات کودکی هست ؟؟؟
    روانکاوم معتقده باید با هیپونیتیزم به زمان عقب رفت و اون حوادث رو به نحوی پاک یا جایگزین کرد .
    شما چه نظری دارید ؟؟؟؟.
    مرسی.

2. nasim77

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    اکثر نظرات شمارو پیرامون مسائل مختلف خواندم اصلا تصور این رو نمی کردم باچنین مشکلی مواجه باشی .
    به هر حال امیدوارم مشکلت حل بشه وزندگی خوبی رو آغازکنی .مطمئن باش اگر اراده قوی داشته باشی میتونی گذشته رو فراموش کنی سخته ولی امکانپذیر هست .
    تو می تونی Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Smile

3. سلام
    هیپنوتیزم میتونه روش بسیار خوبی برای حل این مشکل باشه
    امیدوارم این مساله حل شه

4. به نظر من هم هیپنوتیزم می تونه کمک کنه، ولی امیدوارم که مشکلت هر چه زودتر حل بشه.   Wink

5. siroosazad نوشته است: سلام
    در کودکی ( 4-5 سالگی ) مورد آزار جنسی دختران قرار گرفتم . بعدا در جوانی فقط 1 بار تونستم عاشق زنی بشم که اونم تبدیل به یک شکست عاطفی شد .
    الان با اینکه برای اغلب زنان و دختران جذاب هستم و براحتی باهاشون دوست میشم , نمی تونم ازدواج کنم ( با داشتن شرایط ازدواج ) .
    علمای روانکاوی معتقدن که بچه در سنین کودکی تا 7 سالگی بیشتر ضمیر ناخوداگاه اون پرمیشه و بزرگترین تاثیرات رو میگیره .
    روانکاوم معتقده باید با هیپونیتیزم به زمان عقب رفت و اون حوادث رو به نحوی پاک یا جایگزین کرد .
    شما چه نظری دارید ؟؟؟؟.
    مرسی.

سلام،
    به نظر من این حالات را با توجه به بینشی (Insight) که شما نسبت به موضوع دارید، می توانید خودتان و یا با کمک روان شناس از بین ببرید. در مورد روش کار بهتر است به توصیه های متخصصین عمل کنید.

6. ببخشيد من سوال ميكنم !
    پسر هم مگه ميشه مورد آزار جنسي دختر قرار بگيره ؟ چگونه ؟

7. marilyn_manson نوشته است: ببخشيد من سوال ميكنم !
    پسر هم مگه ميشه مورد آزار جنسي دختر قرار بگيره ؟ چگونه ؟

بله
    همانطور كه  زنان و دختران مورد آزار جنسي آقايان قرار ميگيرند
    خانم ها هم ميتوانند آقايان ( البته كودكان  ) را مورد آزار و يا استفاده جنسي قرار دهند .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام من را حل بهتری رامی شناسم لطفا پیغام های شخصیت رو چک کن!

9. siroosazad نوشته است: سلام
    شما چه نظری دارید ؟؟؟؟.
    مرسی.

با سلام
    یکی از روش های از بین بردن خاطره بد که برای ادم حالت انزجار هم داره اینه که باید اون خاطره را با چیز دیگری جایگزین کنید
    معمولا نارحتی ها را نمیشه فراموش کرد مخصوصا اگر روحی باشه اما با جایگزینی میشه حلش کرد
    شما باید برای شروع دنبال یک عشق باشید که بتونه محبتی رو به شما بده که اصلا توش حرف رابطه جنسی نباشه و فقط ارامش بهتون بده و بتونید با فکر کردن بهش به رویاها سفر کنید به ارزوها تون یا اهداف زندگیتون در اینده
    بعدش کم کم وقتی راغب شدید که باهاش ارتبط پیدا کنید کم کم شروع کنید تا صحنه اون ازار براتون تداعی نشه شاید بار های اول تداعی بشه اما هر چی کم کم پیش برید اونم کم کم از ذهنتون پاک میشه یعنی یکدفعه دنبال رابطه جنسی کامل نباشید بعد زمانی میرسه که شما خودتون و عشقتون را تنها و بدون فکر بد گذشته خواهید یافت
    بابت این اتفاق خودتون را سرزنش نکنید بدونید برای خیلی ها پیش میاد فقط باید یک منطق رو توش بکار ببرید مثلا اینکه فکر کنید اینم مثل یک کتک خوردن بودن یا تصادف یا خواب موندن سر کنکور که از روی اهمال بوده نه به این دلیل که شما بد بودید کمی راحت بگیرید تا راحت حل شه
    یا علی

10. m1976

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خيلي حاظه خوبي داري كه سن 4-5سالگيت هنوز يادته لااقل بابت اين مطلب به شما تبريك ميگم

11. m1976 نوشته است: با سلام
    خيلي حاظه خوبي داري كه سن 4-5سالگيت هنوز يادته لااقل بابت اين مطلب به شما تبريك ميگم

با سلام
    ممنون از تبریکتون اما دوست عزیز بهتر هست بدونید که سن 3 تا 6 سالگی از لحاظ روانشناسی کودک شالوده ی اصلی و خمیر مایه بنیادی انسان شکل میگیره و کودک اگر تجربه های مهم و بزرگی داشته باشه چه این مورد چه دعوا شادی غم و مسایل مهم روی ذهنش تاثیر میزاره و در اینده به اشکال گوناگون گریبانشو میگیره پس خیلی هوش نمیخواد تجربه سختی بوده مه قابل جبران هم هست

12. سلام من مجرد هستم و طبعا آدم دل رحمی هستم اما تو ذهنم از خشونت جنسی لذت می برم می خوام بدونم این برام می تونه مشکلی ایجاد کنه  و من نمیدونم این حس چرا در من وجود داره؟

13. zelzele نوشته است: سلام من مجرد هستم و طبعا آدم دل رحمی هستم اما تو ذهنم از خشونت جنسی لذت می برم می خوام بدونم این برام می تونه مشکلی ایجاد کنه  و من نمیدونم این حس چرا در من وجود داره؟

سلام

شما آقا هستید یا خانم ؟
    خشونت جنسی رو در مورد شریک جنسیتون می خواید ؟ یا دوست دارید خودتون مورد خشونت واقع بشید ؟

برخی از خانمها و آقایون دوست دارند در رابطه جنسی کمی جدیت و باصطلاح خشونت رو تجربه کنند و در یک رابطه ملایم و آرام به اوج نمی رسند . این مورد اگر با توافق طرفین باشد مشکلی نیست ولی اگر یکی از طرفین چنین مطلبی را نمی پسندد بهتر است یکبار دیگر به رابطه نگاه کنند تا بلاخره با کمی انعطاف از طرفین به توافق برسند اما
    اما
    اگر منظورتون از خشونت دقیقا تعریف خشونت هست ، یعنی زدن و آسیب رسوندن به طرف مقابل یا خود شخص و باصطلاح از درد کشیدن خود یا طرف مقابل لذت می برید ، اونوقت این نرمال نیست و باید از مشاور و راونپزشک برای اصلاح این موضوع کمک بگیرید

موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید