شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه ی من و نامزدم...4سوال متفاوت

1. هيچ ادم با شعوري هيچ وقت نه اين كار رو مي كنه و نه تن به اين كار ميده شما هنوز خيلي بچه هستي بزار يك كم بزرگتر بشي مي فهمي من و دوستان ديگه چي ميگيم
    DOKTOR_NA نوشته است: سلام...

چندتا سوال متفاوت...

سوال اول:
    من چند وقتیه که با نامزدم از طریق anus رابطه دارم.ایشون درد زیادی رو در این رابطه احساس میکنن و همیشه منتظر اتمام رابطه هستن و کاملا بی میل.
    می خواستم بدونم از چه راهی می تونم این درد رو تسکین بدم و از چه روان کننده ای استفاده کنم؟
    و چه کاری انجام بدم تا ایشون خوشش بیاد؟
    تا همینجا هم با تهدید اینکه اون دختری نیست که من می خوام پیش اومدم!!البته راضیشون کردم نه با زور هااا!!

سوال دوم:
    ایشون پوست سبزه و تقریبا پر مویی دارن و من از این وضع اصلا خوشم نمیاد.البته قبلا در ناحیه تناسلی کیست داشتن که با مصرف دارو برطرف شد اما از این مساله 5-6 ماهی میگذرد و رشد موها تغییری نکرده.آیا بیش از این باید منتظر اثر رفع کیست باشیم؟و اینکه در این ناحیه ترشحات زیادی هم وجود داره که همیشه مرطوبه و اصلا جالب نیست! آیا این طبیعیه؟!

سوال سوم:
    با توجه به سبزه بودنشون احتمال سبزه شدن فرزند چقدر هست؟آخه من خودم پوست کاملا سفید و روشنی دارم.اما تا جایی که من دیدم اگه مادر یا پدر سبزه باشن فرزند حتما سبزه هست!!

سوال چهارم:
    برای بدست آوردن اندامی مناسب و زیبا چه ورزشی را پیشنهاد میکنید؟ (منظورم بزرگ شدن سینه ها و باسن و ...)
    در ضمن هزینه ها اصلا مهم نیست.ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید...

2. سلام منم با نظر همه دوستان موافقم شما در مورد اون خانم ظلم میکنین باید به خاطر همراهی تو تمام مشکلات زندگی بخوایش نه فقط ارضای جنسی !!!! یه کم تو افکارتون تجدید نظر کنین و به یه مشاور مراجعه کنین موفق باشین.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید