شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه ی من و نامزدم...4سوال متفاوت

1. سلام...

چندتا سوال متفاوت...

سوال اول:
    من چند وقتیه که با نامزدم از طریق anus رابطه دارم.ایشون درد زیادی رو در این رابطه احساس میکنن و همیشه منتظر اتمام رابطه هستن و کاملا بی میل.
    می خواستم بدونم از چه راهی می تونم این درد رو تسکین بدم و از چه روان کننده ای استفاده کنم؟
    و چه کاری انجام بدم تا ایشون خوشش بیاد؟
    تا همینجا هم با تهدید اینکه اون دختری نیست که من می خوام پیش اومدم!!البته راضیشون کردم نه با زور هااا!!

سوال دوم:
    ایشون پوست سبزه و تقریبا پر مویی دارن و من از این وضع اصلا خوشم نمیاد.البته قبلا در ناحیه تناسلی کیست داشتن که با مصرف دارو برطرف شد اما از این مساله 5-6 ماهی میگذرد و رشد موها تغییری نکرده.آیا بیش از این باید منتظر اثر رفع کیست باشیم؟و اینکه در این ناحیه ترشحات زیادی هم وجود داره که همیشه مرطوبه و اصلا جالب نیست! آیا این طبیعیه؟!

سوال سوم:
    با توجه به سبزه بودنشون احتمال سبزه شدن فرزند چقدر هست؟آخه من خودم پوست کاملا سفید و روشنی دارم.اما تا جایی که من دیدم اگه مادر یا پدر سبزه باشن فرزند حتما سبزه هست!!

سوال چهارم:
    برای بدست آوردن اندامی مناسب و زیبا چه ورزشی را پیشنهاد میکنید؟ (منظورم بزرگ شدن سینه ها و باسن و ...)
    در ضمن هزینه ها اصلا مهم نیست.ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز بهتراست کمی صبر کنید.برای پر مویی از لیزر استفاده کنید.برای رنگ پوست فرزند اینده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هم مشاوره ژنتیک.

3. سلام من اینو اصلا قبول ندارم که اگر پدریامادر فرزندی سبزه باشه اون هم حتما سبزه میشه!الان دایی و زندایی من سبزه هستن اما ماشالله بچشون سفیده سفیده بابا چه ربطی داره

4. خب آقای محترم وقتی با تهدید ایشون (به قول خودتون رفتید به طرف گفتید اونی نبوده که میخواستید!!!)رو مجبور به برفراری رابطه کردید خب معلومه لذت نمیبره.
    من فکر میکنم نامزدتون از ترس اینکه مبادا ترکش کنید تن به رابطه میده.در اصل انگار داره انجام وظیفه میکنه که شما در قبالش بهش بگید دختر آرزوهاتونه.بنابراین استرس و این فکرش نمیذاره کاملا شهوتی بشه و اون دردها هم بیش میاد.
    بنظر من اول عشقتون رو بهش ثابت کنید و اینکه تحت هر شرایطی دوستش دارید و کنارش میمونید.کمی صبر کنید تا خودش نیاز به برقراری رابطه رو حس کنه.

موفق باشی

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. با سلام
    دوست گرامی،در وهله اول باید اینکار شما رو مورد تقبیح قرار داد!!چون بنظرم شما از ایشون سوء استفاده کردید!! فکر کنید اگر جای شما دونفر رو عوض کنند!! آیا شما به این نوع رابطه تن در میدید؟؟پس اولاً ایشون رو برای خودشون و زندگی مشترک بخواهید و نه صرفاً برای رفع نیاز جنسی!!بعد سر بقیه مسائل چونه بزنید!! هرگاه به این بلوغ رسیدید که شان افراد رو تنها در نیازهای جنسی نبینید!! آنگاه برای تمامی ابهامات شما جوابهای مناسبی هست که با جستجو در سایت میتونید از تجارب همه دوستان بهره ببرید!!
    در آخر بازم تاکید میکنم  دیدتونو نسبت به جنس مخالف، تغییر داده و درست کنید! والا در آینده با هرکسی که ازدواج کنید دچار مشکل خواهید شد.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 19 کاربر ديگر
  6. DOKTOR_NA نوشته است: سلام...

چندتا سوال متفاوت...

سوال اول:
    من چند وقتیه که با نامزدم از طریق anus رابطه دارم.ایشون درد زیادی رو در این رابطه احساس میکنن و همیشه منتظر اتمام رابطه هستن و کاملا بی میل.
    می خواستم بدونم از چه راهی می تونم این درد رو تسکین بدم و از چه روان کننده ای استفاده کنم؟
    تا همینجا هم با تهدید اینکه اون دختری نیست که من می خوام پیش اومدم!!البته راضیشون کردم نه با زور هااا!!

سوال دوم:
    ایشون پوست سبزه و تقریبا پر مویی دارن و من از این وضع اصلا خوشم نمیاد.البته قبلا در ناحیه تناسلی کیست داشتن که با مصرف دارو برطرف شد اما از این مساله 5-6 ماهی میگذرد و رشد موها تغییری نکرده.آیا بیش از این باید منتظر اثر رفع کیست باشیم؟و اینکه در این ناحیه ترشحات زیادی هم وجود داره که همیشه مرطوبه و اصلا جالب نیست! آیا این طبیعیه؟!

سوال سوم:
    با توجه به سبزه بودنشون احتمال سبزه شدن فرزند چقدر هست؟آخه من خودم پوست کاملا سفید و روشنی دارم.اما تا جایی که من دیدم اگه مادر یا پدر سبزه باشن فرزند حتما سبزه هست!!

سوال چهارم:
    برای بدست آوردن اندامی مناسب و زیبا چه ورزشی را پیشنهاد میکنید؟ (منظورم بزرگ شدن سینه ها و باسن و ...)

در سوال اول منظورتون از تهدید چیه؟تهدید خانوادتون یا شما اون دخترو تهدید کردید یا ایشون شما رو؟؟؟
    ولی 4 سوال شما اصلا متفاوت نبود و در اصل شما پرسیدید که چکار باید بکنبد که نامزدتون به یه مانکن یا مدل تبدیل بشه؟؟؟!!!!
    شما از همه چیز این دختر ایراد گرفتید و به دنبال رفع ان هستید
    به نظر من شما هنوز به سن مناسب ازدواج نرسیدید هنوز درک روشنی از همسر ایندتون ندارید
    همسر ایندتون در نگاه شما باید ایدال باشه  نه این که مدام دنبال ایراد در اندامشون باشی
    شما از حالا نگرانی بچه سبزه بشه.....!
    هر وقت مطمئن شدید ایشون رو برای زندگی میخواهید(نه فقط برقراری رابطه بلکه در تمام مراحل زندگی ) رابطه برقرار کنید
    ترشحات هم طبیعی

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. سلام.من فكر ميكنم يه كم عجله كرديد براي نامزد كردن و بايد بيشتر درمورد زندگي مشترك تحقيق كنيد.رابطه جنسي يه تفاهم ولذت 2طرفه ميخواد.من مطمئنم شما هنوز لذت واقعيه رابطه جنسیو نچشيديد چون رابطه جنسی فقط ارضا شدن شما نيست عشقبازيه وباعث نزديكيه بيشتر ميشه شما به زور نامزدتو مجبور به برقراريه اين رابطه كردي واين كار باعث فاصله گرفتن ايشون از شما ميشه.هميشه فكر اين باش كه چيكار كني بيشتر لذت ببره نه اين كه تهديد كني فقط بترسه.رنگه پوستشم كه دست خودش نيست اگه دوست نداشتي نمي گرف.ت.ي.ش خوب بعدم الان همه خانمها كلي خرج ميكنن برنزه بشن براي موهاي زائدم خيلي راحت ميتوني ليزر كني انقدر هم ايراد نگير پسر.حالا خودت چه شكلي هستي؟

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. سلام
    من با نظر تمامي دوستان 100% موافقم.
    و اين يادت باشه كه هيچ كدوم از ما كامل نيستم و با انتخاب هم و كنار هم بودن كم كم كامل ميشيم و تكامل پيدا ميكنيم .
    مطمئن باش همونقدر كه ايشون از نظر شما داراي يكسري مثلا ضعف هستند شما هم دقيقا هستيد و بايد به هم كمك كنيد كه جنبه هاي مثبت هم رو بيشتر كنيد و اگر از نظر دوتاتون جنبه هاي ضعيف تري داريد كه همه هم دارند با همفكري با عشق با محبت با دلسوزي بهم كمك كنيد تا به اون چيزي كه ميخوايد برسيد.به جاي اينكه بشيني و نامزدتو رو زير و رو كني و فقط دنبال ايراد گرفتن از اون باشي به خودت فكر كن ببين تو چكار بايد بكني تو چطورميتوني كمك كني .بايد همديگه رو بسازيد نه اينكه تخريب كنيد.يادت باشه تا زمانيكه به اين شكل فكر ميكني و جستجوش ميكني اون هر كاريم بكنه تو نميبيني چون عينكت خيلي خيلي تيره است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام.
    دوستان همه ی پند و اندرزهایی رو که باید میگرفتید،دادن الاااااا یکی...
    شما قبل از اینکه بیشتر از این (هم) به جسم و (هم) به روح نامزدتون لطمه وارد کنید،حتمااااا یه مشاوره پیش از ازدواج بورو تا متوجه بشی منظور و درکت از ازدواج چیه؟
    که اگه مشاور بتونه ، کمکت کنه اونو تغییر بدی و الااا باید در تصمیمت در مورد ازدواج با این دختر، تجدید نظر کنی.
    بازم میگم قبل از اینکه بیشتر از این به جسم و روح یه دختر که تازه میخواد خودشو نیازهاشو و این رابطه هارو بشناسه و تجربه کنه،لطمه بزنی...
    با بی انصافی و خودخواهی فقط به اون لطمه میزنی.
    با اینکه میدونی رابطه ی آنال ی این همه ضرر و عوارض داره بازم فکر ارضاء خودتی پسر!
    رابطه آنوسی رو گذاشتن واسه یک یا دو یا سه ماه یکبار (در صورت رضایت طرف مقابل...) نه همیشگی.
    انشاالله که بهترین تصمیمو بگیری...

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  10. DOKTOR_NA نوشته است: سلام...

چندتا سوال متفاوت...

سوال اول:

سوال دوم:

سوال سوم:

سوال چهارم:

كلا نزديكي انال بايد بعد از شل شدن هر دو اسفنكتر ارادي و غير ارادي و بتدريج و با ملايمت صورت بگيره و نياز به يادگيري داره در غير اين صورت همراه با درده و ناخوشايند. براي روانسازي اگه در ايران هستي از ژل لوبريكانت- از داروخانه- ميشه استفاده كرد

11. با احترام به نظرات همه دوستان اینو اضافه کنم که...شما باید نامزدت رو همینجوری که هست بپذیری ودنبال این نباشی که عوضش کنی....اگه رابطه آنال رو دوست نداره و ازش لذت نمیبره مجبورش نکن...

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام
    اول اینکه باید بگم اشتباه کردی...
    من با نظر دوستان موافقم...وقتی کسی رو برای ازدواج انتخاب می کنی اونو با تمام ضعف ها و پستی ها و بلندیهاش انتخاب کردی...یعنی روز اول می دونستی سبزه هست و اندامش چطوریه...چرا درصدد هستی که اونو تبدیل به یه موجود دیگه کنی؟!موجودی که نیست...و احتمالا اینا رو هم به روش می اری که باعث تخریب روحیه ش می شه...
    احتمالا به فیلم های پورنو زیاد نگاه می کنی و می خوای اونو تبدیل به یه مانکن اونجوری کنی که این فکرت کاملا اشتباهه...چون اونها هم دارای ایراداتی هستن که بهشون توجه نمی شه و خیلی وقتا فیلم رو میکس می کنن که مشخص نباشه...
    اول اینو یاد بگیر که کارایی همه ی اعضای بدن خانوما مثل هم هست...مثل اعضای بدن اقایون...
    راجع به رنگ پوست فرزند آینده باید بگم که هم بستگی به رنگ پوست هر دو والد داره و هم اینکه بستگی به شرایط محیطی...یعنی صرفا به ژنی که از دو طرف یعنی پدر و مادر می گیره رنگ پوست و رنگ چشم رو نمی شه تعیین کرد...و نیاز به بررسی ژنتیکی هست.نگران این نباش که فرزندت ایا در آینده سبزه می شه یا سفید...مهم اینه که چطور تربیتش می کنی و چه طور فردی رو تحویل جامعه می دی...با چه اخلاقیات و با چه طرز فکری...چون هیچ کسی کامل نیست و البته این روزها همه به دنبال سبزه شدن و برنز شدن هستن...اینطور نیست؟!!!!
    راجع به اون رابطه ی اشتباهت هم بهتره کاملا ترکش کنی...چون ضررهای خیلی زیادی برای خانوما در بر داره...مخصوصا اینکه نامزدت هم لذت نمی بره و این باعث سردی روابطتون در آینده می شه چرا که روابط جنسی یه قسمت از روابطی هست که در زندگی زناشویی تجربه خواهید کرد...و مهم تر از اون آرامش یافتن در کنار همدیگه هست که اگه توی این مورد(روابط جنسی) کوتاهی کنی و لذت خودت رو بالاتر از لذت بردن همسرت بدونی باعث سردی جنسی همسرت و بعد از اون بی اعتناییش به زندگی خواهی شد.
    راجع به ترشحات هم باید بگم طبیعی هست...این ترشحات در خانوم ها برای اینه که روابط جنسی رو تسهیل ببخشه و اگه خشک بشه موجبات نگرانی رو باید فراهم کنه. اگه این ترشحات رنگ غیر طبیعی دارن یا بدبو هستن باید به پزشک زنان مراجعه شه.در غیر این صورت مشکلی نداره.مخصوصا که باید هنگام روابط جنسی خیلی هم بیشتر بشه...
    در مورد موهای زائد ایشون هم باید بگم لیزر ممکنه برای چند سال اونو از بین ببره...ولی باز هم رشد خواهند کرد...روش دردناکی هست و خب اسیب هایی هم به پوست می زنه...بهتره اون قسمت رو دیپلاسیون کنن توسط موم یا اپلیدی...
    ورزش هایی هم هست برای اینکه ماهیچه های سینه یکم بزرگتر و سفت تر بشن....بهتره ورزش بره.و از یه مربی کمک بگیره...کمک می کنه که اندامش متناسب تر بشه...
    سعی کن در زندگی به مسائل با ارزش تری اهمیت بدی و اینقدر بدی ها رو نبین...یکم زیبایی هایی رو ببین که بخاطرش اون فرد رو برای زندگی انتخاب کردی...و مطالعاتت رو بیشتر کن..
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. فکر کردم 13 سالته! نیگا کردم دیدم زده 18 !!!

14. سلام دوست خوبم . من خیلی متاسفم که این طرز تفکر دارید خیلی ببخشید شما دوست دخترتان را با زنهای ..... اشتباه گرفتید مطوئن باشید آن خانم از نظر روانی انسان سالمی نمی تواند باشد در غیر اینصورت اجازه نمی داد شما ازش سوء استفاده کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. سلام
    فکرنمیکنی با این دیدی که داری ازدواج یه کم زود باشه براتون؟.
    اگه اون خانم رو نامزد کردین حتما به دلتون بوده دیگه،در مورد رابطه آنال باید بگم که ای کاش یه اطلاعاتی درموردش بگیرین. +در مورد ضررهاش در ضمن شما چطور لذت میبرین در صورتی که نامزدتون اصلا راضی به این کار نیست شمابایداول. ازلحاظ روحی اون رو آماده کنید نه اینکه باتهدیدازش بخوای تن به خواستتون بده.اون ترشحات که میگید اصلا نگران نباشید طبیعیه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید