شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل بعد از پاره شدن پرده بکارت

1. 12 روز است که ازدواج کردیم شب زفاف را انجام داده ایم ولی هنوز با مشکل مواجه هستیم و به طور کامل نمی توانیم این کار را انجام دهیم به طور واضح تر بگویم انگار به بن بست برخورد می کند و هیچ لذتی برایمان ندارد.
    لطفا راهنماییمان کنید.

2. negar_h نوشته است: 12 روز است که ازدواج کردیم شب زفاف را انجام داده ایم ولی هنوز با مشکل مواجه هستیم و به طور کامل نمی توانیم این کار را انجام دهیم به طور واضح تر بگویم انگار به بن بست برخورد می کند و هیچ لذتی برایمان ندارد.
    لطفا راهنماییمان کنید.

سلام دوست عزیز.
    من منظورتون رو متوجه نشدم.شما بکارت رو از بین بردین و باز مشکل دارین یا اینکه واسه از بین بردن بکارت (به قول خودتون)با مشکل برخوردین.
    اگه با از بین بردن بکارت مشکل دارین،این مشکل نیست بلکه یه رونده که به مرور باید طی بشه.بسته به نوع پرده ی هرکس،زمان این کار متفاوته.به گونه ای که بعضی یک باره، بعضی چند باره،بعضی یک ماهه و بعضی هم با جراحی این بکارت رو برمیدارن.
    شما بهترین کاری که میتونید بکنید مراجعه به پزشک زنانه تا ایشون شمارو معاینه کنه و راهنماییتون بکنه.
    استرس نداشته باشین که این هم میگذرد...
    دوست من.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. negar_h نوشته است: 12 روز است که ازدواج کردیم شب زفاف را انجام داده ایم ولی هنوز با مشکل مواجه هستیم و به طور کامل نمی توانیم این کار را انجام دهیم به طور واضح تر بگویم انگار به بن بست برخورد می کند و هیچ لذتی برایمان ندارد.
    لطفا راهنماییمان کنید.

از بین رفتن بکارت تا لذت جنسی برای خانوم ها معمولا کمی زمان میبره پس شما باید به خودتون کمک کنید تا به اون مرحله برسید.

اما اگه در دخول مشکل دارید به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. برای همسرم هم هیچ لذتی نداره حتی شب زفاف هم واسش لذتی نداشت آخه من خیلی درد داشتم همسرم هم از دردی  که داشتم ناراحت بود.اون شب خون هم اومد ولی احساس می کنم پرده بکارت هنوز کامل از بین نرفته چون دخول هم به طور کامل انجام نمی شه.
    ممنون از راهنماییتون.

5. negar_h نوشته است: برای همسرم هم هیچ لذتی نداره حتی شب زفاف هم واسش لذتی نداشت آخه من خیلی درد داشتم همسرم هم از دردی که داشتم ناراحت بود.اون شب خون هم اومد ولی احساس می کنم پرده بکارت هنوز کامل از بین نرفته چون دخول هم به طور کامل انجام نمی شه.
    ممنون از راهنماییتون.

اولا یه توصیه ای میکنم جهت اطمینان از ازاله کامل بکارت به پزشک متخصص مراجعه کنید چون امکان داره قسمتی از بکارت هنوز پاره نشده باشه و نیاز به عمل جراحی داره تا کامل ازاله شود
    بعد از اینکه از ازاله کامل مطمئن شدید در چند رابطه بعدی خود ببنیند بازم همون احساس قبلی رو دارید یا نه
    به احتمال زیاد اینکه میگید همسرتون هیچ لذتی نمیبرن به این دلیل هست که به صورت کامل دخول انجام نمیشه
    اگر دیدید بازم به مشکل برخورد کردید و دیدید که مثل قبل هر دو هیچ حسی ندارید در این مورد با هم صحبت کنید تا مشکل ریشه یابی شود
    زیاد سر این موضوع حساس نباشید چون اکثر زوجها تا بتوانند در این موضوع هماهنگ شوند ( نوع رابطه - لذت و....) کمی وقت میبرد که باید با صبر و حوصله این مورد حل شود
    شاد باشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  6. ایاشما از ترس درد ماهچه های واژنتان را منقبض نمی کنید که جلو دخول را بگیرد و ایا نعوظ همسرتان کامل هست بهر حال این مسائل کمی وقت می برد زیاد نگران نباشید

7. دوست عزیزم شما اول باید مطمئن بشید که پرده ی بکارت شما به طور کامل از بین رفته یا نه.که با مراجعه به پزشک زنان متوجه ی این موضوع خواهید شد.
    معمولا در رابطه های اول لذت زیادی رو تجربه نمی کنید چون  معمولا چند رابطه اول همراه با درد هست(این موضوع برای خود من هم اتفاق افتاده بود) ولی به مرور زمان این مشکل بر طرف میشه از همسرتون بخواهید که شما رو خیلی خوب تحریک کنه و در هنگام دخول خودتون رو ریلکس کنید و تمام ماهیچه هاتونو شل کنید تا بتونید یک رابطه ی بسیار لذت بخش داشته باشید.نگران نباشید فقط نیاز به گذشت زمان دارید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. negar_h نوشته است: برای همسرم هم هیچ لذتی نداره حتی شب زفاف هم واسش لذتی نداشت آخه من خیلی درد داشتم همسرم هم از دردی  که داشتم ناراحت بود.اون شب خون هم اومد ولی احساس می کنم پرده بکارت هنوز کامل از بین نرفته چون دخول هم به طور کامل انجام نمی شه.
    ممنون از راهنماییتون.

با سلام
    دوست عزیز،علاوه بر اینکه احتمال ازاله شدن بکارت بصورت ناقص و شاید تنگی مجرای واژن، وجود داره! یک احتمال بالقوه هم اینه که مجرای واژن در اثر دخول سریع و با فشار،آلت همسرتون بسیار ملتهب شده!!و اجازه دخول هیچ جسم خارجی رو نمیده!!لذا پیشنهاد میکنم تا یک یا دو هفته فعلاً از ایجاد رابطه خودداری کنید!تا التهابات این ناحیه التیام پیدا کنه و بعدش با استفاده از کرم و ژلهای روان کننده مجدداً دخول رو به آرامی داشته باشید!تحقیقاً باید مشکلتون حل بشه!اگر نشد پیشنهاد دوستان رو عملی کنید!یعنی مراجعه به دکتر زنان!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید