شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نعوذ در خواب

1. سلام دوستای گلم

راستش یه موضوعی هست که یه مدته فکر منو به خودش مشغول کرده.
    من حدود 7 ماهه که ازدواج کردم و متوجه شدم که در اکثر شبها (تقریبا هر شب) وقتی همسرم خوابه به ایشان حالت نعوذ به مدت طولانی دست میده.
    البته این اتفاق گاهی میفته که ایشون کاملا خواب هستند و گاهی بین خواب و بیداری هستند.
    می خواستم بدونم این حالت طبیعیه یا یه جور خود ارضاییه

ما معمولا یک شب در میان با هم رابطه داریم که من فکر نمیکنم رابطه نا موفقی باشه.

از کمکتون پیشاپیش ممنونم.

2. سلام ...نعوظ در خواب واسه خیلی ازآقایون پیش میاد و  نمیتونه غیرطبیعی باشه...نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. باسلام
    این خیلی طبیعیه نگران نباشید امکان داره تو خواب از چیزی لذت ببره ،یا تو بیداری فکرایی بکنه که احساساتش برانگیخته شه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام نگران نباشید این اصلا به خود ارضایی مربوط نیست شاید توی خواب همین اتفاقایی که واسه خودتون پیش میادومیبینهو نعوذ داره!
    یه دلیل دیگه هم شاید استفاده از غذاهای گرمی باشه چون نامزد من میگفت قبل از اشنایی باتو همین مشکلو داشتم رفتم دکتر گفته بود پیاز و لوبیا واز این چیزا نخوره که نخوردن اینا باعث شده بود تا دیگه توی خواب این مشکل واسش پیش نیاد نگران نباش چیز خاصی نیست!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. دوست عزیز نگران نباشید چیز مهمی نیست

6. سلام به نظر منم چیزی مهمی نیست
    چون وقتی آدم تو خواب حالت انزال بهش دست میده
    دیگر نعوظ چیز مهم نباید باشه

7. هیچ مشکلی وجود ندارد و فقط نگفتید که ایشان چند سال دارند . سعی کنید که هر شب رابطه جنسی داشته باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید