شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. سلام بهrali20شماباردارنیستید
    ببینید پریود یاهمون قاعدگی=عدم بارداری
    پس بارداریتون صفره!
    موفق باشید

2. سلام عرض می کنم خدمت دوستان و دکتر رهام عزیز .

دوستان باعرض شرمندگی من واقعا نمی دونم پاسخ این سوال چیه و مجبورا اینجا سوال کردم .

دوستان امروز برای اولین بار با نامزدم ارتباط داشتیم و در این ارتباط هرگز مایعی از بدن بنده خارج نشد و بیشتر رابطه احساسی بود اما دست ایشون با آلت بنده برخورد کرد .

من کمی دستم رو روی واژن ایشون کشیدم به طوریکه در آخر گفت دردم گرفته . بعد از 2 ساعت حدودا وقتی رفته بود دستشویی بعد از ادرار کمی خون و آبی بی رنگ و چسبنده مشاهده کرد .

ممنون می شم کمکم کنید .

برای اولین بار خیلی نگران هستم .

باتشکر

3. behnam_safa نوشته است: سلام عرض می کنم خدمت دوستان و دکتر رهام عزیز .

دوستان باعرض شرمندگی من واقعا نمی دونم پاسخ این سوال چیه و مجبورا اینجا سوال کردم .

دوستان امروز برای اولین بار با نامزدم ارتباط داشتیم و در این ارتباط هرگز مایعی از بدن بنده خارج نشد و بیشتر رابطه احساسی بود اما دست ایشون با آلت بنده برخورد کرد .

من کمی دستم رو روی واژن ایشون کشیدم به طوریکه در آخر گفت دردم گرفته . بعد از 2 ساعت حدودا وقتی رفته بود دستشویی بعد از ادرار کمی خون و آبی بی رنگ و چسبنده مشاهده کرد .

ممنون می شم کمکم کنید .

برای اولین بار خیلی نگران هستم .

باتشکر

بارداری که قطعا امکان نداره دوست من. شما احتمالا دستتون خشک بوده یا محکم دستتون رو کشیدید و علت اینکه ایشون دردش گرفته و قدری هم خون اومده همین هست. بافت اون ناحیه بسیار حساس هست و شما باید دستتون رو قدری مرطوب کنید و لطافت بیشتری هم داشته باشید. آب بیرنگ و چسبنده هم نتیجه واکنش طبیعی بدن ایشون بر اثر تحریک هست که محیط واژن رو برای ورود آماده می کنه.
    نگرانی شما بی مورده فقط یه مقدار فرصت بدید تا التهاب اون ناحیه بهبود پیدا کنه و دفعه بعد هم ملاطفت بیشتری داشته باشید، ضمنا بهتره اطلاعات خودتون و نامزدتون رو در این زمینه افزایش بدید!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام من امروز 7 آبان با دوستم که باکره هست رابطه داشتم ولی هیچگونه دخولی انجام نشد  اما می ترسم پیش ابم به واژن رسیده باشه با اینکه 10 دقیقه بعدش  شست  ولی از اونجا که گفت پریود قبلش 17 مهر شروع شده و 6-7 روز طول کشیده و همینطور طول دورش 21-22 روزه هست طبق حساب خودم این روز یعنی 7 ابان تو اوج روزای پرخطر  بوده حالا میشه شما حساب کنید ببینید واقعا تو روزای تخمک گذاری بوده یا نه؟   خودش میگه به خاطر اینکه مادرش متوجه میشه نمی تونه از روش اورژانسی استفاده کنه آیا احتمال بار داری و جود داره ؟ داره اسابم خورد میشه دیگه در ضمن هیچی از منی اطراف واژن نریخته و نگرانی من از این هست که التم بروی واژن کشیده شده و نمی دونم پیش اب ازم اومده یا نه

5. ayoot نوشته است: سلام من امروز 7 آبان با دوستم که باکره هست رابطه داشتم ولی هیچگونه دخولی انجام نشد اما می ترسم پیش ابم به واژن رسیده باشه با اینکه 10 دقیقه بعدش شست ولی از اونجا که گفت پریود قبلش 17 مهر شروع شده و 6-7 روز طول کشیده و همینطور طول دورش 21-22 روزه هست طبق حساب خودم این روز یعنی 7 ابان تو اوج روزای پرخطر بوده حالا میشه شما حساب کنید ببینید واقعا تو روزای تخمک گذاری بوده یا نه؟  خودش میگه به خاطر اینکه مادرش متوجه میشه نمی تونه از روش اورژانسی استفاده کنه آیا احتمال بار داری و جود داره ؟ داره اسابم خورد میشه دیگه در ضمن هیچی از منی اطراف واژن نریخته و نگرانی من از این هست که التم بروی واژن کشیده شده و نمی دونم پیش اب ازم اومده یا نه

احتمال بارداری با پیش آب خیلی خیلی کمه اما امکان پذیره
    ولی بعیده که موردی پیش بیاد بی خودی نگرانید
    از طرفی هم میشه گفت تو رو تخمک گذاری بودن
    ولی بازم بعیده که بارداری ایجاد شه
    نگران نباشید
    صبر کنید تا موعد دوره بعیدیشون ببینید به موقع اتفاق میوفته یا نه بعد نگران باشید
    ولی بازم میگم درصد بارداری خیلی خیلی کمه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد اما خوردن یه قرص ldکه توی همه ی خونه ها پیدامیشه مشکل ساز نیست ومادر ایشون نمیاد امار بگیره که چرا قرص میخوره!اگه نمیتونه تو خونه بخوره خب بره از داروخونه بگیره همون جا بخوره مگه چیه چیز بدی نیست اما بخوره خیالتون راحت میشه به خدا با این استرس ها اگه یه روز پریودش عقب بیفته سکته میکنید پس بهتره تا دیرنشده همین امروز بخوره!
    موفق باشید!

7. اصلا نگران باشید هیچ اتفاقی نمی افته

8. پیرو  صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه  ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

9. ayoot نوشته است: پیرو  صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه  ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

دوست عزيز براش قرص لوونورژسترول رو از داروخانه بگيريد هر دو قرص داخل بسته رو با هم بخوره استفراغ هم نداره اگه استفراغ تا 2ساعت بعد خوردن قرص باشه اثراونو كم ميكنه در ضمن در كل 4 قرص لازمه ولي لوونورژسترول براي ايشون كه نميخواد كسي متوجه بشه بهتره هر چند كه احتمال خيلي خيلي كمه ولي براي اطمينان بخوره بهتره

10. ayoot نوشته است: پیرو  صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه  ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

اگر بعد از 2 ساعت استفراغ کرده اشکالی نداره چون جذب شده و اون 2 تای دیگه رو 12 ساعت بعد بخوره.اگر بلافاصله استفراغ کرده باید 2 تای دیگه بخوره و 12 ساعت بعدش 2تای دیگه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام ،
    من یه سوال دارم و از دوستان تمنا دارم جوابمو بدبن زود چون تمام بدنم داره میلرزه
    من دارای پریود منظم 28 تا 30 روز هستم.اخرین پریود من قبل از داشتن رابطه با نامزدم 27 شهریور بود و ما در تاریخ 20 مهر رابطه محافظت نشده البته بدون دخول بلکه سطحی  داشتیم(چون من باکره هستم).البته بلافاصله بعد از این که منی همسرم روی آلتم ریخت اونو شستم.
    اون موقع از روش اورژانسی استفاده نکردم. در تاریخ 24 یا 25 مهر پریود شدم البته پریود دردناکی بود و خیالم یه خورده راحت شد که باردار نیستم اما از دیروز دچار تهوع شدم که خیلی نگرانم کرده که از حاملگیه و شب و روز ندارم این روزا .
    تورو خدا منو راهنمایی کنید و بگید با اینکه پریود شدم امکان حاملگی هست؟ نیاز هست آزمایش خون بدم؟

12. zohret نوشته است:
    ayoot نوشته است: پیرو  صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه  ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

دوست عزيز براش قرص لوونورژسترول رو از داروخانه بگيريد هر دو قرص داخل بسته رو با هم بخوره استفراغ هم نداره اگه استفراغ تا 2ساعت بعد خوردن قرص باشه اثراونو كم ميكنه در ضمن در كل 4 قرص لازمه ولي لوونورژسترول براي ايشون كه نميخواد كسي متوجه بشه بهتره هر چند كه احتمال خيلي خيلي كمه ولي براي اطمينان بخوره بهتره

ببینید اخه من با کلی خواهش مجبورش کردم اون 2تا hd رو بخوره و نمی دونم که 2ساعت بعد استفراغ کرده یا همون لحظه .این قرص که میگید یکی دیگه هست یا همون hd اخه من می دونم اگه بگم قرص دیگه بخوره نمیخوره همون 2تای دیگه hd رو هم که می گم سر ساعتش بخور میگه دیگه نمیخورم حالم بد میشه  الانم رفته دکتر نگفته قرص خورده چون با مانش بوده یه امپول ضد استفراغ فکر میکنم واسش نوشته امروز ساعت 12 قرص ها رو خورد  و 6.30 بود که گفت حالم خیلی بد شده رفت دکتر  خیلی با هام لج بازی میکنه  میدونم اون دوتا قرص دیگرو هم نمیخوره  ایا اگه نخوره اثر نمیکنه؟

13. ayoot نوشته است:
    zohret نوشته است:
    ayoot نوشته است: پیرو صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

ببینید اخه من با کلی خواهش مجبورش کردم اون 2تا hd رو بخوره و نمی دونم که 2ساعت بعد استفراغ کرده یا همون لحظه .این قرص که میگید یکی دیگه هست یا همون hd اخه من می دونم اگه بگم قرص دیگه بخوره نمیخوره همون 2تای دیگه hd رو هم که می گم سر ساعتش بخور میگه دیگه نمیخورم حالم بد میشه الانم رفته دکتر نگفته قرص خورده چون با مانش بوده یه امپول ضد استفراغ فکر میکنم واسش نوشته امروز ساعت 12 قرص ها رو خورد و 6.30 بود که گفت حالم خیلی بد شده رفت دکتر خیلی با هام لج بازی میکنه میدونم اون دوتا قرص دیگرو هم نمیخوره ایا اگه نخوره اثر نمیکنه؟

نیازی نیست قرص مصرف کنه
    چرا شما پا فشاری میکنید که بارداری ممکن هست اتفاق بیوفته؟؟!!!
    قرص لوونورژسترول همون کار اچ دی رو انجام میده
    اگه سری دوم قرصها رو مصرف نکنه خیر اثر نخواهد کرد

14. sarabahari نوشته است:
    ayoot نوشته است: پیرو  صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه  ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

اگر بعد از 2 ساعت استفراغ کرده اشکالی نداره چون جذب شده و اون 2 تای دیگه رو 12 ساعت بعد بخوره.اگر بلافاصله استفراغ کرده باید 2 تای دیگه بخوره و 12 ساعت بعدش 2تای دیگه.

نه مثل اینکه 1 ساعت بد یا نیم ساعت بعد حاش به هم خورد . با اخلاقی که ازش میشناسم بعد چند سال میدونم نمیخوره میگه حالم بدتر میشه ( دخترا آبانی لجبازن دیگه) حالا اگه اون 2 تا HD رو که باید 12 ساعت بعد بخوره رو نخوره  فایده ای نداره ؟ میدونم که نمی خوره حتی اگه بگه خوردم  دارم از استرس میمیرم . اصلا حالیش نیست

15. Clooney نوشته است:
    ayoot نوشته است:
    zohret نوشته است:
    ayoot نوشته است: پیرو صحبتایی که کردین 2 تا قرص hd خورد و 2-3 باری استفراغ کرده حالا اون 23 تای دیگه رو 12 ساعت دیگه بخوره؟ یا نه ایا اون 2 تا رو بخوره باز استفراغ میکنه؟

ببینید اخه من با کلی خواهش مجبورش کردم اون 2تا hd رو بخوره و نمی دونم که 2ساعت بعد استفراغ کرده یا همون لحظه .این قرص که میگید یکی دیگه هست یا همون hd اخه من می دونم اگه بگم قرص دیگه بخوره نمیخوره همون 2تای دیگه hd رو هم که می گم سر ساعتش بخور میگه دیگه نمیخورم حالم بد میشه الانم رفته دکتر نگفته قرص خورده چون با مانش بوده یه امپول ضد استفراغ فکر میکنم واسش نوشته امروز ساعت 12 قرص ها رو خورد و 6.30 بود که گفت حالم خیلی بد شده رفت دکتر خیلی با هام لج بازی میکنه میدونم اون دوتا قرص دیگرو هم نمیخوره ایا اگه نخوره اثر نمیکنه؟

نیازی نیست قرص مصرف کنه
    چرا شما پا فشاری میکنید که بارداری ممکن هست اتفاق بیوفته؟؟!!!
    قرص لوونورژسترول همون کار اچ دی رو انجام میده
    اگه سری دوم قرصها رو مصرف نکنه خیر اثر نخواهد کرد

چون بد شانس تر از من نیست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 39
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید