شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس درد در واژن در هنگامه تحریک بدون داشتن سابقه نزدیکی

1. سلام
    نامزد من بهم میگه وقتی حرفای تحریک آمیز به او میزنم احساس دارد داد لبهای واژن میکند.میگه قبلا اینطوری نبوده است.آخه گاهی شبها از پشته تلفن بهم میگفت که یه آب هایی از واژن ایشون خارج میشه .حالا میگه وقتی دست میزنم هیچ دردی احساس نمیکنم .فقط در زمان تحریک یک مقدار احساس دارد میکنم ! بهم گفت انگار میگیره ول میکنه.اینطوری برام توضیح داد خیلیم نگران بود .میخواستم بدونم آیا علت خاصی داره ؟مشکل چی ممکنه باشه ؟میگه خجالت میکشم برام دکتر بگم وقتی تحریک میشم احساسه دارد کوچکی میکنم .آیا این دارد علت خاصی دارد ؟یا فقط یک تلقین یا ترس است ؟

ممنونم

2. عزیزم فکر میکنم دوست شما برای اولین بار این حسو تجربه میکنه.دلیلش فقط همینه.بعد از یه مدت براش عادی میشه.هیچ احتیاجی به دکتر نیست.
    اصلآ نگران نباش.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام
    این حس کاملا طبیعیه دوست عزیز. خانم ها وقتی تحریک میشن ترشحاتشون بیشتر میشه. این ترشحات باید خارج بشه و برای خروج به دهانه واژن فشار میاره به همین دلیل احساس درد میکنن. به مرور زمان عادت میکنن و ممکنه دردشون کمتر بشه. البته درد زیادی هم نیست.
    جای نگرانی نیست.موفق باشید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام
    منظور دوستتون از میگیره ول میکنه همون ضربان دهانه ی رحم هست,خانم ها وقتی تحریک میشن این حالتو پیدا میکنن و فقط خاص ایشون نیست نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. باسلام خدمت دکتر رهام عزیز و دوستان من دوساله اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه ندیدم الان حدود 1 ماه است از واژنم مقدار زیادی اب در حین نزدیکی خارج میشه در حدی که باید ملحفه زیرم بزارم علتش چیست ممنونم از راهنماییتون؟!

6. با سلام
    دوست عزیز هر عاملی که تغیر در محیط طبیعی واژن بده سبب افزایش ترشح غیر طبیعی از واژن میشه و افزایش ترشح واژن موقع نزدیکی به علت تحریک و افزایش ترشح غدد مربوطه هستش
    بهتر هست هر چه زودتر به پزشک زنان مراجعه کرده و موضوع رو مورد برسی قرار بدید به امید بهبودی
    موفق باشید

7. سلام
    چون اولین باره که این حس وتجربه میکنه طبیعیه نگران باشه،خیالتون راحت باشه هیچ مشکلی نیست عادی میشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید