شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل سردی از زندگی و خودکشی

1. سلام.با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران و زحمت کشان این سایت.راستشو بخواید همه مشکل دارن شایدم مشکلشون از من بدتر باشه و حادتر.شفای اصلی هم دست خداست.انشاا... خدا عاقبت همه مارو ختم بخیر کنه.آمین
    دوستان میخوام بدون خجالت بنویسم براتون.اول اینکه من از کودکی با هم جنسام روابط داشتم.خیلی روابطم زیاد شده بود .فقط پسر دوست داشتم.تا وقتی که بزرگ شدم و تو دوران دبیرستان دیگه عاشق پسرها شدم.همش دچار افسردگی میشدم که دوستام از پیشم میرفتن.اون موقع حالیم نبود افسردم ولی یه حس بد داشتم وهمیشه غمگین بودم.چند سالی گذشت با یه دختر آشنا شدم و روابطم با پسر کمتر شد و رفتم سراغ دختر. و تو اونم زیاده روی کردم.هنوز هم وقتی یه پسر میبینم دچار وسوسه میشم.ولی الان نسبت به دخترها حس دارم ولی قبلا نداشتم.تا اینکه به بیماری بد خود ارضایی دچار شدم.الان از دوران اول دبیرستان تا حالا اینکارو انجام میدم.ترکش سخت شده برام.جوری که هروز اگه نکنم خوابم نمیبره دیووونه میشم.قاطی میکنم.
    دوستان حدود 5 و 6 سالی هم هست که حالت های شدید روانی بهم دست داده.اگه کسی بهم سلام کنه بهش پرخاش میکنم.پرخاشگر شدم تند خو عصبانی بد اخلاق بد دهن و زود از کوره در میرم همش میخوام حرف حرف خودم باشه دیگه حوصله هیچ کاری حتی زندگی کردن رو هم ندارم.فقط همیشه دنبال فرصتی هستم تا به اون کار زشت دست بزنم.بعشی وقتا انقدر عصبانی میشم که دیگه هیچ کس باهام حرف نمیزنه و میترسه از زبونم.خال و خوصله هیچ کسی رو ندارم.عاشق جاهای تاریک و کوچیک شدم مخصوصا کنج دیوار گوشه نشین از همه مردم نفرت پیدا کردم خیال میکنم همه دشمنم هستن.همش در خیال دعوا هستم باهاشون.تمرکز اعصاب ندارم.روی چیزی نمیتونم تمرکز کنم زود خسنم میکنه وزود جوش میارم.دوسه بار خواستم خود کشی کنم چند بار خود زنی کردم.پیش دکتر روانشناس رفتم که بهم قرصایی داد که همش خواب بودم و دیگه نذاشتن خانواده من بخورم.در کل از زندگی و اجتماع و مخصوصا زن ها بدم میاد.دوست دارم فرار کنم.من محمد 26 سالمه و مجرد از جنوب تهران
    میخوام برم مشهد خودمو ببندم به پنجره فولاد بلکه شفا بگیرم.
    تورو خدا دوستان کمک کنید.کم آوردم تو زندگی.هروز دارم اون کار زشتو انجام میدم.
    ممنون ومتشکر که نوشته های منو خوندید.ببخشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. این حالات افسردگی که میگی امروزه تو همه جوونها دیده میشه حالا یکی شدت داره یکی نداره یکی کمه یکی زیاد
    اولین قدمی و مهمترین قدمی که باید برداری اینکه تصمیم قاطع بگیری برای جلوگیری از این روند
    محکمترین قدم قدمی هست که خودت بخوای و کمر همت ببندی و این فایده نداره که فقط بخوای و عمل نکنی
    ایجاد یه رابطه خوب و شاد با کسی یعنی یه دوستی خوب حالا چه از جنس مخالف باشه بهت خیلی کمک میکنه و موجب انگیزه در تو میشه
    تحت نظر مشاور حتما باش مشاوره ای که بتونی بری پیشش و فقط باهاش حرف بزنی نه با دارو بهت کمک کنه
    چنین مشاوره هایی خیلی کمکت میکنن بعضا هستند مشاورانی که جلسات امید به زندگی هم تشکیل میدن و خود تو هم در بین افرادی قرار میگیری که مشکل مثل خودت دارن و میان تو جلسات حرف میزنند و کمک بزرگی بهت میشه
    دنبال انگیزه و هدف تو زندگیت باش و ببین تو زندگی دنبال چی هستی و به چی میخواهی برسی
    رسیدن به پوچی و تاریکی در زندگی خیلی آسونه و هنر اونه که از این پوچی و پیله در هم تنیده خودت بیای بیرون
    خیلی از ماها بنا به فشارات زندگی افکار بچه گانه ای به ما دست میده و زود خودمون رو میبازیم اما با کمی جستجو در خودمون میتونیم چیزهایی پیدا کنیم که نتنها از زیر این فشارها خلاص میشیم بلکه به خیلی چیزهای ارزشمند و آرامش بخش دست پیدا میکنیم
    مساله غربت تو زندگی همیشه اوجش از سن 25 سالگی به بعد شروع میشه که احساس میکیم کسی حرف ما رو نمیفهمه با دیگران اصلا تفاهم نداریم پرخاشگر میشیم همه و همه اینها از جایی نشات میگیره که نیاز به یه هم فکر یه همدم تو زندگی پیدا میکنیم
    بازم تاکید میکنم پیدا کردن یه دوست یا داشتن یه دوست خیلی موثر خواهد بود در بهبود این حالات
    رفتن پیش مشاور رو فراموش نکن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 12 کاربر ديگر
  3. سلام.
    با تشکر از دوستم (کلونی).من فقط میخوام حرفای ایشون رو تایید کنم.
    گذشته از موضوع خود ارضاییتون،باقی مشکلاتتون،مشکلات اغلب هم سن و سالهای شماست.البته هر کس به نحوی و به جنسی.به هر حال خیلیا توی این سن که میرسن،این احساسات به سراغشون میاد و عذابشون میده و یه جاهایی هست که کم میارن و از همه و همه چیز خسته میشن.
    من نه جنس مخالفتم و نه از جایی دیگه اومدم که بگی خب این که منو درک نمی کنه و فقط نصیحت میکنه.نه.
    منم پسرم و تقریبا هم سن خودت.این افکار و فشارها به سراغ منم میاد و اومده.بعضی وقتا به جایی میرسونت که دیگه هیچی آرومت نمیکنه و دوست داری (هر کاری) بکنی که آروم بشی.
    اینارو گفتم که بدونی تنها نیستی و این موضوع مال یه دوره از سنه که حتماااا باید یه جوون پشت سر بزاره تا پخته بشه و درست تصمیم گرفتن رو یاد بگیره...
    احتمالا شما مشغله کاری ندارین یا اگه دارین کمه.چون رابطه اجتماعی و یا حتی یه مشغله ی کاری خیلی میتونه توی بهبود روحیات بد کمک کنه.
    چندتا راه حل میتونم پیشنهاد کنم.
    1-واسه دوری از خود ارضایی،به خدا نزدیکتر شو.به خدا نزدیکتر شو.به خدا نزدیکتر شو.با هر روشی.میتونی از شرکت (حتی یکبار در روز) در نماز جماعت شروع کن.تا دعا کردن.معجزه ی دعا کردن رو دست کم نگیر...
    2-گزینه ی مشاوره (بالینی و اختلالات فردی)رو حتما مدنظر قرار بده(یه مشاور خوب نه هر مشاوری).خیلی کمکت میکنه.
    3-ورزش کن.اگه علاقه به رشته ی خاصی نداری،بدنسازی کار کن و حتما توی جمع و باشگاه.
    4-اگه امکانشو داری به تفریح بورو (ترجیحا طبیعت گردی).کوه رفتن خیلی کمک میکنه.وقتی به اون بالا میرسی و به راه اومدت نگاه میکنی،از همه چیز خالی میشی.امتحان کن.
    5-بدن و ذهنتو مشغول به یه کاری کن.فکر کن ببین چه کاری رو دوست داری انجام بدی و دم دسته،همونو انجام بده.خیلیا این جور مواقع دست به ابتکار زدن.
    6-به دوستات سر بزن
    7-توی خونه نمون همچنین تنها نمون.
    8-درد ودل کن.درد و دل کن.درد و دل کن.مدام با کسی که بهش اعتماد داری درد و دل کن.خیلی آرومت میکنه.
    9-به انجام ندادن خود ارضایی فکر نکن و سخت نگیر.(میگن هر چی به گناه نکردن فکر کنی،گناه میکنی).اصلااااا(تاکید کردم) بهش فکر نکن و انجام نده.همین.
    10-در آخر...عشق بورز.به کسی که دوستش داری عشق بورز... و به هرکه میتونی کمک کن.آرومت میکنه.
    این راهنماییا هیچ کدوم ممکنه کمکت نکنه ولی شاید بتونن جرقه ای توی ذهنت ایجاد کنن واسه پیدا کردن راهکار.پس بهشون خوب فکر کن.
    به امید کمتر شدن غمت...
    التماس دعا...
    دوست من

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  4. منم اینو اضافه میکنم چون میدونم چجوری اثر میکنه

سعی کن از مکملهای غذایی مواد معدنی استفاده کنی
    چون بعضیاش به میزان لازم از مواد غذایی دریافت نمیشن و حتی برخیش اصلا تو مواد غذایی نیست و باید مکمل استفاده کنی تا اثرش رو روی خودت ببینی و کمبودش اثراتی مثل ترس،پرخاشگری و ...... روی فرد میذارن ولی فرد نمیدونه از کجا داره ضربه میخوره

این مکملها روی اعصاب اثر میذارن

خصوصا عنصر روی کاملا روی سیستم عصبی اثر میذاره و از روز اول استفاده اثرش رو خواهید دید

ویتامین های گروه ب هم در ایجاد آرامش و تمدد اعصاب بسیار مفیده که هرچه بیشتر آرامش درونی بهتون میده که کارهایی که دوستان گفتن رو راحت تر و با بدن سلامت دنبال کنید.

یادت باشه که هیچی خارج از تو نباید روی تو اثر منفی بذاره . هیچ چیز.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. با سلام
    دوست عزیز، ضمن تایید اظهارات متین دوستان، بنظرم اگر در صورت امکان ،ازدواج کنید،مشکلتون تا هشتاد درصد حل میشه!! اینگونه رفتارها در جوانان طبیعیست!! بطوریکه قدما میگفتند اگر دختر و یا پسری در منزل سر به ناسازگاری بزاره و پرخاشگر بشه!! دقیقاً زمان ازدواجشه!! پس دوست من ضمن اینکه تذکرات دوستان رو آویزه گوش میکنید، به این قضیه،یعنی ازدواج هم فکر کنید! انشالله همانطور که اینچنین به خدای مهربون و امامان اعتقاد دارید،خداوند هم بزودی معضلتونو رو حل خواهد کرد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام.با همجنساتون ارتباط جنسييم داشتيد؟ببين عزيزم جامعه ما كلا جامعه بشدت افسرده اي محسوب ميشه ديگه اين بسنگي به خودت داره چقدر بهش دامن بزني؟تنها نشين يه گوشه ميشيني موزيكاي اين خواننده در پيتارم گوش ميكني كه همش يا دارن ناله ميكنن يا فوش و تهديد!تنهاي و بيكاري و فكر كردن به چيزاي كه خودت توي اون لحظه به خودت تلقين ميكني كه دوست داري و نياز داري نمي زارن مثل يه انسانمعمولي زندگي كني!همه چيز دست خودته اصلا سرنوشتتو خودت ميسازي حالا ببين واقعا چطوري دوست داري ساخته بشه؟بيخيال پاشو ببين توي زندگيت چي برات مهمه مادرت؟پدرت؟نميدونم دوست دخترت؟خوشبختي و تامين ارامش اين ادما ميتونن جزو بزرگترين اهدافت باشن پس براشون تلاش كن انقدر حس خوبي بهت مده كه ديگه خود به خود خود ارضاي يادت ميره.ديگه يواش يواشم شريك زندگيتو بايد پيدا كني اصلا حواست به سنت نيست.بهت پيشنهاد ميكنم در اين شرايط اصلا از الكل استفاده نكني و توي جمعهاي كه دوست داري شر كت كني.ورزش خيلي كمكت ميكنه.روزه و نمازم در اين مواقع بشدت كارسازن از اون فاز افسردگي و بدبختي درت ميارن.فقط يه چيزي بهت ميگم تو اشرف مخلوقاتي انقدر خودتو حقير فرض نكن دنيا بايد زير پاي تو بلرزه بزن از خونه بيرون با مردم خوب باس تا همه دوست داشته باشن تغير كن عزيزم تغير

7. سلام دوست عزیز
    می تونی واسه ترک خود ارضایی سعی کنی تنها نباشی هر وقت تنها شدی احساس کردی مه میخوایی.... با یه بهانه برو بیرون از خونه یاخودت رو سرگرم کاری شو در ضمن هیچوقت از یاد خدا غافل نباش،یادت باشه که هرجا باشی هیچوقت تنها نیستی در ضمن واسه حالتون پبشنهاد میکنم به سی دی سمیناردکتراحمدحلت ویا دکتر آزمندیان حتما ا ا ا  ا ا  ا گوش بدید وعمل کنیدواقعا ا ا ا ا تاثیر داره محشره ه ه ه  .
    .
    موفق و پیروزباشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. خود ارضایی هیچ ضرر جسمی نداره...خودتو الکی آزار نده..سعی کن ورزش کنی ودر اسرع وقت به یه روانشناس (نه روانپزشک مراجعه کن)

9. سلام.ممنون از همه دوستان که بنده حقیر رو کمک کردید وتشکر از همتون
    Catfish نوشته است: خود ارضایی هیچ ضرر جسمی نداره...خودتو الکی آزار نده..سعی کن ورزش کنی ودر اسرع وقت به یه روانشناس (نه روانپزشک مراجعه کن)

دوست عزیز اگه خود ارضایی ضرر جسمی نداره پس چرا من روز به روز دارم ضعیفتر میشم دقیقا عین معتادا دور از جون دوستان میشم.دستام میلرزه.بدنم جون نداره.همش خسته ام.خوابم زیاد شده.تنبل شدم.حوصله هیچ کس رو ندارم؟خیال میکنم همه از من بالاتر و سرتر هستن و من ه ادم بدرد نخور و پوچم.مخصوصا وفتی خودمو با دخترا مقایسه میکنم در برابر اونا ضعیفم میگم پیش خودم اونا از همه نظر از من بالاترن مورد توجه ترن منم زیادی هستم تو جامعه
    نقل قول:
    در ضمن واسه حالتون پبشنهاد میکنم به سی دی سمیناردکتراحمدحلت ویا دکتر آزمندیان حتما ا ا ا  ا ا  ا گوش بدید وعمل کنیدواقعا ا ا ا ا تاثیر داره محشره ه ه ه  .

دوست عزیز این سی دی ها مظمونش چی هستش؟واز کجا میشه تهیه کردش؟ممنون میشم
    نقل قول:                                                   
    سلام.با همجنساتون ارتباط جنسييم داشتيد؟ببين عزيزم جامعه ما كلا جامعه بشدت افسرده اي محسوب ميشه ديگه اين بسنگي به خودت داره چقدر بهش دامن بزني؟تنها نشين يه گوشه ميشيني موزيكاي اين خواننده در پيتارم گوش ميكني كه همش يا دارن ناله ميكنن يا فوش و تهديد!تنهاي و بيكاري و فكر كردن به چيزاي كه خودت توي اون لحظه به خودت تلقين ميكني كه دوست داري و نياز داري نمي زارن مثل يه انسانمعمولي زندگي كني!همه چيز دست خودته اصلا سرنوشتتو خودت ميسازي حالا ببين واقعا چطوري دوست داري ساخته بشه؟بيخيال پاشو ببين توي زندگيت چي برات مهمه مادرت؟پدرت؟نميدونم دوست دخترت؟خوشبختي و تامين ارامش اين ادما ميتونن جزو بزرگترين اهدافت باشن پس براشون تلاش كن انقدر حس خوبي بهت مده كه ديگه خود به خود خود ارضاي يادت ميره.ديگه يواش يواشم شريك زندگيتو بايد پيدا كني اصلا حواست به سنت نيست.بهت پيشنهاد ميكنم در اين شرايط اصلا از الكل استفاده نكني و توي جمعهاي كه دوست داري شر كت كني.ورزش خيلي كمكت ميكنه.روزه و نمازم در اين مواقع بشدت كارسازن از اون فاز افسردگي و بدبختي درت ميارن.فقط يه چيزي بهت ميگم تو اشرف مخلوقاتي انقدر خودتو حقير فرض نكن دنيا بايد زير پاي تو بلرزه بزن از خونه بيرون با مردم خوب باس تا همه دوست داشته باشن تغير كن عزيزم تغير

بله با همجنسام ارتباط داشتم متاسفانه.توزندگی هم برام پدر و مادر وخدا و داشتن اخلاق مهم هستش.اصلا از دختر بازی بدم میاد چون اخرش فکر و ذکرم برای شهوت هستش.بیشتر ذهنم به همنجس هست.فقط نگاه وانجام اون عمل زشت.الان خیلی بهتر شدم.
    نقل قول:
    دوست عزیز، ضمن تایید اظهارات متین دوستان، بنظرم اگر در صورت امکان ،ازدواج کنید،مشکلتون تا هشتاد درصد حل میشه!! اینگونه رفتارها در جوانان طبیعیست!! بطوریکه قدما میگفتند اگر دختر و یا پسری در منزل سر به ناسازگاری بزاره و پرخاشگر بشه!! دقیقاً زمان ازدواجشه!! پس دوست من ضمن اینکه تذکرات دوستان رو آویزه گوش میکنید، به این قضیه،یعنی ازدواج هم فکر کنید! انشالله همانطور که اینچنین به خدای مهربون و امامان اعتقاد دارید،خداوند هم بزودی معضلتونو رو حل خواهد کرد.

اردواج که اصلا صحبتشو نکن چون فعلا کار درست حسابی ندارم.چون امونکاری که میخوام گیر نیاوردم.تو زندگیم من همه کاریو تجربه کردم ولی سر هیچ کدوم نموندم.الانم شاگرد آشپزم.ولی من نصب انتنهای مرکزی دوربین های مداربسته و سخت افزار کامپیوتر رو دوست دارم ودوست دارم تو اینکارا باشم و پیشرفت کنم مخصوصا نصب ماهواره ها.تا اگه مثلا کسی پول نداشت واسه اینکارا من بتونم کمکش کنم حتی واسش رایگان کار انجام بدم.
    نقل قول:
    سعی کن از مکملهای غذایی مواد معدنی استفاده کنی
    چون بعضیاش به میزان لازم از مواد غذایی دریافت نمیشن و حتی برخیش اصلا تو مواد غذایی نیست و باید مکمل استفاده کنی تا اثرش رو روی خودت ببینی و کمبودش اثراتی مثل ترس،پرخاشگری و ...... روی فرد میذارن ولی فرد نمیدونه از کجا داره ضربه میخوره

این مکملها روی اعصاب اثر میذارن

خصوصا عنصر روی کاملا روی سیستم عصبی اثر میذاره و از روز اول استفاده اثرش رو خواهید دید

ویتامین های گروه ب هم در ایجاد آرامش و تمدد اعصاب بسیار مفیده که هرچه بیشتر آرامش درونی بهتون میده که کارهایی که دوستان گفتن رو راحت تر و با بدن سلامت دنبال کنید.

دوست عزیز مکمل به چی میگن بیشتر توضیح بدید و از کجا میشه تهیه کرد؟
    در آخر از همه دوستان تشکر میکنم.واین رو هم بگم که من مشروب هم میخوردم.به قول بچه های پایین ببخشیدا همش در حال خوردن الکل سفید و عرق سگی بودیم با دوستان.خیلی وضعم خرابه.بعضی وفتا عصبانیتم به جایی میرسه که میخوام خودمو بکشم و تحمل ندارم.و از دوستان میخوام یه مشاور هوب بهم معرفی منن که من هم وسعم برسه برای مشاور.ممنون میشم بگید که هزینه مشاور چقدر میشه .متشکر از همتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. این حالات و مشکلات جسمیه شما بخاطر خود ارضایی نیس..شما اعتماد بنفستون رو بخاطر احساس گناه از دست دادین مشکلات شما روحی هستش باید حتما به یه روانشناس حاذق مراجعه کنی...راه نجاتت همینه دوست من...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید