شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. با سلام.
    با این توضیحات شما ، هیچ چیز مشخص نمیشه.اگه متوجه خونریزی نشدین،ممکنه پرده ی شما ارتجاعی باشه و حتی آسیب ندیده باشه.و اینکه آیا این قسمت قرمز رنگ ،بعد وارد کردن انگشتتون مشاهده میشه و قبلا نبوده یا اینکه به تازگی و از سر نگرانی به اون قسمت توجه کردین رو نگفتین.در هر صورت بهترین راه اینه که شما به پزشک مراجعه و ایشون شمارو معاینه کنه که آیا به پرده آسیب وارد شده یا نه.
    برای راحتی خیال خودتون،این کارو انجام بدین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. 118055 نوشته است: باسلام دختری 25ساله هستم دردهانه واژنم ازپائین تکه ای کوچک گوشت قرمز رنگ به شکل دایره مشاهده می کنم   البته باید بگم حدود 1ساله پیش انگشتم را به اندازه یک بند وارد واژن کردم  ازروی سهل انگاری.متوجه خونریزی نشدم اما یک روز بعد درد احساس کردم.الان خیلی نگرانم.لطفا راهنمائی کنید.

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحات شما،شکل و اجزای آلت طبیعی بنظر میاد! ولی برای سلامت بکارت حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. 118055 نوشته است: باسلام دختری 25ساله هستم دردهانه واژنم ازپائین تکه ای کوچک گوشت قرمز رنگ به شکل دایره مشاهده می کنم   البته باید بگم حدود 1ساله پیش انگشتم را به اندازه یک بند وارد واژن کردم  ازروی سهل انگاری.متوجه خونریزی نشدم اما یک روز بعد درد احساس کردم.الان خیلی نگرانم.لطفا راهنمائی کنید.

دوست عزيز راهنمايي بدون معاينه دراين زمينه كار زياد صحيحي نيست بهتره تصوير شماتيكي كه در همين سايت  قسمت عكسهاي دستگاه تناسلي خارجي ا ست مراجعه كنيد اگر با توجه به عكس فوق باز هم مشكلي بود بهتره مستقيم به پزشك ياماما مراجعه كنيد

4. 118055 نوشته است: باسلام دختری 25ساله هستم دردهانه واژنم ازپائین تکه ای کوچک گوشت قرمز رنگ به شکل دایره مشاهده می کنم   البته باید بگم حدود 1ساله پیش انگشتم را به اندازه یک بند وارد واژن کردم  ازروی سهل انگاری.متوجه خونریزی نشدم اما یک روز بعد درد احساس کردم.الان خیلی نگرانم.لطفا راهنمائی کنید.

گوشت قرمز درقسمت پایین..؟!! لطفا توضیح دقیقتری میدین؟

5. armin9080 نوشته است:
    118055 نوشته است: باسلام دختری 25ساله هستم دردهانه واژنم ازپائین تکه ای کوچک گوشت قرمز رنگ به شکل دایره مشاهده می کنم   البته باید بگم حدود 1ساله پیش انگشتم را به اندازه یک بند وارد واژن کردم  ازروی سهل انگاری.متوجه خونریزی نشدم اما یک روز بعد درد احساس کردم.الان خیلی نگرانم.لطفا راهنمائی کنید.

گوشت قرمز درقسمت پایین..؟!! لطفا توضیح دقیقتری میدین؟

با سلام
    بله در ورودی واژن خانم ها بافت تقریبا ماهیچه ای وجود داره که دهانه واژن رو میپوشونه و از نظر اندازه و رنگ و ... در افراد متفاوت مختلفه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام
    باید بگم که حتما به پزشک مراجعه کنید

7. سلام
    من دیشب خودارضایی کرده بودم،اما چیزی رو داخل نکرده بودم.خونی هم ندیدم.
    فردا دم ظهر دستشویی رفتم،زور زدم وبه خاطر اون ازم خون اومد.اما وقتی اومدم ناحیه تناسلیم رو بشورم،خون بود.حالا نمی دونم برا همون مقعدم بوده یا نه؟
    بعد این خودارضایی من باعث منقبض شدن عضلات رحمم می شه.ممکنه این و اوون زوری که زدم به بکارت آسیبی رسونده باشه.
    یه سوال دیگه اینکه منقض شدن عضلات دهانه واژن به بکارت آسیبی می زنه؟
    ممنون.

8. mahim67 نوشته است: سلام
    من دیشب خودارضایی کرده بودم،اما چیزی رو داخل نکرده بودم.خونی هم ندیدم.
    فردا دم ظهر دستشویی رفتم،زور زدم وبه خاطر اون ازم خون اومد.اما وقتی اومدم ناحیه تناسلیم رو بشورم،خون بود.حالا نمی دونم برا همون مقعدم بوده یا نه؟
    بعد این خودارضایی من باعث منقبض شدن عضلات رحمم می شه.ممکنه این و اوون زوری که زدم به بکارت آسیبی رسونده باشه.
    یه سوال دیگه اینکه منقض شدن عضلات دهانه واژن به بکارت آسیبی می زنه؟
    ممنون.

به خاطر زور زدن یا انقباض عضلات پرده آسیب نمی بینه.

بکارت با ورود آلت آسیب می بینه و یا ضربه ی شدید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. سلام.من یه دختر کنکوری ام و به مدت 3سال هفته ای 1 بار استمنا میکردمحتی 10 الی 15 بار وقتی بریود بودم هم این غلطو کردمو با تکون دادن نوار ارضا شدم.1 دفعه که بریود بودمو این کارو کردم همراه خون بریودی که ازم خارج میشد.1قطعه ی سفت 2سانتی که خون نبود هم خارج شد خیلی ترسیدم برده باشه و رفتم بیش دکتر تازه کاری که بورد تخصصی داشتخیلی زور زدم تا بالاخره گفت دیدم وسالمه.ولی گفت عفونت دارم و قرص داد.بعد همون تیکه هه رو بدون این که بگم استمنا کردم ازش برسیدم.ازم برسید با کسی بودی.گفتم نه.گفت بس بافت رحمه.سوال من اینه اون دیده و گفته سالمه چرا اینو برسیده. یعنی مطمین نبوده؟استمنا در چه صورتی باعث بارگی میشه؟؟دستم هیچ وقت وقتی استمنا میکردم جایی نرفته.دورانی هم که بریود بودم فکر نکنم نوار به برده خورده باشه.ایا باید هنوز نگران بارگی باشم یانه؟ایا تو اون دوران استمنا ضرری بهم رسونده و ایا باعث نازا شدن یا معلول شدن بچهام در اینده میشه؟6ماهه که ترک کردمو هیچ وقتم طرفش نمیرم.تو رو خدا جواب سوالامو بدین.این نگرانیا تمرکزمو بر درس خوندن از دست داده.درسام خوبه.نمیخوام با این فکرا ایندم خراب بشه

10. sanaz1736 نوشته است: سلام.من یه دختر کنکوری ام و به مدت 3سال هفته ای 1 بار استمنا میکردمحتی 10 الی 15 بار وقتی بریود بودم هم این غلطو کردمو با تکون دادن نوار ارضا شدم.1 دفعه که بریود بودمو این کارو کردم همراه خون بریودی که ازم خارج میشد.1قطعه ی سفت 2سانتی که خون نبود هم خارج شد خیلی ترسیدم برده باشه و رفتم بیش دکتر تازه کاری که بورد تخصصی داشتخیلی زور زدم تا بالاخره گفت دیدم وسالمه.ولی گفت عفونت دارم و قرص داد.بعد همون تیکه هه رو بدون این که بگم استمنا کردم ازش برسیدم.ازم برسید با کسی بودی.گفتم نه.گفت بس بافت رحمه.سوال من اینه اون دیده و گفته سالمه چرا اینو برسیده. یعنی مطمین نبوده؟استمنا در چه صورتی باعث بارگی میشه؟؟دستم هیچ وقت وقتی استمنا میکردم جایی نرفته.دورانی هم که بریود بودم فکر نکنم نوار به برده خورده باشه.ایا باید هنوز نگران بارگی باشم یانه؟ایا تو اون دوران استمنا ضرری بهم رسونده و ایا باعث نازا شدن یا معلول شدن بچهام در اینده میشه؟6ماهه که ترک کردمو هیچ وقتم طرفش نمیرم.تو رو خدا جواب سوالامو بدین.این نگرانیا تمرکزمو بر درس خوندن از دست داده.درسام خوبه.نمیخوام با این فکرا ایندم خراب بشه

سایت رو جستجو میکردید به جوابتون میرسیدید
    تا زمانی که جسمی وارد واژن نشه بکارت صدمه نمیبینه این 10000 بار
    بکارت شما سالمه نگران نباشید
    چیزی هم که ازتون خارج شده به بکارت ربطی نداره مطمئن باشید
    خودارضایی هیچ ضرر فیزیکی و ژنتیکی نداره و باعث معلول شدن نمیشه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  11. sanaz1736 نوشته است: سلام.من یه دختر کنکوری ام و به مدت 3سال هفته ای 1 بار استمنا میکردمحتی 10 الی 15 بار وقتی بریود بودم هم این غلطو کردمو با تکون دادن نوار ارضا شدم.1 دفعه که بریود بودمو این کارو کردم همراه خون بریودی که ازم خارج میشد.1قطعه ی سفت 2سانتی که خون نبود هم خارج شد خیلی ترسیدم برده باشه و رفتم بیش دکتر تازه کاری که بورد تخصصی داشتخیلی زور زدم تا بالاخره گفت دیدم وسالمه.ولی گفت عفونت دارم و قرص داد.بعد همون تیکه هه رو بدون این که بگم استمنا کردم ازش برسیدم.ازم برسید با کسی بودی.گفتم نه.گفت بس بافت رحمه.سوال من اینه اون دیده و گفته سالمه چرا اینو برسیده. یعنی مطمین نبوده؟استمنا در چه صورتی باعث بارگی میشه؟؟دستم هیچ وقت وقتی استمنا میکردم جایی نرفته.دورانی هم که بریود بودم فکر نکنم نوار به برده خورده باشه.ایا باید هنوز نگران بارگی باشم یانه؟ایا تو اون دوران استمنا ضرری بهم رسونده و ایا باعث نازا شدن یا معلول شدن بچهام در اینده میشه؟6ماهه که ترک کردمو هیچ وقتم طرفش نمیرم.تو رو خدا جواب سوالامو بدین.این نگرانیا تمرکزمو بر درس خوندن از دست داده.درسام خوبه.نمیخوام با این فکرا ایندم خراب بشه

عزيزم بافت خارج شده گاهي همراه خون پريود يا در برخي افراد كه قرصهاي هورموني ميخورند زمان پريود ديده ميشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. sanaz1736 نوشته است: سلام.من یه دختر کنکوری ام و به مدت 3سال هفته ای 1 بار استمنا میکردمحتی 10 الی 15 بار وقتی بریود بودم هم این غلطو کردمو با تکون دادن نوار ارضا شدم.1 دفعه که بریود بودمو این کارو کردم همراه خون بریودی که ازم خارج میشد.1قطعه ی سفت 2سانتی که خون نبود هم خارج شد خیلی ترسیدم برده باشه و رفتم بیش دکتر تازه کاری که بورد تخصصی داشتخیلی زور زدم تا بالاخره گفت دیدم وسالمه.ولی گفت عفونت دارم و قرص داد.بعد همون تیکه هه رو بدون این که بگم استمنا کردم ازش برسیدم.ازم برسید با کسی بودی.گفتم نه.گفت بس بافت رحمه.سوال من اینه اون دیده و گفته سالمه چرا اینو برسیده. یعنی مطمین نبوده؟استمنا در چه صورتی باعث بارگی میشه؟؟دستم هیچ وقت وقتی استمنا میکردم جایی نرفته.دورانی هم که بریود بودم فکر نکنم نوار به برده خورده باشه.ایا باید هنوز نگران بارگی باشم یانه؟ایا تو اون دوران استمنا ضرری بهم رسونده و ایا باعث نازا شدن یا معلول شدن بچهام در اینده میشه؟6ماهه که ترک کردمو هیچ وقتم طرفش نمیرم.تو رو خدا جواب سوالامو بدین.این نگرانیا تمرکزمو بر درس خوندن از دست داده.درسام خوبه.نمیخوام با این فکرا ایندم خراب بشه

از جهت بکارت که سالمه نگران نباشید ولی می رفتید پیش یه دکتر با تجربه.
    خود ارضایی در دختران هم به اون صورت آثار یا خطرات سویی نداره ولی بی ضرر هم نیست
    خودارضایی تو پسر ها بیشتر مشکل بوجود میاره و یکی از مشکلاتش کمتر شدن جهش منی هست
    نگران نباشید سالمه

13. سلام
    خسته نباشید
    من به پزشک مراجعه کردم تا گواهی سلامت بگیرم
    ایشون گفتن که پرده ی من از نوع حلقوی هست و تو ساعت 4 پارگی دیده میشه یعنی اینطوری گفنن که یه پارگی هفت شکلی وجود داره! واقعا کپ کردم...
    چون من تا حالا نه رابطه ای داشتم و نه اینکه خود ارضایی یا چیز دیگه...
    گفت که این پارگی شبیه پارگی آلت هست
    راستش بهم خیلی برخورد...خلاصه اینکه گواهی رو داد اما خودم یه جوری شدم..
    البته گفتن که مال خیلی وقت پیش هست، در مورد افتادن اتفاق هم پرسیدن که گفتم توی سن 5 یا 6 سالگی از طبقه ی اول ساختمون افتادم...
    اما دکتر میگفت که شبیه...
    میخواستم بپرسم یعنی پارگی پرده ی من میتونه مربوط به اون سقوط باشه؟؟؟
    و اینکه در هنگام نزدیکی خونریزی خواهم داشت یا نه؟

ممنون

14. aylin-m06 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    ایشون گفتن که پرده ی من از نوع حلقوی هست و تو ساعت 4 پارگی دیده میشه یعنی اینطوری گفنن که یه پارگی هفت شکلی وجود داره! واقعا کپ کردم...
    البته گفتن که مال خیلی وقت پیش هست، در مورد افتادن اتفاق هم پرسیدن که گفتم توی سن 5 یا 6 سالگی از طبقه ی اول ساختمون افتادم...

ممنون

با سلام
    دوست عزیز، احتمال خراش و یا پارگی با افتادن ویا  ضربه های ناگهانی در پرده وجود داره! اما پیشنهاد میکنم به متخصص دیگه ای هم مراجعه کنید!و نظرشو بگیرید نباید مشکلی باشه!از طرفی بله درزمان ازاله بکارت در اولین نزدیکی، به احتمال 95 درصد خونریزی خواهید داشت!چون هنوز همه پرده ازاله نشده!در هر حال مراجعه مجدد به متخصص متفاوت،میتونه به اطمینان خاطرتون کمک زیادی بکنه! انشالله که مشکلی نیست
    موفق باشید.

15. aylin-m06 نوشته است: سلام
    خسته نباشید

ممنون

دوست عزيز تا وسيله اي مستقيما وارد واژن نشه پارگي اتفاق نميافته .تشخيص پارگي پرده بستگي به تجربه افراد داره نه فقط تخصصشون برخي افراد متخصصهاي بسيار خوبي هستند ولي باز هم ممكنه اشتباه كنن به خاطر همين بخش مجزايي در پزشكي قانوني گذاشتن تا جهت اطمينان افراد به اون قسمت مراجعه كنن.حتي ازنظر قانوني فقط نامه هاي مربوط به پزشكي قانوني اعتبار دارن وتاييديه ساير افراد فقط جهت اطلاع شما صادر ميشن.پس نگران نباشيد وبه شخص ديگه اي هم مراجعه كنيد در ضمن پرده معمولا از حداقل 2جا يا بيشتر پارگي وخونريزي داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 23
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید