شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی همسرم

1. sibiloo نوشته است: سلام!
    میشه بگید معادل فارسی اورولوزیست چیه؟من هرچی تو شهرمون گشتم یه دکتر بیدا نکردم که روی تابلوش همچین چیزی نوشته باشه

سلام
    پزشک متخصص کلیه و مجاری ادرار رو میگن.

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  2. sibiloo نوشته است: سلام!
    میشه بگید معادل فارسی اورولوزیست چیه؟من هرچی تو شهرمون گشتم یه دکتر بیدا نکردم که روی تابلوش همچین چیزی نوشته باشه

با سلام
    دوست عزیز، همونطور که دوستان گفتند:این کلمه به معنای متخصص کلیه و مجاری ادرار هست!! و اما در مورد همسرتون تمامی دوستان مطالب جالب و کاربردی رو به ظرافت گفتند !!فقط چند مطلب که بنظر دونستنشون خالی از لطف نیست رو در ذیل بیان میکنم:
    گاهاً در تماسهای جنسی مرد و یا حتی زن در اثر ارضای ناقص(نعوظ سریع و انزال سریعتر!! یا بهتره بگم زودانزالی) و یا ارضای زود رس دچار دردهایی در بعضی از نواحی بدنشون مانند سر،بصورت سردرد،معده درد،پا درد،دردهایی در کتف ،کمر و.... میشند که با تکرار رابطه جنسی و یا مصرف مسکن قابل بهبودیست!! در نتیجه از این منظر هم به موضوع توجهی داشته باشید! شاید زانو درد ایشون منشاش همین قضیه باشه!! و اما در مورد اینکه ایشون سخت، از خواب بیدار میشن! تقریباً طبیعی است چون در تماسهای جنسی و بدنبال اون انزال ،که مستلزم اتلاف انرژی زیادیه! لزوماً مرد برای جبران این توان، مجبوره بصورت خواب و استراحت عمل کنه!! که همه زوجین این تجربه داشتن که بعد از آمیزش چه مرد و چه زن،میل به استراحت و خواب دارند!! لذا بنظرم این مورد ایشون هم طبیعی است!! اما شاید ترشحات هورمونی ایشون هم در این قضیه بالانس نباشه!!لذا پیشنهادم اینه که در صورت امکان ،ایشون به یک متخصص غدد هم رجوعی داشته باشند!!
    و در پایان بهتره که در راستای تنوع،پوزیشنهای نزدیکی رو هرزگاهی عوض کنید!! تا ایشون رغبت بیشتری به انجام این عمل داشته باشند!! در ضمن سعی کنید تجارب پیش گفته دوستان در پستهای قبلی رو هم بکار ببندید!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلان و با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن.
    ما از یه متخصص کلیه و مجاری ادراری وقت گرفتیم(خب چرا فارسی را باس نمیدارید از اولش که یه آیکیو مثل من نره سر کار؟؟؟؟؟)اما حالا دیگه همسرم نمیاد.میگه بهتر شدم.(به توصیه دوستان غیر مستقیم و به بهونه اینکه میره بدنسازی, تقویتش کردم.
    آیا بهش اصرار کنم باید حتما بره دکتر یا بنظر شما لازم نیست؟

بازم خیلی خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

4. sibiloo نوشته است: سلان و با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن.
    ما از یه متخصص کلیه و مجاری ادراری وقت گرفتیم(خب چرا فارسی را باس نمیدارید از اولش که یه آیکیو مثل من نره سر کار؟؟؟؟؟)اما حالا دیگه همسرم نمیاد.میگه بهتر شدم.(به توصیه دوستان غیر مستقیم و به بهونه اینکه میره بدنسازی, تقویتش کردم.
    آیا بهش اصرار کنم باید حتما بره دکتر یا بنظر شما لازم نیست؟

بازم خیلی خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

سلام
    اگه نمیان چنتا احتمال هست.یکی اینکه واقعا بهتر شدن.بعدیش اینکه ممکنه از دکتر و دکتر رفتن میترسند و واسه اینکه نخوان برن میگن بهترن.دیگه اینکه شایدم از اول زانو درد و مشکلات دیگشون رو بهونه میکردند و اصلا مشکلی نداشتن.
    به نظر من شما میتونین یه مقدار صبر کنید و زیاد اصرار نکنید و ببینید آیا بعد از یه مدت رفتارشون تا قبل عوض میشه و در رابطه با شما آیا بازم همین بهانه ها رو میارن یا به یه بهانه دیگه از زیر رابطه داشتن فرار میکنن یا اینکه مشتاق تر میشوند.

موفق باشید

5. سلام
    من الان سه ماه هست كه ازدواج كردم و هنوز با خانمم رابطه جنسی كامل نداشتم و ايشان هنوز باكره هست. چون خيلي از اين كار مي ترسه و هر بار خواستم كاري كنم مي گه نمي تونم و چشمم داره سياهي مي ره و رابطه قطع مي شه. اين مسئله خيلي داره من رو اذيت مي كنه خواهش مي كنم يك راه به  من بگيد تا بتونم يك رابطه كامل با زنم داشته باشم.
    در ضمن من هميشه اونو به اوج مي برم و آماده مي كنم و بعد وقتي مي خوام رابطه برقرار كنم نمي ذاره و گاهي هم گريه مي كنه و من هم دلم نمي ياد اذيت بشه و ناراحت بشه. مي خوام اين لحظه كه هيچ وقت تكرار نمي شه براي هردومون خاطره خوبي باشه. در ضمن خانمم اصلا سرد نيست بلكه خيلي رابطه جنسی دوست داره و با هم عشقبازي مي كنيم ولي رابطه جنسی كامل خير ...
    لطفا كمكم كنين ببخشيد كه مطلبم طولاني شد.

6. سلام به شما دوست عزیز اولا تبریک میگم بخاطر پیوندمبارکتون
    من خودم هم اینطوریم بانامزدم تا اوج میرفتم اما وقتی ازم درخواست رابطه میکرد میزدم زیر گریه و تمام بدنم از ترس میلرزید
    اما به نظر من شما تشنش بکنید یعنی فقط یه لب بگیرید دفعه بعد یه مقداردیگه پیش برید وتموم تا اینکه خودش ازتون تقاضابکنه وقتی تقاضا کرد حسابی امادش کن عجله هم نکن ایشالله مشکلتون حل میشه

7. m1982d نوشته است: سلام
    من الان سه ماه هست كه ازدواج كردم و هنوز با خانمم رابطه جنسی كامل نداشتم و ايشان هنوز باكره هست. چون خيلي از اين كار مي ترسه و هر بار خواستم كاري كنم مي گه نمي تونم و چشمم داره سياهي مي ره و رابطه قطع مي شه. اين مسئله خيلي داره من رو اذيت مي كنه خواهش مي كنم يك راه به  من بگيد تا بتونم يك رابطه كامل با زنم داشته باشم.
    در ضمن من هميشه اونو به اوج مي برم و آماده مي كنم و بعد وقتي مي خوام رابطه برقرار كنم نمي ذاره و گاهي هم گريه مي كنه و من هم دلم نمي ياد اذيت بشه و ناراحت بشه. مي خوام اين لحظه كه هيچ وقت تكرار نمي شه براي هردومون خاطره خوبي باشه. در ضمن خانمم اصلا سرد نيست بلكه خيلي رابطه جنسی دوست داره و با هم عشقبازي مي كنيم ولي رابطه جنسی كامل خير ...
    لطفا كمكم كنين ببخشيد كه مطلبم طولاني شد.

با سلام
    دوست عزیز، باید خیال ایشونو راحت کنید و از استرسشون هم بکاهید تا راضی به این عمل بشند!! پس:
    1- از نظر اطمینان خاطر اینکه مشکلی در این قضیه نیست!! باید با گفتمان ایشونو متقاعد کنید!! و براشون مثال بزنید که همه دخترها با این مسائل روبرو میشند!! و معضلی هم ندارن!! از طرفی بهشون بگید اگر درست این عمل (ازاله بکارت) انجام بشه!! تازه لذت هم خواهند برد!!
    2- در آمیزش فعلاً از ژلهای بی حسی و روان کننده که در داروخانه ها وجود داره استفاده کنید!! با این عمل  نتنها از دردی که ازش میترسند،کاسته خواهد شد،بلکه کمی به کاهش استرس ایشون، کمک خواهید کرد!!
    3- اصولاً به دلیل تنگی مجرای واژن دخترها در مراحل اولیه ایجاد تماسهای جنسی!! باید پسرها با آرامش و به آهستگی مبادرت به انجام این عمل کنند!! لذا ضمن تحریک کافی ایشون، شما هم به آهستگی دخول رو انجام بدید!! شاید و بهتره بگم در یک جلسه اغلب امکان دخول کامل نخواهد بود!! لذا در روزهای اولیه فقط تا حدی اینکاررو بکنید!! تا هم ایشون عادت کنند! و هم واژِنشون ملتهب نشند!!و هم مشکلی از بابت خونریزی های غیر معمول پیش نیاد!!
    4- پوزیشنی رو انتخاب کنید نه شما و نه ایشون خسته بشید و ضمناً با اون پوزیشن ضمن لذت بردن،کمترین فشاری به ایشون بیاد!!
    و....
    در نهایت باید تحمل کنید!! این قضیه با زور و عجله بدتر میشه!! میدونم که برای آقایون تحمل این موارد سخته !!ولی باید به بانوان هم حق داد که نگران باشند!!
    نگران نباشید به مرور زمان همه چیز درست میشه
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  8. سلام دوست من...
    برای مشکلی که با همسرتون دارید... در اول ازدواج هستند دخترانی که ترس زیادی از رابطه ی جنسی دارند...شاید بهتره که اول اطلاعات عمومی ایشون رو بیشتر کنید...چند تا کتاب راجع به این مسائل برای ایشون بخرید و توصیه کنید که مطالعه کنه...یا توی اینترنت شب زفاف رو سرچ کنید و مطالب رو بدید ایشون هم بخونن...بهترین پوزیشن برای ازاله بکارت توضیح داده شده که فکر می کنم بدون درد بتونن این مرحله رو طی کنن...
    باهاشون همدردی کنید...به ایشون بگید که احساسش رو درک می کنید...ترسش رو درک می کنید...خیلی وقتا باید خانوما از نظر روانی آماده باشن...به ایشون این اطمینان رو بدین که آسیبی بهشون نمی رسه...شاید کمک گرفتن از یه روانپزشک یا مشاور هم بد نباشه...کسی رو می شناختم که دو ماه بعد از ازدواجش به مشاور مراجعه کرد و بعد از صحبتایی که داشتن و اطمینانی که کسب کردن تونستن روابط جنسی کامل رو برقرار کنن..
    خیلی از خانوما هم هستند که فکر می کنن با ازاله ی بکارت دیگه اون فرد قبلی نیستن...احساس می کنن چیزی از وجودشون کم می شه...بگید که باز هم برای شما تازگی خواهد داشت...بگید که هیچ فرقی با قبل نمی کنه براتون و حتی عزیزتر می شه برای شما...همه ی ترساش رو بشناسید و با اطمینان ترس هاش رو برطرف کنید...
    دوستمون وروجک هم توصیه ی جالبی کردن...ایشون رو تشنه کنید...ذره ذره پیش برید...تا مشتاقانه به سمتتون بیاد...نذارید بفهمه که برای اینکار عجله دارید...وقتی ببینه که عجله دارید استرس درونیش بیشتر می شه و از اینکه نمی تونه به اعصابش مسلط باشه و شما رو به اوج لذت برسونه بیشتر ناراحت می شه....روابط رو به شکل دیگه تجربه کنید و یواش یواش به مرحله ی آخر برسونید...
    آقای aliyan هم پیشنهادهای خوبی دادن....امیدوارم توصیه ها براتون کارساز باشه...
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام
    به نظر من زانو درد بهانه هست اگه مردی به همسرش علاقه داشته باشه درپی مداوای اون دردش می ره تازه به قول مینو خانم از روشهایی که به زانو فشار وارد نکنه استفاده میکنه تازه اگه درد زانوش شدید باشه درپی ارضا کردن خانومش از راه غیر از نزدیکی میکنه .ممکنه دررابطه جنسی سرد شده واین سردی هزاران دلیل می تونه داشته باشه .شما باید راههای زیادی رو امتحان کنید مثلا بهش بگین چون من به فکر زانو دردتم می تونیم امشب از راه رابطه جنسی دهانی هم دیگرو ارضا کنیم اگر به این کار تمایلی نشان ندادن مشکل زانو درد نیست وباید به فکر این باشید که راههای دیگرو امتحان کنید نوع لباس پوشیدن  نوع رفتار نوع غذا توجه به خواسته های جنسی ایشون برای مدتی تابه وضعیت عادی برگردد درنهایت مراجعه به پزشک.

10. سلام شما میتونید با غذاها و خوراکیها ی گرم اونو تحریک کنید تازه روشهای گوناگونی هست که اصلا به زانو فشار نمیاورد  میتونید زمان نزدیکی را به زمانی انتقال دهید که بیدار شدن هم نخواهد  اگر با این کاره درست نشد بهتره با یک روانشناس صحبت کنید

11. سلام!با تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و جواب دادن!
    راستش من مطمّأنم که زانو دردش ربطی به وظعیت نزدیکی نداره!آخه مگه ما روی تخته سنگ میخوایم بخوابیم که اگه زانوشو بزاره زمین درد بگیره؟؟!
    من بعد از همه جوابهایی که شنیدم و بعضا بهشون عمل کردم و نتیجه شون رو هم دیدم,متوجه شدم تغذیه و ورزش و.....شرط لازم داغ بودنه نه کافی!یعنی اگه یه نفر ذاتا سرد باشه یا کم علاقه به اینجور مسایل هرچی هم بدی بخوره یا هرچی ببوشی واسش ووووووو شاید یه کم بهتر شه اما کلا نغیر نمیکنه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام.ايشون احتياج به تغيرات ذهني و فكري دارن و اينكه بدو نن در زندگي بايد به همديگر اهميت داد وگر نه بهتره تنها زندگي كنه.

13. من فکر میکنم حرفای شوهرتون بهانه س واسه فرار از نزدیکی با شما...دلیلش شاید سرد شدن نسبت به شما یا روابط نامشروع باشه...

14. سلام.اورولوزیست همون متخصص کلیه جاری ادراره که در زمینه مسائل جنس وناباروری زودانزالی ومسائل مشابه شمارو راهنمایی میکنه.تجربه شخصی خودم میگه مصرف مخلوط زنجبیل دارچین وداروهای گیاهی طبع گرم به صورت دم کرده ویادرغذا هم به دردهای استخوانی کمک میکنه هم می جنسی رو تقویت .حداقل 3ماه روزی 1-2بار

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید