شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نشستن در تشت اب و بتادین برای از بین بردن خارش شدید ناحیه تناسلی

1. با سلام وتشکر از سایت مفیدتون

میخواستم بدونم نشستن در تشت اب و بتادین کمکی به از بین بردن خارش ناحیه تناسلی میکنه؟
    4 5 روزه که دچار این عارضه شدم و مقدار ترشحاتم از وقت معمول بیشتر و به همراه بوی بدیه.
    روز اول این خارش هم با نامزدم رابطه جنسی داشتم و هنگام برخورد دست یا الت به وازن احساس درد داشتم
    البته من بکارت دارم و رابطه جنسی ما تا قبل از ازدواج بدون دخوله.
    اگه راه مطمئنی برای درمان این خارش هست شما راهنماییم کنین که فعلا به دکتر مراجعه نکنم.
    ممنون

2. emo_girl نوشته است: با سلام وتشکر از سایت مفیدتون

میخواستم بدونم نشستن در تشت اب و بتادین کمکی به از بین بردن خارش ناحیه تناسلی میکنه؟
    4 5 روزه که دچار این عارضه شدم و مقدار ترشحاتم از وقت معمول بیشتر و به همراه بوی بدیه.
    روز اول این خارش هم با نامزدم رابطه جنسی داشتم و هنگام برخورد دست یا الت به وازن احساس درد داشتم
    اگه راه مطمئنی برای درمان این خارش هست شما راهنماییم کنین که فعلا به دکتر مراجعه نکنم.
    ممنون

احتمال عفونت در شما وجود داره یا بهتر بگم از علایم عفونت هستش و سریعا به متخصص مربوطه مراجعه کنید
    آب و سرکه برای ضد عفونی بهتره
    ولی به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام راهکار شما فقط عوارض شما را تا حدودی التیام میبخشد بتادین در طب تجویز میشده ولی با توجه به نوع عفونت ممکن است علایم شما تشدید شود به پزشک مراجعه و شرح حال خود را توضیح دهید با ارزوی سلامتی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام.بي تاثير نيست ولي درمان نميكنه بايد بريد دكتر و از كرمهاي واژينال و...براي درمان استفاده كنيد.خارش هم ميتونه از حساسيت باشه هم عفونت.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. emo_girl نوشته است: با سلام وتشکر از سایت مفیدتون

ممنون

دوست عزيز استفاده از بتادين ضرري نداره ولي اگر خارش شما در نتيجه قارچ باشه كمي كمك ميكنه ولي چون ترشح زيادبابوي زياد داريددارو هم لازمه وچون دخول كامل نداشتيد يكسري داروهاي خوراكي تجويز ميشه اگر از بتادين استفاده كرديد ولباس زير رو زود به زود تعويض كرديد بهتر نشد حتما به پزشك مراجعه كنيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  6. عزيزم اصلا اين موضوع را سرسري نگير و خيلي زود و در اسرع وقت برو پيش دكتر متخصص زنان. با وجود اينكه استفاده از بتادين و سركه يا جوش شيرين و......... براي تميزي خوب هست اما زماني كه خارش شديد و بوي بد داريد حتما بايد پيش متخصص بريد.هيچ كس و هيچ چيزي نميتونه به اندازه دكتر موثر باشه. يادت باشه دستگاه تناسلي عضو بسيار حساس و ظريفي است و بايد در مراقبت ازش بسيار منطقي و جدي باشيد.

7. سلام نظراتتونو خوندم اما منم متاسفانه این مشکلاتو دارم اما اصلا نمیتونم برم دکتر نمیدونم چکارکنم البته من خیلی وقته این خارشو دارم طوری که بعضی وقتا احساس میکنم که دیگه با چاقو یا تیغ بریدنش از بس خاروندم نمیدونم چکارکنم اگه میتونید یه دارو بهم بگید که به نسخه احتیاج نباشه ممنون البته من اینو تقزیبا بیشتراوقات دارم بازم ممنون

8. سلام دوستان من درسایتی خوندم که بتادین معمولی میتون به بکارت اسیب بزنه پس بهتره که کاملا رقیق بشه ویاازبتادین وازینال استفاده کنید اب وجوش شیرین هم تاثیرخوبی دربهبودی عفونت داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. با سلام  خارش ناحيه تناسلي دو علت دارد 1-اصطكاك و قارچ دو علت عمده خارش ناحيه تناسلي هستند مالش پوست باعث ايجاد گرما و عرق شده و لكه هاي حساس قرمز و خارش دار ظا هر مي شود افراد چاق و خيلي فعال بيشتر دچار مي شوند نا حيه خارش ممكن است به صورت لكه هاي قرمز وكوچك ظا هر شود اما مي تواند به التهاب شديد يا پوسته ريزي يا نقاط حساس و مرطوب در انجا منجر شود
    اگر علت قارچ باشد خارش و قرمزي به تدريج ظا هر مي شود لكه هاي پوست فلسي شده با حاشيه هاي مشخص حلقه اي هستند خار ش نا حيه اي تناسلي  از شپش عانه يا عامل جرب هم مي تواند ناشي شود در زنان ممكن است اولين علامت عفونت  مخمري باشد مخصو صا در افرادي كه انتي بيو تيك مي خورند ودر هر دو جنس ممكن است  نشانه تبخالي تناسلي باشد
    شستشو را فرامو ش نكنيد عرق مكان مناسبي براي با كتري ها فراهم ميكند كه بعدا باعث تحريك و خارش ناحيه تناسلي مي شوند اگر هنگام كار زياد عرق مي كنيد بلا فاصله بعد از  كار حمام كنيد
    لباس راحت بپوشيد براي بهبود سريعتر خارش از لباسهاي استفاده كنيد كه تنگ نباشد كه جريان هوا بتواند به راحتي جريان داشته باشد
    پوست را خنك كنيد با خنك كردن  ان پوست ازرده را ارام كنيد چند قطه يخ را در حوله اي پيچيده يا حوله را در اب سرد خيس كنيد و روي نا حيه خارش بگذاريد فقط با اين كار پوست را خشك كنيد
    كمتر راه برويد راه رفتن با عث به وجود امدن اصطكاك مي شود
    اين موارد از منابع گونا گون جمع اوري شده
    اما تجربه شخصي من استفاده از ويتامين A-Dكه به صورت پماد  در دارو خا نه مو جود است مي تواتد به شما كمك كند

10. cheshmaneziba نوشته است: سلام دوستان من درسایتی خوندم که بتادین معمولی میتون به بکارت اسیب بزنه پس بهتره که کاملا رقیق بشه ویاازبتادین وازینال استفاده کنید اب وجوش شیرین هم تاثیرخوبی دربهبودی عفونت داره

منبعتون علمی نبوده به احتمال زیاد
    وگرنه بتادین اسید نیست که به پوست و گوشت آسیب بزنه و اونو از بین ببره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  11. سلام دوست عزیز...به نظر من بهترین کار مراجعه به پزشک هست در اینگونه مواقع...سرسری نگیرید...قارچ اگه پیشروی داشته باشه حتی ممکنه بعدا در روابطتون با همسرتون شما رو دچار مشکل کنه...
    تا می شه با قرص و دارو حلش کرد چرا کوتاهی می کنید؟!
    اگه تازه هم دچار این مشکل شدید استفاده از آب ولرم و مقدار خیلی کم سرکه ی سفید رو بهتون پیشنهاد می کنم....در اول کار زود باعث بهبودی می شه...یادتون باشه سرکه رو زیاد نریزیدا...حدود پنج دقیقه نشستن در تشت آب و سرکه ی سفید رو توصیه می کنم Smile

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. دوستان سلام
    من به پزشک متخصص مراجعه کردم
    ایشون به من 3 عدد کپسول فلوکنازول داددن که باید هر 3 رو پشت سر هم می خوردم و پماد کلوتریمازول که دارم استفاده میکنم...
    نشستن در تشت اب ولرم و بتادین هم توصیه کردن که 2 بار و به مدت نیم ساعت انجام بدم
    مشکل من برطرف شد و امیدوارم دوستانی که مشکل مشابه دارن بتونن از این داروها استفاده کنن.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید