شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. خوب مستقیم وارد نشده اما اسپرم نمیتونه از بیرون وارد بشه؟ من بعدش 2 تا قرص یاسمین خوردم البته بیشتر نداشتم و امروز لکه بینی داشتم این به خاطر قرصه درسته؟ یعنی خطری نیست؟

2. miina نوشته است: خوب مستقیم وارد نشده اما اسپرم نمیتونه از بیرون وارد بشه؟ من بعدش 2 تا قرص یاسمین خوردم البته بیشتر نداشتم و امروز لکه بینی داشتم این به خاطر قرصه درسته؟ یعنی خطری نیست؟

خیر احتمال بارداری نیست نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام ميخواستم بدونم براي جلوگيري از بارداري دائمي ايا بستن لوله در مرد بهتر هست يا در زن؟لطفا جواب بديد ؟

4. arusha نوشته است: سلام ميخواستم بدونم براي جلوگيري از بارداري دائمي ايا بستن لوله در مرد بهتر هست يا در زن؟لطفا جواب بديد ؟

فرقی نمیکنه جفتش یه عملی رو انجام میدن اما بهبودی در مردان سریعتر از زنان انجام میشود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. arusha نوشته است: سلام ميخواستم بدونم براي جلوگيري از بارداري دائمي ايا بستن لوله در مرد بهتر هست يا در زن؟لطفا جواب بديد ؟

سلام،
    طبیعتا بستن لوله ها در مرد به دلیل اینکه لوله ها خیلی نزدیک به سطح پوست هستن خیلی راحت تره نسبت به بستن لوله ها در زن که احتیاج به جراحی داره. فکر می کنم وازکتومی آقایون حتی به صورت سرپایی هم انجام میشه.
    ولی به هر حال قبل از انجام این عمل در مورد شرایطش و تقریبا برگشت ناپذیر بودنش تحقیق کنید.

6. arusha نوشته است: سلام ميخواستم بدونم براي جلوگيري از بارداري دائمي ايا بستن لوله در مرد بهتر هست يا در زن؟لطفا جواب بديد ؟

اگر منظورتون درصد جلوگيري از بارداريست هردوروش مثل همه  ولي اگر منظور عوارض عمله .مسلما در وازكتومي عوارض كمتره حتي احتياج به بيهوشي نداره ولي توبكتومي بستري در بيمارستان وبيهوشي لازمه.وازكتوم چون عمل سرپايي است حتي در برخي مطبها هم انجام ميشه ودر برخي موارد احتياج به بخيه هم نداره وبا چسبهاي مخصوص محل برش چسب زده ميشه برخي پزضكان گاهي 1بخيه ميزنن.در زنان علاوه بر پوست چند لايه ديگر هم برش ميخوردولي وازكتومي اينطور نيست البته در كل وازكتومي يا توبكتوميي هم  منع انجامهايي  داره كه بايد با پزشكتان مشورت كنيد.برخي عوارض عمل هم كه در همه عملها ممكن است وجود داشته باشد درهردو مشترك است مثلا خونريزي از محل برش يا عفونت كه اگر پزشكتان ماهر باشد ونكات لازم بعد ترخيص رارعايت كنيددچار ان نميشويد

7. از همتون ممنون هستم كه جوابمو داديد.ولي ميدونيد موضوع چيه من باردار هستم و بارداري بسيار بسيار خطرناكي دارم و دكتر خيلي اصرار به سقط جنينن داره به خاطر سلامتي خودم و ترس از اينكه امكان داره من زنده نمونم اما من ميخوام هرجور شده نگه دارم چون واسم خيلي مهم هست و همسرم هم عاشق بچه هاست اما چنانچه زنده بمونم تصميم دارم كه يكي از ما لوله هامون رو ببنديم حالا من نميدونم كدوم بهتر هست كه اين كار رو بكنيم من كه زايمان ميكنم اين كار در همين حين انجام بدم يا همسرم اين كار رو بكنه؟

8. arusha نوشته است: از همتون ممنون هستم كه جوابمو داديد.ولي ميدونيد موضوع چيه من باردار هستم و بارداري بسيار بسيار خطرناكي دارم و دكتر خيلي اصرار به سقط جنينن داره به خاطر سلامتي خودم و ترس از اينكه امكان داره من زنده نمونم اما من ميخوام هرجور شده نگه دارم چون واسم خيلي مهم هست و همسرم هم عاشق بچه هاست اما چنانچه زنده بمونم تصميم دارم كه يكي از ما لوله هامون رو ببنديم حالا من نميدونم كدوم بهتر هست كه اين كار رو بكنيم من كه زايمان ميكنم اين كار در همين حين انجام بدم يا همسرم اين كار رو بكنه؟

اولا پیشنهاد میکنم به نظر و تشخیص پزشکتون احترام بذارید و اگر بارداری برای شما خطرناک هست و موجب از دست رفتنتون میشه سقط کنید
    احساسات رو درگیره منطق نکنید
    در کل بهتره همسرتون این عمل رو انجام بده تا خودتون
    چون به مکافات بعد بستن لوله توسط زن نمیارزه
    همسرتون انجام بده هم کترین دردسر رو دارید هم سریع بهبود میابند به طور کامل
    اما شما درگیر بد دردسری میشید و عوارض بعد عمل و دردها و مراقبتها نمیارزه
    ولی در کل خواهشا اول به فکر خودتون باشید دوم به فکر خودتو و سوم هم به فکر خودتون بعد جنبه های دیگه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. ممنونم از محبتتون
    ولي ميدونيد اين بچه واسم خيلي مهم هست و ارزش داره تا حالا هم فكر نميكردن كه بتونم نگهش دارم اما چون ميخواستم و تلاشم رو هم از لحاظ روحي و جسمي انجام ميدم تا الان تونستم نگهش دارم.

اين عروسك واسم خيلي ارزش داره فقط واسم دعا كنيد

10. با سلام من 21 سال سن دارم دوره ی قاعدگی من 28 روزه است دوره ی خونریزی 7الی 8 روز آخرین بار 23-7-89 پریود شدم 2سال پیش ازدواج کردم ویک سال بطور طبیعی جلوگیری داشتم  از یکسال پیش دیگه جلوگیری نداشتم حامله ام نشدم از شما میخوام راهنمایی کنید که چگونه نزدیکی کنم که احتمال بارداری افزایش پیدا کنه کمم کنید ممنون

11. f3060077606 نوشته است: با سلام من 21 سال سن دارم دوره ی قاعدگی من 28 روزه است دوره ی خونریزی 7الی 8 روز آخرین بار 23-7-89 پریود شدم 2سال پیش ازدواج کردم ویک سال بطور طبیعی جلوگیری داشتم از یکسال پیش دیگه جلوگیری نداشتم حامله ام نشدم از شما میخوام راهنمایی کنید که چگونه نزدیکی کنم که احتمال بارداری افزایش پیدا کنه کمم کنید ممنون

جهت رسیدگی به این موضوع ابتدا به یه متخصص مراجعه کنید هم خودتون هم همسرتون
    آزمایشات معمول بارداری و هورمونی رو انجام بدید اگر جفتتون مشکلی نداشتید تحت نظر پزشک به بارداری اقدام کنید
    با توضیحاتی که دادید بیشتر از این نمیشه کمکتون کرد

12. سلام

میخاستم ببینم استفاده از کاندوم به طور مداوم و در رابطه جنسی ضرر نداره؟اگه ضرر داره بیشتر واسه مرد یا زنه؟و ضرراش چیه؟

با تشکر

13. hooman-2010 نوشته است: سلام

میخاستم ببینم استفاده از کاندوم به طور مداوم و در رابطه جنسی ضرر نداره؟اگه ضرر داره بیشتر واسه مرد یا زنه؟و ضرراش چیه؟

با تشکر

کاندوم یکی از ابزار جلوگیری از بارداری هستش و به هیچ عنوان چه برای زن و چه مرد ضرر ندارد

14. با تشکر از شما.
    راستی یه سوال دیگم داشتم.اگه در زمان انجام نزدیکی از کاندوم استفاده بشه و کاندوم هم پاره نباشه و منی درون کاندوم ریخته بشه و آلت که با کاندو پوشیده شده در واژن باشه آیا هنوزم احتماله بارداری هست؟درصد اطمینانش چقدره؟(کاندوم هم ضد اسپرم باشه)

ممنون از راهنماییتون

15. hooman-2010 نوشته است: با تشکر از شما.
    راستی یه سوال دیگم داشتم.اگه در زمان انجام نزدیکی از کاندوم استفاده بشه و کاندوم هم پاره نباشه و منی درون کاندوم ریخته بشه و آلت که با کاندو پوشیده شده در واژن باشه آیا هنوزم احتماله بارداری هست؟درصد اطمینانش چقدره؟(کاندوم هم ضد اسپرم باشه)

ممنون از راهنماییتون

جدا این سوال رو بدید به عنوان عجیب ترین سوال سال ثبت کنن
    به نظر خودتون با توجه به مواردی که گفتید و منی هم یه قطره بیرون نمیاد چه طور احتمال بارداری هستش؟؟!!!
    جوابتون منفی هست و امکان بارداری زیر 0% هستش
    شاد باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 39
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید