شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود زودهنگام و ناگهانی

1. سلام.من دیروز بعد از گذشت دقیقا 7 روز از اتمام دوره پریود قبلی ام پریود شده ام.تا حالا هیچوقت همچین اتفاقی برام نیفتاده بود.دلدرد و کمر درد نسبتا زیادی هم دارم،اما خون ریزی ام از حالت معمول و همیشگی ام کمتر است.واقعا نگران شدم.چه مشکلی دارم؟
    در ضمن.حدود 6 روز پیش از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کردم.ممکن است به این مسئله ربطی داشته باشه؟

2. shiiimaaa نوشته است: سلام.من دیروز بعد از گذشت دقیقا 7 روز از اتمام دوره پریود قبلی ام پریود شده ام.تا حالا هیچوقت همچین اتفاقی برام نیفتاده بود.دلدرد و کمر درد نسبتا زیادی هم دارم،اما خون ریزی ام از حالت معمول و همیشگی ام کمتر است.واقعا نگران شدم.چه مشکلی دارم؟
    در ضمن.حدود 6 روز پیش از روش جلوگیری اورژانسی استفاده کردم.ممکن است به این مسئله ربطی داشته باشه؟

حدسون احتمالا درسته بعضي وقتها چند روز بعد خوردن اورژانسها دوباره ممكنه پريود بشيد بهتره فقط از مسكنهابراي درد استفاده كنيد پريودتون مجدد منظم خواهد شد اگر اين بي نظمي در دوره هاي بعدي تكرار شد نياز به پيگيري داريد  
    موفق باشي

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام رفیق
    اصلا جای نگرانی نیست............به خاطر تغییرات ناگهانی هورمونهاست.........به دلیل مصرف دارو...........گاهی اوقات خونریزیهای اینچنینی .....تا یک ماه ادامه داره........پس نگران نباش.....بهترین کار اینه که ارامش خودتو حفظ کنی........با ریلکس کردن عضلات.....و فکر نکردن به موضوع بیخیالی طی کنی.........
    نوشیدن عرق اویشن.......به تنظیم هورمونها کمک زیادی میکنه........
    همچنین جوشونده بابونه.........یا اسطوخودوس..........برای کاهش درد
    بهتره........از داروهای شیمیایی استفاده نکنی.........

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام.حتما به خاطر همونه وفكر نميكنم 1هفته طول بكشه البته اگر از لحاظ بنيه بدني ضعيف نباشين؟حتما كلسيم و فوليك اسيدو ويتامين ايو مولتي ويتامين بخوريد حواستون به كيفيت غذا واستراحتتون باشه كمتر درد مي كشيد و زودتر خوب ميشيد.

5. سلام!به احتمال 90% مربوط به همون قرصهاست.(دلیل کم بودن شدت خونریزی هم همینه)
    حدالامکان سعی کنید کمتر از این روشها استفاده کنید چون تاثیر نامطلوبی روی بدن داره.ضمن اینکه اون موقع(1روز بعد از اتمام بریود)احتمال بارداری نزدیک به صفره.بنابراین نیاز چندانی هم به اینکار نبوده.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. تا چه مدت بعد از اتمام پریود احتمال بارداری وجود داره؟!

7. shiiimaaa نوشته است: تا چه مدت بعد از اتمام پریود احتمال بارداری وجود داره؟!

تخمك گذاري حدود روز 14 پريوده ولي دقيق نيست.تخمك بعداز ازاذ شدن حدود 2روز احتمال باروري داره ولي اسپرم رو حتي بعداز 1هفته هم دردهانه رحم گاهي ميتوان  پيداكرد  به طور مثال اگر روز 8پريودنزديكي داشته باشيد اسپرم ميتونه تا روز 14 باقي بمونه(البته خاصيت باروري اون كم كم كمتر ميشه)وبا ازاد شدن تخمك بارور بشه
    در موردبعد از تخمكگذاري مثلا اگر دقيقا كسي مطمئن باشه روز 14عادتي تخمكگذاري داره(دوره پريودش 28 روز باشه)چون تخمك حدود 2روز توانايي باروري داره از روز 17 يا 18 پريود به بعد اگر اسپرمي هم باشه تخمكي وجود نداره ولي اين مسئله فقط براي كساني صدق ميكنه كه پريودانها كاملا منظم باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید