شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اضطراب از بی تاثیر بودن قرص ها

1. 1با توجه به اینکه در ماه اول استفاده از قرص LD باید از وسایلی مثل کاندوم هنگام مقاربت استفاده کرد ایا در صورت نزدیکی مشکوک میتوان از روش اورژانسی 8 قرص LD( به فاصله 12 ساعت 4 تا 4تا) در وسط دوره ی بسته ی 21 تایی قرص استفاده کرد؟ اگه الان استفاده کرده باشم ایا مشکلی پیش می اید؟
    2. ایا اگر نا منظمی پریود در ماههای اول  استفاده از قرص LD طوری بود که در وسط دوره ی 21 تایی قرص ، پریودی صورت گرفت اشکالی ندارد؟
    3.من تازه شروع به استفاده از قرص LD کرده ام و یک بسته از ان را تا الان مصرف کرده ام اما از اینکه  نزدیکی بدون کاندوم انجام دهم و منی داخل واژن من بریزد و حامله شوم بشدت میترسم   
    در واقع نسبت به عملکرد قرص ها در من تردید دارم لطفا راهنمایی ام کنید.
    4.من تا الان 1 بسته قرص 21 تایی LD مصرف کرده ام ایا میتوانم آن را به نوع 28 تایی تغییر دهم ایا باید به خاطر این تغییر دوباره از وسایلی مثل کاندوم در ماه اول استفاده از  قرص 28 تایی استفاده کرد؟

2. minaparham نوشته است: 1با توجه به اینکه در ماه اول استفاده از قرص LD باید از وسایلی مثل کاندوم هنگام مقاربت استفاده کرد ایا در صورت نزدیکی مشکوک میتوان از روش اورژانسی 8 قرص LD( به فاصله 12 ساعت 4 تا 4تا) در وسط دوره ی بسته ی 21 تایی قرص استفاده کرد؟ اگه الان استفاده کرده باشم ایا مشکلی پیش می اید؟
    2. ایا اگر نا منظمی پریود در ماههای اول  استفاده از قرص LD طوری بود که در وسط دوره ی 21 تایی قرص ، پریودی صورت گرفت اشکالی ندارد؟
    3.من تازه شروع به استفاده از قرص LD کرده ام و یک بسته از ان را تا الان مصرف کرده ام اما از اینکه  نزدیکی بدون کاندوم انجام دهم و منی داخل واژن من بریزد و حامله شوم بشدت میترسم
    در واقع نسبت به عملکرد قرص ها در من تردید دارم لطفا راهنمایی ام کنید.
    4.من تا الان 1 بسته قرص 21 تایی LD مصرف کرده ام ایا میتوانم آن را به نوع 28 تایی تغییر دهم ایا باید به خاطر این تغییر دوباره از وسایلی مثل کاندوم در ماه اول استفاده از  قرص 28 تایی استفاده کرد؟
    ل
    دوست عزيز در بسته اول خصوصا هفته اول بهتره از روش ديگري هم استفاده بشه ولي بعد از بسته اول اين نگراني بيمورده وگرنه درصد بارداري با قرص بايد بالا ميبود كه چنين چيزي نيست در بسته دوم نيازي به اورژانس نيست.در مورد 28تايي :تمام قرصها 21تايي هستند به غير از قرصهاي شيردهي(ميني پيل). قرصهاي ال دي داراي 21 عدد قرصند وشما بعد اتمام انها 7روز فاصله ميندازيد بعد بسته 21تايي بعدي رو شروع ميكنيد حالا براي اينكه برخي افراد اين 7روز رو اشتباه نكنند بجاي اين 7 روز 7عدد قرص ديگه برخي كارخانه جات توليد قرص قرار ميدهند كه معمولا شامل قرص اهنه نه قرص جلوگيري وجمعا 28 عدد ميشه.بعد اين 28 تا ديگه فاصله اي بين دو بسته نبايد گذاشت.
    در مورد نگرانيتون ميتونيد عواملي كه تاثير پذيري قرصو كم ميكنن مطالعه كنيد كه در سايت هست(مثل برخي داروها وانتي بيوتيكهاو...)
    اگر وسط قرصاي قبلي اورژانس ه خورديد مشكلي ايجاد نميشه فقط بايد يك بسته ديگه خورده بشه ونبايد تعداد قرصهاي اصلي كم بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید