شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

داغ شدن ناحیه ی تناسلی

1. سلام دوستان

بنده مشکلی داشتم اینکه از دیروز  الت تناسلی(پوستشه فکر میکنم) از نوک تا انتها بیشتر قسمتی که چسبیده به بدن و بیضه ها زیرشند  وبکیسه ی بیضه و قسمتی از پا که به بیضه ها میچسبه  (که با حرارت اونه فکر کنم) داغ شدند حالت ملتهب  چطور میشه که نه زیاد داغ میشه نه حالت عادی داره احساس میکنید داغه یه جاییتون ، اونطوری  مثل اینکه تب کرده باشند و این بعد از حمام رفتن رخ داد که در حمام هم خود ارضایی داشتم !1سال پیش همین موقع  همین مشکل بود تا عید طول کشید تا خوب بشه و از اون موقع 7ماهی بود خبری ازش نبود،   پارسال پیش دو تا دکتر هم رفتم اما چیزی متوجه نشدند!خیلی خیلی  هم طول میکشه تا خوب بشه و به قول معروف خنک بشه  مثل اینکه پیشونی تب کرده و داغه بااین تفاوت که بالای کیسه بیضه ها و ناحیه ی کل الت اینطوریه!اب سرد میزنم 5دقیقه اروم میشه بعد شروع میشه !پارسال دکترها ناپروکششن هم دادن که هیچ اثری نکرد!

بگم که عرض این یک سال باز هم خود ارضایی داشتم اما دیروز بعد حموم و خود ارضایی شروع شد این لامصبه!

فکر میکنید مشکل چیه؟ایا خود ارضایی باعث شده سایش پیدا کنه پوست کل اون ناحیه؟(البته ساییدگی عرض 1هفته خوب میشه اما این چند ماه طول کشید و خواهد کشید  )چطور درمان میشه تا اروم بشه؟ساییدگی در چند روز خوب میشه؟

خیلــــــــــی ممنون میمشم اگه اینجا راهنمایی کنید  و زود قفل نکنید تا من به نتیجه ای برسم  چون کلا رو اعصابم رفته و کل زندگیم رو مختل کرده ! گریم گرفته!  

-

2. با سلام
    دوست عزیز بله خود ارضایی میتونه یکی از این علتهاش باشه چون میگید توی حمام هم بودید امکان اینکه موادی مانند شامپو و...هم که بوده تاثیر گذاشته باشه بهترین راهش هم مراجعه به دکتر اورولوژیست هستش .
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ممنون

راه ذرمانش چیه که خوب بشه؟

من بادم رفت بگم که بنده در ایران نیستم و تا 3-4ماه دیگه هم فکر نکنم ایران بتونم بیام زبون هم بلد نیستم که برم دکتر به خاطر همین دست به دامن این سایت شدم !پارسال هم دو تا دکتر رفتم اما ندونستند مشکل چیه به خاطر همین دکتر رفتن هم فایده ای نداشته!

شامپو و... چرا باعث این مسئله شده؟

دوستان دیگه کسی نیست؟

4. ممکنه شامپو یا مواد ی که باهاش شستشو دادین ویا ... علاوه بر سایش باعث حساسیت پوستی در اون ناحیه میشه میتونین از کرم موضعی ضد حساسیت مثل بتامتازون البته به دفعات کم یعنی این کرم نباید بطور دائمی وطولانی مدت مصرف بشه بالاخره عوارض دیگهای براتون پیش میاد ولی استفاده چند روزه مضر نخواهد بودویا از کرم کالندولا استفاده کنین که عوارضی هم اصلا نداره  وانشالله بعد از بهبودی یه تغییری در طرز عملکردتون بدین تا دیگه عوارضی مثل این براتون پیش نیاد.موفق باشید.

5. سعی کنید تا حد امکان بی خیال خود ارضایی باشین
    و از مصرف چیزی مثه شامپو و در محیطی مثه حمام خودداری کنید.
    احتمالا ماده خاصی که استفاده کردید ازش مشکل ساز شده

6. ممنون از نسیم خانم

پس دوستان میگند که مشکل حساسیت به شامپو هستش؟چرا یکدفعه حساسیت اومد؟

از بتامتازون که می ترسم ولی اون کالندولا رو در همه کشورها یه اسم داره یعنی الان من اینجا اسمش رو بگم می فهمند؟

نظرتون در مورد استفاده از مرطوب کننده های الو ورا چیه؟تاثیری دارند؟

پس واسه اینکه به مواد شوینده حساسیت نشان نده باید چی کار کنم ؟به هر حال برای تمیزی صابون واینا لازمه!
    نقل قول:

سعی کنید تا حد امکان بی خیال خود ارضایی باشین
    و از مصرف چیزی مثه شامپو و در محیطی مثه حمام خودداری کنید.
    احتمالا ماده خاصی که استفاده کردید ازش مشکل ساز شده

چشم اقا رضا اگر خدا کمک کنه و این خوب بشه سعی خودم رو برای ترکش میکنم
    از شامپو هم همیشه استفاده می کردم نمیدونم چرا ایندفعه اینطور شد!

حساسیت یک هفته طول میکشه نمیدونم چرا دفعه ی پیش و مثل اینکه ایندفعه 5ماه طول کشید شاید هر دفعه حموم میرفتم باز حساسیت شروع می شد!

دوستان دیگه به خصوص اقای دکتر  اگر کمک کنند ممنون میشم و بگند از چی بوده و چطور درمان میشه(اگر با پماد اسم پمادهای بی خطر رو هم بگید که اینجا هم اسمش همون باشه) جبران میکنیم!

7. با سلام
    دوست عزیز، اصولاً در هنگام تحریک و به خصوص انزال شدن ،فشار خون در بدن و بیشتر در آلت تناسلی بالا میره!! و نتیجه این امر، بالا رفتن حرارت در بدن و آلت تناسلیست!! حال چرا در شما تنها در آلت این حرارت باقی می مونه باید یک اورولوژیست ماهر تشخیص بده و درمانش رو هم تجویز کنه!!ولی پیشنهاد میکنم در هرباری که به دستشوئی میرید!! آلتتونو مخصوصاً کیسه بیضه هارو با آب ولرم متمایل به سرد خنک کنید!! شاید به مرور مشکل حل بشه!!از طرفی شاید از نظر ترشحات هورمونی هم دچار عدم بالانس باشید!! در این صورت مراجعه به متخصص غدد هم کارساز خواهد بود!
    در پایان هم بهتره که فعلاً از استفاده البسه زیر تا حد امکان خودداری کرده و جداً خودارضائی رو ترک کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. aliyan عزیز

من قبلش هم چند دفعه ای خود ارضایی داشتم اما چنین چیزی  به وجود نیومد!

همونطور که پفتم پیش دو -سه تا دکتر رفتم با ازمایشات و سونوگرافی اما هیچ چیزی تشخیص ندادند یکی ناپروکسن داد که اونم تاثیری نداشت!اینجا هم که زبون بلد نیستم برم دکتر!

بله هر دفعه میرم با اب سرد می شورم 10دقیقه خوب میشه باز هم روز از نو روزی از نو!

یعنی ممکنه  یه بار دیگه خود ارضایی باعث بشه که گرما  و داغی از بین بره و یا کمکی نمیکنه!؟!!

شاید همون حساسیتی که دوستان میگند!
    امروز یکی گفت تريامسينولون استفاده کن که یه سرچ زدم دیدم خیلی خطرناکه ضد قارچ و...هم هست!

حوله ی داغ هم گذاشتم اثری نکرده  فعلا !

بعد دوستان ممکنه احیانا  داغ شدن از عدم بهداشت در اون ناحیه باشه ؟ثلا بهداشت رعایت نشه فقط عفونت می یاد دیگه؟یا چیز دیگه ای هم هست؟

دوستان و اقای دکتر راهنمایی نمی کنند؟!

مثل اینکه توی این دنیا کسی نیست به داد من بدبخت برسه!

9. باسلام من چون موقع نزدیکی درد در زیر دل وسوزش داخل واژنم داشتم دکتر زنان رفتم به من قرص مترونیدازول( واژینال) وکرم دالاواگ (واژینال ) داد آیا این قرص وکرم را میتونم باهم شب در واژنم قرار بدم ؟ و آیا این کرم جذب میشه یا دفع یعنی صبح که از خواب پا شدم دستشویی میریم کرمها از واژنم بیرون میاد یا نه؟

10. azxcv نوشته است: باسلام من چون موقع نزدیکی درد در زیر دل وسوزش داخل واژنم داشتم دکتر زنان رفتم به من قرص مترونیدازول( واژینال) وکرم دالاواگ (واژینال ) داد آیا این قرص وکرم را میتونم باهم شب در واژنم قرار بدم ؟ و آیا این کرم جذب میشه یا دفع یعنی صبح که از خواب پا شدم دستشویی میریم کرمها از واژنم بیرون میاد یا نه؟

با سلام
    دوست عزیز، مگر دستور استعمال دارو رو داروخونه براتون ننوشته؟؟ اگر ننوشته بهتره که با دکتر خودتون مشورت کنید!! چون این دارو ها بر اساس پیشینه مشکل و فیزیک جسمی شما تجویز شده و از طرفی احتمال استفاده اونها به طرق دیگه هم شاید باشه!! که متخصص مربوطه طرز صحیح مصرفشو باید بهتون بگن!! معذالک باید بدونید که اصولاً کرمها و یا پمادها در بدن جذب میشند و نه دفع!!
    و در پایان تاکید میکنم اگر طریق استفاده از این داروها رو نمیدونید!!قبل از استفاده حتماً با پزشکتون مشورت کنید!! چون این ناحیه ،منطقه ای حساسه!!
    موفق باشید

11. azxcv نوشته است: باسلام من چون موقع نزدیکی درد در زیر دل وسوزش داخل واژنم داشتم دکتر زنان رفتم به من قرص مترونیدازول( واژینال) وکرم دالاواگ (واژینال ) داد آیا این قرص وکرم را میتونم باهم شب در واژنم قرار بدم ؟ و آیا این کرم جذب میشه یا دفع یعنی صبح که از خواب پا شدم دستشویی میریم کرمها از واژنم بیرون میاد یا نه؟

دوست عزیز اگر داروخانه برچسبی برای طریقه مصرف نزدن شما میتونید نسخه تون رو به دکتر داروخانه نشان دهید تا شما رو راهنمایی کنند واگه نتیجه نگرفتین با پزشکتون یه تماسی داشته باشید و طبق تجویز پزشکتون عمل کنید ولی تا اونجایی که من تجربه دارم قرص مترونیدازول رو هم خوراکی ودر مواردی وازینال هم میشه استفاده کرد ( در مواردی که مترونیدازول باعث حالت تهوع ویا اختلالات گوارشی بشه) و طرز مصرف کرم رو هم از بروشور داخلش مطالعه کنید وقتی کرم وازینال شب مورد استفاده قرار بگیره صبح باید از نوار بهداشتی استفاده بشه چون کرم طی روز کم کم خارج میشه( اگرچه حالت خوشایندی نیست ولی برای بدست آوردن سلامتیتون لازمه از این کرم استفاده کنین )موفق باشید.

12. سلام؟كجايه دنيا هستي؟چقدر نگراني؟اين حساسيت و سايدگي با يه بار خود ارضاي در روز اتفاق نمي افته شما احتمالا چندين بار خود ارضاي در روز دارين كه اين بلا سرت اومده بعدم الان كه ايران نيستي يه دوست خوب واسه حل مشكلت اونجا پيدا كن.غذاهايي كهباعث ميشن گرميت بكنه نخور بيشتر سردي بخور فيلمهاي تحريك كننده نگاه نكن به رابطه جنسی فكر نكن خودتو سرگرم كن و اينكه از داروخانه كرمهاي خنك كننده بگير.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. ممنون محسن جان!

والله من ترکیه اومدم وایه مسافرت فعلا دوماهی هستم خیر سرم اومدیم خوش بگذره!ترکی هم زیاد بلد نیستم کسی رو هم که نمی شناسم!

والله به بار بیشتر نبود تازه هفته ای دوبار بیشتر هم نیست الان که دیگه ترکش کردم  بمیرم دیگه سراغش نمیرم لامصب این بلا رو سرم اورد !

روغن زیتون که میگفتن خوبه میزنم اما فایده ای نداره جالبیش اینجاست هر از گاهی داغی میره ولی بیشتر روز رو همراهمه!5 دقیقه خنک میشه بعد باز 55دقیقه دیگه رو داغه!

اقای دکتر هم که نیست کمکی کنه!هیچ کس هم که چنین چیزی نداشته مثل اینکه !کاندولا هم که پیدا نشد اینجا حما اسم دیگه ای داره!

کلی اعصابم  رو بهم ریخته اشتهام کور شده خوابم پریده!

14. سلام تا حدودی این مسئله عصبی است حساسیت نیز ممکن است بعد از مدتی بروز کند من نیز با حساسیت موفقم ناحیه را بررسی کنید تا تغییر رنگ و.. نداشته باشد تا عفونت و قارچ از لیست ناراحتی حذف شود در حمام رفتن از هیچ شوینده استفاده نکنید در هنگام دوش گرفتن با هیچ چیز تماس نداشته باشید این کار ها خیلی هم اسان نیست ولی امتحان ان ضرری ندارد هر روز دوش بگیرید و سر خود را جداگانه بشورید لباس زیر نخی و گشاد استفاده شود .در خارج پزشک ایرانی یافت میشود پس جوینده یابنده است

15. با سلام خدمت شما دوست عزیز

من هم مشکل شما رو دارم و آلت تناسبیم همیشه داغ هست بخصوص بیضه ها ولی من تورم ندارم اینکه می گید آلت شما حالت چسپندگی داره برای این هست که این قسمت عرق می کنه و حالت چون اسفنجی داره بهتر هنگام شستشو با کمی حوصله بیشتری انجام بشه من خودم شخصا وقتی حموم میرم خوب می شورم بعد از اینکه خودم رو بار آخر آب کشیدم شیر آب رو باز می کنم و با آب تقریبا سرد کیسه بیضه ها رو  با ملایمت با دست میشورم چون احساس می کنم شامپو جذب اون شده و هنوز روش باقی مونده اگه این کارو نکنم کیسه بیضه هام خارش پیدا می کنه میچسپه و اذیت میشم .
    اینکه شما می گید تورم داره شاید حساسیتی یا قارچی چیزی داشته باشی بهتره به دکتر متخصص نشونش بدی تا مطمئن شی.
    و اینکه می گی داغ هست من الان هم آلتم داغ هست ولی پاهام یخ کرده همیشه بیضه هام تقریبا گرم هست ولی مشکلی با هاش ندارم فقط شبها وقتی می خوابم اذیت میشم چون این ناحیم خیلی داغ میشه برای اینکه اذیت نشم همیشه قبل از خواب لباس زیر شلوارم (شورت) رو در میارم . اگه شما اتاق خصوصی داری بدون شلوار شبها بخواب.
    فکر نمی کنم ربطی به استمنا داشته باشه اما پیشنهاد می کنم استمنا نکنی چون اعتیاد بهش پیدا می کنی که در این صورت ضررهای خودش رو داره.
    بهتره که غذا های گرمی کمتر بخوری مثل خرما و گردو نمیدونم فلفل و... بجاش غذاهای سرد و دوغ و ماست هم بیشتر بخور .

خلاصه فکر کنم شما به دلیلی اینکه آلتت زیاد عرق میکنه چسپندگی پیدا کرده و وقتی هم حموم میری و میشوری ، خوب نمیشوری و هم اینکه در آخر خوب و کامل آب نمیکشی که این خودش باعث چسپندگی بیشتر بعد حموم میشهچون شامپو هنوز روش موند ولی با چشم پیدا نیست باید با دست با ملاسمت خوب آب بکشی مخصوصا کیسه بیضه و این باعث شده به مرور آلتت متورم شه. از صابون برای شستشوش استفاده نکن از شامپو بهتره و زود به زود هم اگه با آب خالی شده بشورش مثلا روزی یه بار زیاد هم  فعلا هم زیاد باهاش کلنجار نرو   و بهش زیاد دست نزدن تا تورم و حساسیتش کمتر شه.
    زیاد هم نگران نباش و حساسیت نشون نده من فکر کنم چون گرم مزاج هستیم اینطوری هستیم و این جای شکر داره که چقدر سالم هستیم    
    اگه این مطلب بدردت خورد ازم تشکر کن  

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید