شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. با سلام
    دوست عزیز درسته بکارت رو خود شخص نمیتونه ببینه و حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و اونها این کارو انجام بدن و نوعش رو تشخیص بدن و معاینه خود فرد احتمال داره به علت ناواردی صدمه به خودش بزنه ولی نگران نباشید احتمال زیاد شما واژنتونو دیدید
    موفق باشید

2. سلام
    اما fatimaoo جون تو اين سايت گفتن اول بكارت بعد واژن پس چطوري كه من اول واژنمو ديدم؟؟؟

3. yalda_baroni2 نوشته است: سلام خسته نباشيد به همه دوستان ومديريت محترم  

طبق معمول با يه سوال ومشكل اومدم.چند روز پيش روي لبه كوچك آلت تناسليم جوش دردناكي زده بود با راهنمايي مسئول داروخانه پمادي گرفتم موقع زدن پماد متوجه چيزي شبيه كه نه مطمئنم  گوشت هم رنگ اول ورودي واژنم شدم يكي بزرگ و يكي ديگه كوچيكتر كه تمام محوطه ورودي رو پوشونده بود و كمي بالاترش يه سوراخ خيلي ريز بود.خيلي ترسيدم آخه راستشو بخوايد در اين قسمت بدنم كمتر كنجكاوي ميكردم تا اين زمان كه تو آيينه متوجه شدمو قبل ازون نميدونم بوده يا نه؟
    حالا نميدونم اونا چيه تا اونچايي كه تو اين سايت خوندم خود شخص نميتونه به راحتي بكارتشو ببينه پس اگه احيانا اين بكارتم نيست پس چيه كه به راحتي با كنار زدن لبيه ها و باز كردن پاها ديده ميشه در ضمن من هنوز دخترم واز اين قسمت دردو سوزشي بخاطر اون گوشتهاي صورتي رنگ نداشتم.ممنون ميشم بگيد بكارتمه يا مشكلي هست در ضمن من تا به حال پيش هيچ متخصص زناني نرفتم چون شنيدم كمتر دختري رو معاينه ميكنن بيشتر براي گواهي برگه سلامته وخودمم دوست ندارم تا قبل ازدواج برم.
    پيشاپيش از همه دوستان تشكر ميكنم.

با سلام به دوست عزیز
    بنظرم چیزی که دیدید گوشتی است که بطور طبیعی دهانه واژن رو میپوشونه!! و در تصاویر علمی هم این موارد بطور واضح قابل مشاهده هست!!که بعضاً در دختران بدلیل عدم آمیزش ،این پوشیدگی تقریباً بیشتره!! از طرفی پرده بکارت غالباً بعد از این گوشت ،قرار داره!! که برای دیدنش باید به متخصص زنان مراجعه بشه!! چون اگر شخص اینکاررو بکنه احتمال صدمه زدن به این عضو میره!! پس به هیچ عنوان  نگران نباشید!! موردی که گفتید،کاملاً طبیعی است!! اگر بازهم متقاعد نشدید یک متخصص زنان میتونه کمکتون بکنه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. yalda_baroni2 نوشته است: سلام
    اما fatimaoo جون تو اين سايت گفتن اول بكارت بعد واژن پس چطوري كه من اول واژنمو ديدم؟؟؟

همونطور كه دوستمان گفتند احتمالا شما پوست جلوتر از پرده كه بنام فرنولوم لبي كوچك ياوستيبولو ديديد به تصوير دستگاه تناسلي خارجي در همين سايت مراجعه كنيد در ضمن پرده خيلي داخل نيست بطور مثال اگر يك بند انگشت وارد كنيد از پرده عبور ميكنيد ونبايد دستكاري كنيددونه اي كه گفتيد اگر با پماد بهتر نشد ممكنه مربوط به غدد اون قسمت باشه كه بارتولن نام داره وبايد معاينه بشيدوشايد انتي بيوتيك خوراكي هم لازم باشه در برخي افراد كه كمي عضلات وپرده ارتجاعيست ولبيهاي كوچك به راحتي باز ميشودهم پرده راحت ديده ميشود وهم كمي از بافت كف واژن ودر هر صورت تشخيص ان با پزشك است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. memi

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با درود
    من یک هفته هست که رسما ازدواج کردم . در طول این یک هفته چند بار سعی کردیم که بکارت رو برداریم اما متاسفانه تا الان موفق نشدیم.
    طول و قطر آلت من معمولی هست ولی بکارت خانمم شبیه هیچ کدوم از شکلهایی که شما گذاشتید نیست! کاملا بسته و هیچ سوراخی دیده نمیشه. در هنگام دخول درد فوق العاده زیادی رو تحمل میکنه و با انکه تقریبا کل آلت من با زحمت زیاد وارد میشه اما فقط یکم خراش برداشته بکارتش و کمی متورم شده.
    لطفا راهنمایی کنید که چه باید کرد یا اگه مطلبی در این باره گفته شده لینک بدید چون من چیزی ندیدم. اگه اطلاعات بیشتری هم لازمه بگبد تا مطرح کنم.

مرسی

6. memi نوشته است: با درود
    من یک هفته هست که رسما ازدواج کردم . در طول این یک هفته چند بار سعی کردیم که بکارت رو برداریم اما متاسفانه تا الان موفق نشدیم.
    طول و قطر آلت من معمولی هست ولی بکارت خانمم شبیه هیچ کدوم از شکلهایی که شما گذاشتید نیست! کاملا بسته و هیچ سوراخی دیده نمیشه. در هنگام دخول درد فوق العاده زیادی رو تحمل میکنه و با انکه تقریبا کل آلت من با زحمت زیاد وارد میشه اما فقط یکم خراش برداشته بکارتش و کمی متورم شده.
    لطفا راهنمایی کنید که چه باید کرد یا اگه مطلبی در این باره گفته شده لینک بدید چون من چیزی ندیدم. اگه اطلاعات بیشتری هم لازمه بگبد تا مطرح کنم.

مرسی

با سلام
    دوست عزیز،غالباً ازاله پرده بکارت،در زوجین تازه ازدواج کرده، در یک مدت کوتاه امکانپذیر نیست!! چون مجرای واژن بسیار تنگ بوده و اجازه دخول اجسام خارجی رو نمیده!! لذا برای اینکه مشکلی براتون پیش نیاد به ترتیب به تذکرات ذیل عمل کنید!
    1- بدون زور و فشار و به آرامی دخول رو انجام بدید!!
    2- قبل از دخول، با استفاده از کرمهای روان کننده و بی حس کننده که در داروخانه ها موجوده! دهانه واژن و بدنه و کلاهک آلت خودتونو لیز و روان کنید!! هیچگاه بدون تحریک همسرتون و به قول معروف خشک خشک مبادرت به دخول نکنید!!
    3- حتماً قبل از تماس آلتها،همسرتونو تا حد لازم تحریک کنید تا ترشحاتشون به حد کافی برسه!!
    4- دخول رو کم کم  و با فاصله زمانی مثلاً دو،سه دقیقه  و به مقدار کم انجام بدید! تا دهانه واژن به قطر و طول آلت شما عادت کنه!منظورم اینه که در وهله اول ورود مثلاً یک سانت  آلت در واژن کافیست! باید این عمل با حداقل فشار صورت بگیره!! سپس آلت بیرون آورده شده و بعد از سه دقیقه،مجدداً عمل دخول به مقدار بیشتر و به آرامی انجام بشه! و اینکار چندین بار صورت بگیره تا دخول کامل انجام بشه!!
    5- بعد از دخول کامل،به مدت دو شب از ارتباط جنسی حذر کنید! چون دهانه واژن، ملتهبه!! و دردناک!! لذا اگر مستمراً دخول انجام بشه! همسرتون بسیار زیاد باید درد در این ناحیه رو تحمل کنند!! و اگر به این نکته توجه نکنید!! ایشون شاید کلاً از تماس جنسی بیزار بشن! پس صبر پیشیه کنید و بزارید این روند،با کمترین درد طی بشه! تا هم شما و هم ایشون لذت ببرند!
    6- چون مسائل روحی و روانی در این امر دخالت دارند! و بیشتر دخترها از داشتن درد در این قضیه ابراز نا خشنودی میکنند! لذا از این نظر هم باید ایشونو آماده کنید!! یعنی بهشون با گفتن حرفهای همانند اینکه چیزی نیست! و با استفاده از کرم بی حسی دردتون کم میشه! و..... از نظر ذهنی ایشونو آماده کنید! از طرفی هم خوب تحریکشون بکنید!
    و.....
    در پایان بگم که ازاله بکارت گاه،تا یک ماه هم طول میکشه!! پس عجله نکنید و بدون استرس و به آرامی اینکاررو انجام بدید!!
    و فعلاً هم تا دو سه روز از آمیزش خودداری کنید تا التهابات دهانه واژن همسرتون التیام پیدا کنه! بعدش با استفاده از اون کرمهایی که گفتم و به آرامی مجدداًً تلاش خودتونو پی بگیرید!
    از اینکه کمی باز نوشتم پوزش میخوام
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. سلام وقت بخیر
    من22 سال دارم روز سه شنبه با نامزدم رابطه سطحی داشتم اما یک دفعه وارد واژنم شد اما کامل نه ضرب خورد خون اومد خیلی کم رفتم ماما معاینه کردند گفتند جراحت دیده 15 روز دیگه بیا ببینمت اما 99درصد سالم هست. متخصص مراجعه کردم گفتند ساعت 4 آسیب دیده اما نیاز به جراحی نداره قرص ویتامین سی و پماد الایس و تریامسینولون ان ان داد گفت استفاده کن 15 روز دیگه بیا چون جوانی ترمیم میشه الان برگه سلامت نمیدم اما 99 درصد سالم هست.          می خوام ببینم واقعا این پمادها تاثیر دارند؟ واینکه امکانش هست بعد از مصرف ترمیم بشه؟و با این وضعیتی که گفتم اگه من به متخصصی که خانواده نامزدم معرفی کنه مراجعه کنم برگه سلامت به من میدهند و اینکه بعد از دخول دوباره خون هم میبینم؟
    واقعا سپاسگزارم

8. rezvaneh62 نوشته است: سلام وقت بخیر
    من22 سال دارم روز سه شنبه با نامزدم رابطه سطحی داشتم اما یک دفعه وارد واژنم شد اما کامل نه ضرب خورد خون اومد خیلی کم رفتم ماما معاینه کردند گفتند جراحت دیده 15 روز دیگه بیا ببینمت اما 99درصد سالم هست. متخصص مراجعه کردم گفتند ساعت 4 آسیب دیده اما نیاز به جراحی نداره قرص ویتامین سی و پماد الایس و تریامسینولون ان ان داد گفت استفاده کن 15 روز دیگه بیا چون جوانی ترمیم میشه الان برگه سلامت نمیدم اما 99 درصد سالم هست.     می خوام ببینم واقعا این پمادها تاثیر دارند؟ واینکه امکانش هست بعد از مصرف ترمیم بشه؟و با این وضعیتی که گفتم اگه من به متخصصی که خانواده نامزدم معرفی کنه مراجعه کنم برگه سلامت به من میدهند و اینکه بعد از دخول دوباره خون هم میبینم؟
    واقعا سپاسگزارم

اولا در مورد برگه بکارت بگم براتون صادر میشه مشکلی نیست نگران نباشید
    بکارت آسیب دیده یا خراش برداشته خود به خود ترمیم نمیشه
    این پومادهایی هم که دادن احتمالا برای بهبود زخم یا خراشی هست که برداشتید هست
    بعد از دخول کامل اگر بکارتتون از نوع خونریزی دار باشه حتما خون میبینید نگران نباشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. rezvaneh62 نوشته است: سلام وقت بخیر
    من22 سال دارم روز سه شنبه با نامزدم رابطه سطحی داشتم اما یک دفعه وارد واژنم شد اما کامل نه ضرب خورد خون اومد خیلی کم رفتم ماما معاینه کردند گفتند جراحت دیده 15 روز دیگه بیا ببینمت اما 99درصد سالم هست. متخصص مراجعه کردم گفتند ساعت 4 آسیب دیده اما نیاز به جراحی نداره قرص ویتامین سی و پماد الایس و تریامسینولون ان ان داد گفت استفاده کن 15 روز دیگه بیا چون جوانی ترمیم میشه الان برگه سلامت نمیدم اما 99 درصد سالم هست.          می خوام ببینم واقعا این پمادها تاثیر دارند؟ واینکه امکانش هست بعد از مصرف ترمیم بشه؟و با این وضعیتی که گفتم اگه من به متخصصی که خانواده نامزدم معرفی کنه مراجعه کنم برگه سلامت به من میدهند و اینکه بعد از دخول دوباره خون هم میبینم؟
    واقعا سپاسگزارم

همونطور كه دوست ديگرمون گفتند پرده اگر اسيب ببينه در هر صورت ترميم نميشه ولي اگر ارتجايي نباشه وحلقوي كامل باشه در هنگام نزديكي كامل از 2يا 3جا پارگي داده وخونريزي داره حالا اگر پرده شما در يك قسمت اسيب ديده باشه ميتونه از بقيه قسمتها در نرديكي كامل مجدد خونريزي كنه به احتمال زياد چون داراي التهاب بوده كامل مشخص نبوده وبهتره بعد مصرف داروها مجدد مراجعه كنيد

10. سلام خسته نباشید روزتون بخیر
    من با نامزدم نزدیکی داشتم البته نه بطور کامل ( یعنی اندام بصورت کامل وارد نشد ) ولی خونریزی در حد کم داشتم البته خون هم بصورت لخته نبود کاملا روان یعنی اثری از لختگی داخلش نبود همون شب به یک متخصص ماما مراجعه کردم گفت در ساعت 4 آسیب دیدگی دارم و جای نگرانی نیست و نوع پرده رو هم ارتجاعی تشخیص داد و ازش سوال کردم برای دفعه بعد خونریزی وجود داره گفت آره و لی 2 روز بعد به دو تا متخصص زنان و زایمان مراجعه کردم حسابی تو دلمو خالی کرد  بهم بگین چی کار کنم آخه خانواده ام رو این موضوع خیلی تعصب شدید دارند .

11. baharak110 نوشته است: سلام خسته نباشید روزتون بخیر
    من با نامزدم نزدیکی داشتم البته نه بطور کامل ( یعنی اندام بصورت کامل وارد نشد ) ولی خونریزی در حد کم داشتم البته خون هم بصورت لخته نبود کاملا روان یعنی اثری از لختگی داخلش نبود همون شب به یک متخصص ماما مراجعه کردم گفت در ساعت 4 آسیب دیدگی دارم و جای نگرانی نیست و نوع پرده رو هم ارتجاعی تشخیص داد و ازش سوال کردم برای دفعه بعد خونریزی وجود داره گفت آره و لی 2 روز بعد به دو تا متخصص زنان و زایمان مراجعه کردم حسابی تو دلمو خالی کرد  بهم بگین چی کار کنم آخه خانواده ام رو این موضوع خیلی تعصب شدید دارند .

ميزان خونريزي در انواع مختلف پرده متفاوته اگر حلقوي كامل باشه معمولا در 2يا 3جا پارگي ايجاد ميشه ومجددكمي خونريزي ميكنه ولي اگر ارتجايي باشه وصدمه در همان ساعت 2زياد باشه ومسير باز شده باشه ديكه خونريزي نميكنه د ر مورد تعصب خانوادتون چون الان صدمه جديده يك برگه تاييديه كه نشون بده الان ودر اين تاريخ به پرده صدمه خورده داشته باشيد بد نيست اگر صدمه به جايي از پرده وارد بشه ديگه خودشو ترميم نميكنه واينكه بعدا خونريزي داره يا نه تشخيص قطعي نداره

12. اثر وارد کردن انگشت در 12 13 سالگی دچار استرس شدم الان . خون و درد و سوزش حس نکردم اون موقع اما فرداش خون دیدم که یادم نیست خون پریود بوده یا اسیب؟ دوستان راهنماییم کردن و خلاصه با مصیبت راضی شدم برم دکتر .
    اما پاسخ دکتر :

اول که معاینه کرد گفت نه وضعیت خوبی داری نه وضعیت بد . بعد چند دقیقه ای دست از معاینه برداشت و رفت بیرون و گفت ریلکس باش . بعد که برگشت دوباره معاینه کرد و نتیجه رو اینطور اعلام کرد .
    گفت احتمالا واسه ازدواج حونریزی خواهی داشت . نوع پرده رو هلالی اعلام کرد و گفت روی جداره ( یا دیواره) یه اسیب جزیی هست . اگر واسه گواهی پیش من بیای من تو رو باکره اعلام کینم . اما ممکنه بعضی از دکتر ها سخت گیری کنند و نظرشون فرق کنه . گفت حالا 2ماه دیگه هم بیا مجدد تغییرات رو ببینم و گفت خیلی بهش فکر نکن . البته من فکر میکردم دکتر زنان هست و تخصص داره چون روی تابلوش نوشته بود ، داخلی ، اطفال ، زنان ، پوست که الان فهمیدم ظاهرا پزشک های داخلی میتونن تا 5 تخصص روی تابلوشون بنویسن .
    دکتری که رفتم رو میشناختم . توی نت نوشته متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی اما روی تابلوش زده داخلی ، اطفال، پوست، زنان و مهرش هم همین چند تا تخصص بود.
    حالا نظر دوستان رو خوشحال میشم بدونم . مجدد باهاشون تماس گرفتم و گفتن شما گفتید نازک شده یا از بین رفته ؟ گفت چنین حرفی نزدم و گفتم اسیب دیدهدر دیواره (که ظاهرا نوع هلالی از دیواره پاره میشه) که از نظر من باکره اعلام میشه . گفتم چیکار کنم اگه کس دیگه نظری دیگه بده ؟ برم پیش متخصص دیگه ای ؟ گفتش اره فکر خوبیه . برو و نتیجه رو با من در میون بذار .
    خلاصه ی حرفش : نوع هلالی ، اسیب جزیی در جداره ، اعلام باکری طبق نظرش و احتمال سختگیری توسط دیگران برای اعلام این نظر و اینکه داره با اغماض این رو اعلام میکنه .

-------------------------------------------------------------------------
    اما دیروز به متخصص زنانی مراجعه کردم که دارای بورد تخصصی بود و جزو هیات علمی دانشگاه تهران بود اما یه کم جوون بود .
    حرفی از نظر دکتر قبلی نزدم . ایشون گفتند کاملا سالمه و نوعش بیشتر به حلقوی نزدیکه اما بین حلقوی و هلالی هست و گفتم اما دکتر قبلی گفته دیواره ها اسیب دیده هست گفت اشتباه کرده و این شکل طبیعیه پرده ت هست و خونریزی خواهی داشت و جنس تقریبا سفتی داره اما به هر حال خونریزی رو داره و گفتم خیالمم راحت باشه پس ؟ گفت اره ، اون دکتر عمومی بوده و من متخصص هستم .
    اما گفت برای ازدواج گواهی ما خیلی اعتبار نداره و بهتره بری پزشکی قانونی گواهی بگیری که کمی ترسیدم که شاید چیزی رو ازم پنهان کرده باشه .

من که طبق گفته ی دکتر عمومیه اماده شنیدن نظر سختگیرانه تر بودم که بگه اسیب دیده هست و باکره اعلام نمیکنم ( هرچند برخی بی سختگیری از جمله خود دکتره باکره اعلام میکنه ) اما دکتر متخصص گفت نه سالمه و این شکل طبیعیش اینطوریه . یعنی در هر دو حالت کسی نگفت از بین رفته یا خیلی خرابه . به نظر شما اعتماد کنم  دیگه و به فال نیک بگیرم ؟ میترسم با مراجعه به پزشک دیگه حسابی سر در گم بشم .

13. soha_t2002 نوشته است: اثر وارد کردن انگشت در 12 13 سالگی دچار استرس شدم الان . خون و درد و سوزش حس نکردم اون موقع اما فرداش خون دیدم که یادم نیست خون پریود بوده یا اسیب؟ دوستان راهنماییم کردن و خلاصه با مصیبت راضی شدم برم دکتر .
    اما پاسخ دکتر :
    اول که معاینه کرد گفت نه وضعیت خوبی داری نه وضعیت بد . بعد چند دقیقه ای دست از معاینه برداشت و رفت بیرون و گفت ریلکس باش . بعد که برگشت دوباره معاینه کرد و نتیجه رو اینطور اعلام کرد .
    گفت احتمالا واسه ازدواج حونریزی خواهی داشت . نوع پرده رو هلالی اعلام کرد و گفت روی جداره ( یا دیواره) یه اسیب جزیی هست . اگر واسه گواهی پیش من بیای من تو رو باکره اعلام کینم . اما ممکنه بعضی از دکتر ها سخت گیری کنند و نظرشون فرق کنه . گفت حالا 2ماه دیگه هم بیا مجدد تغییرات رو ببینم و گفت خیلی بهش فکر نکن . البته من فکر میکردم دکتر زنان هست و تخصص داره چون روی تابلوش نوشته بود ، داخلی ، اطفال ، زنان ، پوست که الان فهمیدم ظاهرا پزشک های داخلی میتونن تا 5 تخصص روی تابلوشون بنویسن .
    دکتری که رفتم رو میشناختم . توی نت نوشته متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی اما روی تابلوش زده داخلی ، اطفال، پوست، زنان و مهرش هم همین چند تا تخصص بود.
    حالا نظر دوستان رو خوشحال میشم بدونم . مجدد باهاشون تماس گرفتم و گفتن شما گفتید نازک شده یا از بین رفته ؟ گفت چنین حرفی نزدم و گفتم اسیب دیدهدر دیواره (که ظاهرا نوع هلالی از دیواره پاره میشه) که از نظر من باکره اعلام میشه . گفتم چیکار کنم اگه کس دیگه نظری دیگه بده ؟ برم پیش متخصص دیگه ای ؟ گفتش اره فکر خوبیه . برو و نتیجه رو با من در میون بذار .
    خلاصه ی حرفش : نوع هلالی ، اسیب جزیی در جداره ، اعلام باکری طبق نظرش و احتمال سختگیری توسط دیگران برای اعلام این نظر و اینکه داره با اغماض این رو اعلام میکنه .

-------------------------------------------------------------------------
    اما دیروز به متخصص زنانی مراجعه کردم که دارای بورد تخصصی بود و جزو هیات علمی دانشگاه تهران بود اما یه کم جوون بود .
    حرفی از نظر دکتر قبلی نزدم . ایشون گفتند کاملا سالمه و نوعش بیشتر به حلقوی نزدیکه اما بین حلقوی و هلالی هست و گفتم اما دکتر قبلی گفته دیواره ها اسیب دیده هست گفت اشتباه کرده و این شکل طبیعیه پرده ت هست و خونریزی خواهی داشت و جنس تقریبا سفتی داره اما به هر حال خونریزی رو داره و گفتم خیالمم راحت باشه پس ؟ گفت اره ، اون دکتر عمومی بوده و من متخصص هستم .
    اما گفت برای ازدواج گواهی ما خیلی اعتبار نداره و بهتره بری پزشکی قانونی گواهی بگیری که کمی ترسیدم که شاید چیزی رو ازم پنهان کرده باشه .

من که طبق گفته ی دکتر عمومیه اماده شنیدن نظر سختگیرانه تر بودم که بگه اسیب دیده هست و باکره اعلام نمیکنم ( هرچند برخی بی سختگیری از جمله خود دکتره باکره اعلام میکنه ) اما دکتر متخصص گفت نه سالمه و این شکل طبیعیش اینطوریه . یعنی در هر دو حالت کسی نگفت از بین رفته یا خیلی خرابه . به نظر شما اعتماد کنم دیگه و به فال نیک بگیرم ؟ میترسم با مراجعه به پزشک دیگه حسابی سر در گم بشم .

شما از نظر بکارت اصلا نگران نباشید
    گواهی متخصصان هم دارای اعتبار میباشد ولی پزشکی قانونی دیگه محکمه محکمه
    به پزشکی قانونی هم مراجعه کنید برگه سلامت براتون صادر میشه نگران نباشید
    افرادی مثل شما که دارای سابقه رابطه جنسی نیستند به راحتی براشون برگه صادر میشه
    آثار رابطه جنسی به راحتی توسط پزشک منخصص قابل تشخیص هست
    بکارت شما سالمه استرس نداشته باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. memi

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    memi نوشته است: با درود

مرسی

با سلام
    دوست عزیز،غالباً ازاله پرده بکارت،در زوجین تازه ازدواج کرده، در یک مدت کوتاه امکانپذیر نیست!! چون مجرای واژن بسیار تنگ بوده و اجازه دخول اجسام خارجی رو نمیده!! لذا برای اینکه مشکلی براتون پیش نیاد به ترتیب به تذکرات ذیل عمل کنید!
    1- بدون زور و فشار و به آرامی دخول رو انجام بدید!!
    2- قبل از دخول، با استفاده از کرمهای روان کننده و بی حس کننده که در داروخانه ها موجوده! دهانه واژن و بدنه و کلاهک آلت خودتونو لیز و روان کنید!! هیچگاه بدون تحریک همسرتون و به قول معروف خشک خشک مبادرت به دخول نکنید!!
    3- حتماً قبل از تماس آلتها،همسرتونو تا حد لازم تحریک کنید تا ترشحاتشون به حد کافی برسه!!
    4- دخول رو کم کم  و با فاصله زمانی مثلاً دو،سه دقیقه  و به مقدار کم انجام بدید! تا دهانه واژن به قطر و طول آلت شما عادت کنه!منظورم اینه که در وهله اول ورود مثلاً یک سانت  آلت در واژن کافیست! باید این عمل با حداقل فشار صورت بگیره!! سپس آلت بیرون آورده شده و بعد از سه دقیقه،مجدداً عمل دخول به مقدار بیشتر و به آرامی انجام بشه! و اینکار چندین بار صورت بگیره تا دخول کامل انجام بشه!!
    5- بعد از دخول کامل،به مدت دو شب از ارتباط جنسی حذر کنید! چون دهانه واژن، ملتهبه!! و دردناک!! لذا اگر مستمراً دخول انجام بشه! همسرتون بسیار زیاد باید درد در این ناحیه رو تحمل کنند!! و اگر به این نکته توجه نکنید!! ایشون شاید کلاً از تماس جنسی بیزار بشن! پس صبر پیشیه کنید و بزارید این روند،با کمترین درد طی بشه! تا هم شما و هم ایشون لذت ببرند!
    6- چون مسائل روحی و روانی در این امر دخالت دارند! و بیشتر دخترها از داشتن درد در این قضیه ابراز نا خشنودی میکنند! لذا از این نظر هم باید ایشونو آماده کنید!! یعنی بهشون با گفتن حرفهای همانند اینکه چیزی نیست! و با استفاده از کرم بی حسی دردتون کم میشه! و..... از نظر ذهنی ایشونو آماده کنید! از طرفی هم خوب تحریکشون بکنید!
    و.....
    در پایان بگم که ازاله بکارت گاه،تا یک ماه هم طول میکشه!! پس عجله نکنید و بدون استرس و به آرامی اینکاررو انجام بدید!!
    و فعلاً هم تا دو سه روز از آمیزش خودداری کنید تا التهابات دهانه واژن همسرتون التیام پیدا کنه! بعدش با استفاده از اون کرمهایی که گفتم و به آرامی مجدداًً تلاش خودتونو پی بگیرید!
    از اینکه کمی باز نوشتم پوزش میخوام
    موفق باشید.

دوست عزیز اولا سپاسگزارم از پاسختون
    دوما اینکه کمی گله مندم از نحوه پاسخ چون همش با علامت تعجب خطاب فرمودید جوری که گویا تصورتون این بوده که ما از پشت کوه اومدیم و از رابطه بعد از ازدواج چیزی حالیمون نیست.
    بیشتر مواردی که ذکر کردید دقدقه زوجهای عهد تیرکمون هستش و گمون نکنم حتی زوجها در کوره دهاتها هم نیاز به این همه هایلایت و علامت تعجب داشته باشند. تنها نکته ای که به من کمک کرد این بود که این مساله کاملا طبیعی هستش و ممکنه که طولانی مدت باشه این عمل.

ببخشید که روشن حرفم رو زدم
    بازهم ممنون

15. باسلام دختری 25ساله هستم دردهانه واژنم ازپائین تکه ای کوچک گوشت قرمز رنگ به شکل دایره مشاهده می کنم   البته باید بگم حدود 1ساله پیش انگشتم را به اندازه یک بند وارد واژن کردم  ازروی سهل انگاری.متوجه خونریزی نشدم اما یک روز بعد درد احساس کردم.الان خیلی نگرانم.لطفا راهنمائی کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 23
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید