شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی همسرم در ارضا شدن و داشتن حالت تهوع

1. با سلام خدمت شما دوست عزيز

پيشنهاد ميكنم CD هاي آموزش جنسي تهيه كني و با ايشون بشنيد نگاه كنيد اين كار باعث ميشه كه در كنار فيلم راحت تر بتونيد خواسته‌هاتون رو مطرح كنيد.

از من سوال كرده بوديد كه منظورم از غرور همسرتون  چيه ... ببينيد مي‌خوام شما به دوراني كه براي اولين بار درباره ارتباط رابطه جنسي چيزهايي رو فهميديد ببرم براي شما پذيرشش كمي سخت بود نه‌؟؟؟ و يا وقتي كه اولين بار عاشق شدي و براتون اينكه چطوري بتونيد خواستتون رو بگيد سخت بود يه چيزي شبيه غرور كه نميزاشت حرف دلتون رو بزنيد دچارش ميشديد ....  
    منظور من اينه كه  وقتي آدم براي اولين بار اينچنين مواردي رو تجربه مي‌كنه با توجه به محيطي كه در اون بزرگ شده براي پذيرش ميتونه تا مدتي تاثير گذار باشه و تا مدتي با خودش كلنجار بره و مرور زمان مي‌تونه كمكش كنه تا براش طبيعي بشه.
    من فكر مي‌كنم چون همسرتون براي اولين بار اينچنين مواردي رو تجربه مي‌كنه و چون تجربه و اظلاعات قبلي نداشته به اين مسئله دچار شده و البته سن آدم هم تاثير گذار هست در اين رابطه منظور من از غرور، غرور جواني هست كه كم و بيش در آدم ها متفاوت هست با گذشت زمان و بزرگ شدن از غرور تا حدي كاسته ميشه و افزودن دانش و يادگيري  تاثيرشو ميتونه كمتر كنه .
    شما مي‌تونيد بعد از رابطه جنسي داستانتون رو روي كاغذ براي هم بنويسيد و حالات و رفتارتون رو از اول تا آخر روي كاغذ بنويسيد و در آخر براي هم بخونيد اگه همسرتون قبول نكرد شما مي‌تونيد پيش قدم اين كار بشيد خيلي رمانتيك و عاشقانه تو داستان هم ميشه از خواسته اتون هم بگيد مثلا مي‌تونيد بگيد كه" در اين لحظه خيلي دوست داشتم اون كارو بكنه" يا مثلا مي‌تونيد بگيد " اگه در اين لحظه مي‌گفت چي دوست داره لذت شيرينتري داشتم" كه  مطمئنا همسرتون  با شنديدن اون تحريك ميشن !!!!
    در هر حال شما وقتي مي‌خوايد هر كاري بكنيد بايد با هم باشه تا بتونيد به نتيجه برسيد مثلا قبل از اينكه ازش بخوايد خواسته‌هاي جنسي شو مطرح كنه شما اول از خواست‌ها خودتون براش بگيد....
    من فكر مي‌كنم كه در گذشته ايشون از مسايل جنسي ذهنيت بدي رو به خودشون القا كردن مثلا آلت تناسبي چيز خيلي كثيفي هست حالا شما تصور كن كه شما از چيز كثيفي بدت بياد و كسي بخواد اونو بخوري !؟ مطمئنا حالت تهوع مي گيري براي تغيير كردن اين ديدگاه‌ها از ذهن همسرتون مرور زمان مي‌خواد و واقعا بايد خودش درك كنه كه اين چيزها راهايي براي لذت دو طرفه هست نه اينكه هر روز تو سرش بكوبي كه نه خير راه درست همينه كه من مي‌گم . براي رسيدن به اين هدف هم بايد علاقمندش كني كه در اين باره خودش جستجو كه دربارش خودش ياد بگيره ...
    در هر صورت مي‌تونيد از يه روانپزشك هم كمك بخوايد با باهاش مشورت كنيد.
    اميدوارم كه موفق باشيد  تشكر فراموش نشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. خانم شما سرد مزاج اند(فريجيديتي) و به شدت درگير مهارهاي رواني هستن به تنهايي بعيده بتوني كاري انجام بدي نياز به مصاحبه با روانپزشك هست تا بدون حضور شما دلايل مهار بررسي بشه.كلا سرد مزاجي در خانمهاي ايراني به علت نوع تربيت جنسي مشكل رايجي هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. دوستان عزیز
    ببینید من 1 چیزی رو خدمتتون عرض کنم
    آدم یا از رابطه جنسی بدش میاد یا نه
    یا سرد مزاجه یا نه
    من اصلا از رفتارای همسرم نمیفهمم چجوریه که بخوام باهاش بر اساس 1 روش جلو برم
    مشکل من اینه

4. واقعا من نمیفهمم
    چرا همسرم از اینکه آلت تناسلیش را بلیسم بدش می آید؟
    چرا از اینکه انگشتم را در واژنش فرو کنم متنفر است؟
    چرا دوست ندارد بدنش را بلیسم؟
    چرا در هنگام بوسیدن لبها دوست ندارد زبانش را بمکم؟
    چرا حالت 69 را دوست ندارد؟
    چرا از طریق کلیتوریس یا نقطه جی تحریک نمی شود؟
    چرا؟ چرا؟

اما هر شب ما با هم مقاربت داریم

تااونجا که من میدونم اینها چیزایی هستند که زنها دوست دارند

خوب اگر سرد مزاج است پس چرا هر شب با هم هستیم؟
    اگر نیست پس چرا از چیزهایی که تقریبا هر زنی دوست دارد بدش می آید؟

من احساس میکنم همخوابگی ما خیلی محدود شده
    محدود به سری کارهای روتین
    اصلا اجازه کارهای بیشتر به من نمی دهد

ببخشید دوستان خیلی عصبانی هستم

5. با سلام
    دوست عزیز همه خانمها مثل هم نیستند هر کس یک سلیقه ای داره یا از یک چیز خاص خوشش میاد در مورد خانمتون همونطور که خودتون گفتید اطلاعاتش در مورد مسایل جنسی محدود هستش و دیگر اینکه از لحاظ فکری ارامش نداره .شاید خانم شما از لحاظ بهداشتی وسواسی هستند برای همین اجازه این کارها رو به شما نمیدهند .دوست گرامی وقتی از شما خواستند خودتون کشف کنید چه چیزی رو دوست دارند یک کاری کنید هر شب یکی از این کارها که خودتون ذکر کردید رو انجام بدید و دقت کنید در کدام یک از موارد لذت بیشتری میبرند ودر اخر جمعبندی کنید و نتیجه نهایی رو بگیرید اطلاعات ایشون رو در این رابطه بالا ببرید اگر دیدید باز هم نمیشه بهترین راه حلش مراجعه به مشاور هستش.
    موفق باشید

6. سلام
           دوست من با توجه به چيزايي كه گفتيد اولا به نظر من با توجه به حالت تهوع ايشون بهترين كار اينه كه به يك متخصص مراجعه نماييد ودومين چيزي كه بنظر من ميتونه به حل اين قضيه كمك كنه تغيير در عادات غذايي همسرتون واستفاده از غذاهايي با طبع گرم مثل عسل،ادويه جات در غذاها و... هست.

7. نامزد من تا قبل از نامزدی به مسایل جنسی حساس نبودند ولی بعد از نامزدی (چون ما قرار گذاشتیم تا بعد از عروسی رابطه نداشته باشیم)شاکی هستن که هرشب و گاهی در طول روز  تحریک میشن و خیلی براشون سخت میگذره .میشه در این مورد منو راهنمایی کنید.لطفا از طریق پیغام خصوصی توضیح بدید ممنونم

8. 10098 نوشته است: واقعا من نمیفهمم
    چرا؟ چرا؟

سلام دوست عزیز،

دلیلی برای عصبانیت شما وجود نداره. هیچ کس با دانش نسبت به این مسائل به دنیا نمیاد. در مورد مسائل جنسی هم مثل تمام مسائل شناخت، آگاهی، تجربه و ... بیشترین تاثیر رو دارن.
    به نظر من مشکلات شما ناشی از بی تجربگی و بی اطلاعی همسر شما هست، که خیلی طبیعیه با توجه به شرایط جامعه ما. حالا اینجا یه نقش حیاتی رو شما بازی می کنید. قصد انتقاد به شخص شما رو ندارم ولی از این چند تا پستی که گذاشتید و این عصبانیتتون استنباط می کنم که بهترین برخورد رو هم در قبال این قضیه نداشتید. ببینید برای همسر شما و خود شما مقداری زمان و تلاش لازمه که وارد اون مسیری بشید که میخواید، که به نظرم شدنیه و فکر نمی کنم که همسر شما سرد باشن یا ... فقط یه نکته که هست در تمام این لحظات همسر شما باید هم حمایت و هم اشتیاق شما رو احساس کنه. چون واقعا همسر شما "تقصیر"ی نداره و اگه هر جا شما بی صبری نشون بدید یا ایشون رو مقصر بدونید رابطه رو برای ایشون کلا خراب کردید.
    و سعی کنید که دو طرفه به همه قضایا نگاه کنید، ضمن در نظر گرفتن بی تجربگی ایشون. اگر ایشون از طریق کلیتوریس تحریک نمیشن شاید شما محل درست یا روش درست رو پیدا نکردید، چون این برای هر زنی با زن دیگه فرق داره، ضمن اینکه خانم شما خودشون باید شروع به شناختن بدن خودشون کنن و شما رو راهنمایی کنن. ضمنا اینکه اولش از کارهایی که به نظرشون جز روتین کلاسیک و تعریف شده رابطه نیست وحشت داشته باشن هم طبیعیه (مثل انگشت داخل واژن کردن و 69 و ...) که شما نباید همه رو یه جا ازشون انتظار داشته باشید و مرحله به مرحله پیش برید و قصدتون هم لذت رسوندن به ایشون باشه.

حالا شما در عین حالی که هیچ ایشون رو مقصر نمی دونید و در همه حال حمایتگر هستید نسبت به ایشون، سعی کنید اطلاعات ایشون رو بالا ببرید. این طوری هم نباشه که کاملا مستقیم باشه تا به احساسات ایشون لطمه وارد شه و احساس کنن کمبودی دارن، چون واقعا این طور نیست. شما می تونید این سایت رو به ایشون معرفی کنید، راهنماییشون کنید که توی اینترنت جستجو کنن و مقاله های مرتبط رو بخونن، یا ویدیو هایی در زمینه مستربیشن خانم ها ببینن و از این قبیل مسائل، که درک کنن که چه لذتی رو دارن از دست می دن و کلا شناخت پیدا کنن و ترسشون هم کمتر بشه. شما هم همه جوره مواظب باشید که ایشون رو ترن آف نکنید.

9. raha0m نوشته است:
    10098 نوشته است: واقعا من نمیفهمم
    چرا؟ چرا؟

سلام دوست عزیز،

دلیلی برای عصبانیت شما وجود نداره. هیچ کس با دانش نسبت به این مسائل به دنیا نمیاد. در مورد مسائل جنسی هم مثل تمام مسائل شناخت، آگاهی، تجربه و ... بیشترین تاثیر رو دارن.
    به نظر من مشکلات شما ناشی از بی تجربگی و بی اطلاعی همسر شما هست، که خیلی طبیعیه با توجه به شرایط جامعه ما. حالا اینجا یه نقش حیاتی رو شما بازی می کنید. قصد انتقاد به شخص شما رو ندارم ولی از این چند تا پستی که گذاشتید و این عصبانیتتون استنباط می کنم که بهترین برخورد رو هم در قبال این قضیه نداشتید. ببینید برای همسر شما و خود شما مقداری زمان و تلاش لازمه که وارد اون مسیری بشید که میخواید، که به نظرم شدنیه و فکر نمی کنم که همسر شما سرد باشن یا ... فقط یه نکته که هست در تمام این لحظات همسر شما باید هم حمایت و هم اشتیاق شما رو احساس کنه. چون واقعا همسر شما "تقصیر"ی نداره و اگه هر جا شما بی صبری نشون بدید یا ایشون رو مقصر بدونید رابطه رو برای ایشون کلا خراب کردید.
    و سعی کنید که دو طرفه به همه قضایا نگاه کنید، ضمن در نظر گرفتن بی تجربگی ایشون. اگر ایشون از طریق کلیتوریس تحریک نمیشن شاید شما محل درست یا روش درست رو پیدا نکردید، چون این برای هر زنی با زن دیگه فرق داره، ضمن اینکه خانم شما خودشون باید شروع به شناختن بدن خودشون کنن و شما رو راهنمایی کنن. ضمنا اینکه اولش از کارهایی که به نظرشون جز روتین کلاسیک و تعریف شده رابطه نیست وحشت داشته باشن هم طبیعیه (مثل انگشت داخل واژن کردن و 69 و ...) که شما نباید همه رو یه جا ازشون انتظار داشته باشید و مرحله به مرحله پیش برید و قصدتون هم لذت رسوندن به ایشون باشه.

حالا شما در عین حالی که هیچ ایشون رو مقصر نمی دونید و در همه حال حمایتگر هستید نسبت به ایشون، سعی کنید اطلاعات ایشون رو بالا ببرید. این طوری هم نباشه که کاملا مستقیم باشه تا به احساسات ایشون لطمه وارد شه و احساس کنن کمبودی دارن، چون واقعا این طور نیست. شما می تونید این سایت رو به ایشون معرفی کنید، راهنماییشون کنید که توی اینترنت جستجو کنن و مقاله های مرتبط رو بخونن، یا ویدیو هایی در زمینه مستربیشن خانم ها ببینن و از این قبیل مسائل، که درک کنن که چه لذتی رو دارن از دست می دن و کلا شناخت پیدا کنن و ترسشون هم کمتر بشه. شما هم همه جوره مواظب باشید که ایشون رو ترن آف نکنید.

دوست عزیز
    شما الان داری عصبانیت من رو می بینید اما همسرم به هیچ وجه حتی تو خواب هم فکرش رو نمیکنه که من اینقدر به چیزهایی که الان دارم میگم حساس باشم چون در مقابلش طوری رفتار میکنم که اصلا چیزی از من نبینه
    همیشه در برابرش متین بودم و عاشق پیشه
    خیلی خیلی دیوونشم
    اگه بحث رابطه جنسی رو کنار بزاریم هیچی کم نداره
    مسئله اینجاست که من خیلی به این مسئله حساسم وگرنه خدا رو شکر تو رابطه ما هر دو راضی هستیم

10. سلام بچه‌ها
    راستش منم تا به حال در رابطه جنسي به هيچ عنوان ارضا نشدم حتي يكبار.و اين خيلي خيلي ازارم ميده واقعا ديگه دارم خسته ميشم و نميدونم بايد چكار كنم.

11. سلام
    چرا یه مدت رابطه رو قطع نمیکنید؟اگه خودش بیشقدم شد معلومه دلش میخواد اما یه جای کار شما میلنگه(البته اینم بگم که قرار نیست همه در زمینه جنسی مثل هم باشند.سلایقشون یکی باشه یا.... درست مثل سلیقه های مختلف در غذا خوردن لباس بوشیدن و....بس کاری کنید که یه کم شما از خاسته هاتون بزنید و یکم ایشون با شما راه بیان.)
    اما اگه بعد از چند شب قطع رابطه بیشقدم نشدکه هیچ حتی به شما در باغ سبز هم نشون نداد!بس باید بدونید ایشون از لحاظ جنسی سردن

در آخر اینکه شاید همه اینا واسه اینه که همسرتون اینجور کارها رو اعمالی چندش آور و کثیف میدونه . بذارید با بدن شما بیشتر انس بگیره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید