شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

راهنمای ایجاد بارداری موفق و سوالات احتمالی

1. yoka

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 29 ساله هستم و سه ماهه که برای بارداری اقدام میکنم وباردار نمیشم . قبلا یه بارباوجود پرده بکارت باردار شدم !!! اون بارداری رو سقط کردم یعنی کورتاژ ساکشن. بعدش سه بار سونو گرافی رفتم که گفتن مشکلی نیست . ده ماه بعد عفونت گرفتم که با دارو رفع نشدو مجبور شدم فریز کنم . آیا ممکنه اون کورتاژ باعث نازایی و ضعیف شدن رحم من شده باشه ؟ آیا فریز کردن باعث ضعف رحم درنگهداری جنین میشه ؟؟من پری هام سر 30 روز و ساعت مشخص هست یعنی کاملا مرتب . اندازه فولیکولم توی روز 13 پری 23 میلیمتر بود . فکر کنم مشکلی ازاین لحاظ نداشته باشم .
    بنظر شما عکس رنگی لازمه ؟؟؟ یا بدون عکس رنگی هم میشه مشکل رو فهمید که ایا لوله ها بسته هستن یا نه ؟...
    ممنون و متشکر

2. سلام.هردويه چيزاي كه گفتيد امكانش هست فقط نگفتيد دليل سقط بچه چي بوده؟

3. با سلام
    دوست عزیز توضیح بیشتری بدید در چند ماهگی جنین رو سقط کردید و ایا این سقط در بیمارستان انجام شده یا نه؟ چون ازطریق جواب این سوالها میشه نتیجه گرفت عفونت یکی از دلایلی هست که تا خوب درمان نشود باردار نمیشوید ولی بعد از درمان مشکلی ندارید و باردار میشوید.
    موفق باشید

4. سلام خسته نباشید
    میخواستم درمورد آزمایشات قبل از بارداری توضیح بدین من 5 ماهه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست اگه شوهرم برای آزمایش اسپرم بخواد بره به چه دکتری مراجعه کنه منظورم تخصص دکتره؟

5. سلام شميم.هم ميتونين به دكتر زنانيكه خودت زير نضرشي بگي بنويسه براش هم مي تونن برن دكتر عمومي براشون بنويسه.ازمايشه مشكلي نيست.بهش بگيد از لحاظ غذاي بشدت غذاهاي مقوي وكم كالري ميل كنن ويتامينها و ميوه فصل هم فراموش نكنن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. yoka

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و دوباره سلام
    من به خواست خودم چون توی دوران عقد بودم و باکره ؛ خواستم که جنین سقط بشه . توی مطب یه دکتر انجام دادم . بعدش سونو رفتم و عفونت نداشتم . چند بار هم رفتم .سقط هم در ماه اول بود.یعنی هنوز 40 روز نشده بود. آیا عفونت بعدی که چند ماه پیش گرفتم ممکنه که به لوله ها رسیده باشه ؟؟؟
    ماه پیش مجدد سونو و آز ادرار دادم. توی سونو که هیچ مشکلی نشان نداد. آز ادرار هم گفت که کمتر از 1000 کلونی (یه همچین چیزی ) باکتری دارم . نوشته بود کم به انگلیسی
    ممنون میشم جواب بدید

7. yoka نوشته است: سلام و دوباره سلام
    من به خواست خودم چون توی دوران عقد بودم و باکره ؛ خواستم که جنین سقط بشه . توی مطب یه دکتر انجام دادم . بعدش سونو رفتم و عفونت نداشتم . چند بار هم رفتم .سقط هم در ماه اول بود.یعنی هنوز 40 روز نشده بود. آیا عفونت بعدی که چند ماه پیش گرفتم ممکنه که به لوله ها رسیده باشه ؟؟؟
    ماه پیش مجدد سونو و آز ادرار دادم. توی سونو که هیچ مشکلی نشان نداد. آز ادرار هم گفت که کمتر از 1000 کلونی (یه همچین چیزی ) باکتری دارم . نوشته بود کم به انگلیسی
    ممنون میشم جواب بدید

شما تا تحت نظر یه متخصص قرار نگیرید و آزمایشات تکمیلی رو انجام ندید در این محیط مجازی نمیشه جواب قطعی داد
    چون امکان هر چیزی هست
    به طور مداوم تحت نظر متخصص باشید تا مشکل پیدا شده و ریشه کن شود
    برای بارداری این چنینی قبلا هم سقط داشتید حتما باید تحت نظر پزشک به بارداری اقدام کنید

8. yoka نوشته است: سلام
    من 29 ساله هستم و سه ماهه که برای بارداری اقدام میکنم وباردار نمیشم . قبلا یه بارباوجود پرده بکارت باردار شدم !!! اون بارداری رو سقط کردم یعنی کورتاژ ساکشن. بعدش سه بار سونو گرافی رفتم که گفتن مشکلی نیست . ده ماه بعد عفونت گرفتم که با دارو رفع نشدو مجبور شدم فریز کنم . آیا ممکنه اون کورتاژ باعث نازایی و ضعیف شدن رحم من شده باشه ؟ آیا فریز کردن باعث ضعف رحم درنگهداری جنین میشه ؟؟من پری هام سر 30 روز و ساعت مشخص هست یعنی کاملا مرتب . اندازه فولیکولم توی روز 13 پری 23 میلیمتر بود . فکر کنم مشکلی ازاین لحاظ نداشته باشم .
    بنظر شما عکس رنگی لازمه ؟؟؟ یا بدون عکس رنگی هم میشه مشکل رو فهمید که ایا لوله ها بسته هستن یا نه ؟...
    ممنون و متشکر

دوست عزيز فريز كردن مشكلي در زميته باردار شدن ايجاد نميكنه قبل از گرفتن عكس يا ساير كارها اول شوهرتون بايد ازمايش بده اگر مشكلي نداشت بعد از شما عكس گرفته ميشه گاهي كورتاژ باعث برخي مشكلات ميشه ولي اگر مشكل از شوهرتون باشه هر چقدر شما ازمايش وسونووعكس بدين نتيجه نميگيريد

9. shamim89 نوشته است: سلام خسته نباشید
    میخواستم درمورد آزمایشات قبل از بارداری توضیح بدین من 5 ماهه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست اگه شوهرم برای آزمایش اسپرم بخواد بره به چه دکتری مراجعه کنه منظورم تخصص دکتره؟

با سلام
    ازمایشات قبل از بارداری ازمایش خون -تخمک وسونوگرافی و... میباشد که حتما بعد از معاینه خود متخصص برای شما مینویسد برای ازمایش شوهرتون باید به دکتر متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه کرده
    موفق باشید.

10. باسلام من یک ماه هست ازدواج کردم ورابطه بدون محافظت داشتم در این یک ماه ولی با تست لاوین متوجه شدم حامله نیستم مسئله ای که هست اینه که من وقتی همسرم مایع منی را داخل واژنم خالی میکنه من اصلا متوجه نمیشم آیا میشه دلیلی بشه که من حامله نشم البته الان سینه هایم بزرگ شدند .متشکرم

11. با سلام
    دوست عزیز هنوز مدتی نیست که شما اقدام به بارداری کردید شما هنوز وقت زیادی دارید این موضوع نمیتونه مشکل افرین بشه پس نگران نباشید
    موفق باشید

12. باسلام به همه دوستان
    خواستم سوال کنم که زنی که 2 ماه باردار است ، یه مقدار کمی ترشحات مایل به قرمز یا قهوه ای داشته باشه !! میتونه چی باشه؟ آیا مشکلی هست؟

13. amir206

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    0060 نوشته است: باسلام به همه دوستان
    خواستم سوال کنم که زنی که 2 ماه باردار است ، یه مقدار کمی ترشحات مایل به قرمز یا قهوه ای داشته باشه !! میتونه چی باشه؟ آیا مشکلی هست؟

ممکنه خونریزی های مربوط به اوایل بارداری باشه
    یا اینکه ممکنه عفونت باشه
    در هر صورت بهتره به متخصص زنان رجوع کنن تا انشالا مشکلی نباشه

14. سلام خسته نباشید
    میخواستم در مورد آزمایشات قبل از بارداری توضیح بدید برای اولین بار چه آزمایشاتی لازمه ؟
    اگه شوهرم هم بخواد برای آزمایش اسپرم بره به چه دکتری مراجعه کنه منظورم تخصصشه؟
    من بعد از 5 ماه اقدام برای بارداری و ناموفق بودن خیلی استرس دارم میخوام به یه دکتر مراجعه کنم تا اگه لازم باشه درمان رو شروع کنم توی فامیلمون هیچکس اینجوری نبوده بعد 5-6 ماه باردار شدن .
    در ضمن من الان روز 25 سیکلمه با بی بی چک میتونم آزمایش کنم جواب درستی الان میده؟
    ممنون از زحماتتون.

15. shamim89 نوشته است: سلام خسته نباشید
    میخواستم در مورد آزمایشات قبل از بارداری توضیح بدید برای اولین بار چه آزمایشاتی لازمه ؟
    اگه شوهرم هم بخواد برای آزمایش اسپرم بره به چه دکتری مراجعه کنه منظورم تخصصشه؟
    من بعد از 5 ماه اقدام برای بارداری و ناموفق بودن خیلی استرس دارم میخوام به یه دکتر مراجعه کنم تا اگه لازم باشه درمان رو شروع کنم توی فامیلمون هیچکس اینجوری نبوده بعد 5-6 ماه باردار شدن .
    در ضمن من الان روز 25 سیکلمه با بی بی چک میتونم آزمایش کنم جواب درستی الان میده؟
    ممنون از زحماتتون.

همسرتون میتونن برای آزمایش اسپرم به دکتر ارولوژیست مراجعه کنن
    شما هم تحت نظر یک متخصص زنان و زایمان باشید و آزمایشات مربوطه رو تحت نظر ایشون انجام بدید
    بیب چک هم میتونید آزمایش کنید اصولا 10 تا 12 روز بعد رابطه جواب قطعی میده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 14
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید