شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی همسرم در ارضا شدن و داشتن حالت تهوع

1. سلام
    دو تا چیز هست که خیلی اذیتم میکنه
    تو سایت هم گشتم اما جوابی پیدا نکردم

1- همسرم از طریق کلیتوریس تحریک نمیشه (اصلا کلا تحریک نمیشه) فقط یه جورایی انگار لذت می بره
    حتی شده 1 ساعت براش وقت میذارم: بوسه نوازش آغوش مالش آلت تناسلی ... اما هیچی هیچی
    2- روز بعد از مقاربت حالت تهوع داره و کلا بی اشتهاء

اگه کمکم کنین ممنون میشم

2. KATAYUN

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.بهتره بدونید رابطه جنسی برای یک زن بیشتر جنبه روانی داره . عدم تحریک خانمتون به خاطر اینه که تمرکز نداره. اگه اول ازدواجتونه طبیعیه و شما باید کمکش کنید و در شروع رابطه صبر و حوصله زیادی داشته باشید سعی کنید به همسرتون احساس ارامش بدید بیشتر بهش محبت کنید این جریان رو براش بزرگ نکنید. خانمها تا بااین قضیه کنار بیان یک کم زمان میبره و همه چیز به خودتون بستگی داره درمورد بدن زن بیشتر مطالعه کنید . انشالله مشکلتون حل میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. KATAYUN نوشته است: سلام.بهتره بدونید رابطه جنسی برای یک زن بیشتر جنبه روانی داره . عدم تحریک خانمتون به خاطر اینه که تمرکز نداره. اگه اول ازدواجتونه طبیعیه و شما باید کمکش کنید و در شروع رابطه صبر و حوصله زیادی داشته باشید سعی کنید به همسرتون احساس ارامش بدید بیشتر بهش محبت کنید این جریان رو براش بزرگ نکنید. خانمها تا بااین قضیه کنار بیان یک کم زمان میبره و همه چیز به خودتون بستگی داره درمورد بدن زن بیشتر مطالعه کنید . انشالله مشکلتون حل میشه

باید بگم حرفتون کاملا درسته
    اولا ما 4 ماهه عقد کردیم
    دوما ذهن همسرم بسیار همیشه مشوش هست و من نمیدونم با این ذهنش چکار کنم

درمورد حالت تهوعش نظری ندارید؟

4. با سلام
    دوست عزیز به همسرتون احساس ارامش بدید اول از لحاظ فکری ایشون رو اماده کنید خوب که ذهنشون از همه چیز خالی شد با ارمش و صبر و حوصله ایشون رو خوب تحریک کنید و بعد رابطه برقرار کنید حالت تهوع شاید یک دلیلش چون تازه رابطه دارن میتونه باشه (البته باید ببینید این موضوع به همین رابطه ربط داره یا نه) ولی بهتره حتما به یک متخصص مراجعه کرده و از ایشون راهنمایی لازم رو بخواهید
    موفق باشید.

5. fatimaoo نوشته است: با سلام
    دوست عزیز به همسرتون احساس ارامش بدید اول از لحاظ فکری ایشون رو اماده کنید خوب که ذهنشون از همه چیز خالی شد با ارمش و صبر و حوصله ایشون رو خوب تحریک کنید و بعد رابطه برقرار کنید حالت تهوع شاید یک دلیلش چون تازه رابطه دارن میتونه باشه (البته باید ببینید این موضوع به همین رابطه ربط داره یا نه) ولی بهتره حتما به یک متخصص مراجعه کرده و از ایشون راهنمایی لازم رو بخواهید
    موفق باشید.

آمادگی فکری یعنی چی؟
    من خیلی براش وقت میذارم

6. با سلام
    ببینید دوست عزیز قبل از هر رابطه هر دو طرف برای بهتر شدن رابطه و اینکه هر دو ارضا بشن باید از لحاظ فکری روی این موضوع تمرکز داشته باشن. منظور از لحاظ فکری اینکه با ایشون در رابطه با این موضوع صحبت کنید و بگید داشتن یک رابطه خوب مستلزم اینکه هر دو طرف بتونن لذت کافی رو ببرن واینکه شما چقدر ناراحت میشید که ایشون تحریک نمیشن و چقدر این موضوع برای شما اهمیت داره  و برای اینکه شما تازه ازدواج کردید و احتمالا همسرتون اطلاعات کافی درباره این مسایل و ندارن با ایشون صحبت کرده و مسایل رو براشون باز کنید از ایشون نظر بخواهید که دوست دارند رابطه رو چطور برقرار کنید و...پس از اینکه ایشون خوب امادگی رو پیدا کردند رابطه رو برقرار کنید.
    موفق باشید.

7. fatimaoo نوشته است: با سلام
    ببینید دوست عزیز قبل از هر رابطه هر دو طرف برای بهتر شدن رابطه و اینکه هر دو ارضا بشن باید از لحاظ فکری روی این موضوع تمرکز داشته باشن. منظور از لحاظ فکری اینکه با ایشون در رابطه با این موضوع صحبت کنید و بگید داشتن یک رابطه خوب مستلزم اینکه هر دو طرف بتونن لذت کافی رو ببرن واینکه شما چقدر ناراحت میشید که ایشون تحریک نمیشن و چقدر این موضوع برای شما اهمیت داره  و برای اینکه شما تازه ازدواج کردید و احتمالا همسرتون اطلاعات کافی درباره این مسایل و ندارن با ایشون صحبت کرده و مسایل رو براشون باز کنید از ایشون نظر بخواهید که دوست دارند رابطه رو چطور برقرار کنید و...پس از اینکه ایشون خوب امادگی رو پیدا کردند رابطه رو برقرار کنید.
    موفق باشید.

صحبت شما کاملا درسته
    اولا اینکه ایشون تقریباهرچی در باره مسایل رابطه جنسی از خودم بوده و اطلاعاتش بسیار کمه
    ثانیا اینکه من خیلی از اینجور حرفا باهاش میزنم اما ...
    میگه دوست ندارم درباره اون چیزایی که دوست دارم صحبت کنم اگه خودت فهمیدی که هیچی وگرنه من چیزی نمیگم
    نمیدونم چرا؟

8. سلام!این حالت تهوع طبیعیه!منم اون اوایل اینجوری میشدم.بعد از رابطه حتی گاهی اوقات وسطهاش دستشوییم میگرفت و حالم مدام به هم خورده بود!برای ارضا شدن و لذت بردن هم بهش مهلت بدید.اون الان بیشتر کنجکاوی و استرس داره تا احساس لذت!
    حداقل فایده این مشکلات اینه که میتونید مطمئن باشید اولین تجربه هاشه!

9. با سلام
    دوست گرامی،این حالت تهوع به خاطر ترشحات هورمونی ایشون هست و چون بطور کامل ارضا نمیشند!! این حالت،مستمراً وجود داره!! و بنظرم اگربه اورگاسم کامل برسند این معضل هم حل خواهدشد!! و اما درمورد تحریک شدن ایشون تنها پیشنهادم برخلاف میل باطنیم اینه که تا مدتی کوتاه قبل از مقاربت ، ازفیلمهای نیمه پورنو میتونید استفاده کنید!! بعضاً شنیدم برای زوجینی که اینگونه اند در تحریکشون  میتونه موثمرثمر باشه!! البته فقط برای یک مدت کوتاه!!
    ازتمامی دوستان پوزش میخوام و شما هم میبخشید که رک گفتم ولی حقیقتی است که حتی برای یکبار میشه تستش کرد!!
    موفق باشید

10. aliyan نوشته است: با سلام
    دوست گرامی،این حالت تهوع به خاطر ترشحات هورمونی ایشون هست و چون بطور کامل ارضا نمیشند!! این حالت،مستمراً وجود داره!! و بنظرم اگربه اورگاسم کامل برسند این معضل هم حل خواهدشد!! و اما درمورد تحریک شدن ایشون تنها پیشنهادم برخلاف میل باطنیم اینه که تا مدتی کوتاه قبل از مقاربت ، ازفیلمهای نیمه پورنو میتونید استفاده کنید!! بعضاً شنیدم برای زوجینی که اینگونه اند در تحریکشون  میتونه موثمرثمر باشه!! البته فقط برای یک مدت کوتاه!!
    ازتمامی دوستان پوزش میخوام و شما هم میبخشید که رک گفتم ولی حقیقتی است که حتی برای یکبار میشه تستش کرد!!
    موفق باشید

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما باید در مورد فیلمها بگم اگه 1 بار چنین پیشنهادی به همسرم بدهم احتمالا تا چند وقت مقاربت را از دست خواهم داد و تحریم خواهم شد

حالت تهوعش خیلی اذیتم می کنه
    از یک طرف دلم براش میسوزه و از یک طرف .....
    چکار کنم به ارگاسم کامل برسه؟

11. 10098 نوشته است:
    aliyan نوشته است: با سلام
    موفق باشید

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما باید در مورد فیلمها بگم اگه 1 بار چنین پیشنهادی به همسرم بدهم احتمالا تا چند وقت مقاربت را از دست خواهم داد و تحریم خواهم شد

باسلام مجدد
    دوست من، تاایشون خوب تحریک نشن!! قاعدتاً اورگاسمی هم درکار نیست!! یک پیشنهاد دیگه میتونه این باشه که از ایشون بخواهید که همونطوریکه در قبل از ازدواج خودارضائی میکردن(البته واقعاً این عمل رو انجام میدادن!!یا روش تحریکشونو) بهتون بگه چجوری تحریک میشن!!شما همونجوری عمل کنید!! به هرصورت این موضوع باید یک جوری حل بشه!! از طرفی میتونید ایشون رو به یک متخصص غدد ارجاع بدید تا ببینید واقعاً هورمونهای جنسیشون تا چه اندازه ،ترشح میشه!! شاید مشکل از این نا حیه باشه!! ضمناً بدونید اگر این مورد رو سرسری بگیرید در آینده براتون گران تمام خواهدشد!!
    انشالله بزودی معضلتون حل خواهدشد
    موفق باشید

12. aliyan نوشته است:
    10098 نوشته است:
    دوست گرامی،این حالت تهوع به خاطر ترشحات هورمونی ایشون هست و چون بطور کامل ارضا نمیشند!! این حالت،مستمراً وجود داره!! و بنظرم اگربه اورگاسم کامل برسند این معضل هم حل خواهدشد!! و اما درمورد تحریک شدن ایشون تنها پیشنهادم برخلاف میل باطنیم اینه که تا مدتی کوتاه قبل از مقاربت ، ازفیلمهای نیمه پورنو میتونید استفاده کنید!! بعضاً شنیدم برای زوجینی که اینگونه اند در تحریکشون میتونه موثمرثمر باشه!! البته فقط برای یک مدت کوتاه!!
    موفق باشید

باسلام مجدد
    دوست من، تاایشون خوب تحریک نشن!! قاعدتاً اورگاسمی هم درکار نیست!! یک پیشنهاد دیگه میتونه این باشه که از ایشون بخواهید که همونطوریکه در قبل از ازدواج خودارضائی میکردن(البته واقعاً این عمل رو انجام میدادن!!یا روش تحریکشونو) بهتون بگه چجوری تحریک میشن!!شما همونجوری عمل کنید!! به هرصورت این موضوع باید یک جوری حل بشه!! از طرفی میتونید ایشون رو به یک متخصص غدد ارجاع بدید تا ببینید واقعاً هورمونهای جنسیشون تا چه اندازه ،ترشح میشه!! شاید مشکل از این نا حیه باشه!! ضمناً بدونید اگر این مورد رو سرسری بگیرید در آینده براتون گران تمام خواهدشد!!
    موفق باشید

کابرای گرامی یه نکته رو متذکر شم این بحث یا کلا بحث این تاپیک بارها به صورت مکرر در حالتهای مختلف بررسی شده و جوابی معلوم داره
    خواهشا اول سایت رو جستجو کنید بعد تاپیک بزنید
    بارها چه خانمها چه اقایان در مورد نحوه ارضای خودشون و یا همسرشون بحث کردند
    شما اول در این مورد مطالعه کنید بعد به نتیجه نرسیدی نگران باشید
    و ذکر جوابهای تکراری جز اینکه حجم سایت رو بی خودی بالا ببره چیزی مفیدی حاصل نمیشه
    موفق باشید

13. سلام.بهترین راهنمای برای شما اینه که یک بار کلا بشینین با ایشون درباره رابطه جنسی و علاقثون کامل و موادبانه صحبت کنید و توقع ایشونو از یه رابطه بپرسید و ببینید خودشون بیشتر مایل به چه نوع رابطهای هستن؟از فیلمم که میخواید کمک بگیرید براش فیلمهای رمانتیک و عسق و عاشقی بذارید و بذارید غیر مستقیم تحریک بشن.فبل از اینکه رابطه جنسی داشته باشید باهاش صحبت کنید و امادش کنید از لذتای که با رابطه با ایشون میبرید صحبت کنید و ایشونم به حرف بکشید بگید که این یه حریم امن بین خودمونه و باید باهم کاملا راحت باشیم تا لذت ببریم.اگر اماده رابطه جنسی نبودن به هیچ وجه اسرار نکنید.باید استرسو ازشون دور کنید.

14. aliyan نوشته است:
    10098 نوشته است:
    موفق باشید

باسلام مجدد
    موفق باشید

دوست عزیز همسر من به گفته خودش حتی 1 بار هم خود ارضایی نکرده بوده
    از رفتارهاش و ناشی گری هاش میشه فهمید دروغ نمیگه
    هیچ وقت با من درباره نقاط حساسش حرف نمیزنه میگه خودت کشفش کن

در ضمن منظورتون چیه اگر این مورد رو سرسری بگیرید در آینده براتون گران تمام خواهدشد؟

15. دوست عزیز اینکه میگید اطلاعاتی نداشتن و حتی خود ارضایی هم نداشتن و تو رابطه ناشی هستن
    خوب اینها همه دلایلیه که می تونید جایی مثه اینجا یا کلا مقالات مرتبط به خانوم ها بیشتر بگید تا بخونن

صد در صد بالا رفتن اطلاعاتشون مسیر رو برای جفتتون راحت تر میکنه

و غیر اینها هم مشاور میتونه بتون کمک زیادی بکنه.

تو پیام شخصی لینک دو تا مقاله رو میفرستم که مطمئنم بسیار مفید خواهد بود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید