شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس گرمای عجیب در بیرون و درون بدن

1. سلام

پدر من نزدیک به 10سالی میشه که هر از گاهی یهو احساس گرمای بسیار شدیدی میکنه و میگه از داخل بدن دارم میشوزم و بسیار عرق شدیدی میکنه و شروع میکنه به باد زدن خودش تا دمای بدنش پایین بیاد  یا جلوی پنکه و کولر میشینه و آروم میشه ولی بلازم بعد از یه مدت همین طوری میشه.بعضی وقتا هم اگه در حاله راه رفتن باشه سرش گیج میره در حدی که اگه نشینه میخوره زمین.هرکاریش میکنم دکتر نمیره .به نظرتون مشکل از کجاست؟پکار باید بکنه؟اگه بخواد بره دکتر پیش چه متخصصی باید بره؟

با تشکر

2. داغ شدن خیلی علت ها ممکنه داشته باشه اینجوری نمیشه نظر داد
    اول از همه ممکنه از فشار خونشون باشه، اگه مواقعی که داغ میشه بدنشون،  پوستشون هم کمی ملتهب میشه، ممکنه از اون باشه
    که با یه دستگاه فشار سنج خانگی معمولی میتونید برای یک مدت مثلا 10 روز فشار خونشون را اندازه بگیرید و ثبت کنید اگه نامناسب بود( که اونم با توجه به سن فرق میکنه) و یا اگه نوسان شدید داشت حتما به پزشک داخلی مراجعه کنید
    یک علتش هم ممکنه داشتن چربی خون باشه که احتمالا با سوزش کف دست یا پا همراه هست، اونو آزمایش مشخص میکنه.
    به هر حال بهتره برید  پیش پزشک ،حتی عمومی و  اونجا در صورت داشتن مشکل به متخصص مناسب ارجاعتون میدن.
    ( توصیه میکنم وقتی این حالت بهشون دست میده آب و آبلیمو بخورن ببینن تاثیری در بهبود حالتشون داره)

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. پدر من 62سالشه ولی همین طور که گفتم 10سالی میشه که همین مشکل رو داره.هیچ بیماری خاصی هم نداره.چربی و قند و آهنش در حده بسیار  متعادله.فشار خون و بیماری قلبی هم نداره.گاهی اوقات با خوردن عرقیجات سرد و خاکشیر آروم میشه.

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید