شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی میلی همسرم

1. سلام وخسته نباشید!
    سایت بسیار خوبی دارید.جواب خیلی از سوالاتمو گرفتم غیر از یکی:همسر من از لحاظ جنسی سرده و از5/1سال بیش نزدیکی رو به 10روز یکبار محدود کرده(ما2ساله ازدواج کریم من23وهمسرم26ساله است)هرکاری کردم دلیلشو نفهمیدم.این اواخر میگه بهد از نزدیکی زانو درد شدید میگیرم.یا اینکه فرداش سخت از خواب بلند میشم.میخواستم ببینم راه حلش چیه؟درنهایت اگه درمانی نداره دارویی هست که میل منو کم کنه؟چون خیلی عذاب میکشم.
    بیشابیش ممنون

2. با یه کم گشتن تو همین سایت جوابتونو میگرفتید!
    به نظرم بهشون یه مقدار غذای گرمی بدید خودتونم یه مقدار غذای سردی بخورید بد نباشه اما با این حال به نظرم برای اینکه به رابطتتون بهبود بدید یه مقدار دست نگه دارید یعنی شوهرتو تحریک کن اما باهش رابطه نداشته باش شاید چون همیشه تو ازش درخواست میکنی سرد شده!بزار تشنه بشه بزار خودش درخواست کنه یا یه مقدار فاصله بنداز بین رابطتتون تا دلش بخواد مطمئن باش بهت کمک میکنه!درمورد شوهرتونم اگه به دکتر مراجعه کنه بهتره
    موفق باشید

3. با سلام
    خيلي از مشكلات بين زن و مرد اينكه نيازهاشون رو براحتي بيان نمي كنند.با همسرتون صحبت كنيد  نيازهاتون رو بهشون بگيد.اصلا هم خجالت نداره.به توصيه ساير دوستان هم توجه كنيد.موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sibiloo نوشته است: سلام وخسته نباشید!
    سایت بسیار خوبی دارید.جواب خیلی از سوالاتمو گرفتم غیر از یکی:همسر من از لحاظ جنسی سرده و از5/1سال بیش نزدیکی رو به 10روز یکبار محدود کرده(ما2ساله ازدواج کریم من23وهمسرم26ساله است)هرکاری کردم دلیلشو نفهمیدم.این اواخر میگه بهد از نزدیکی زانو درد شدید میگیرم.یا اینکه فرداش سخت از خواب بلند میشم.میخواستم ببینم راه حلش چیه؟درنهایت اگه درمانی نداره دارویی هست که میل منو کم کنه؟چون خیلی عذاب میکشم.
    بیشابیش ممنون

سلام.
    به احتمال زیاد همسر شما، به خودشون تلقین میکنن.
    خوب من یه پیشنهاد میدم که بوسیله ی خودتون عملیه و یک پیشنهاد میدم که به وسیله ی خودتون عملی نیس!
    - پیشنهاد اول: با توجه به اینکه اینجور فکرها تو کشور ما شایعه و خوشبختانه از رابطه جنسی و مسایل مربوط به اون فراتر نمیره، پیشنهاد میشه شماهم به این وسواس شوهرتون احترام بزارین!
    یعنی چی؟! یعنی اینکه بهشون حق بدین و مثلا بگین که میشه با استفاده از نوشیدن یک لیوان شیر قبل از نزدیکی میتونه دردش رو به شدت تخفیف بده.
    و مهمتر از اون، ترکیبات "منی" رو برای شوهرتون شرح بدین و بهشون اطمینان بدین که قرار نیس چیز خاصی ازشون خارج بشه ، در نهایت احترام یائتون باشه در نهایت احترام متوجهشون کنین که ممکنه این احساسشون فقط یه حس باشه، همین. اما بیشتر ازین توضیح ندین و لازم نیس اثبات کنین! فقط بگین بیا با هم یه لیوان شیر بخوریم و بعد از نزدیکی بگین روی من تاثیر فوق العاده ای داشته،تو چطور؟

- پیشنهاد دوم: مراجعه به پزشک . که شاید در مرحله ی بعد از شما نتیجه بده.

اما یادتون باشه که: توی این جور مسایل شما و شوهرتون هر دو یک طرف جنگ و مشکل ایشون اون طرفه میدونه .
    نه اینکه شما اینور باشین و شوهرتون با این وسواس یا مشکل اونطرف تنها!
    بدترین چیز برای شوهرتون اینه که فکر کنه شما  ایشون رو با مشکلشون تنها گذاشتین.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. حتما باهاشون صحبت کنید.
    ضمنا از میکس شیر،عسل ،خرما برای بعد از رابطه و تجدید نیرو استفاده کنید که مشکلی براشون پیش نیاد تو کار روزانه

6. با سلام بهتر همسرتون قبل وبعد از رابطه از غذا هاي مقوي و داراي اهن  استفاده كنند چون نزديكي باعث ميشه انرژي بسياري از همسرتون گر فته بشه شايد سردي ايشون ترس از اين دو حالتي كه گفتيد باشه اگر نتيجه نگرفتيد بهتره به يه پزشك مراجعه كنند

7. با سلام بهتر همسرتون قبل وبعد از رابطه از غذا هاي مقوي و داراي اهن  استفاده كنند چون نزديكي باعث ميشه انرژي بسياري از همسرتون گر فته بشه شايد سردي ايشون ترس از اين دو حالتي كه گفتيد باشه اگر نتيجه نگرفتيد بهتره به يه پزشك مراجعه كنند

8. سلام.ببينم همسرتون از اول همين شكلي بودن يا با مرور زمان شدن؟منضورتون از سردي چيه توانايش كمه يا علاقه نداره؟جواب اين سئوالات ميتونه كمكمون كنه تا بتونيم دقيقترجوابتونو بديم ولي كلا دلايله مختلفي وجود داره كه يه مرد اينطوري ميشه.ممكنه چيزيكه از شما توي رابطه توقع داشته انجام نداده باشيد و به مرور زمان سرد شده باشه.ممكنه از لحاظ بدني كلا ضعيف باشن و استرس خجالت كشيدن باعث اين سردي بشه.ممكنه مشكل جنسي داشته باشن.ممكنه با كسه ديگهاي رابطه داشته باشن يا.....خيلي امكانهاي ديگه.بهترين راه اينه كه بطور غير مستقيم كاراي كه دوست داره انجام بديد و اونطوريكه علاقه داره لباس بپوشيد كارايكه تحريكش ميكنه انجام بديد حتي ديدن فيلم واينكه براش مكملهاي غذاي بگيريد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام و با تشکر از همه دوستان!
    مشکل سر شروع رابطست.وقتی شروع کنه دیگه مشکلی نداره.البته از یکی دو ماه بیش به اینطرف چند باری بیش اومد که نتونست بیشتر از 5 دقیقه نعوظ داشته باشه.و من بعد از اون مدام سر بسرش میذاشتم اما اون ناراحت نمیشد!
    در مورد مکملها میشه توضیح بیشتر بدید؟

10. sibiloo نوشته است: سلام وخسته نباشید!
    بیشابیش ممنون

دوست عزيز علل زيادي ميتونه باعث اين مسئله بشه:
    كم شدن هورمون مردانه(تستوسترون).مصرف مواد مخدر .بيماريهاي دستگاه غدد ومغزواعصابوكم خوني.ارتريت مفاصل.كم كاري تيروئيد.افسردگي.دردهاي مزمن.خيانت درروابط زناشويي.زيادكاركردن.عصبانيتودغدغه هاي خانوادگي.درگيري يا اختلاف نظر جنسي باهمسر.خواب ناكافي.راهي براي تسلط برهمسر.ديابت و....
    وقتي  همسرتون خودش زانو درد را عنوان ميكنه خيلي صادقانه بهش بگيد كه نگران سلامتي اون هستيد ودليلي نداره كه زانو درد بشي وبراي پيداكردن علت زانو دردت بايد به پزشك مراجعه كنيم اگر قبول نكرد احتمالا زانو درد بهانه اي بيشتر نيست واگر تمايل به مسئل جنسي داشته باشه وواقعا زانو درد بشه حتما دنبال درمان اون ميره يا با افراد ديگه مشورت ميكنه.در ضمن ايشون از همون ابتدا هم روابط جنسي زيادي نداشتند ايا انزال زودرس ندارند كه از نزديكي با همسرش خجالت زده بشه يا اصولا فرد خجالتي وگوشه گيري نيست؟ايا كلا فرد فعاليست يا در همه امور كوتاهي ميكنه؟وقتي ازش درخواست كنيد يا شما اول سراغ اون بريد باز هم امتنا ميكنه؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  11. sibiloo نوشته است: سلام و با تشکر از همه دوستان!
    مشکل سر شروع رابطست.وقتی شروع کنه دیگه مشکلی نداره.البته از یکی دو ماه بیش به اینطرف چند باری بیش اومد که نتونست بیشتر از 5 دقیقه نعوظ داشته باشه.و من بعد از اون مدام سر بسرش میذاشتم اما اون ناراحت نمیشد!
    در مورد مکملها میشه توضیح بیشتر بدید؟

دوست عزيز با تمسخر اون بدترين كارممكن رو انجام داديد!حتي اگر به روي خودش نياره .اقايون دوست دارند هميشه از طرف مقابلشون مورد تمجيد وتعريف قراربگيرن بخصوص در روابط جنسي واين مسئله باعث دلگرمي ودوست داشتن روابط جنسيشون ميشه.به اون بگيد چون فاصله ي نزديكيهاتون زياده زود ارضا ميشه ومشكلي نيست واينكه شما دوستش داريد وقتي اينقدر بهش نزديك ميشيد وتشويقش كنيد.حتي اصطلاحات عاميانه بكار ببريد مثلا به او بگيد  احتمالا سرديت كرده وخوب ميشه . اگر با تمام اين كارها باز هم مسئله نعوظش حل نشد بامتخصص اورولوژي مشورت كنيد
    موفق باشيد

12. يسلام.ويتامينEو مواتي ويتامينو غذاهاي پر كالري و گرم مثل خرما يا كنجد با اجيلهاو.....

13. دوست عزيز
    ساير دوستان راهنمايي هاي خوبي ارائه دادند ولي به يك مسئله مهم اشاره نكردند و آن هم نحوه برقراري رابطه و مدل نزديكي شما با همسرتان است.اگر واقعا" دچار زانو درد مي شوند بايد در نوع رابطه تان تجديد نظر كنيد و سعي كنيد طوري رابطه برقرار كنيد كه كمترين فشار به زانوي ايشان وارد شود.مهم ترين مشكل زن و شوهرهاي جوان اين است كه كمتر در مورد روش هاي مورد علاقه طرف مقابل با يكديگر صحبت مي كنند كه آن هم از شرم و حياي ايراني سرچشمه مي گيرد ولي واقعا" گاهي اين خجالت كشيدن ها دردسر ساز شده و مشكلات اساسي بوجود مي آورد.يك مسئله مهم ديگر اين است كه اگر همسرتان احساس كند در برقراري رابطه با شما ناتوان بوده و  اين روابط چه از نظر كمي و چه از نظر كيفي برايتان راضي كننده نيست دچار سرخوردگي شده و مشكلاتشان بيشتر مي شود.اگر شما سعي كنيد طوري وانمود كنيد كه همسرتان احساس كند از بودن و ارتباط داشتن با ايشان بسيار لذت مي بريد ايشان هم تمام تلاش خود را بكار مي برند تا اين روابط هر چه گرمتر شود.فراموش نكنيد كه مردهاي ايراني قلق هاي خاصي دارند كه فقط ما زنان ايراني از پس آنان برمي اييم
    شاد و پيروز باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  14. minoo110 نوشته است: دوست عزيز
    ساير دوستان راهنمايي هاي خوبي ارائه دادند ولي به يك مسئله مهم اشاره نكردند و آن هم نحوه برقراري رابطه و مدل نزديكي شما با همسرتان است.اگر واقعا" دچار زانو درد مي شوند بايد در نوع رابطه تان تجديد نظر كنيد و سعي كنيد طوري رابطه برقرار كنيد كه كمترين فشار به زانوي ايشان وارد شود.مهم ترين مشكل زن و شوهرهاي جوان اين است كه كمتر در مورد روش هاي مورد علاقه طرف مقابل با يكديگر صحبت مي كنند كه آن هم از شرم و حياي ايراني سرچشمه مي گيرد ولي واقعا" گاهي اين خجالت كشيدن ها دردسر ساز شده و مشكلات اساسي بوجود مي آورد.يك مسئله مهم ديگر اين است كه اگر همسرتان احساس كند در برقراري رابطه با شما ناتوان بوده و اين روابط چه از نظر كمي و چه از نظر كيفي برايتان راضي كننده نيست دچار سرخوردگي شده و مشكلاتشان بيشتر مي شود.اگر شما سعي كنيد طوري وانمود كنيد كه همسرتان احساس كند از بودن و ارتباط داشتن با ايشان بسيار لذت مي بريد ايشان هم تمام تلاش خود را بكار مي برند تا اين روابط هر چه گرمتر شود.فراموش نكنيد كه مردهاي ايراني قلق هاي خاصي دارند كه فقط ما زنان ايراني از پس آنان برمي اييم

شاد و پيروز باشيد

توصیه های خوبی داشتید ولی هیچ وقت وانمود نکنید چیزی رو
    چون اگه طرفتون بفهمه بدتر میشه شرایط.
    خودتون باشید و فیلم بازی نکنین و با واقعیت رو به رو بشید و حلش کنید

15. سلام!
    میشه بگید معادل فارسی اورولوزیست چیه؟من هرچی تو شهرمون گشتم یه دکتر بیدا نکردم که روی تابلوش همچین چیزی نوشته باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید