شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. aftabgardoon2 نوشته است: سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    زمان اخرین پریود من 19 مرداد بود و در تاریخهای 10 و 19 شهریور با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و تقریبا مطمینم که منی نامزدم روی من ریخته نشده اما تا الن پریود نشدم دیروزم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود.علایمی هم از بارداری ندارم و اینم بگم سابقه تاخیر در پریود رو دارم اما نه دیگه تا این حد!لطفا کمکم کنید به نظرتون احتمال بارداری هست؟دارم از نگرانی میمیرم

شما سابقه ی عقب افتادن پریود را دارید و به دلیل استرس هم پریود عقب میوفته
    پس نگران نباشید اگر اینقدر مطمئنید که منی نامزدتون روی الت شما ریخته نشده پس 100 در 100 مطمئن باشید حاملگی غیر ممکنه
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. باسلام من روز 25 شهریور ازدواج کردم وازاون به بعد هم تمامی رابطه هامون محافظت نشده بوده ولی چیزی که من را نگران کرده اینه که وقتی همسرم آبش را داخل واژنم میریزه وآلتش را بیرون میاره آبهای موجود از واژنم بیرون میریزه ووقتی مثلا بعد نیم یا یکچند ساعت بعد از رابطه دستشویی میرم مقداری ترشحات از من خارج میشه آیا این ترشحات همون مایع منی هست ؟ آیا رحم من مشکلی داره وبرای حامله شدنم مشکل پیش میاد راهنمایی بفرمائید.ودرضمن من هنوز وقتی آلت همسرم وارد میشه سوزش دارم ومتوجه ریختن آب همسرم داخل واژنم نمیشم یعنی نمفهمم که کی آبش میاد وقتی آلتش وارد میشه یه درد بدی زیر دلم میگیره که فکر میکنم آلان تخمدان وهرچیه هست میترکه دارم عذاب میکشم راهنمایی کنید. متشکرم

3. azxcv نوشته است: باسلام من روز 25 شهریور ازدواج کردم وازاون به بعد هم تمامی رابطه هامون محافظت نشده بوده ولی چیزی که من را نگران کرده اینه که وقتی همسرم آبش را داخل واژنم میریزه وآلتش را بیرون میاره آبهای موجود از واژنم بیرون میریزه ووقتی مثلا بعد نیم یا یکچند ساعت بعد از رابطه دستشویی میرم مقداری ترشحات از من خارج میشه آیا این ترشحات همون مایع منی هست ؟ آیا رحم من مشکلی داره وبرای حامله شدنم مشکل پیش میاد راهنمایی بفرمائید.ودرضمن من هنوز وقتی آلت همسرم وارد میشه سوزش دارم ومتوجه ریختن آب همسرم داخل واژنم نمیشم یعنی نمفهمم که کی آبش میاد وقتی آلتش وارد میشه یه درد بدی زیر دلم میگیره که فکر میکنم آلان تخمدان وهرچیه هست میترکه دارم عذاب میکشم راهنمایی کنید. متشکرم

با سلام وتبریک ازدواجتون

اینکه منی از واژنتون بیرون میاد طبیعیه و نگران نباش و هیچ مشکلی هم برای بارداریتون ایجاد نمیکنه همه همینطورن

اما اینکه درد و سوزش دارین به احتمال زیاد عفونت دارید و با خوردن چندتا قرص خوب میشین فقط به یه متخصص زنان مراجعه کن که اون قرصا رو برات بنویسه

ولی یادتون باشه تو نزدیکی باید بهداشت رو خیلی خیلی رعایت کنید و مواظب باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام خدمت شما دوست عزیز
    دوست گرامی همه اب منی که نمیتونه داخل واژن بمونه و مقدار کمی از اسپرم که باید با تخمک لقا پیدا کند به همان مقدار کافی هستش .
    دوست عزیز برای درد و سوزشتون هم حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنید تا با معاینه و احتمالا ازمایش جواب نهایی رو بهتون بده که البته همونطور که دوست عزیزمون 0060گفتند میتونه عفونت داشته باشید که جای نگرانی نیست و با استفاده از دارو بر طرف میشه به امید بهبودی
    موفق باشید

5. با سلام
    من حدد 4 ماه است که قرص سیپروترون کامپاند را با تجویز پزشک مصرف می کنم.(هم به عنوان روش پیشگیری از بارداری و هم برای تنبلی تخمدان).4 روز بعد از تمام شدن پرویید رابطه داشتم و منی وارد بدن شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟البته در این مدت از قرص گفته شده استفاده می کنم.آیا به این قرص ها می توان اعتماد کرد؟و 2 هفته تا پرویید بعدی باقی مانده ولی نگرانم.لطفا راهنمایی نمایید

6. sara323 نوشته است: با سلام
    من حدد 4 ماه است که قرص سیپروترون کامپاند را با تجویز پزشک مصرف می کنم.(هم به عنوان روش پیشگیری از بارداری و هم برای تنبلی تخمدان).4 روز بعد از تمام شدن پرویید رابطه داشتم و منی وارد بدن شد.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟البته در این مدت از قرص گفته شده استفاده می کنم.آیا به این قرص ها می توان اعتماد کرد؟و 2 هفته تا پرویید بعدی باقی مانده ولی نگرانم.لطفا راهنمایی نمایید

اگر قرص مصرف میکنید و بعد رابطه هم مصرف داشتید به طور مداوم احتمال بارداری نیست
    این قرصها هم قابل اطمینان هستند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. عرض سلام و ادب
    آقای دکتر یک سوال داشتم و اون اینه که در طول دوره قاعدگی روزای اول 1 تا 3 روز اول اگر نزدیکی صورت بگیرد،از راه معقد واب منی رو سوراخ معقد ریخته شود با توجه به اینکه احتمال سرازیر شدن منی به سمت واژن بوده باشد آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟لطفا جواب منو زود بدین خیلی استرس دارم
    در ضمن سیکل من 28 روزه اما این بار24 بوده لطفا راهنماییم کنید

8. serpend نوشته است: عرض سلام و ادب
    آقای دکتر یک سوال داشتم و اون اینه که در طول دوره قاعدگی روزای اول 1 تا 3 روز اول اگر نزدیکی صورت بگیرد،از راه معقد واب منی رو سوراخ معقد ریخته شود با توجه به اینکه احتمال سرازیر شدن منی به سمت واژن بوده باشد آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟لطفا جواب منو زود بدین خیلی استرس دارم
    در ضمن سیکل من 28 روزه اما این بار24 بوده لطفا راهنماییم کنید

با سلام
    دوست گرامی،اگر مقصود شما اینه که 24 روز پیش نزدیکی مقعدی داشتید و این اتفاق افتاده!! و حالا بعد از این مدت ، پریود هستید!! که قطعاً بارداری منتفیست!!ولی اگر الان پریود هستید و نزدیکی هم به اون منوال داشتید! باید بگم بارداری احتمالش در حد بسیار کم و یا حتی صفره!!بنظرم جای نگرانی نیست! در ضمن تغییر زمان عادت ماهانه شما هم به خاطر داشتن استرس بارداریه!! که اونم با برطرف شدن این استرس،خودبخود حل خواهد شد!
    موفق باشید

9. سلام فکر کنم شما منظور خواهرمو متوجه نشدید
    منظور ایشون اینه که سیکل قاعدگی منظمی دارم هر ماه28 روزه اما این ماه سیکل 24 روزه شد و زودتر پریود شد تاریخ پریود این ماهش 3/7/89و  روز 2 و 3 قاعدگی نزدیکی داشته الان 10 روز از پایان قاعدگیش میگذره دردای شدیدی داره از ناحیه زیر شکم میترسه بره ازمایش بده چند درصد احتمال بارداری در زمان پریود هست؟ در صورتی که 1 بار نا منظم شده باشه،ایا نیازی هست آزمایش داده بشه؟
    با تشکر

10. tina700 نوشته است: سلام فکر کنم شما منظور خواهرمو متوجه نشدید
    منظور ایشون اینه که سیکل قاعدگی منظمی دارم هر ماه28 روزه اما این ماه سیکل 24 روزه شد و زودتر پریود شد تاریخ پریود این ماهش 3/7/89و  روز 2 و 3 قاعدگی نزدیکی داشته الان 10 روز از پایان قاعدگیش میگذره دردای شدیدی داره از ناحیه زیر شکم میترسه بره ازمایش بده چند درصد احتمال بارداری در زمان پریود هست؟ در صورتی که 1 بار نا منظم شده باشه،ایا نیازی هست آزمایش داده بشه؟
    با تشکر

سلام
    احتمال بارداری در روزهای قاعدگی صفره. نگران نباشید.
    این دردها میتونه دلایل زیادی از قبیل استرس , عفونت , کیست و ... داشته باشه. اگه خیلی شدیده حتما به متخصص زنان مراجعه کنید. اون 4 روز هم فعلا نامنظمی محسوب نمیشه مگه اینکه در سیکل های بعدی فاصله زمانی بین پریوداشون خیلی تغییر کنه. بیشتر از 1 هفته که در این صورت احتمال عفونت یا کیست بیشتر خواهد بود.
    موفق باشید.

11. سلام پیرامون بحث این دوستمون من شنیدم در زمان پریود هم امکان حاملگی هست پس چطور اینقدر فاطعانه شما میگید احتمال 0% هست حالا اگه یک روز قبل از پریود این اتفاق بیافته احتمال پریود هست؟؟؟؟

12. سلام من روز 28 سیکل ماهانم یه رابطه محافظت شده داشتم.و و دیرو از روش اورژانسی استفاده کردم .با توجه به اینکه روز 28 سیکلم (که تقریبا با موعد پریودی این ماهمه )از این روش استفاده کردم تو همین یکی دو روزه پریود میشم یا اینکه چند روز بعد پریود میشم. ویه سوال دیگه هم اینکه وقتی رابطه مقعدی داشته باشی و خونریزی اتفاق بیفته خطرناکه؟

13. azara نوشته است: سلام پیرامون بحث این دوستمون من شنیدم در زمان پریود هم امکان حاملگی هست پس چطور اینقدر فاطعانه شما میگید احتمال 0% هست حالا اگه یک روز قبل از پریود این اتفاق بیافته احتمال پریود هست؟؟؟؟

سلام
    ببینید دوست عزیز بارداری زمانی رخ میده که تخمک آزاد شده باشه. حالا چطور میشه زمانی که دیواره رحم در حال تخریبه تخمدان ها تخمک آزاد کنن؟ پس امکان بارداری صفره. البته استثنا در تمام اتفاقات این دنیا وجود داره ولی اسمش روشه : استثنا. پس نمیشه روش حساب کرد.
    منظورتون از این اتفاق دقیقا چیه؟

14. ana67 نوشته است: سلام من روز 28 سیکل ماهانم یه رابطه محافظت شده داشتم.و و دیرو از روش اورژانسی استفاده کردم .با توجه به اینکه روز 28 سیکلم (که تقریبا با موعد پریودی این ماهمه )از این روش استفاده کردم تو همین یکی دو روزه پریود میشم یا اینکه چند روز بعد پریود میشم. ویه سوال دیگه هم اینکه وقتی رابطه مقعدی داشته باشی و خونریزی اتفاق بیفته خطرناکه؟

سلام
    به دو دلیل لازم نبود از روش اورژانسی استفاده کنید.
    1. روز 28 سیکل روز امن محسوب میشه.
    2. رابطه محافظت شده بوده.
    به دلیل استفاده از این روش امکان بهم ریختن بالانس هورمونی بسیار بالاست و تاخیر در پریود (اگه اتفاق بیفته) کاملا طبیعیه.
    منظورتون از خونریزی خونریزی مقعده؟ اگه همینه بله امکان داره به شقاق یا هموروئید دچار شده باشید یا با این عمل دچار بشید. به هر حال بهتره به خاطر خونریزی به جراح عمومی مراجعه کنید.
    موفق باشید...

15. سلام من یک سوال داشتم مادر من زمانی که منو حامله شد یعنی زمانی که شنید حامله شده پریود بود این به چه صورتیه؟
    بعد یک سوال دیگه داشتم سیکل من نامنظمه ،چند روز پیش یک رابطه بدون محافظه کارانه داشتم که فرداش پریود شدم می خواستم بدونم امکان داره در این صورت حاملگی صورت بگیره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 39
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید