شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی و تبادل نظر برای دل درد و صدا شکم

1. سلام به اقای دکتر دارای  علایمی از قبیل تهوع سردرد همراه با احساس خون دماغ با سابقعی  فامیلی فشار خون میباشم  داروهایی از قبیل امپرازول مصرف مینمایم برای حل موضوع از درمان های گیاهی استفاده کردم ولی پاسخ بدن بسیار کم بود سر کلاس نیز شکم صدا میدهد و با درد همراه است ولی درجه درد قابل تحمل است  نظر شما برایم اهمیت دارد .میتوان مشکل را بدون اندوسکوپی حل کرد . اگه میشه  توضیحاتی در مورد نحوه درمان ارایه دهید  با تشکر از زحمات شما

2. aida7

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من دكتر نيستم  و در واقع فقط نظرم رو ميگم .اما پدرم مشكلي شبيه شما داشت مخصوصا سر دردو درد شكم و سر و صداش!
    دكتر كفت ورم معده داره براش دارو نوشت الان يه كم بهتره.
    دكتر براش امپرازول و يه چيز ديگه نوشت و گفته بود كه اين يه ميكروب هستش توي معده كه از بين بردنش نياز به زمان داره و راحت از بين نمي ره.
    پدرم اندوسكوپي داد بعد اين ها رو بهش گفتن.اما علائمش كاملا شبيه شما بود.ولي غلظت خون هم داره كه خون دماغي و سر دردش به خاطر اون بود.
    اميدوارم زودتر خوب بشين.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام
    دوست عزیز شما  اول باید بدونید که چه مشکلی دارید  بعد درمان رو اغاز کنید پس بهترین راه حل همان مراجعه به پزشک هست( ولی بهتر مواقعی که کلاس دارید از غذاهایی که نفخ اور هست اجتناب کنید) به امید بهبودی شما
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. farhadn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خوردن فلفل سبز نفخو کاملا از بین میبره

5. سلام دوست عزیز
    بهتون پیشنهاد میکنم کندر بخورید واسه نفخ عااااالیه وسعی کنید حبوبات وغذاهای نفخ دار وسردی کمتر بخورید.

6. دوست عزیز با سلام و احترام
    به نظر من و عاقلانه ترین کار این است که به دکتر مراجعه کنید و خود درمانی نکنید اکثرا برای کسانی که نفخ دارند داروی  دایمتیکون تجویز می شود ولی می توانید از قویترین ضد نفخ گیاهی یعنی زیره استفاده کنید.
    به امید بهبودی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید