شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. سلام  .ممنون از همه دوستان.ببخشيد من اين سوال رو يه بار مطرح كردم اما جواب نگرفتم .ممنون ميشم از راهنماييتون .در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايدمدتي ( چند روز صبر كرد) يا اينكه مي توان در روز هاي اول  چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟اگر هر دو طرف تمايل كامل داشته باشند  .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت دارد؟

2. mor1357 نوشته است: سلام  .ممنون از همه دوستان.ببخشيد من اين سوال رو يه بار مطرح كردم اما جواب نگرفتم .ممنون ميشم از راهنماييتون .در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايدمدتي ( چند روز صبر كرد) يا اينكه مي توان در روز هاي اول  چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟اگر هر دو طرف تمايل كامل داشته باشند  .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت دارد؟

اگر هر دو طرف مایل باشند و از نظر فیزیکی و روحی توانایش رو داشته باشنداصلا اشکال نداره چندین بار رابطه داشته باشین
    خونریزی به نوع بکارت مربوط میشه و اینطور نیست که حتمی تا یه مدت خونریزی پارگی بکارت داشته باشید
    گاهی حتی لکه خون هم دیده نمیشود
    دردهای دورهای اول نزدیکی به دلیل کوچک بودن دهانه ی واژن است
    در کل اگر شما یا همسرتان در رابطه احساس ناراحتی نمیکنید میتونید هروقت که خواستید رابطه داشته باشید و پارگی پرده مشکلی ایجاد نمیکنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. amir206

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mor1357 نوشته است: سلام  .ممنون از همه دوستان.ببخشيد من اين سوال رو يه بار مطرح كردم اما جواب نگرفتم .ممنون ميشم از راهنماييتون .در مورد تعداد دفعات نزديكي در اوايل ازدواج سوال دارم.ايا بعد از از بين رفتن بكارت بايدمدتي ( چند روز صبر كرد) يا اينكه مي توان در روز هاي اول  چندبن بار رابطه بر قرار كرد ؟اگر هر دو طرف تمايل كامل داشته باشند  .اينكه گفته مي شود ممكن است تا چند روز با درد و خون ريزي همراه باشد، ايا صحت دارد؟

به نظر من فقط زن و شوهر هستن که میدونن کی نیاز دارن رابطه داشته باشند و فقط به همون دونفر بستگی دارد
    این حرفا رو نمیدونم از کجا در میارن اما صحت نداره
    همونطور که مهتاب22 گفتند دردهای اوایل رابطه برای کوچیکی دهانه ی رحم است که اگر خوب تحریک نشده باید احساس درد میکنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. paria110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من مدتی خودارضایی میکردم.به این صورت که آلتم رو روی بالشت میکشیدم.البته ترک کردم.تابحال هیچ جسم خارجی با فشار هم وارد آلتم نشده.از دیروز تا حالا ورودی وازنم احساس سوزش دارم.امروز صبح خیلی خیلی کم در حد یه قطره آب خون دیدم.خیلی میترسم.
    شنیدم اگر در محلول آب و بتادیم بشینم خوبه.آره؟کمکم کنین.نگرانم پردم آسیب دیده باشه.

5. ببخشيدميخواستم بدونم اگه كسي بكارتشو ترميم كرده باشه ، ممكنه بدون هيچ دليلي ازبين بره چنانكه هرگز ترميمي انجام نداده

6. paria110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    تورو خدا جواب پست منو  بدین

7. paria110 نوشته است: سلام.من مدتی خودارضایی میکردم.به این صورت که آلتم رو روی بالشت میکشیدم.البته ترک کردم.تابحال هیچ جسم خارجی با فشار هم وارد آلتم نشده.از دیروز تا حالا ورودی وازنم احساس سوزش دارم.امروز صبح خیلی خیلی کم در حد یه قطره آب خون دیدم.خیلی میترسم.
    شنیدم اگر در محلول آب و بتادیم بشینم خوبه.آره؟کمکم کنین.نگرانم پردم آسیب دیده باشه.

دوست عزیز...پرده بکارت تنها در صورت ورود جسم خارجی به داخل واژن آسیب میبینه.ان خونابه ممکن است شروع پریودتون باشه یا یه خراش جزیی در ناحیه واژن.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. paria110 نوشته است: سلام.من مدتی خودارضایی میکردم.به این صورت که آلتم رو روی بالشت میکشیدم.البته ترک کردم.تابحال هیچ جسم خارجی با فشار هم وارد آلتم نشده.از دیروز تا حالا ورودی وازنم احساس سوزش دارم.امروز صبح خیلی خیلی کم در حد یه قطره آب خون دیدم.خیلی میترسم.

با سلام
    دوست عزیز،در وهله اول گفتید که این عمل رو(خودارضائی) ترک کردید!! و چیزی هم داخل واژن نکردید!!پس اساساً نباید از نظر بکارت نگران باشید! و در وهله بعد گاهاً در اثر فشار نا متعارف و یا تنگی البسه زیر و یا بطور طبیعی در این ناحیه مویرگی کوچک میترکه!! و با ترشحات واژن مخلوط شده و از واژن بیرون میاد که باعث مشاهده خون آبه و یاهمچین چیزی میشه!! که امریست طبیعی و نباید موجبات نگرانی رو باعث بشه!! و در آخرهم در مورد نشستن در آب و بتادین ،بگم اینکار در ضدعفونی کردن واژن موثره! ولی هیچ ربطی به بکارت و انجام عملی روی اون نداره!! پس همونطور که دوستمون گفت،بنظر ،نگرانیتون بی مورده!؟
    موفق باشید.

9. سلام پریا110ازاین که این عملو ترک کردی خوشحالم اگه چیزی داخل واژن نشده مطمن باش سالمی برای رفع سوزش میتونی به متخصص زنان مراجعه کنی نگران نباش

10. سلام .
    خسته نباشید
    راستش من یه سوال دارم که خیلی برام مهمه : در سایت شما خوندم که پرده بکارت خیلی جلو قرار داره ، من یه سال قبل برای چک آپ رفتم پیش متخصص زنان برای معاینه ، ولی ایشون طوری این معاینه رو انجام داد که به نظر میومد پرده من خیلی عقبه چون به راحتی اونو ندید و چند بار ازمن خواست که بیشتر پاهامو باز کنم و زور بزنم . اگه پرده جلو هست چرا ایشون به راحتی نتونست ببینه و راستش من دچار نگرانی شدم می ترسم که با این طرز معاینه دچار آسیب شده باشه پردم.این امکان وجود داره یا نه .ممنون

11. taherejoon نوشته است: سلام .
    خسته نباشید
    راستش من یه سوال دارم که خیلی برام مهمه : در سایت شما خوندم که پرده بکارت خیلی جلو قرار داره ، من یه سال قبل برای چک آپ رفتم پیش متخصص زنان برای معاینه ، ولی ایشون طوری این معاینه رو انجام داد که به نظر میومد پرده من خیلی عقبه چون به راحتی اونو ندید و چند بار ازمن خواست که بیشتر پاهامو باز کنم و زور بزنم . اگه پرده جلو هست چرا ایشون به راحتی نتونست ببینه و راستش من دچار نگرانی شدم می ترسم که با این طرز معاینه دچار آسیب شده باشه پردم.این امکان وجود داره یا نه .ممنون

جواب شما منفی هستش
    باز کردن پا به بکارت آسیبی نمیرسونه
    پزشکان در موقع معاینه از مراجعه کننده این درخواست رو میکنند ( باز کردن پا و زور زدن ) که دقیقا نوع بکارت رو مشخص کنن و به راختی تشخیص دهند نوعش چیست
    بکارت شما آسیبی ندیده نگران نباشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  12. سلام طاهره جون
    به نظر منم بکارت شما آسیبی ندیده و اگه جسمی وارد واژن نشه یا ضربه ای به ناحیه تناسلی وارد نشه پرده آسیبی نمیبینه.
    موفق باشی

13. paria110 نوشته است: سلام.من مدتی خودارضایی میکردم.به این صورت که آلتم رو روی بالشت میکشیدم.البته ترک کردم.تابحال هیچ جسم خارجی با فشار هم وارد آلتم نشده.از دیروز تا حالا ورودی وازنم احساس سوزش دارم.امروز صبح خیلی خیلی کم در حد یه قطره آب خون دیدم.خیلی میترسم.

سلام
    من فکر میکنم پرده بکارت شما آسیبی ندیده و احتمالا این سوزش به دلیل فشار روی کلیتوریس شما حین عمل خودارضایی هستش.
    موفق باشید.

14. ARZO_2 نوشته است: ببخشيدميخواستم بدونم اگه كسي بكارتشو ترميم كرده باشه ، ممكنه بدون هيچ دليلي ازبين بره چنانكه هرگز ترميمي انجام نداده

سلام
    سوال شما خیلی مبهمه. چطور ممکنه کسی بکارتی رو که هرگز ترمیم نشده ترمیم کرده باشه؟ منظورتون دقیقا چیه؟
    در هر صورت بکارت چه ترمیم شده باشه چه سالم باشه خود به خود از بین نمیره و ازاله بکارت در صورت ورود جسمی به داخل واژن اتفاق میفته.
    موفق باشید...

15. سلام خسته نباشيد به همه دوستان ومديريت محترم  

طبق معمول با يه سوال ومشكل اومدم.چند روز پيش روي لبه كوچك آلت تناسليم جوش دردناكي زده بود با راهنمايي مسئول داروخانه پمادي گرفتم موقع زدن پماد متوجه چيزي شبيه كه نه مطمئنم  گوشت هم رنگ اول ورودي واژنم شدم يكي بزرگ و يكي ديگه كوچيكتر كه تمام محوطه ورودي رو پوشونده بود و كمي بالاترش يه سوراخ خيلي ريز بود.خيلي ترسيدم آخه راستشو بخوايد در اين قسمت بدنم كمتر كنجكاوي ميكردم تا اين زمان كه تو آيينه متوجه شدمو قبل ازون نميدونم بوده يا نه؟
    حالا نميدونم اونا چيه تا اونچايي كه تو اين سايت خوندم خود شخص نميتونه به راحتي بكارتشو ببينه پس اگه احيانا اين بكارتم نيست پس چيه كه به راحتي با كنار زدن لبيه ها و باز كردن پاها ديده ميشه در ضمن من هنوز دخترم واز اين قسمت دردو سوزشي بخاطر اون گوشتهاي صورتي رنگ نداشتم.ممنون ميشم بگيد بكارتمه يا مشكلي هست در ضمن من تا به حال پيش هيچ متخصص زناني نرفتم چون شنيدم كمتر دختري رو معاينه ميكنن بيشتر براي گواهي برگه سلامته وخودمم دوست ندارم تا قبل ازدواج برم.
    پيشاپيش از همه دوستان تشكر ميكنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 23
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید