شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنگ کننده واژن بعد از رابطه جنسی

1. با سلام و عرض ادب
    من 23 ساله هستم ، یکسال پیش نامزد کردم و باهم رابطه جنسی (در حد دخول ) داشتیم (پرده من ارتجاعی است)، متاسفانه حدود شش ماه پیش نامزدم در اثر تصادف فوت کرد، الان من حدود شش ماهه که رابطه نداشتم. میخواستم منو راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم دهانه ی واژنم را تنگ تر کنم. آیا در این شش ماه دهانه واژنم تنگ تر شده یا نه؟ چند روز پیش برایم خواستگار آمد و من فقط از ترس این که شاید بعدا با مشکل روبرو شوم قبول نکردم.
    در ضمن موقعی که نامزدم فوت کرد ، از طرف خانواده نامزدم به دکتر تخصص زنان مراجعه کردم و او یک گواهی به من داده و نوشته که پرده ی من ارتجاعی است و معاینه مشکلی نداشت. من از لحاظ پرده ام برای جوابگویی به شوهر آینده ام مشکلی ندارم فقط میخواهم بدانم چطور دهانه را تنگ کنم. آیا این تنگ کننده هایی که در بازار است فایده دارد؟ چه نوعی ؟
    ممنون میشم اگه خییلی واضح منو راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام،
    اصلا نگران نباش چون 1 سال مدتی طولانی نیست که تاثیر زیادی روی قطر واژن بذاره و به نظر من اگه مایل نیستی که رابطه جنسی با نامزد قبلیتو با همسر آینده ات مطرح کنی نگران این موضوع نباش که ممکنه متوجه بشه.در ضمن در پرده های ارتجاعی قطر واژن زیاد معنی نداره.
    موفق باشی

3. سلام
    دوست من از گفته هاتون اینطور بر میاد که شما 6 ماه نامزد بودید. هر روز هم که مسلما رابطه با دخول نداشتید. این مدت برای اینکه دهانه واژنتون باز شده باشه خیلی مدت کوتاهیه. نگران نباشید.
    موفق باشید...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز بسیار از بابت فوت نامزدتان متاثر شدم .
    دوست گرامی معمولا این ژلهای تنگ کننده موقتی هستند یعنی همان موقع باید استفاده شود
    دوست عزیز نترسید توکلتون به خدا باشه و به اینده امیدوار باشید و جلو برید انشالله هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی باز هم بهتره در رابطه با استفاده از این ژلها با متخصص زنان مشورت کنید
    موفق باشید

5. دوست عزیز واقعا از فوت نامزدتون متاثر شدم و تسلیت میگم
    ولی پرده ی ارتجاعی به قول دوستان چیزی نیست که گشاد یا تنگی در آن معنای خاصی داشته باشه فقط ای کاش دفعات رابطه رو ذکر میکردید ولی وقتی گواهی گرفتید فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه.

تعریف پرده ی ارتجاعی اینه
    ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد، پاره نمی شود یعنی فقط با جراحی پاره میشه.

یه مطلب هم اضافه کنم قطره ها و ژل های تنگ کننده فقط موقتی هستند ولی برای اینکه خیالتون از شک و تردید طرف مقابلتون راحت باشه میتونید قبل اینکه برای اولین بار با هم رابطه داشته باشید از این قطره ها و ژل ها استفاده کنید.

پس نگران این موضوع نباشید توکلتون به خدا باشه .
    آرزوی موفقیت و خوشبختی برای شما دوست عزیز

6. سلام دوست عزیز

من هم مثل سایرین اول تسلیت می گم و  فکر می کنم این مدت دخول اگر هر روز و زیاد نباشه آنچنان تاثیری نداره
    ولی به نظر من بهتره از هر طریقی که صلاح می دونید مثل رفتن پیش مشاور یا ... به همسر آینده تون قبل از ازدواج بگید که رابطه داشتید ، چون مردها خیلی حساسند و ممکنه اگر بعدا بفهمن عواقب خوبی نداشته باشه

موفق باشید

7. perle نوشته است: سلام دوست عزیز

من هم مثل سایرین اول تسلیت می گم و  فکر می کنم این مدت دخول اگر هر روز و زیاد نباشه آنچنان تاثیری نداره
    ولی به نظر من بهتره از هر طریقی که صلاح می دونید مثل رفتن پیش مشاور یا ... به همسر آینده تون قبل از ازدواج بگید که رابطه داشتید ، چون مردها خیلی حساسند و ممکنه اگر بعدا بفهمن عواقب خوبی نداشته باشه

موفق باشید

دوست عزیز سلام
    ولی فکر نکنم نیاز باشه به همسر آیندشون بگن بله مردها خیلی حساسن ولی حساس به اینکه بفهمن نه اینکه خودش دستی دستی بره بگه من رابطه داشتم با اینکه ایشون فرمودن گواهش هم گرفتم و مشکلی نداره در ضمن نیازی نیست بگن چون رابطه ی ایشون شرعی بوده.
    موفق و سربلند باشید.

8. تسلیت میگم اما اگر پرده شما ارتجاعی باشد پس ربطی به واژن نداره زمان داشتن رابطه هم کم بوده پس نمیتونه روی وازن موثرباشه لازم به گفتن نیست مردها حساسند

9. saramahdavi نوشته است: با سلام و عرض ادب
    من 23 ساله هستم ، یکسال پیش نامزد کردم و باهم رابطه جنسی (در حد دخول ) داشتیم (پرده من ارتجاعی است)، متاسفانه حدود شش ماه پیش نامزدم در اثر تصادف فوت کرد، الان من حدود شش ماهه که رابطه نداشتم. میخواستم منو راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم دهانه ی واژنم را تنگ تر کنم. آیا در این شش ماه دهانه واژنم تنگ تر شده یا نه؟ چند روز پیش برایم خواستگار آمد و من فقط از ترس این که شاید بعدا با مشکل روبرو شوم قبول نکردم.
    در ضمن موقعی که نامزدم فوت کرد ، از طرف خانواده نامزدم به دکتر تخصص زنان مراجعه کردم و او یک گواهی به من داده و نوشته که پرده ی من ارتجاعی است و معاینه مشکلی نداشت. من از لحاظ پرده ام برای جوابگویی به شوهر آینده ام مشکلی ندارم فقط میخواهم بدانم چطور دهانه را تنگ کنم. آیا این تنگ کننده هایی که در بازار است فایده دارد؟ چه نوعی ؟
    با تشکر

با سلام
    دوست گرامی، منهم به نوبه خودم این مصیبت رو تسلیت میگم و بعدش لازم میدونم که بگم اساساً بنا به تجربه و شنیده ها دهانه واژن در زنانی که حتی متاهل هستند و لی زایمان طبیعی نداشتند!! اگر رابطه جنسیشون در فواصل طولانی صورت بگیره!! تنگ می مونه!! یعنی این موضوع، اصلاً قابل حس نیست!!تازه بعد از اتمام رابطه جنسی دهانه واژن به حالت اولیه بر میگرده!!شما گفتید در سنوات قبل به مدت کوتاهی این عمل رو داشتید!! اصلاً نگران نباشید و بیخود خواستگارهاتونو رد نکنید!! ضمناً  با اینکه صداقت بهترین عملیست که در ذهن متصوره!!ولی با کمال تاسف،پیشنهاد میکنم این موضوع رو هم با همسر آینده اتون در میون نگذارید!! چون با فرهنگ حاکم بر جامعه، براتون معضل خواهد شد!!
    موفق باشید.

10. سلام.خیلی متاسفم به خاطر فوت همسرتون.اول اینکه نوع دستگاه تناسلیه شما طوریه که ازمایشم دادید مشکلی نداشته یعنی شما کاملا خیالت راحت باشه که کسی نمی فهمه حتی اگه 500 بار رابطه جنسی داشته بوده باشی بعدشم عزیزم مگه الان عهد دایناسوراست؟ که اینقدر نگرانید این رابطه واسه قبل اشنای با خواستگارتون بوده و تازه رابطه هم کاملا موجه بوده دور از جون عیاشیکه نکردید همسرتون بوده اصلا لازم نیست به کسی بگید اینو بعنوان یه راز و یه خاطره واسه خودتون نگه دارید در ضمن فکر میکنید اقایونی که میان خواستگاری با هیشکی رابطه نداشتن؟و اگه داشتن به شما میگن؟با دید باز به زندگیه جدیدتون نگاه کنید و بهش متعهد باشید مهم الانه نه گذشته.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. saramahdavi نوشته است: با سلام و عرض ادب
    با تشکر

واژن با نزديكي تغييري پيدا نميكنه وتنها بعد از زايمان طبيعي گشاد ميشه ولي امكان گشاد شدن پرده با دستكاري يا نزديكي وجود داره تنها با جراحي ميشه واژن رو تنگ كرد و داروهاي موضعي يا ... جنبه تبليغاتي دارن و بي تاثيرن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  12. سلام به خاطرفوت نامزدتون متاسفم باتوجه به اینکه طول  رابطه شما خیلی کم بوده و داشتن پرده ارتجاعی نیازی نیست که شما به همسر آینده تون حرفی بزنید و به نظر بنده هم امکان نداره توی ایه مدت واژن شما اینقدر گشاد شده باشه که شما رونگران کنه اگه این طور باشه تمام خانم ها بعد ازیک سال باید بدنبال راه حل برای تنگ کردن واژنشون بگردنند.بهتره که به خدا توکل کنید ووقت خودتون راصرف داروهای موضعی نکنید که همیشگی نیست .

13. به نظر بنده
    اگر من جای همسر اینده شما بودم اگر شما به من واقعیت رو میگفتید من شاید ناراحت میشدم ولی بخاطر صداقت شما شما رو قبول میکردم
    ولی اگر بعد از چند سال به شکلی میفهمیدم که دروغ  به من گفتید اون موقع هر دوی ما دچار افسردگی میشیم
    انتخاب با شماست

14. منهم بهتون واقعا تسلیت میگم.اما وقتیکه دکتر بهتون گواهی دادند نگران نباشید،همسر آینده تون متوجه نخواهند شد.مگر اینکه کلا شخص شکاکی باشند و بخوان احتمال این مسئله رو بدن و راجع به اون ازتون بپرسند.
    در ضمن.هر وقت همسر آینده تون فرمودند که چند بار و با چند نفر قبل از شما رابطه جنسی داشتند،شما هم به ایشون بگید!!رابطه جنسی اشکالی نداره و این فرهنگ هم باید برای مردان جامعه ما جا بیفته که وقتی خودشون کاری رو انجام میدن باید به خانم ها هم حق انجام اون کار رو بدن.بیخود ذهن خودتون رو درگیر این مسائل نکنید و به زندگیتون برسید!

15. سلام رفیق
    از بابت اتفاقی که برای نامزدت افتاده بسیار متاثر شدم.....ولی باری........باید ادامه داد
    در رابطه با پرده دوستان توضیحات کامل رو دادند
    ولی در باره خواستگاران.........ببین رفیق........از چی نگرانی...؟؟؟؟؟ اگر نامزد کرده بودی و خانوادت میدونستن........و در و همسایه هم........پس کسی که میاد خواستگاری......میدونه و این احتمال رو میده......ولو در حد عشق بازی
    پس چون اومده........خواستگاری ..........نباید نگران این باشی طرفت چه برداشتی داره....البته تحت هیچ شرایطی هیچ وقت برای هیچ کس........نه زن نه مرد..........تعریف نکن.........ایرانی جماعت جلوت میگن عیبی نداره........پشت سرت بازارو پر میکنن از شایعه..........
    مرد جماعت هم که دست پرورده همین زن جماعت هستند..........ظاهرا ادای امروزی بودن رو درمیارن..............ولی ای حرصی میخورن...........ای حرصی میدن...........بیا و ببین.......
    پس هیچی نگو............و با کسی ازدواج کن که دوست داشته باشه.......از ته دلش.......بهت وفادار بمونه.........و تو رو بخواد................اینکه گذشته تو و اون چی بوده........به خودتون مربوطه..........اصل............بعدش..........ایندس...........
    پس با ترس و نگرانی...........خودتو پیر نکن..........

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید