شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

راهنمای احتمال بارداری و سوالات احتمالی

1. همه ی پریودهایم منظم نیست اما این بار 20 مرداد پریود شدم و دیگر نشدم در رابطه هایم از کاندوم استفاده می کردم ولی برای پیشاب نه . از بی بی چک در آخر شب استفاده کردم و جوابش منفی بود می خواستم بدونم دلیل بعد از 49 روز پریود نشدنم چیست؟آیا به بی بی چک میشه اطمینان کرد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. nazgolll نوشته است: همه ی پریودهایم منظم نیست اما این بار 20 مرداد پریود شدم و دیگر نشدم در رابطه هایم از کاندوم استفاده می کردم ولی برای پیشاب نه . از بی بی چک در آخر شب استفاده کردم و جوابش منفی بود می خواستم بدونم دلیل بعد از 49 روز پریود نشدنم چیست؟آیا به بی بی چک میشه اطمینان کرد؟

مطمئن ترین راه ازمایش خون است
    نمیتوان صد در صد به بی بی چک اطمینان کرد

3. nazgolll نوشته است: همه ی پریودهایم منظم نیست اما این بار 20 مرداد پریود شدم و دیگر نشدم در رابطه هایم از کاندوم استفاده می کردم ولی برای پیشاب نه . از بی بی چک در آخر شب استفاده کردم و جوابش منفی بود می خواستم بدونم دلیل بعد از 49 روز پریود نشدنم چیست؟آیا به بی بی چک میشه اطمینان کرد؟

احتمال بارداری با پیش اب نیز وجود دارد به خصوص در زمان تخمک گذاری
    فاصله ی دو دوره ی شما بسیار زیاد شده به همین دلیل احتمال بارداری وجود دارد

4. سلام
    نامزدم دوره های پریود 24 تا28روزه دارد و تا5روز بعد از پریودی خون ریزی دارد.در روز 4خون ریزی با هم رابطه داشتیم و بار اول با کاندوم بود اما بار دوم و حدود 1ساعت پس از اینکه منی از من خارج شد باز هم با هم رابطه داشتیم اما بدون محافظت.حال با توجه به اینکه در روز 4خون ریزی بوده و ممکن است مقداری منی از دفعه ی اول ارضا در لوله ی آلت مانده باشد احتمال بارداری در این دوره چقدر است؟
    با تشکر

5. hooman-2010 نوشته است: سلام
    نامزدم دوره های پریود 24 تا28روزه دارد و تا5روز بعد از پریودی خون ریزی دارد.در روز 4خون ریزی با هم رابطه داشتیم و بار اول با کاندوم بود اما بار دوم و حدود 1ساعت پس از اینکه منی از من خارج شد باز هم با هم رابطه داشتیم اما بدون محافظت.حال با توجه به اینکه در روز 4خون ریزی بوده و ممکن است مقداری منی از دفعه ی اول ارضا در لوله ی آلت مانده باشد احتمال بارداری در این دوره چقدر است؟
    با تشکر

به این دوره دوره ی امن نیز گفته میشه به این معنا که احتمال بارداری در این دوره (پریودی) بسیار ضعیف در حد صفر است

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. یعنی حتی اگه منی هم در دوران امن به واژن داخل شود احتمال بارداری بسیارکم است؟

ویه سوال دیگه اینکه حداکثر چند بار در سال میشه از روش اورژانسی استفاده کرد؟

ممنون از راهنماییتون

7. hooman-2010 نوشته است: یعنی حتی اگه منی هم در دوران امن به واژن داخل شود احتمال بارداری بسیارکم است؟

ممنون از راهنماییتون

دوست عزیز...همانطور که مهتاب جان گفتن حین پریود حتی اگر منی تخلیه شود احتمال بارداری در حد صفر است( البته در کسانی که پریود منظم دارند).

در هر دوره پریودی تنها یکبار از روش اورژانسی میتوان استفاده کرد.البته این به این معنی نیست که هر ماه از این روش استفاده کنید.تعدد استفاده از این روش اثرگذاری را پایین میاره.بهتره از یه روش پیشگیری مطمئن استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. hooman-2010 نوشته است: یعنی حتی اگه منی هم در دوران امن به واژن داخل شود احتمال بارداری بسیارکم است؟

ممنون از راهنماییتون

ممنون از سارای عزیز
    اما در ادامه ی توضیحات سارا جان:
    شما بعد از هر رابطه برای جلوگیری از بارداری میتوانید از روش ارژانسی استفاده کنید
    و اگر طوری است که در هفته 2 بار از روش ارژانسی استفاده میکنید بهتره هر شب به مدت یک دوره(یک ماه) یک عدد مصرف کنید
    که پشت بسته های قرص هم نوشته شده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام
    جواب ازمایش اسپرم شوهرم اینطوره:
    Ep.cell/h.p.f….1-2))(R.B.C/h.p.f…..0-1)(W.B.C/h.p.f…..3-4)(Motility after6 hours….60)(ق3(sperm count….112).(85 … Motility afte.....ولی ازمایش خون خودم PH==5بوده و هموگلبین خونم خوب بوده ،تعداد گلبولهای قرمز که نرمال آن 14-16 است من 13 بوده  . سیکل عادت ماهیانه ام 23 روزه است ولی این ماه 28 روز طول کشید ولی 2 هفته قبل از عادت شدنم برای عفونتم کپسول سفکسیم و امپول جنتامایسین زدم +پماد کلومازول و3 شیاف خارجی .ایا این روی تاخیر عادتم اثر داشته؟خون عادت ماهیانه من خیلی کم است درحالی که ازمایش خونم ،کم خونی نشان نداده. ایا خون کم عادت ماهیانه روی تخمک گزاری اثر داره؟یعنی باعث میشه تخمک ازاد نشه؟ ازطرفی متولد اسفند 56 هستم و میخواهم برای فرزند پسر اقدام کنم با این توضیحات چه پیشنهادی میدی ؟ ممنون ن ن

10. با سلام میشه جواب این آزمایش بتا رو بدید ممنونم

t4.......12.50
    t3......174
    tsh............0.50
    ferritine..............8
    men.........38-457 ng/ml
    women(adult)...........7.4-110
    postmenopaus......14-165
    bhcg..........more than 1000
    nonpregnant women <20 mlu/ml
    pregnancy stage
    1st week.........20-40
    2nd week.....40-100
    3rd week...100-1000
    4th week.....1000-10000
    2nd month....30000-100000
    2nd trimester...10000-30000
    3rd trimester....5000-15000

11. alaleh110 نوشته است: با سلام میشه جواب این آزمایش بتا رو بدید ممنونم

t4.......12.50
    t3......174
    tsh............0.50
    ferritine..............8
    men.........38-457 ng/ml
    women(adult)...........7.4-110
    postmenopaus......14-165
    bhcg..........more than 1000
    nonpregnant women <20 mlu/ml
    pregnancy stage
    1st week.........20-40
    2nd week.....40-100
    3rd week...100-1000
    4th week.....1000-10000
    2nd month....30000-100000
    2nd trimester...10000-30000
    3rd trimester....5000-15000

دوست عزیز..اگر این جواب آزمایش خودتون هست باید بگم که شما باردارید.چون میزان bhcg خیلی بالا رفته.

12. سلام میشه از همون اول تشخیص داد که بچه دوقلو هست یا نه؟من دوستم تازه فهمیده که حامله شده  این سوال براش پیش اومده

13. با سلام
    اولا به دوستتون تبریک میگم بعد دوست عزیز بلافاصله بعد از حاملگی نمیشه این تشخیص رو داد
    موفق باشید.

14. kimijoon نوشته است: سلام میشه از همون اول تشخیص داد که بچه دوقلو هست یا نه؟من دوستم تازه فهمیده که حامله شده  این سوال براش پیش اومده

دوست خوب اگر 2قلوها داراي 2 ساك بارداري جدااز هم باشند از 2هفته كه از پريودشون بگذره(حدود6هفته)با سونوگرافي شكمي واز 5هفته با سونوي واژينال مشخص ميشه اگر در يك ساك هم باشند بين 6تا8 هفته  كه در سونو حركات قلب جنين ديده ميشه ميتوان تشخيص داد

15. سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
    زمان اخرین پریود من 19 مرداد بود و در تاریخهای 10 و 19 شهریور با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و تقریبا مطمینم که منی نامزدم روی من ریخته نشده اما تا الن پریود نشدم دیروزم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود.علایمی هم از بارداری ندارم و اینم بگم سابقه تاخیر در پریود رو دارم اما نه دیگه تا این حد!لطفا کمکم کنید به نظرتون احتمال بارداری هست؟دارم از نگرانی میمیرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 39
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید