شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیرون ریختن منی از رحم

1. سلام
    اول از همه تورا خدا به این سوال نخندید!!!!
    من 26 ساله هستم و بعد از دو سال پیشگیری از سه هفته قبل قصد بارداری داریم.در این مدت تغییراتی داشته ام...افزایش قابل توجه ترشحات واژینال(بدون درد یا خارش و بی بو سفید رنگ)
    کمر درد و خستگی
    می خواستم بدانم آیا ممکن است اینها علائم بارداری باشد؟
    یه سوال دیگه هم دارم الان مدتیه بعد از مقاربت و انزال همسرم  مقدار زیادی از منی او از رحم من خارج میشود در صورتیکه تا بحال اصلا به اینصورت نبوده....طوری که اول فکر کردیم شاید اشتباه از او بوده!!! اما این مساله تا کنون ادامه دارد.
    آیا علت خاصی می توان برای این مورد پیدا کرد؟

2. aseman53 نوشته است: سلام
    اول از همه تورا خدا به این سوال نخندید!!!!
    من 26 ساله هستم و بعد از دو سال پیشگیری از سه هفته قبل قصد بارداری داریم.در این مدت تغییراتی داشته ام...افزایش قابل توجه ترشحات واژینال(بدون درد یا خارش و بی بو سفید رنگ)
    کمر درد و خستگی
    می خواستم بدانم آیا ممکن است اینها علائم بارداری باشد؟
    یه سوال دیگه هم دارم الان مدتیه بعد از مقاربت و انزال همسرم  مقدار زیادی از منی او از رحم من خارج میشود در صورتیکه تا بحال اصلا به اینصورت نبوده....طوری که اول فکر کردیم شاید اشتباه از او بوده!!! اما این مساله تا کنون ادامه دارد.
    آیا علت خاصی می توان برای این مورد پیدا کرد؟

سلام،
    افزایش ترشحات در این موقعیت زمانی - اگر هم باردار شده باشید - ارتباطی به بارداری ندارد. برای اطلاع از علل ترشح واژینال اینجا کلیک کنید.
    بیرون ریختن منی از واژن هم طبیعی است، به هر صورت پس از مدتی مقداری از منی که در واژن و روی گردن رحم ریخته شده از واژن خارج می شود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام می خواستم بپرسم ایا قرار گرفتن منی در مجاورت هوا و خارج از رحم باعث از بین رفتن اسپرم می شود ا؟ اگر بلافاصله وارد رحم گردد آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

4. setarehdaryayi نوشته است: سلام می خواستم بپرسم ایا قرار گرفتن منی در مجاورت هوا و خارج از رحم باعث از بین رفتن اسپرم می شود ا؟ اگر بلافاصله وارد رحم گردد آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام،
    اسپرهای موجود در مایع منی در محیط آزاد حدود چند ساعت زنده می مانند و قابلیت باروری خواهند داشت. این مدت زمانی در دستگاه تناسلی زن به 48 ساعت می رسد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید