شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

پرده بکارت - پاره شدگی، انواع و سوالات مرتبط

1. sasa2009 نوشته است: با سلام وکمال تشکر از سایت خوبتون ببخشید من مدتیه در مورد کشیدگی غیر قابل برگشت ولهیدگی همراه خون مردگی کلیتوریس(یکی از لبهای کوچک)دچار نگرانیه شدیدی شدم میخواستم راهنماییم کنید و بگید باید چیکار کنم وایا برای ازدواجم مشکلی پیش میاد چون در حال حاضر دخترم و واسه ازدواج اینده م میترسمSad((((

سلام:
    من دقیقا متوجه ی مشکل شما نشدم و اینکه این اتفاق یکدفعه رخ داده و خود بخود یا طی مدتی و بر اثر ضربه یا هر چیز دیگری؟؟؟
    اسیب های ظاهری مانند خونمردگی و کبودی یا لهیدگی مطمئنا برطرف میشن اما دلیل اتفاق انها مهم است
    کشیدگی غیر قابل بازگشت منظورتون ابه های داخلی (کوچک) است؟؟
    اگر اینطور است منظورت بزرگ بودن انها هست؟؟
    شکل ظاهری همواره متفاوت است بدون هیچ دلیلی
    گاهی لبه های کوچک بسیار کوچک و گاهی کمی بزرگتر است و این طبیعی
    برای اطمینان بهتر است به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا از ترس و دلهره راحت بشید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sasa2009 نوشته است: درین موردی که بالا  گفتم راه درمان هم لطفا اگه میشه ذکر کنید؟؟؟؟؟؟

با سلام
    دوست عزیز، در وهله اول کمی بیشتر توضیح بدید،بعدش دنبال درمان باشید!! شما با ابهام سئوالتونو مطرح کردید!! مثلاً نگفتید که آیا در این ناحیه ضربدیدگی داشته اید یا نه؟؟ اصولاً چرا لهیدگی ایجاد شده؟؟ و چرا کبودی در این قسمت بوجود آمده؟؟ دقیقاً کدوم قسمت جهاز تناسلیتون دچار این عارضه شده؟؟ و....
    لذا هرچه بیشتر مطلب رو باز کنید،قطعاً دوستان هم بیشتر میتونند تجاربشونو در اختیار شما بگذارند!
    موفق باشید

3. سلام عفونت دستگاه تناسلی بر روی پرده بکارت اثر منفی دارد؟
    .اسمان زیباست.

4. sanaz288 نوشته است: سلام عفونت دستگاه تناسلی بر روی پرده بکارت اثر منفی دارد؟
    .اسمان زیباست.

هیچ چیز جز ورود یک شی یا ضربه محکم به واژن باعث اسیب دیدگی پرده نمیشود و اثری روی ان نمیگذارد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. راستش فکر میکنم در اثر خود ارضایی که چند سالی داشتم این مشکل واسم پیش اومده چون قبلا اینطور نبود و دیگه از اون موقع به بعد تصمیم به ترک جدی این کار گرفتم.یکی از لبها نسبت به لب دیگه کشیده تر شده وبه حالت کبود و خونمردگی است(آبه داخلی؟؟؟نیست)    بازم تشکر

6. sasa2009 نوشته است: راستش فکر میکنم در اثر خود ارضایی که چند سالی داشتم این مشکل واسم پیش اومده چون قبلا اینطور نبود و دیگه از اون موقع به بعد تصمیم به ترک جدی این کار گرفتم.یکی از لبها نسبت به لب دیگه کشیده تر شده وبه حالت کبود و خونمردگی است(آبه داخلی؟؟؟نیست)    بازم تشکر

چون به دلیل خودارضایی بوده باید منتظر بمانید وببینید که ایا بهبود میابد یا خیر
    در ضمن تکرار این کار وضعیت را بدتر میکند حتی 1 بار
    و بهتره در این زمان با متخصص زنان مشورت کنید

7. سلام. با تشکر از سایت بسیار بسیار خوبتون
    دوست بسیار صمیمی من 3بار رابطه جنسی داشته که فاصله ی بین هربار نزدیکی تقریبا 1ماه بوده است، اونطوری که خودش واسم تعریف میکنه در هربار نزدیکی فقط 2 الی 3 سانت از آلت مرد داخل واژن می شده است، هیچ خونریزی ای هم نداشته ولی در هربار دخول و خروج احساس درد داشته، آیا ممکنه که پرده ی بکارت پاره شده باشه؟ خودش داخل آینه نگاه کرده ولی نتونسته تشخیص بده.
    لازم به ذکره که شریک جنسی دوستم پرده ی دوستم رو حلقوی تشخیص داده، آیا تشخیصش درسته؟ اگه درست باشه آیا شوهر آیندش از هر طریقی به غیر از رفتن به پزشکی قانونی (مثل جا انداختن آلت روی دستگاه تناسلی یا لهیدگی ماهیچه های اطراف پرده یا گشاد شدن دهانه ی واژن) میتونه بفهمه که او قبلا رابطه داشته؟
    با فرض اینکه پرده حلقویه آیا با قطع رابطه جنسی تا زمان ازدواج که فاصلش حدود 2 یا 3 سال میشه، گشادی دهانه ی واژن تنگ تر خواهد شد؟  
    اول شما تشخیصتون رو بگید تا بعدش به پزشک متخصص مراجعه کنیم. لطفا راهنماییم کنید تا کمکش کنم.
    متشکرم

8. Mania71 نوشته است: سلام. با تشکر از سایت بسیار بسیار خوبتون
    دوست بسیار صمیمی من 3بار رابطه جنسی داشته که فاصله ی بین هربار نزدیکی تقریبا 1ماه بوده است، اونطوری که خودش واسم تعریف میکنه در هربار نزدیکی فقط 2 الی 3 سانت از آلت مرد داخل واژن می شده است، هیچ خونریزی ای هم نداشته ولی در هربار دخول و خروج احساس درد داشته، آیا ممکنه که پرده ی بکارت پاره شده باشه؟ خودش داخل آینه نگاه کرده ولی نتونسته تشخیص بده.
    لازم به ذکره که شریک جنسی دوستم پرده ی دوستم رو حلقوی تشخیص داده، آیا تشخیصش درسته؟ اگه درست باشه آیا شوهر آیندش از هر طریقی به غیر از رفتن به پزشکی قانونی (مثل جا انداختن آلت روی دستگاه تناسلی یا لهیدگی ماهیچه های اطراف پرده یا گشاد شدن دهانه ی واژن) میتونه بفهمه که او قبلا رابطه داشته؟
    با فرض اینکه پرده حلقویه آیا با قطع رابطه جنسی تا زمان ازدواج که فاصلش حدود 2 یا 3 سال میشه، گشادی دهانه ی واژن تنگ تر خواهد شد؟
    اول شما تشخیصتون رو بگید تا بعدش به پزشک متخصص مراجعه کنیم. لطفا راهنماییم کنید تا کمکش کنم.

متشکرم

امکان آسیب بکارت هستش اما پارگی کامل بعیده
    بارها اعلام شده غیر پزشک متخصص کسی نمیتونه بکارت رو تشخیص بده تشخیص اون فرد اشتباهه
    بکارت با دیدن در آینه و این جنگولک بازیا دیده نمیشه و خدتونم نمیتونید تشخیص بدید
    اول به پزش مراجعه کنن و نوع بکارت مشخص شه بعد ببیینند آسیب دیده یا نه اگر آسیب دیده باشه برگه سلامت به ایشون تعلق میگیره چون آسیبدیدگی بنا به 1000 تا چیز ایجاد میشه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. سلام
    احساس درد به دلیل تنگ بودن واژن بوده و طبیعی هست.
    پاره شدن پرده فقط بستگی به مقدار دخول نداره و بستگی به نوع پرده و فاصله اش از دهانه ی واژن داره که در همه یکسان نیست.
    فرد نمیتونه خودش پرده اش رو معاینه کنه و هرکسی جز پزشک و متخصص نمیتونه وجود یا عدم وجود و نوع پرده رو تشخیص بده.
    واژن به حالت قبل بر میگرده و اثر لهیدگی یا گشادی دهانه ی واژن با دخول دو سه سانتی مشخص نمیشه.
    همسر اینده ی ایشون به هیچ عنوان متوجه این رابطه نمیشه.همونطور که clooney  گفتن این رابطه ای که شما گفتید رو فقط پزشکی قانونی تشخیص میده.
    با این نوع رابطه که ذکر کردید به نظر نمیاد مشکلی برای دوستتون پیش اومده باشه.اما بهتره به پزشک هم مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. سلام

يه سوال دارم:

اين عكس هايي كه از انواع بكارت تو سايت گذاشتين رو ديدم.ممنون .اما مال من عين حلقوي هست منتها سوراخي كه نمايش داده خيلي گرده.آيا بايد حتما اونجوري باشه؟مال من كشيده هست.آيا اشكالي هست؟

سوال بعدي هم اينه وقتي 2 لبه رو كنار مي زنم داخل سوراخ يه چيز گرد كه فكر كنم
    پره هم داره مي بينم.اون چيه؟آيا ديدنش طبيعي هست؟

ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام آقای دکتر
    من در مورد استفاده از پودر بهداشتی شنیده ام که در اثر استفاده پرده نازک یا از بین می رود یا موقع پاره شدن مایع خارج شده از آن بیرنگ است می خوام بدونم آیا این صحت دارد و اگر 2 یا 3 بار استفاده شده باشه خطری دارد؟به نظر شما احتیاج به معاینه هست؟

12. با سلام دوست عزیز
    دوست عزیز بهترین کاری که میتونید بکنید اینکه به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و در این رابطه با ایشون مشورت کنید
    موفق باشید .

13. negar_2010 نوشته است: سلام

يه سوال دارم:

اين عكس هايي كه از انواع بكارت تو سايت گذاشتين رو ديدم.ممنون .اما مال من عين حلقوي هست منتها سوراخي كه نمايش داده خيلي گرده.آيا بايد حتما اونجوري باشه؟مال من كشيده هست.آيا اشكالي هست؟

سوال بعدي هم اينه وقتي 2 لبه رو كنار مي زنم داخل سوراخ يه چيز گرد كه فكر كنم
    پره هم داره مي بينم.اون چيه؟آيا ديدنش طبيعي هست؟

ممنون

سلام
    نگار خانم بارها در سایت گفته شده که خودتون اقدام به معاینه پرده نکنید چون به احتمال بسیار زیاد اون چیزی که میبینید پرده نیست و اینکه ممکنه به خودتون آسیب بزنید. به هرحال شما که این کارو کردید و اون چیزی که دیدید طبیعیه و سکل پرده تون هم اگه درست دیده باشید بازهم طبیعیه و در افراد مختلف متفاوته.
    نگران نباشید.
    موفق باشید...

14. ممنوون

اما مگه ممكنه چه آسيبي بزنه معاينه؟فقط لبه هارو باز مي كنيم ديگه...چيزي داخل نمي اندازيم كه بگيم خطر داره.در مورد خودارضايي خانم ها و حتي داخل كردن انگشتشون تو اينجا خوندم كه باعث آسيب نمي شه معمولا.منظورتون همينه كه يعني يه وقت انگشت داخل نره ؟

15. negar_2010 نوشته است: ممنوون

اما مگه ممكنه چه آسيبي بزنه معاينه؟فقط لبه هارو باز مي كنيم ديگه...چيزي داخل نمي اندازيم كه بگيم خطر داره.در مورد خودارضايي خانم ها و حتي داخل كردن انگشتشون تو اينجا خوندم كه باعث آسيب نمي شه معمولا.منظورتون همينه كه يعني يه وقت انگشت داخل نره ؟

منظور از اسیب اسیبهای احتمالی هست
    چه با انگشت چه کشیدگی نا بجا و.....
    پرده با انگشت ممکنه اسیب ببینه اما کاملا پاره نمیشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 23
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید